wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 10 z 51 (19.6%)
Data publikacji listy 2021-03-08 11:35:54 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Patro 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
2 Fabian Zwierzchaczewski 36 40 90% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
3 Klaudia Burdzy 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
4 Lena Żywicka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
5 Julia Hutyra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
6 Michał Kryński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
7 Hubert Leśniak 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
8 Marcin Markowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
9 Zhorzh Perekhodiuk 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
10 Bartłomiej Wojciechowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
11 Jakub Boruta 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
12 Jakub, Ireneusz Jeremicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
13 Stanisław Sikora 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
14 Jarosław Musolf 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
15 Antoni Kudlaszyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
16 Julia Plewa 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
17 Igor Konowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
18 Jagoda Kreczko 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
19 Olga Trzeciak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
20 Łucja Kaliszak 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
21 Hubert Kupis 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
22 Igor Wiencek 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
23 Maja Łyczkowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
24 Kacper Jachimowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
25 Daniel Tytus 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
26 Julia Bosiacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
27 Tomasz Kondratowicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
28 Emilia Mgłowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
29 Michał Timofiejczyk 24 40 60% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
30 Alicja Turek 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
31 Nikola Wardawa 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
32 Jakub Borkowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
33 Weronika Cegłowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
34 Mateusz Danicki 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
35 Milena Gierońska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
36 Oliwier Gromiak 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
37 Hanna Kosela 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
38 Adam Szubert 21 40 52.5% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
39 Ewa Szymańska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
40 Weronika Wieliczko 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
41 Martyna Kaczmarek 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
42 Bartosz Nikorowski 20 40 50% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
43 Szymon Perehubka 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
44 Bartosz Łysiak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
45 Zuzanna Kudlaszyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
46 Agata Koza 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
47 Julia Barcikowska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
48 Oliwia Tarasek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
49 Wiktoria Jachimowska 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
50 Julia Kędzierska 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
51 Miłosz Macke 12 40 30% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników