wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 20 z 159 (12.6%)
Data publikacji listy 2021-03-08 11:35:54 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Adam Lubiński 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Agata Żurek 39 40 97.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Jakub Stepaniak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
4 Jakub Zborowski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
5 Jakub Chyży 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Ziemowit Demut-Wachocki 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
7 Adrian Januszonek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Adam Jasiński 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Aleksander Kępiński 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Tomasz Paluch 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Oliwier Świercz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
12 Natalia Bednarska 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
13 Franciszek Bezdel 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Zofia Charkot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
15 Julian Machowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Maciej Paluta 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
17 Adam Siczyński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Hubert Tarasiuk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Kinga Tondel 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
20 Franciszek Łopuszański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Borys Hładyn 33 40 82.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Bartłomiej Koberski 33 40 82.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Filip Fink 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
24 Piotr Gzyl 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
25 Jakub Kąkolewski 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Nadia Owczarek 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Bartosz Poźniak 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Hanna Płuciennik 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Konrad Leśniak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Kacper Ogórek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
31 Mateusz Olszowy 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Franciszek Samulski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
33 Aleksandra Ząbek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
34 Maria Beszczyńska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Bartosz, Jan Bubula 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Aleksandra Cupiał 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
37 Sebastian Jasiński 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Hanna Ksokowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
39 Damian Stańczak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
40 Mateusz Szachowicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
41 Wojciech Grala 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
42 Bartosz Kowalski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Martyna Kędziora 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
44 Olaf Migdal 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
45 Lena Stolarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
46 Adrian Cichocki 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
47 Jakub Koliński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
48 Paulina Kowańdy 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
49 Jakub Piotr Madziak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
50 Jakub, Roman Małysz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Marek Plackowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
52 Amelia Rzetelna 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Jan Szuszkiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Martyna Zygalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Wiktor Buczma 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Piotr Zmórzyński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Martyna Cłapka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Szymon Gaziński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
59 Noemi Grabowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
60 Alicja Jędrachowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
61 Krzysztof Pilarczyk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
62 Patryk Pronin 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Anna Rubiec 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
64 Michał Stępień 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
65 Wojciech Zapart 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Jan Zawadzki 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
67 Ewa Łapka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Alicja Awiżeń 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Miłosz Buńkiewicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
70 Bartosz Grześkowiak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
71 Małgorzata Janiszyn 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
72 Hanna Malczewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
73 Piotr Marczak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Maria Nowak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
75 Olimpia Raniś 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
76 Maria Strzelecka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
77 Alicja Urbaniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
78 Klaudia Bryngiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Natalia Błauciak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Dżesika Chodara 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
81 Julia Czyż 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
82 Miłosz Domeracki 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
83 Patryk Dudzik 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
84 Celina Gwizdowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
85 Kamil Hadrysiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
86 Jan Jurkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Aleksander Mazurek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Zuzanna Sobkowiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
89 Julia Steblecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
90 Alicja Zdych 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
91 Krystian Bułgajewski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
92 Wiktor Błaż 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
93 Maciej Ciechanowicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
94 Alan Jasiulewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
95 Sebastian Kasprzak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
96 Kacper Michalak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
97 Amelia Szulc 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
98 Martyna Wojtczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Bartosz Zieleński 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
100 Borys Chmiel 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Maciej Kozieł 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
102 Bruno Marcinkiewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
103 Amelia Muzaj 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
104 Oliwia Bednarska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
105 Ewelina Gałka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Alicja Królikowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
107 Filip Macioszek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
108 Milena Majewska 21 40 52.5% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
109 Barbara Michalik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
110 Mateusz Nowak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Mikołaj Stasiełowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
112 Zofia Terlecka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
113 Julia Zawadzka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
114 Marta Zieleńska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Krystyna Berlińska 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
116 Stanisław Brodziński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
117 Marcelina Malinowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
118 Jędrzej Nowicki 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Mikołaj Oszmałek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
120 Łukasz Pawlak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
121 Marcin Prokopiuk 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
122 Dawid Pucek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
123 Antonina Szwedowicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
124 Julia Szukała 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
125 Szymon Szybiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
126 Zuzanna Wesoły 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Konrad Adamczewski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
128 Milena Adamczyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
129 Eimantas Chlebicki 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
130 Zofia Kubicka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
131 Zuzanna Malec 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
132 Wiktor Roszkowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Filip Sawicki 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
134 Hanna Zwolińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
135 Hanna Gaudyn 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
136 Nikola Głogowiec 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
137 Fabian Jóźwiakowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Maksymilian Peszko 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
139 Konrad Puczyński 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
140 Małgorzata Stanisławska 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
141 Miłosz Strugarek 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
142 Franciszek Wilcząb 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
143 Natalia Ankiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
144 Konrad Książkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
145 Michał Mach 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Jagoda Piotrowicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
147 Monika Przylepa 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
148 Oskar Witman 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
149 Kamil Zatylny 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
150 Jakub Smoliński 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Bartosz Krawczyk 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. św. Huberta, Gościmiec Rejon 1
152 Miłosz Ryś 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
153 Igor Sikorski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
154 Paulina Tonak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
155 Oliwia Harasimczyk 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
156 Weronika Pawelczyk 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
157 Julia Wiktoria Ślachciak 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
158 Anna Drohomirecka 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
159 Aleksandra Nowicka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników