wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 42 z 42 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:54 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Julia Biernacka 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
2 Lidia Dołęga 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
3 Natalia Zych 97 100 97% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
4 Sara Biernacka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
5 Anna Kondratowicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
6 Emilia Przybylska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
7 Vanessa Domaszewicz 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
8 Milena Gurmińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Wicina Rejon 6
9 Hanna Kowalska 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
10 Kalina Mruk 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
11 Julia Dobrzańska 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
12 Nikola Kalicka 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
13 Filip Kryszewski 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
14 Michał Linowski 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
15 Maksymilian Pałyga 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
16 Hubert Gilski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
17 Adrianna Gorczyca 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
18 Barbara Małek 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
19 Fabian Dułak 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
20 Marcin Paździerski 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
21 Wojciech Zalewski 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
22 Maximilian Łopatka 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
23 Daria Myślicka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
24 Lena Gaza 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
25 Milena Kozińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
26 Karolina Paprzycka 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
27 Hubert Sygutowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
28 Julia Waszkowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
29 Mateusz Pieniakowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
30 Julia Bareła 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
31 Judyta Barwinek 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
32 Antoni Kurant 82 100 82% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
33 Nikola Lachowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
34 Sebastian Oliwer Robiński 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
35 Konstanty Kowalczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
36 Martyna Arleta Bednarz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
37 Zofia Chorabik 80 100 80% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
38 Wiktoria Ciemierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
39 Oliwia Fraszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
40 Paulina Galasiak 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
41 Julia Myśków 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
42 Julia Paś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników