wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 36 pkt z 40 pkt (90%) Zakwalifikowani 8 z 82 (9.8%)
Data publikacji listy 2021-04-20 15:21:01 Przejście z Etap wojewódzki do Finał
Kolor wiersza
Laureat Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Aurelia Oliwia Chełmicka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
2 Anna Maria Cicha 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
3 Karolina Ganczar 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
4 Michalina Mróz 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
5 Julia Nagórska 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Julia Schulz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
7 Małgorzata Sulikowska 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
8 Weronika Śliwińska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
9 Alicja Antonina Juszczak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
10 Hubert Silny 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
11 Dominika Stróż 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
12 Mikołaj Tomaszewski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
13 Sara Winkowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
14 Maja Ciesielska 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Marta Jurczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
16 Hanna Lauterbach 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
17 Aleksandra Walczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
18 Klaudia Wołk-Lewanowicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
19 Mateusz Jan Wziętek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
20 Magdalena Łosyk 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
21 Alicja Kołodziej 27 40 67.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
22 Anastazja Lubańska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
23 Hanna Miesiaczyk 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
24 Julia Suchocka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
25 Mateusz Truszkiewicz 27 40 67.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
26 Zuzanna Halina Urbaniak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
27 Aleksandra Natalia Zimoch 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
28 Hubert Bortkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
29 Marta Budner 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
30 Oliwia Kogut 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
31 Weronika Kubik 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
32 Piotr Jan Stachurski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
33 Róża Maria Urbańska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
34 Oliwia Zagórowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
35 Klara Dróbka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Kinga Jakubowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
37 Kornelia Kaczmarek 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
38 Julia Aleksandra Sierachan 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
39 Antoni Urbaniak 25 40 62.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
40 Krystian Banasiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
41 Wiktoria Góralczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
42 Robert Piotr Jerzynek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
43 Róża Ważelińska 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
44 Kornelia Bartoszewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Dominika Barzdo 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
46 Matylda Blicharczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
47 Sebastian Grzywacz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
48 Piotr Szymon Maruszczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
49 Zuzanna Nowaczyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
50 Nadia Karina Nowak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
51 Lena Rusinowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
52 Agata Bondyra 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
53 Malina Wanda Borek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
54 Hanna Bykowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
55 Hanna Kaczmarczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
56 Paweł Budziak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
57 Malwina Gręda 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
58 Julia Jagoda 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
59 Filip Kowalski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
60 Nikola Kwiatkowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
61 Maja Oliwia Leks 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
62 Julia Mleczko 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
63 Karolina Proszowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
64 Michał Rutka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
65 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
66 Magdalena Jurecka 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
67 Michalina Kastelik 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
68 Julianna Kustra 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
69 Wiktoria Maria Wojcieszak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
70 Michalina Kurzawa 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
71 Julia Miłoszewska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
72 Karol Stoszek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
73 Gustaw Szumigraj 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
74 Samanta Kryś 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
75 Pola Ksenczyn 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
76 Oliwia Mamczys 18 40 45% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
77 Maria Bogucka 17 40 42.5% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
78 Wiktor Jan Krysztofiak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
79 Klara Bodnar 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
80 Maja Kaczmarek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
81 Jan Franciszek Kaźmierczak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
82 Weronika Orzech nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników