wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 36 pkt z 40 pkt (90%) Zakwalifikowani 7 z 20 (35%)
Data publikacji listy 2021-04-23 12:22:07 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Uwagi : nie dotyczy
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jakub Chyży 40 40 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Adam Lubiński 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Ziemowit Demut-Wachocki 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
4 Jakub Zborowski 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
5 Agata Żurek 39 40 97.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Jakub Stepaniak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Oliwier Świercz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
8 Tomasz Paluch 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Zofia Charkot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
10 Adrian Januszonek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Kinga Tondel 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
12 Franciszek Łopuszański 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Natalia Bednarska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
14 Maciej Paluta 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
15 Adam Jasiński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Aleksander Kępiński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Adam Siczyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Franciszek Bezdel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Julian Machowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Hubert Tarasiuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników