wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 6 z 50 (12%)
Data publikacji listy 2021-03-08 11:35:54 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Bartosz Czerwonka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
2 Matylda Wojewódka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
3 Olga Grabska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
4 Gracjan Lemański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
5 Łukasz Sarnacki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
6 Kuba Turzański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
7 Daniel Chamera 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
8 Krzysztof Walasek 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
9 Nela Wojewódka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
10 Kacper Iwachów 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
11 Wojciech Najdecki 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
12 Aleksandra Stutko 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
13 Mateusz Chybin 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
14 Joanna Kiławiec 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
15 Mateusz Król 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
16 Weronika Raszewska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
17 Izabela Stankiewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
18 Wiktoria Wisz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu, Międzylesie Rejon 2
19 Roman Savchenko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
20 Mateusz Redzik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
21 Paweł Strzelec 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
22 Zuzanna Bilewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
23 Mikołaj Cichowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
24 Anton Synitovych 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
25 Krzysztof Grabas 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
26 Natalia Nowak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
27 Barbara Piaszczyńska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
28 Jakub Prałat 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
29 Kamil Radziewicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
30 Antoni Skrzypczak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
31 Tomasz Wandycz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
32 Jakub Łącki 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
33 Maja Pławsiuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
34 Aleksandra Borzobohata 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
35 Aleksander Kmieciak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
36 Michał Kowalczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
37 Wiktor Kulesza 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
38 Joanna Rusinowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
39 Karolina Oblęgór 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
40 Michał Przygoński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
41 Aleksander Adamiec 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
42 Wiktoria Dejewska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
43 Magdalena Chajduk 18 40 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
44 Olgierd Kmiecik 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
45 Łucja Sznyr 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
46 Julita Lisiecka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
47 Marlena Boryń 10 40 25% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
48 Patrycja Barzyk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
49 Beniamin Oszmian nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
50 Anna Spychała nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników