wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Angielski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 741 z 741 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:55 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Gabriela Anders 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
2 Maria Beszczyńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Maja Czechowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
4 Julia Czyż 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
5 Klaudia Grodzka 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
6 Zbigniew Kamrat 100 100 100% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
7 Michał Lewandowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
8 Anna Zofia Malska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
9 Aleksandra Miłosz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
10 Dawid Owsiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
11 Paulina Pawlik 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
12 Leon Puchalski 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
13 Natalia Stahl 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
14 Jessica Więcek 100 100 100% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Maja Więckowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
16 Hanna Zienkiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
17 Lena Stolarska 99 100 99% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
18 Paweł Stanisław Badurek 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Ernest Chudzik 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
20 Hanna Godziątkowska 98 100 98% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
21 Kinga Iwaszkiewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
22 Amelia Jakowicka 98 100 98% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
23 Gabriela Jaszczyszyn 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
24 Michalina Kastelik 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
25 Nikola Laskowska 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Paulina Anna Makowska 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Anna Helena Nosewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
28 Hannah Nowicka Elwakil 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Alexandra Rębisz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
30 Alexandra Siwek 98 100 98% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
31 Anna Spychała 98 100 98% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
32 Izabela Stankiewicz 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
33 Weronika Szarek 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Oliwier Szylak 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
35 Piotr Sługocki 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
36 Zuzanna Chojak 97 100 97% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
37 Sebastian Grzywacz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
38 Kacper Jodajtis 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
39 Aleksandra Kaczmarek 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
40 Julia Kozakiewicz 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
41 Maja Listewnik 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Borys Radwan 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
43 Pola Matylda Rapiej 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
44 Hubert Sobolewski 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Julia Szwaluk 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
46 Zuzanna Halina Urbaniak 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
47 Julia Wieromiej 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
48 Aleksandra Boryka 96 100 96% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
49 Zuzanna Czepan 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
50 Miłosz Domeracki 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
51 Karolina Drozdowicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
52 Julia Durajczyk 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
53 Wiktoria Jarosz 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
54 Alan Jasiulewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
55 Antoni Karkoszka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
56 Kevin Lech 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
57 Aleksandra Lichuta 96 100 96% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
58 Wojciech Marzec 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
59 Aleksandra Poczekaj 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
60 Anna Prokopczyk 96 100 96% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
61 Julia Przybysz 96 100 96% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Joanna Rosiak 96 100 96% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
63 Natalia Skowron 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
64 Karolina Skowronek 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
65 Tymoteusz Widenka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
66 Julia Zofia Wojciechowicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
67 Alex Wróż 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
68 Magdalena Łosyk 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
69 Kornelia Bartoszewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
70 Maciej Czekaj 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
71 Radosław Fudalej 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
72 Kacper Fercho 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Oskar Gołaszewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
74 Krzysztof Jeziorski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
75 Milena Kaczmarek 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
76 Olivia Kubajek 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
77 Wanting Lin 95 100 95% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Wojciech Lubin 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
79 Artem Makarenko 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
80 Filip Milan Marcinkowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
81 Tola Myszkowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
82 Dominik Paczkowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
83 Justyna Patan 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
84 Mikołaj Jakub Szlosowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
85 Alexandra Szykuła 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
86 Kaja Trukszyn 95 100 95% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Sergiusz Turkiewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
88 Piotr Tomasz Urbański 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
89 Anna Śmigielska 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
90 Julia Bareła 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
91 Marta Budner 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
92 Zofia Błaszczak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
93 Cezary Maciej Czaniecki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
94 Szymon Gibki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
95 Zofia Anna Gruszczyńska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
96 Martyna Janowicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
97 Bartosz Klóska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
98 Natalia Kot 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
99 Igor Krupowicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
100 Julianna Kustra 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
101 Maja Majerska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
102 Julia Merda 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
103 Julia Nagórska 94 100 94% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
104 Jakub Panek 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
105 Dominika Podhajecka 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
106 Karol Skorodecki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
107 Piotr Jan Stachurski 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
108 Ida Szewczuk 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
109 Luiza Wieromiej 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
110 Wojciech Bryszewski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
111 Kornelia Budzan 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
112 Krystian Bułgajewski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
113 Laura Gajkowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
114 Julia Jarmolonek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
115 Julia Jęczmienna 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
116 Iga Kaczmarek 93 100 93% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
117 Nadia Komar 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
118 Antoni Kurant 93 100 93% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
119 Oliwia Kwiatkowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
120 Gabriela Małolepszy 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
121 Maja Michniowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
122 Julia Mleczko 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
123 Mateusz Pasławski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
124 Alicja Pusiarska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
125 Olimpia Raniś 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
126 Paweł Rybaczek 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
127 Maja Włodarczyk 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
128 Paweł Budziak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
129 Patrycja Chomicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
130 Stanisław Czajka 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
131 Hanna Dubiec 92 100 92% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
132 Marta Garbacz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
133 Hubert Jankowski 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
134 Amelia Jurkowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
135 Hanna Katarzyna Kaczmarek 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
136 Mateusz Karlicki 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
137 Oliwia Kasperska 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
138 Jakub Kopański 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
139 Wiktoria Kuźlak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
140 Kornel Malinowski 92 100 92% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
141 Lena Mamet 92 100 92% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
142 Liwia Mazurczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
143 Amelia Muzaj 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
144 Maksymilian Pałyga 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
145 Michał Rogowicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
146 Dominik Rynkiewicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
147 Hubert Silny 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
148 Amelia Staniek 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
149 Marek Szymon Szekalski 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
150 Ewa Szurkowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
151 Antonina Wachowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
152 Hanna Walczak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
153 Klaudia Wołk-Lewanowicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
154 Filip Wójcik 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
155 Wiktoria Zakrzewska 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
156 Zofia Ziemiańska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
157 Katarzyna Żywotek 92 100 92% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
158 Lena Żywicka 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
159 Kajetan Aleksandrowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
160 Vanessa Borowiecka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
161 Natalia Bujda 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
162 Michał Jakub Cybal 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
163 Paulina Garnis 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
164 Adam Gwoździewski 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
165 Hanna Hetman 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
166 Julia Jagoda 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
167 Natalia Karpowicz 91 100 91% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
168 Jakub Kozłowski 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
169 Weronika Leżańska 91 100 91% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
170 Zuzanna Nowacka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
171 Piotr Rogoziński 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
172 Łukasz Sikora 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
173 Gabriela Stankiewicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
174 Benjamin Tymon Tomkowiak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
175 Mateusz Truszkiewicz 91 100 91% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
176 Dominika Maria Wendowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
177 Kinga Wojtowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
178 Maciej Mikołaj Łojko 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
179 Joanna Bronowicka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
180 Oleksandra Buldakova 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
181 Kajetan Byra 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
182 Liliana Chudzik 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
183 Szymon Dominiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
184 Zofia Dworzyńska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
185 Vanessa Dziedzic 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
186 Mikołaj Dziubaty 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
187 Paulina Galasiak 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
188 Oliwier Gromiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
189 Celina Gwizdowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
190 Kornelia Jelinek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
191 Oliwier Jesionowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
192 Maciej Junik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
193 Mikołaj Juraczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
194 Anita Kaniecka 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
195 Martyna Karpińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
196 Marcelina Kasprzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
197 Zuzanna Krzyżewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
198 Alicja Królikowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
199 Whitney Lasoń 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
200 Patryk Lewandowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
201 Hanna Libelt 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
202 Victoria Marcinkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
203 Adrianna Michalak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
204 Hanna Miesiaczyk 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
205 Bartosz Mikołajczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
206 Julia Mikulska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
207 Gabriela Miszczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
208 Kacper Morawski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
209 Błażej Mączewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
210 Klaudia Niedźwiecka 90 100 90% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
211 Nadia Karina Nowak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
212 Mikołaj Opryszko 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
213 Kalina Papina 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
214 Danylo Petrov 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
215 Jakub Potęga 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
216 Maja Pytkowska 90 100 90% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
217 Weronika Raszewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
218 Michał Raszewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
219 Filip Rusin 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
220 Michał Rutkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
221 Hanna Samelska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
222 Michał Sochacki 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
223 Nikodem Sokołowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
224 Wera Julia Staszak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
225 Natalia Szczygłowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
226 Marika Szmańda 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
227 Wiktoria Szramska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
228 Antoni Wawrowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
229 Oskar Weber 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
230 Mateusz Wilk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
231 Adam Wolański 90 100 90% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
232 Filip Wrzesiński 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
233 Mateusz Wziętek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
234 Patryk Zatwarnicki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
235 Hanna Żminkowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
236 Julia Żurakowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
237 Julia Biernacka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
238 Julia Bogdańska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
239 Patryk Czarnecki 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
240 Jakub Faron 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
241 Zuzanna Fila 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
242 Mikołaj Tomasz Gudzowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
243 Adam Hewa 89 100 89% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
244 Katarzyna Marta Hećko 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
245 Amelia Jermak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
246 Marek Judkiewicz 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
247 Ewelina Kasak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
248 Mikołaj Kozikowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
249 Amelia Kubiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
250 Kacper Machowiak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
251 Bartosz Maksymiuk 89 100 89% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
252 Kinga Markgräfe 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
253 Piotr Szymon Maruszczak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
254 Zuzanna Mielczarek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
255 Malwina Musialska 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
256 Nikola Oblizajek 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
257 Hanna Olkisz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
258 Weronika Orzech 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
259 Miłosz Mieczysław Ostrowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
260 Marian Puchalski 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
261 Małgorzata Ren 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
262 Dominika Rucka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
263 Ryszard Soszka 89 100 89% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
264 Zofia Stankowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
265 Amelia Stojanowska 89 100 89% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
266 Maja Szymankiewicz 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
267 Marek Wachnik 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
268 Artur Weber 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
269 Bruno Chudecki 88.8 100 88.8% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
270 Jakub Bednarz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
271 Hanna Beres 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
272 Agata Bondyra 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
273 Stanisław Brodziński 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
274 Piotr Chojak 88 100 88% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
275 Gabriela Cholewa 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
276 Jakub Ficner 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
277 Natalia Forgel 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
278 Mateusz Andrzej Gała 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
279 Noemi Grabowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
280 Mikołaj Klaudiusz Gruszewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
281 Honorata Grzywnowicz 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
282 Filip Herbeć 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
283 Dominik Juszczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
284 Natalia Kamrat 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
285 Igor Karpała 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
286 Amelia Koch 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
287 Oliwia Kogut 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
288 Piotr Komorowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
289 Nikodem Koszkało 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
290 Jakub Rafał Koturbasz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
291 Kacper Igor Kozłowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
292 Pola Krajewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
293 Lena Linkowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
294 Nikodem Mariankowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
295 Robert Marciniak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
296 Weronika Matuszewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
297 Klaudia Mazurek 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
298 Matylda Mickiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
299 Gabriela Niciejewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
300 Tomasz Maciej Ogórek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
301 Zuzanna Orlik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
302 Rafał Panachida 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
303 Tekle Peradze 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
304 Karolina Piela 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
305 Brian Preston 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
306 Konrad Puczyński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
307 Jakub Sarańczak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
308 Oskar Sendecki 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
309 Maciej Siwik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
310 Wiktoria Sojka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
311 Jakub Solecki 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
312 Nela Songin 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
313 Natalia Stawicka 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
314 Hanna Staśkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
315 Jakub Szczepaniak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
316 Zuzanna Szymaniec 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
317 Igor Tomkiewicz 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
318 Alicja Turek 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
319 Jakub Wasilewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
320 Aleksander Wiśniewski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
321 Jakub Worach 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
322 Oliwier Wróbel 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
323 Julia Wróbel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
324 Sandra Żołędziewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
325 Ewa Lechert 87.5 100 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
326 Santiago Aleman Gierłowski 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
327 Amelia Borzem 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
328 Szymon Drab 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
329 Mateusz Dąbrowicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
330 Pola Franczak 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
331 Kaja Graczyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
332 Dominika Gryczyńska 87 100 87% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
333 Wiktoria Gumienna 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
334 Anna Jadwiga Hoffmann 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
335 Karolina Iłyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
336 Anna Karaś 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
337 Hanna Kiwerc 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
338 Szymon Kopczyński 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
339 Amelia Makarewicz 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
340 Zofia Mielnik 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
341 Natalia Nowicka 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
342 Gabriela Paulus 87 100 87% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
343 Julia Weronika Pawłowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
344 Zofia Rojek 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
345 Natalia Skwarek 87 100 87% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
346 Adam Sobczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
347 Zuzanna Szczepańska 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
348 Laura Szwaluk 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
349 Lena Szylinczuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
350 Anna Wierzbicka 87 100 87% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
351 Nikodem Zwierzyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
352 Jacek Ćwik 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
353 Maciej Adamiak 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
354 Karim Ahmod Alaili 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
355 Jakub Bardyn 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
356 Wiktoria Bomber 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy, Łęknica Rejon 6
357 Jagoda Boruta 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
358 Cezary Borzęcki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
359 Nadia Chrostek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
360 Jakub Czapliński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
361 Filip Donaj 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
362 Cyprian Frontczak 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
363 Natalia Grabowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
364 Anna Maria Hajdasz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
365 Zuzanna Iwaszkiewicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
366 Jakub Janków 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
367 Hanna Kluczycka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
368 Oskar Kmieć 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
369 Dawid Korkuś 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
370 Michał Kozłowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
371 Daniel Kołodziejczyk 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
372 Mateusz Kril 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
373 Julia Kubiś 86 100 86% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
374 Zofia Kupny 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
375 Alicja Kurek 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
376 Aleksandra Magdalena Kwiecień 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
377 Adam Lemieszewski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
378 Hubert Ligucki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
379 Aleksandra Mandziej 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
380 Maja Marchelek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
381 Katarzyna Marszewska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
382 Bruno Masłowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
383 Wojciech Matusz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
384 Aleksandra Mizgier 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
385 Maksymilian Możejko 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
386 Michał Murawski 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
387 Łucja Roszkowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
388 Patrycja Roślik 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
389 Aleksandra Sawicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
390 Tomasz Skoracki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
391 Zuzanna Sobkowiak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
392 Zuzanna Stefanowicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
393 Julia Strychanin 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
394 Michał Sul 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
395 Jakub Szalbierz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
396 Bartosz Wilczyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
397 Agata Śmiłowska 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
398 Łukasz Święcicki 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
399 Michalina Żemło 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
400 Marcel Żłobiński 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
401 Joanna Adamowicz 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
402 Martyna Arleta Bednarz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
403 Serhii Buzhora 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
404 Zuzanna Chanas 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
405 Igor Chmielewski 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
406 Dorian Chyczewski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
407 Dominik Cieciorowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
408 Aleksandra Cupiał 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
409 Paulina Ficner 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
410 Aleksandra Gniot 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
411 Nina Grochocka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
412 Matylda Gwadera 85 100 85% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
413 Piotr Gzyl 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
414 Maksymilian Góral 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
415 Julia Jakubiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
416 Paula Jarosz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
417 Kamil Kalinowski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
418 Maksymilian Klocek 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
419 Dominika Kulesza 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
420 Olgierd Kutereba 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
421 Oliver Kuzik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
422 Maja Oliwia Leks 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
423 Gabriela Lubojanska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
424 Natan Maleńki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
425 Ewa Milczarek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
426 Zuzanna Młynarczyk -Czajka 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
427 Owen Nawrocki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
428 Piotr Niewiadomski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
429 Zuzanna Nowaczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
430 Natasza Nowak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
431 Piotr Orzechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
432 Kamila Polcyn 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
433 Oliwia Popiel 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
434 Amelia Poszelężna 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
435 Paweł Franciszek Rady 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
436 Sebastian Rojek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
437 Aleksandra Stań 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
438 Urszula Sudolska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
439 Oliwia Sygit 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
440 Julia Tatarewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
441 Szymon Wojtasiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
442 Leon Niemir Wachowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
443 Aleksandra Walczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
444 Patrycja Węsławska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
445 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
446 Miłosz Zatylny 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
447 Helena Zembrzuska 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
448 Joanna Łukaszenko 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
449 Krystian Artur Banasiak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
450 Dominik Brałko 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
451 Hanna Budynkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
452 Judyta Gazińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
453 Weronika Gruchacz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
454 Natalia Hrakało-Horawska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
455 Antoni Irzykiewicz 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
456 Antonina Jankowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
457 Paulina Jałkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
458 Alicja Jędrachowicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
459 Małgorzata Kaczmarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
460 Paulina Kamińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
461 Maksymilian Kwaśnik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
462 Amelia Lochyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
463 Kacper Makarski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
464 Julia Makowiecka 84 100 84% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
465 Zuzanna Matysiak 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
466 Rafał Małek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
467 Julia Mrówczyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
468 Nina Pawlak 84 100 84% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
469 Pola Perzanowska 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
470 Michał Petlik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
471 Michał Przygoński 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
472 Amelia Sendrowicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
473 Julia Sieniawska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
474 Oliwia Tomaszewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
475 Maja Tukaj 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
476 Eliza Tądel 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
477 Zofia Walasek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
478 Piotr Tadeusz Woźniak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
479 Anna Wujciów 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
480 Hanna Łukaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
481 Jakub Łącki 84 100 84% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
482 Szymon Michał Ślusarczyk 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
483 Maja Bechta 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
484 Olgierd Antoni Bogucki 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
485 Zuzanna Borzych 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
486 Marcel Buńkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
487 Franciszek Czuchraj 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
488 Wojciech Grala 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
489 Bartłomiej Hajzral 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
490 Karolina Jarosińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
491 Sebastian Jasiński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
492 Marta Kowalewska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
493 Filip Linkowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
494 Szymon Nieczypor 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej, Nowe Miasteczko Rejon 4
495 Patryk Pietruńko 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
496 Gabriela Polakowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
497 Maja Skórska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
498 Weronika Szczuka 83 100 83% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
499 Mikołaj Tomaszewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
500 Jagoda Magdalena Urbaniak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
501 Martyna Zajdel 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
502 Helena Zapolska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
503 Martyna Łabońska 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
504 Oliwia Fraszewska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
505 Alicja Kołodziej 82.5 100 82.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
506 Adam Ksej 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
507 Krzysztof Ossowski 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
508 Adam Warecki 82.5 100 82.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
509 Maciej Bartkiewicz 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
510 Kacper Batko 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
511 Tomasz Bojanowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
512 Ewa Burzyńska 82 100 82% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
513 Wojciech Błajda 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
514 Oktawia Deluga 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
515 Julia Derej 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
516 Bartłomiej Dubacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
517 Emilia Fabiszewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
518 Oskar Gawrysiak 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
519 Julia Gałecka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
520 Maksymilian Gąsiewski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
521 Hanna Hrywna 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
522 Maya Ikedionwu 82 100 82% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
523 Leszek Jarocki 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
524 Kajetan Jaskólski 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
525 Jagoda Jednorowicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
526 Maciej Karczewski 82 100 82% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
527 Laura Kawka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
528 Piotr Kopczyński 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
529 Hanna Kowaliczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
530 Natasza Kowalska 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
531 Wiktoria Kozłowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
532 Zuzanna Krasowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
533 Julia Krawczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
534 Marianna Krusz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
535 Jakub Kukier 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
536 Wiktor Kulikowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
537 Jan Lendzion 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
538 Cezary Linkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
539 Martyna Maciejewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
540 Tatiana Mażul 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
541 Julia Naglik 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
542 Sandra Nasarzewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
543 Jakub Niedźwiecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
544 Oliwia Orman 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
545 Kajetan Pawlak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
546 Dominik Pietruczuk 82 100 82% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
547 Marcel Pieńkosz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
548 Paweł Pękacz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
549 Oliwia Płóciennik 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
550 Nadia Radzimińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
551 Łukasz Sarnacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
552 Piotr Serczyński 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
553 Maria Stanowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
554 Adrian Staś 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
555 Aleksandra Strugała 82 100 82% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
556 Mateusz Szachowicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
557 Kevin Szramski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
558 Aleksandra Walińciak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
559 Radosław Wasiłek 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
560 Julia Weimann 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
561 Ksawery Wróblewski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
562 Kacper Ziemecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
563 Natalia Zjawin 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
564 Dominika Łazdowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
565 Kacper Łobanowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
566 Milena Rożniatowska 81.3 100 81.3% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
567 Amelia Bajon 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
568 Oliwier Baran 81 100 81% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
569 Bartosz Bełdzikowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
570 Gabriela Broniecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
571 Szymon Cieślak 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
572 Mikołaj Drobnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Łysiny Rejon 4
573 Małgorzata Fajger 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
574 Maksymilian Hrabski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
575 Amelia Iżewska 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
576 Anna Kałek 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
577 Magdalena Kowalec 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
578 Tobiasz Kozieł 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
579 Kornelia Krawczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
580 Kinga Kruszyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
581 Karolina Kułak 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
582 Filip Kąkalec 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
583 Maria Kłos 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
584 Ewa Michalska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
585 Kuba Niziałek 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lubieszowie, Lubieszów Rejon 4
586 Karina Nowogram 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
587 Igor Pachnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
588 Barbara Piaszczyńska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
589 Fabian Rajkiewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
590 Maria Rolbiecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
591 Maxym Sadłowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
592 Karol Sakowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
593 Julia Schreyner 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
594 Wladyslaw Semenkiv 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
595 Maciej Tomiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
596 Maja Terlecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
597 Martyna Wilska 81 100 81% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
598 Błażej Wojciechowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
599 Amelia Wojcieszak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
600 Jakub Andrzej Wójcik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
601 Mikołaj Zdebelak 81 100 81% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
602 Vanessa Bada 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
603 Hanna Bogusławska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
604 Tobiasz Bondziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
605 Zuzanna Urszula Borkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
606 Tomasz Chałupka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
607 Piotr Ciesielski 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
608 Franciszek Czwojdrak 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
609 Kaja Daniszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
610 Lena Daszkiewicz 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
611 Adam Dreczkowski 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
612 Dominik Dubacki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
613 Gabriela Dudziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
614 Milena Dudzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
615 Oliwia Dulik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
616 Damian Fabisiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
617 Marcin Filipczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
618 Hanna Franczyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
619 Zuzanna Fuczyło 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko Rejon 1
620 Gracjan Gdela 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
621 Jowita Gebułtowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
622 Kacper Genibor 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
623 Alicja Giejbo 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
624 Wiktor Gierasimowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
625 Dorian Gil 80 100 80% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
626 Olaf Goleniewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
627 Julia Gonsior 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
628 Jakub Grabiński 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
629 Wojciech Grabski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
630 Amelia Grela 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
631 Hanna Guty 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
632 Daria Góralczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
633 Nina Górna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
634 Emilia Górniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
635 Aleksandra Hajdamacha 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
636 Piotrowska Helena 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
637 Julia Hoc 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
638 Jakub Jarzembowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
639 Olivia Jastrzębska 80 100 80% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
640 Natalia Barbara Jokiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
641 Jakub Jędrzejczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
642 Maja Kusz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
643 Agata Kabza 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
644 Igor Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
645 Julia Maria Karpińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
646 Nikola Kasperek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
647 Szymon Kibała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
648 Adam Kisiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
649 Aleksandra Kisły 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
650 Aleksander Kmieciak 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
651 Hanna Kolendo 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
652 Cezary Kossiński 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
653 Zuzanna Kostrzewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
654 Natalia Konstancja Kozioł 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
655 Maja Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
656 Maja Kozłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
657 Zuzanna Kołodziejczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
658 Maja Kretowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
659 Samanta Kryś 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
660 Dominic Kubajek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
661 Adrianna Kumor 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
662 Hubert Kupis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
663 Michalina Kurzawa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
664 Gabriela Leda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
665 Hubert Leśniak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
666 Anastazja Lubańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
667 Adam Lubiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
668 Hanna Mencel 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
669 Hanna Mackiewicz 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
670 Bartosz Malinowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
671 Bruno Marcinkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
672 Piotr Marczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
673 Nicola Marszałek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
674 Mateusz Marucha 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
675 Szymon Masiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
676 Robert Matkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
677 Anna Matysik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
678 Hubert May 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
679 Weronika Maria Maćkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
680 Błażej Małecki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
681 Maciej Vincent Mleczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
682 Diego Moran-Sroka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
683 Jakub Mucha 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
684 Maja Myśliwiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
685 Artur Mędryk 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
686 Adrian Nowak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie, Chotków Rejon 6
687 Tobiasz Ostrycharz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
688 Oliwia Pająk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
689 Martyna Panicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
690 Natasza Pawlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
691 Igor Pawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
692 Piotr Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
693 Piotr Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
694 Zofia Pałka 80 100 80% I Społeczna Szkoła Podstawowa w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
695 Wiktoria Pikuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
696 Jakub Maciej Piotrowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
697 Natalia Przybylska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
698 Weronika Przybyła 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
699 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
700 Stanisław Rogala 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
701 Natalia Romanowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
702 Amelia Rowińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
703 Julia Rzechówka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
704 Malwina Suchodolska 80 100 80% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
705 Antonina Szwedowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
706 Nikodem Sadowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
707 Paweł Samol 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
708 Szymon Samuel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
709 Franciszek Siarkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
710 Zofia Hanna Sierachan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
711 Adam Skalski 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
712 Wiktoria Sobania 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
713 Igor Staniszewski-Watrak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
714 Seweryn Stań 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
715 Martyna Sternik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
716 Natalia Strzałka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
717 Senie Sukrieva 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
718 Rafał Szkudlarski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
719 Tomasz Szorec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
720 Maciej Sąsiadek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
721 Adam Tankielun 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
722 Stefan Urbanowicz 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
723 Gabriela Uścińska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
724 Julianna Wagner 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
725 Tymoteusz Walczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
726 Julia Walkowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
727 Igor Wiencek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
728 Gabriela Winiarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy, Radnica Rejon 5
729 Viktor Wąchała 80 100 80% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
730 Francis Yeow 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
731 Julia Zachara 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
732 Wojciech Zapart 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
733 Paulina Zoga 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytnica Rejon 5
734 Olivia Zyskowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
735 Michał Łakomiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
736 Piotr Łyczkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
737 Kacper Łyczkowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
738 Antoni Andrzej Łączkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
739 Igor Świder 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
740 Małgorzata Żmuda 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
741 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników