wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Niemiecki - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 187 z 187 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:54 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Antoszewski 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
2 Lena Kozdrowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
3 Martyna Łanocha 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
4 Julia Biernacka 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
5 Julia Chwin 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
6 Marcel Has 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
7 Franciszek Jarczyk 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
8 Matylda Zezyk 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
9 Lidia Dołęga 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
10 Milena Majewska 97 100 97% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Milena Matwiejczuk 97 100 97% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
12 Dominika Szmigiel 97 100 97% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
13 Natalia Zych 97 100 97% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
14 Sara Biernacka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
15 Nikola Wardawa 96 100 96% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
16 Piotr Szymon Maruszczak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
17 Maja Mudyna 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
18 Kornel Obuchowicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
19 Zuzanna Szymaniec 95 100 95% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
20 Mateusz Truszkiewicz 95 100 95% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
21 Bartosz Grzegorzewski 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
22 Natalia Gąsiorek 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
23 Anna Kondratowicz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
24 Natalia Kromska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
25 Andrzej Paweł Moroz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
26 Emilia Przybylska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
27 Antonina Rogoża 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
28 Łukasz Sarnacki 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
29 Julia Schulz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
30 Erik Zarbock 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
31 Alicja Anna Jutrzenka 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Maciej Kmiecik 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
33 Karolina Nieczkowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
34 Filip Rejtan 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
35 Anastazja Rogielska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
36 Daniel Spyrka 93 100 93% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
37 Aleksandra Stutko 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
38 Mateusz Czułada 92 100 92% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Vanessa Domaszewicz 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
40 Milena Gurmińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa, Wicina Rejon 6
41 Hanna Kowalska 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
42 Kalina Mruk 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
43 Jędrzej Biniszkiewicz 91.7 100 91.7% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
44 Maria Dittrich 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Gęstowicach, Gęstowice Rejon 5
45 Julia Dobrzańska 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
46 Martyna Kaczmarek 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
47 Nikola Kalicka 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
48 Julia Kondratowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
49 Filip Kryszewski 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
50 Michał Linowski 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
51 Maksymilian Pałyga 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
52 Antonina Stürmer 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
53 Jagoda Bujko 90 100 90% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
54 Aurelia Chełmicka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
55 Hubert Gilski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
56 Adrianna Gorczyca 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Jasień Rejon 6
57 Karolina Jarząbek 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
58 Anna Janina Klement 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
59 Natasza Kowalska 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Klaudia Królak 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
61 Barbara Małek 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
62 Julia Niewiadomska 90 100 90% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
63 Alan Nowicki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Maciej Pilarczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
65 Brian Preston 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
66 Tymoteusz Stephan 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
67 Marta Wasielewska 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
69 Maksymilian Baran 89 100 89% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
70 Wiktoria Jarosz 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
71 Hanna Kowaliczek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
72 Weronika Milewska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
73 Maja Siemaszko 89 100 89% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
74 Bartosz Szutta 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
75 Jakub Czułada 88 100 88% Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Julia Kucera 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
77 Lena Rola-Skibicka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
78 Anna Rubiec 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
79 Maciej Siwik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
80 Kornelia Tałaj 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
81 Weronika Żak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
82 Fabian Dułak 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
83 Adrianna Kujawa 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
84 Amelia Miśków 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
85 Marcin Paździerski 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
86 Michał Pilarczyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
87 Dominika Sokołowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
88 Maciej Spanbrucker 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
89 Wojciech Zalewski 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
90 Maximilian Łopatka 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
91 Martyna Ciesielska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
92 Michalina Domżalska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
93 Julia Kaiser 86 100 86% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
94 Maja Kordoń 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
95 Daria Myślicka 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
96 David Sonko 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
97 Oliwia Strugała 86 100 86% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
98 Dominika Maria Wendowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
99 Joanna Roża Świekatowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
100 Hanna Bykowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
101 Lena Daszkiewicz 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
102 Adela Gabrusiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Lena Gaza 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
104 Alina Kielan 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
105 Urszula Podbucka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
106 Patrycja Zalesska 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
107 Julia Bosiacka 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
108 Zuzanna Kostrzewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
109 Milena Kozińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
110 Wojciech Marzec 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
111 Zuzanna Musiał 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
112 Karolina Nowicka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
113 Karolina Paprzycka 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
114 Dominika Pieczonka 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
115 Hubert Sygutowski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
116 Patrycja Szulc 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
117 Alicja Urbaniak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
118 Julia Waszkowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
119 Natalia Witucka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
120 Hanna Kolendo 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
121 Jagoda Korzeniowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
122 Malwina Musialska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
123 Mateusz Pieniakowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
124 Julia Bareła 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
125 Judyta Barwinek 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
126 Aleksandra Czekańska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 13, Zielona Góra Rejon 5
127 Alexander Janicki 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
128 Jakub Jędrzejczak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
129 Antoni Kurant 82 100 82% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
130 Nikola Lachowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
131 Aleksandra Poźniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
132 Sebastian Oliwer Robiński 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
133 Tomasz Smykowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
134 Szymon Stafiniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
135 Kacper Zdzyniecki 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
136 Zuzanna Andrejczuk 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
137 Martyna Dominiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Konstanty Kowalczyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
139 Dawid Krzyszewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
140 Jakub Pilipiec 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
141 Anna Sobaszek 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
142 Dominika Stróż 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
143 Karol Walkowiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
144 Marta Bednarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
145 Martyna Arleta Bednarz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
146 Małgorzata Belica 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
147 Martyna Dominika Bykowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
148 Marcin Ignacy Błaszczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
149 Zofia Chorabik 80 100 80% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
150 Jędrzej Chromik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
151 Nadia Cicharska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
152 Wiktoria Ciemierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
153 Aleksandra Cupiał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
154 Borys Drzewiecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
155 Maciej Florek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
156 Oliwia Fraszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Bieniowie, Bieniów Rejon 6
157 Paulina Galasiak 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
158 Martyna Gaudyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
159 Matthias Gericke 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
160 Marzena Grzegorzewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
161 Karol Hrycaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
162 Karolina Jakubaszek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
163 Maja Jurasz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
164 Wiktoria Jędrzejewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
165 Bartosz Sebastian Kiszkurno 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
166 Kamil Koła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
167 Hanna Kołowiecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
168 Samanta Kryś 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
169 Łukasz Kwiatkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
170 Martyna Lewandowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
171 Maciej Krzysztof Matusewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
172 Amelia Moroch 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
173 Michalina Mróz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
174 Ewa Mundry 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
175 Julia Myśków 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Witoszynie, Witoszyn Rejon 6
176 Iwo Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
177 Julia Paś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
178 Szymon Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
179 Bartosz Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
180 Monika Piela 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
181 Lena Przybysz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
182 Katarzyna Roma Regeńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
183 Juliusz Samoraj 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
184 Alicja Stępień 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
185 Jakub Tarnowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
186 Marcin Urbański 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
187 Szymon Ślusarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników