wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 31 z 31 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:54 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Milena Majewska 97 100 97% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Maja Mudyna 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
3 Anastazja Rogielska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
4 Mateusz Czułada 92 100 92% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Karolina Jarząbek 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
6 Anna Janina Klement 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Natasza Kowalska 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Klaudia Królak 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
9 Alan Nowicki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Tymoteusz Stephan 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
11 Marta Wasielewska 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Jakub Czułada 88 100 88% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Anna Rubiec 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
14 Amelia Miśków 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
15 David Sonko 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
16 Adela Gabrusiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Zuzanna Musiał 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
18 Alicja Urbaniak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
19 Jagoda Korzeniowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
20 Malwina Musialska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
21 Alexander Janicki 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
22 Martyna Dominiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Dawid Krzyszewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
24 Marta Bednarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
25 Aleksandra Cupiał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
26 Martyna Gaudyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
27 Karol Hrycaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Maja Jurasz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
29 Łukasz Kwiatkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
30 Amelia Moroch 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
31 Alicja Stępień 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników