wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 30 z 240 (12.5%)
Data publikacji listy 2021-03-08 11:35:54 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jakub Czaplicki 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
2 Marta Jurczak 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
3 Hubert Silny 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Alicja Kołodziej 37 40 92.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
5 Bartosz Pietrzak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
6 Kornelia Bartoszewicz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
7 Maciej Czekaj 36 40 90% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
8 Adam Kosiński 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
9 Hubert Sobolewski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
10 Karol Stoszek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
11 Jan Stępień 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
12 Maja Zakościelna 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
13 Bartosz Łukasiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
14 Karolina Barczak 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
15 Małgorzata Belica 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Marta Budner 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
17 Adam Horobiński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
18 Hubert Kwiecień 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
19 Stefania Ratajska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
20 Wiktor Stachowiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
21 Piotr Stachurski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
22 Robert Syga 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
23 Jakub Szczepaniak 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
24 Piotr Sługocki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
25 Maria Magdalena Tomczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
26 Piotr Tomasz Urbański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
27 Julian Wolański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
28 Natalia Zjawin 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
29 Weronika Śliwińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
30 Lena Śliwińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
31 Jan Andrzejewski 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
32 Małgorzata Sulikowska 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Karim Ahmod Alaili 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
34 Paweł Budziak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
35 Emilia Kociuruba 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Czarnowicach, Czarnowice Rejon 5
36 Franciszek Sulikowski 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
37 Kamila Telefin 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
38 Piotr Antoszewski 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
39 Łukasz Frątczak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
40 Jakub Kossowski 30 40 75% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
41 Sonia Małecka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
42 Karolina Anna Nieczkowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
43 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
44 Antonina Raczyńska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
45 Piotr Romankiewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
46 Szymon Strzelczyk 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
47 Leon Wasilewski 30 40 75% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
48 Tymoteusz Widenka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
49 Mateusz Wziętek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
50 Maximilian Zatorski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
51 Oliwier Zuba 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
52 Magdalena Łosyk 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
53 Marcin Błaszczyk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
54 Zuzanna Magdalena Czyżewska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
55 Rozalia Dutczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
56 Igor Grzelak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
57 Karolina Jakubaszek 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
58 Hubert Ligucki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
59 Piotr Pisański 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
60 Brian Preston 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
61 Tomasz Skoracki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
62 Jacek Skrzypczak 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
63 Małgorzata Stasik 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
64 Maciej Szczepuła 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
65 Mikołaj Szlosowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
66 Aleksandra Natalia Zimoch 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
67 Wojciech Antoszewski 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
68 Gabriela Jaszczyszyn 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
69 Kuba Kucza 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
70 Wojciech Marzec 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
71 Miłosz Modrzyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
72 Maciej Siwik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
73 Szymon Sułkowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
74 Oliwier Szewczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
75 Dominika Barzdo 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
76 Bartosz Choma 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
77 Sebastian Grzywacz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
78 Miłosz Kowalczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
79 Amelia Kubiak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
80 Justyna Malwina Patan 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
81 Michelle Polański 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
82 Weronika Ruchel 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
83 Maksymilian Sworczuk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
84 Anton Tswigun 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
85 Bartosz Wieraszka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
86 Hanna Zienkiewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
87 Cezary Czaniecki 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
88 Natasza Krupowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
89 Bartosz Kuźnik 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
90 Dawid Latkowski 26 40 65% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
91 Kacper Marcichowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
92 Hanna Miesiaczyk 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
93 Karol Sachar 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
94 Natalia Skowron 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
95 Aleksandra Stajkowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
96 Kacper Stępczyński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
97 Aleksander Szczybura 26 40 65% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Antoni Wawrowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
99 Hanna Bogusławska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
100 Katarzyna Dzieża 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
101 Maja Januszewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
102 Hanna Kluczycka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
103 Oskar Jerzy Konieczny 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
104 Blanka Kępka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
105 Stanisław Marczyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
106 Borys Migalski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
107 Piotr Muszyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
108 Mateusz Nawrocki 25 40 62.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
109 Bartosz Niedziela 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
110 Alicja Olczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
111 Hanna Olkisz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
112 Rafał Panachida 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
113 Natalia Przybyłek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
114 Katarzyna Roma Regeńczuk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
115 Julia Katarzyna Towpik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
116 Maciej Żukowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
117 Iwo Krzysztof Borkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
118 Bartosz Bugała 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
119 Franciszek Frodyma 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
120 Maciej Michał Kmiecik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
121 Weronika Kononczuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
122 Nikodem Koszkało 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
123 Karol Grzegorz Kurpiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
124 Kacper Marek Maciejewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
125 Kalina Markowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
126 Zuzanna Mazurkiewicz 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
127 Julia Monika Piasecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
128 Piotr Podlipczak 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
129 Lena Rusinowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
130 Błażej Skiba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
131 Sławomir Stopa 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
132 Antoni Urbaniak 24 40 60% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
133 Mateusz Walusiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
134 Dorota Winograd 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
135 Wiktor Zasada 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
136 Agata Bondyra 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
137 Martyna Czerw 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
138 Sara Dąbrowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
139 Nikola Gawlik 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
140 Oskar Mateusz Kurowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
141 Maciej Krzysztof Matusewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
142 Oliwia Modrzyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
143 Franciszek Patryn 23 40 57.5% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
144 Monika Piela 23 40 57.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
145 Aleksandra Poczekaj 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
146 Wojciech Ignacy Rola 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
147 Karol Walczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
148 Mateusz Bagiński 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
149 Michał Cybal 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
150 Jakub Czajka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
151 Adam Czyżewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
152 Michał Dzieńdziura 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
153 Kacper Grocki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
154 Wiktoria Jarosz 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
155 Tomasz Jarosławski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
156 Jarosław Juryk 22 40 55% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
157 Hanna Kaczmarczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
158 Magdalena Moczulska 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
159 Olga Molka 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
160 Zuzanna Olech 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
161 Maciej Pawelec 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
162 Emilia Purczyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
163 Alexandra Rębisz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
164 Maja Siemaszko 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
165 Sara Winkowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
166 Szymon Zabłocki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
167 Karolina Zioła 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
168 Kacper Łyczkowski 22 40 55% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
169 Maja Świgło 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
170 Patrycja Borowik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
171 Cezary Borzęcki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
172 Weronika Czerwińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
173 Malwina Druchlińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
174 Lena Janowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
175 Dawid Oktawian Kaźmierczak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
176 Małgorzata Kret 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
177 Pavlo Kulchytskiy 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
178 Maja Oliwia Leks 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
179 Anna Machowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
180 Julia Naglik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
181 Michał Najder 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
182 Gabriela Nalewajko 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
183 Patrycja Pawłowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
184 Piotr Pawłowski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
185 Tytus Siusta 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
186 Maria Sobczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
187 Adam Stępień 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
188 Zuzanna Halina Urbaniak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
189 Szymon Urbański 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
190 Maja Zielińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
191 Bartosz Badurek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
192 Amelia Kostrzyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
193 Filip Kulikowski 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
194 Filip Muszyński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
195 Tola Myszkowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
196 Iwo Nowak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
197 Aleksander Pęciak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
198 Dominik Świątek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
199 Hubert Der 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
200 Weronika Kaim 19 40 47.5% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
201 Anastazja Karbowiak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
202 Agata Lipińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
203 Adrianna Iga Michalak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
204 Marcin Olszewski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
205 Hubert Perz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
206 Hubert Andrzej Radzik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
207 Dawid Sadowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
208 Julia Suchocka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
209 Maria Szczęsna 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
210 Zofia Walasek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
211 Agata Wilk 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
212 Jakub Włodarczyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
213 Włodzimierz Zagwojski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
214 Maksymilian Chaize 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
215 Marcel Grabowski 18 40 45% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
216 Mateusz Janczak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
217 Jędrzej Judziński 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
218 Adam Kaczmarek 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
219 Julia Lewandowska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
220 Emilia Białobrzycka 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
221 Zuzanna Grodzka 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
222 Hanna Helwing 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
223 Hubert Kaszyński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
224 Julia Kościuczyk 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
225 Szymon Machocki 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
226 Maciej Vincent Mleczak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
227 Miłosz Nolbrzak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
228 Weronika Orzech 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
229 Patryk Mikuła 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
230 Wiktor Mikołaj Borzym 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
231 Hubert Aleksander Kawecki 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
232 Wojciech Pawłowski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
233 Blanka Rusnak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
234 Aleksandra Samulska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
235 Jakub Szarwas 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
236 Karol Müller 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
237 Konrad Potocki 10 40 25% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
238 Piotr Jaśkiewicz nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
239 Mikołaj Tomaszewicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
240 Jakub Józef Zamorski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników