wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 54 z 54 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Anna Spychała 98 100 98% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
2 Izabela Stankiewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
3 Zuzanna Chojak 97 100 97% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
4 Krzysztof Jeziorski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
5 Dominik Paczkowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
6 Julia Merda 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
7 Ida Szewczuk 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
8 Iga Kaczmarek 93 100 93% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
9 Hanna Dubiec 92 100 92% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
10 Weronika Leżańska 91 100 91% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
11 Kajetan Byra 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
12 Maciej Junik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
13 Anita Kaniecka 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
14 Victoria Marcinkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
15 Bartosz Mikołajczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
16 Weronika Raszewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
17 Michał Raszewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
18 Nikodem Sokołowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
19 Oskar Weber 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
20 Adam Hewa 89 100 89% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
21 Małgorzata Ren 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
22 Artur Weber 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
23 Piotr Chojak 88 100 88% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
24 Filip Herbeć 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
25 Matylda Mickiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
26 Ewa Lechert 87.5 100 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
27 Kaja Graczyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
28 Anna Karaś 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
29 Zofia Mielnik 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
30 Natalia Skwarek 87 100 87% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
31 Nikodem Zwierzyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
32 Maksymilian Możejko 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
33 Patrycja Roślik 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
34 Piotr Niewiadomski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
35 Natasza Nowak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
36 Małgorzata Kaczmarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
37 Michał Przygoński 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
38 Jakub Łącki 84 100 84% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
39 Patryk Pietruńko 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
40 Bartłomiej Dubacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
41 Jagoda Jednorowicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
42 Łukasz Sarnacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
43 Aleksandra Strugała 82 100 82% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
44 Kacper Łobanowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
45 Barbara Piaszczyńska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
46 Maria Rolbiecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
47 Martyna Wilska 81 100 81% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
48 Tobiasz Bondziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
49 Piotrowska Helena 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
50 Igor Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
51 Aleksander Kmieciak 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
52 Julia Rzechówka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
53 Adam Tankielun 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
54 Julia Zachara 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników