Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
36 pkt z 40 pkt (90%)
Zakwalifikowani
31 z 193 (16.1%)
Data publikacji listy
2021-04-20 15:21:01
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jan
Czernia
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
2
Marta
Jabłońska
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
3
Julia
Hutyra
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
4
Karolina
Ganczar
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
5
Michalina
Mróz
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Aurelia Oliwia
Chełmicka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Anna Maria
Cicha
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
8
Zofia
Chorabik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
9
Radosław
Fudalej
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
10
Julia
Nagórska
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Michalina
Jędrzejczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Aleksandra
Kisły
36
40
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Oliwier
Pustkowski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
14
Weronika
Raszewska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
15
Celina
Gwizdowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Weronika
Rachmajda
36
40
90%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
17
Nina
Grochocka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Maria
Jopek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
19
Wiktoria
Kaźmierska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Maria
Kostecka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Jakub
Minorowicz
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Martyna
Pach
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
23
Urszula
Podbucka
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
24
Julia
Schulz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Tymoteusz
Siwek
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Aleksandra
Skobelska
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
27
Weronika
Śliwińska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
28
Zofia
Stankowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Małgorzata
Sulikowska
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Bartłomiej
Wojciechowski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
31
Marta
Wajda
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
32
Mikołaj
Tomaszewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
33
Alicja Antonina
Juszczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Hubert
Silny
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Jakub Piotr
Madziak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
36
Anna
Reszel
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
37
Dominika
Stróż
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Alicja
Mazurkiewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
39
Oliwia
Michalak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Sara
Winkowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
41
Maja
Ciesielska
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Nikola
Pintér
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
43
Maja
Więckowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
44
Lena
Orkisz
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Lubrza
Rejon 2
45
Gabriela
Woźniak
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
46
Kacper
Brzozowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
47
Klaudia
Wołk-Lewanowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Hanna
Lauterbach
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Mateusz Jan
Wziętek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Julia
Żurakowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Borys
Hładyn
28
40
70%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Aleksandra
Kaczmarek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
53
Małgorzata
Kusz
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
54
Natalia
Kowalewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
55
Martyna
Teler
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
56
Zofia
Kubicka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
57
Marta
Jurczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Aleksandra
Walczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
59
Magdalena
Łosyk
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Julia
Suchocka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
61
Hanna
Bełz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
62
Hanna
Budynkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
63
Aleksandra
Stutko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
64
Alicja
Kołodziej
27
40
67.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
65
Anastazja
Lubańska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Hanna
Miesiaczyk
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Julia
Szymczak
27
40
67.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
68
Zofia
Terlecka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
69
Mateusz
Truszkiewicz
27
40
67.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
70
Aleksandra Natalia
Zimoch
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Zuzanna Halina
Urbaniak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Nikola
Dębicka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
73
Oliwia
Kogut
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
74
Marta
Budner
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Stanisław
Czajka
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
76
Natalia
Karpowicz
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
77
Weronika
Kubik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
78
Przemysław
Mielcarek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Piotr Jan
Stachurski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Zuzanna
Żuberek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
81
Maja Grażyna
Trzcińska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
82
Alicja
Turek
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
83
Eliza
Tądel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
84
Róża Maria
Urbańska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
85
Kinga
Tondel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
86
Natalia
Jaśko
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
87
Hubert
Bortkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Oliwia
Zagórowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
89
Kornelia
Kaczmarek
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Wiktoria
Donat
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
91
Klara
Dróbka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
92
Julia Aleksandra
Sierachan
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
93
Wiktoria
Borysewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Oliwia Aleksandra
Czyżowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
95
Emilia
Kleist
25
40
62.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
96
Michalina
Stankiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
97
Antoni
Urbaniak
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Oliwia
Mocydlarz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
99
Kinga
Jakubowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
100
Hanna
Pańczuk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Pszczew
Rejon 2
101
Artur
Weber
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
102
Zofia
Ziatyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
103
Zofia
Ruszkiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
104
Krystian
Banasiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Wiktoria
Góralczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
106
Róża
Ważelińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
107
Błażej
Wojciechowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
108
Robert Piotr
Jerzynek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Julia
Boruk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
110
Martyna
Kędziora
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
111
Izabela
Stankiewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
112
Lena
Żywicka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
113
Weronika
Szorek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
114
Matylda
Blicharczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Piotr Szymon
Maruszczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Natalia
Chmielewska
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
117
Zuzanna
Nowaczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
118
Nadia Karina
Nowak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Kornelia
Bartoszewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Zuzanna
Buca
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
121
Weronika
Pawelczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
122
Jagoda
Skierska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
123
Patrycja
Szulc
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
124
Jerzy
Zatwarnicki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Lubięcin
Rejon 4
125
Natalia
Świątkowska
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
126
Martyna
Kowalska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
127
Agata
Ślaska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
128
Sebastian
Grzywacz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Dominika
Barzdo
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Lena
Rusinowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Malina Wanda
Borek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
132
Hanna
Gaudyn
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
133
Lena
Hrabska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
134
Hanna
Kaczmarczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
135
Weronika
Leżańska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
136
Hanna
Kos
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
137
Inga
Kostecka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
138
Aleksandra
Marszał
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
139
Zuzanna
Nowacka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
140
Agata
Bondyra
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
141
Michał
Jagiełło
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
142
Hanna
Bykowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Julia
Rzechówka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
144
Paweł
Budziak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
145
Malwina
Gręda
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
146
Karolina
Proszowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Michał
Rutka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Filip
Kowalski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Grzegorz Zbigniew
Wojciechowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
150
Aleksandra
Żmudzińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
151
Nikola
Kwiatkowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Julia
Mleczko
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Julia
Jagoda
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Maja Oliwia
Leks
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Paulina
Skupińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
156
Michalina
Kastelik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Martyna
Girul
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
158
Julia
Jędrzy
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska , Dąbrówka Wielkopolska
Rejon 2
159
Magdalena
Jurecka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Zofia
Wasilewska
20
40
50%
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
161
Oliwia
Krzyżan
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
162
Natalia
Zych
20
40
50%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
163
Julianna
Kustra
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Martyna
Majewska
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
165
Wiktoria Maria
Wojcieszak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Małgorzata
Fajger
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
167
Iga
Ignaszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
168
Michalina
Kurzawa
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Julia
Miłoszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
170
Dominika
Mędryk
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
171
Karol
Stoszek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Gustaw
Szumigraj
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Pola
Ksenczyn
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Zofia
Pawlaczyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
175
Oliwia
Mamczys
18
40
45%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
176
Magdalena
Szychowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
177
Samanta
Kryś
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
178
Wiktor Jan
Krysztofiak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Emilia
Mgłowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
180
Maria
Bogucka
17
40
42.5%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
181
Klaudia
Nurczyńska
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
182
Filip
Pietrusik
17
40
42.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
183
Klara
Bodnar
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Zuzanna
Chanas
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
185
Maja
Kaczmarek
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
186
Jan Franciszek
Kaźmierczak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Sebastian
Mikołajewski
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
188
Katarzyna
Marszewska
13
40
32.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
189
Zofia
Sawko
12
40
30%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
190
Maja
Janikowska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
191
Hanna
Hasiuk
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
192
Oliwia
Mazur
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
193
Weronika
Orzech
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników