wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 36 pkt z 40 pkt (90%) Zakwalifikowani 23 z 91 (25.3%)
Data publikacji listy 2021-04-23 12:22:07 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Uwagi : nie dotyczy
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jakub Chyży 40 40 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Adam Lubiński 40 40 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Jakub Czaplicki 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
4 Ziemowit Demut-Wachocki 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
5 Adam Horobiński 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
6 Bartłomiej Wojciechowski 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
7 Jakub Zborowski 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
8 Agata Żurek 39 40 97.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Julia Hutyra 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
10 Marta Jurczak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
11 Bartosz Pietrzak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
12 Jakub Stepaniak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
13 Alicja Kołodziej 37 40 92.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
14 Anna Kołpaczewska 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
15 Hubert Silny 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
16 Aleksandra Skobelska 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
17 Anna Szakiel 37 40 92.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
18 Stefania Ratajska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
19 Hubert Sobolewski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Robert Syga 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
21 Jakub Szczepaniak 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
22 Matylda Wojewódka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
23 Oliwier Świercz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
24 Anna Brudna 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
25 Adam Kosiński 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
26 Tomasz Paluch 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Piotr Patro 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
28 Wiktor Stachowiak 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
29 Łukasz Seweryn Święcicki 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
30 Lena Żywicka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
31 Kornelia Bartoszewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Małgorzata Belica 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Zofia Charkot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Maciej Czekaj 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
35 Adrian Januszonek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Piotr Tomasz Urbański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
37 Olga Grabska 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
38 Łukasz Sarnacki 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
39 Wojciech Józef Siembida 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
40 Julian Wolański 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
41 Michał Kryński 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
42 Jakub Skotarczak 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
43 Maria Magdalena Tomczyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
44 Kinga Tondel 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
45 Kuba Turzański 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
46 Paweł Wojciechowski 32 40 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
47 Natalia Zjawin 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
48 Fabian Zwierzchaczewski 32 40 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
49 Amelia Zasowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
50 Marta Budner 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
51 Klaudia Burdzy 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
52 Bartosz Czerwonka 30 40 75% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
53 Franciszek Kacprzak 30 40 75% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
54 Gracjan Lemański 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
55 Piotr Stachurski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
56 Jan Stępień 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
57 Franciszek Łopuszański 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Lena Śliwińska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
59 Maciej Adamiak 28 40 70% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
60 Natalia Bednarska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
61 Jakub Jancy 28 40 70% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
62 Maciej Paluta 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
63 Joanna Rosiak 28 40 70% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
64 Jakub Stankiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
65 Weronika Śliwińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
66 Adam Jasiński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Aleksander Kępiński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Wiktor Milczanowski 27 40 67.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
69 Mateusz Strzelczyk 27 40 67.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
70 Piotr Sługocki 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
71 Bartosz Łukasiewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
72 Piotr Żarczyński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
73 Marcin Markowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
74 Karol Stoszek 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
75 Zofia Chorabik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
76 Weronika Gruchacz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
77 Zhorzh Perekhodiuk 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
78 Aleksandra Rakowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
79 Adam Siczyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Franciszek Bezdel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Izabela Maracz 24 40 60% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
82 Igor Tomkiewicz 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
83 Hubert Kwiecień 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
84 Maja Zakościelna 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
85 Mateusz Zapał 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
86 Karolina Barczak 22 40 55% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
87 Kamil Woroniec 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
88 Hubert Leśniak 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
89 Sebastian Mikołajewski 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
90 Julian Machowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Hubert Tarasiuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników