Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
91 z 707 (12.9%)
Data publikacji listy
2021-03-08 11:35:54
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jakub
Czaplicki
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
2
Agata
Żurek
39
40
97.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
3
Marta
Jurczak
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Hubert
Silny
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Adam
Lubiński
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Jakub
Stepaniak
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Jakub
Zborowski
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
8
Jakub
Chyży
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Franciszek
Kacprzak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
10
Alicja
Kołodziej
37
40
92.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
11
Piotr
Patro
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
12
Bartosz
Pietrzak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Kornelia
Bartoszewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Maciej
Czekaj
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
15
Zofia
Chorabik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
16
Jakub
Jancy
36
40
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
17
Hubert
Sobolewski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Adam
Kosiński
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Anna
Szakiel
36
40
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
20
Fabian
Zwierzchaczewski
36
40
90%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
21
Klaudia
Burdzy
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
22
Wiktor
Milczanowski
35
40
87.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
23
Maja
Zakościelna
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
24
Bartosz
Czerwonka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
25
Ziemowit
Demut-Wachocki
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
26
Aleksander
Kępiński
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Adrian
Januszonek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Amelia
Zasowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
29
Karol
Stoszek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Adam
Jasiński
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Tomasz
Paluch
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Aleksandra
Skobelska
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
33
Jan
Stępień
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Matylda
Wojewódka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
35
Bartosz
Łukasiewicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
36
Oliwier
Świercz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
37
Lena
Żywicka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
38
Julian
Wolański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Karolina
Barczak
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Marta
Budner
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Robert
Syga
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Hubert
Kwiecień
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
43
Marcin
Markowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
44
Aleksandra
Rakowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
45
Wojciech Józef
Siembida
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
46
Anna
Kołpaczewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
47
Stefania
Ratajska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Sebastian
Mikołajewski
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
49
Wiktor
Stachowiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Kamil
Woroniec
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
51
Lena
Śliwińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Igor
Tomkiewicz
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
53
Małgorzata
Belica
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Jakub
Szczepaniak
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Weronika
Gruchacz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
56
Franciszek
Bezdel
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
57
Natalia
Bednarska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
58
Piotr
Stachurski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Zofia
Charkot
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
60
Maciej
Paluta
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
61
Łukasz
Sarnacki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
62
Hubert
Leśniak
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
63
Jakub
Skotarczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
64
Piotr
Sługocki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Kinga
Tondel
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
66
Maria Magdalena
Tomczyk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Kuba
Turzański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
68
Mateusz
Strzelczyk
34
40
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
69
Piotr Tomasz
Urbański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Adam
Siczyński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
71
Hubert
Tarasiuk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Jakub
Stankiewicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
73
Zhorzh
Perekhodiuk
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
74
Mateusz
Zapał
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
75
Michał
Kryński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
76
Julian
Machowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Olga
Grabska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
78
Gracjan
Lemański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
79
Paweł
Wojciechowski
34
40
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
80
Adam
Horobiński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
81
Łukasz Seweryn
Święcicki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
82
Julia
Hutyra
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
83
Joanna
Rosiak
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
84
Piotr
Żarczyński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
85
Maciej
Adamiak
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
86
Natalia
Zjawin
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
87
Anna
Brudna
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
88
Izabela
Maracz
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
89
Weronika
Śliwińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
90
Bartłomiej
Wojciechowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
91
Franciszek
Łopuszański
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Dominik
Hutnik
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
93
Bartłomiej
Koberski
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
94
Borys
Hładyn
33
40
82.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
95
Jan
Andrzejewski
33
40
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Małgorzata
Sulikowska
33
40
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Karim Ahmod
Alaili
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
98
Daniel
Chamera
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
99
Filip
Fink
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
100
Dorian
Niemiec
32
40
80%
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
101
Nadia
Owczarek
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Jakub
Boruta
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
103
Jakub
Kąkolewski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
104
Bartosz
Poźniak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
105
Hanna
Płuciennik
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Krzysztof
Walasek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
107
Piotr
Gzyl
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
108
Karolina
Widak
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
109
Nela
Wojewódka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
110
Paweł
Budziak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
111
Kamila
Telefin
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
112
Hanna
Godziątkowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
113
Konrad
Leśniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Franciszek
Sulikowski
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Wiktoria
Filipowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
116
Emilia
Kociuruba
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
117
Mateusz
Olszowy
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
118
Aleksandra
Ząbek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
119
Magdalena
Jaśkiewicz
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
120
Kacper
Ogórek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
121
Franciszek
Samulski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
122
Piotr
Wujciów
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
123
Wojciech
Najdecki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
124
Jakub
Kossowski
30
40
75%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
125
Mikołaj
Wawrzynowicz
30
40
75%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
126
Bartosz, Jan
Bubula
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
127
Sebastian
Jasiński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
128
Jakub, Ireneusz
Jeremicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
129
Hanna
Ksokowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
130
Kajetan
Kudła
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
131
Sonia
Małecka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
132
Szymon
Strzelczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
133
Karolina Anna
Nieczkowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Stanisław
Pająk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
135
Oliwier
Zuba
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Piotr
Antoszewski
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Aleksandra
Cupiał
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
138
Łukasz
Frątczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Michał
Korczak
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
140
Antonina
Raczyńska
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Piotr
Romankiewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
142
Stanisław
Sikora
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
143
Damian
Stańczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
144
Aleksandra
Stutko
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
145
Mateusz
Szachowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
146
Tymoteusz
Widenka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Mateusz
Wziętek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Maximilian
Zatorski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Magdalena
Łosyk
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Maxymilian
Racinowski- Kołłątaj
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
151
Leon
Wasilewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Maria
Beszczyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
153
Kacper
Iwachów
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
154
Marcin
Błaszczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Aniela
Dylewicz
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
156
Jakub
Faron
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
157
Kamila
Gryglewicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
158
Joanna
Kiławiec
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
159
Maciej
Szczepuła
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Sebastian
Dudziak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
161
Rozalia
Dutczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
162
Szymon
Gajda
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
163
Igor
Grzelak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Kamil
Otto
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
165
Zuzanna Magdalena
Czyżewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
166
Hubert
Ligucki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Karolina
Jakubaszek
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Bartosz
Kowalski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
169
Jarosław
Musolf
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
170
Julia
Pechacz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
171
Martyna
Kędziora
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
172
Olaf
Migdal
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
173
Mateusz
Król
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
174
Nikola
Jurec
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
175
Lena
Stolarska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
176
Mateusz
Chybin
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
177
Wojciech
Grala
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
178
Patryk
Wieczorek
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
179
Piotr
Pisański
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
180
Brian
Preston
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Weronika
Raszewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
182
Tomasz
Skoracki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Franciszek
Szymański
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
184
Aleksandra Natalia
Zimoch
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Mikołaj
Szlosowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Izabela
Stankiewicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
187
Jacek
Skrzypczak
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Małgorzata
Stasik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
189
Wiktoria
Wisz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
190
Aleksandra
Szmyt
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
191
Adrian
Cichocki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
192
Oliwier
Szewczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Gabriela
Jaszczyszyn
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
194
Kuba
Kucza
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Kacper
Krakowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
196
Antoni
Kudlaszyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
197
Aleksandra
Okrzymowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
198
Wojciech
Marzec
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
199
Miłosz
Modrzyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
200
Julia
Plewa
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
201
Roman
Savchenko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
202
Maciej
Siwik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
203
Szymon
Sułkowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
204
Jan
Szuszkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
205
Jakub, Roman
Małysz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
206
Michał
Pinkowski
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
207
Szymon Karol
Stepa
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
208
Wojciech
Antoszewski
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Martyna
Zygalska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
210
Jakub
Czapliński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
211
Jakub
Koliński
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
212
Paulina
Kowańdy
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
213
Jakub Piotr
Madziak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
214
Oliwia
Mocydlarz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
215
Marek
Plackowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
216
Amelia
Rzetelna
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
217
Dominika
Barzdo
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Wiktor
Buczma
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
219
Sebastian
Grzywacz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Jacek
Handzlik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
221
Justyna Malwina
Patan
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
222
Tomasz
Kaniuk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
223
Miłosz
Kowalczyk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
224
Jagoda
Kreczko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
225
Maksymilian
Sworczuk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
226
Mateusz
Prucnal
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
227
Mateusz
Redzik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
228
Kamila
Stykowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
229
Anton
Tswigun
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
230
Bartosz
Wieraszka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
231
Bartosz
Siewierski
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
232
Natalia
Chmielewska
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
233
Krzysztof
Ratajczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
234
Bartosz
Choma
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
235
Filip
Kowalik
27
40
67.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
236
Hanna
Zienkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Igor
Konowicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
238
Paweł
Strzelec
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
239
Amelia
Kubiak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
240
Michelle
Polański
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
241
Weronika
Ruchel
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
242
Olga
Trzeciak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
243
Piotr
Zmórzyński
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
244
Emilia
Lubnau
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
245
Cezary
Czaniecki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Łucja
Kaliszak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
247
Hubert
Kupis
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
248
Bartosz
Kuźnik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
249
Amelia
Grządko
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
250
Szymon
Gaziński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
251
Dawid
Latkowski
26
40
65%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
252
Krzysztof
Pilarczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
253
Patryk
Pronin
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
254
Kacper
Stępczyński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
255
Michał
Stępień
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
256
Jakub
Tomiuk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
257
Maria
Kowalczewska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
258
Nikola
Lachowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
259
Karol
Sachar
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
260
Antoni
Wawrowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
261
Zuzanna
Bilewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
262
Bronisław
Ciasnocha
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
263
Noemi
Grabowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Wawrowie , Wawrów
Rejon 1
264
Kacper
Janecki
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
265
Mikołaj
Cichowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
266
Witold
Łęcki
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
267
Alicja
Jędrachowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
268
Sebastian Oliwer
Robiński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
269
Kacper
Marcichowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
270
Igor
Wiencek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
271
Hanna
Miesiaczyk
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
272
Anna
Rubiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
273
Aleksandra
Stajkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
274
Natalia
Skowron
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
275
Anton
Synitovych
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
276
Aleksander
Szczybura
26
40
65%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
277
Wojciech
Zapart
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
278
Jan
Zawadzki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
279
Martyna
Cłapka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
280
Natasza
Krupowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
281
Igor
Zygowski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
282
Maja
Łyczkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
283
Ewa
Łapka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
284
Hanna
Kluczycka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
285
Piotr
Muszyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
286
Kacper
Jachimowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
287
Maja
Januszewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
288
Hanna
Bogusławska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
289
Mateusz
Nawrocki
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
290
Oskar Jerzy
Konieczny
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
291
Maciej
Krzyżanowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
292
Blanka
Kępka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
293
Hanna
Malczewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
294
Katarzyna
Marszewska
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
295
Stanisław
Marczyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
296
Borys
Migalski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
297
Bartosz
Grześkowiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
298
Hanna
Olkisz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
299
Małgorzata
Janiszyn
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
300
Maciej
Pietraszek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
301
Miłosz
Buńkiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
302
Jakub
Prałat
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
303
Jakub
Zimny
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
304
Alicja
Awiżeń
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
305
Katarzyna
Dzieża
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
306
Maria
Nowak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
307
Krzysztof
Grabas
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
308
Gabriel
Mańkowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
309
Jakub
Łącki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
310
Bartosz
Niedziela
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
311
Barbara
Piaszczyńska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
312
Katarzyna Roma
Regeńczuk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
313
Alicja
Olczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
314
Antoni
Skrzypczak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
315
Lena
Bilińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
316
Rafał
Panachida
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
317
Tymoteusz
Szymański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
318
Tomasz
Wandycz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
319
Piotr
Marczak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
320
Julia Katarzyna
Towpik
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
321
Kamil
Radziewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
322
Maciej
Żukowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
323
Kacper
Brzozowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
324
Kornelia
Norko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
325
Alicja
Urbaniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
326
Natalia
Nowak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
327
Gabriela
Paulus
25
40
62.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
328
Olimpia
Raniś
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
329
Maria
Strzelecka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
330
Natalia
Przybyłek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
331
Daniel
Tytus
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
332
Jan
Wojciechowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
333
Otylia
Stachnik
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
334
Julia
Bosiacka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
335
Bartosz
Bugała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
336
Patryk
Dudzik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
337
Julia
Czyż
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
338
Klara
Gawron
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
339
Celina
Gwizdowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
340
Marika
Kalemba
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
341
Maciej Michał
Kmiecik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
342
Tomasz
Kondratowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
343
Weronika
Kononczuk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
344
Kacper Marek
Maciejewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
345
Julia Monika
Piasecka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
346
Adrian Jerzy
Tarnawski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
347
Zuzanna
Mazurkiewicz
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
348
Antoni
Urbaniak
24
40
60%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
349
Franciszek
Frodyma
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
350
Miłosz
Domeracki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
351
Sławomir
Stopa
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
352
Jan
Jurkowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
353
Kamil
Hadrysiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
354
Kalina
Markowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
355
Natalia
Błauciak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
356
Bartosz
Bębenek
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
357
Maja
Pławsiuk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
358
Emilia
Mgłowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
359
Julia
Steblecka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
360
Dorota
Winograd
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
361
Nikodem
Koszkało
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
362
Bartosz
Walkowiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
363
Gracjan
Ślifierz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
364
Karol Grzegorz
Kurpiel
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
365
Jakub
Sarańczak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
366
Martyna
Martyniuk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
367
Lena
Rusinowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
368
Kamil
Sokalski
24
40
60%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
369
Iwo Krzysztof
Borkowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
370
Klaudia
Bryngiel
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
371
Zuzanna
Sobkowiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
372
Aleksander
Mazurek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
373
Piotr
Podlipczak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
374
Błażej
Skiba
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
375
Wiktor
Zasada
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
376
Emil
Skowroński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
377
Michał
Timofiejczyk
24
40
60%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
378
Oliwia
Trzebińska
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
379
Tobiasz
Socha
24
40
60%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
380
Dżesika
Chodara
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
381
Patrycja
Szpyrka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
382
Alicja
Zdych
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
383
Alicja
Turek
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
384
Mateusz
Walusiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
385
Kamil
Gajek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
386
Aleksandra
Borzobohata
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
387
Adam
Buś
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
388
Sebastian
Kasprzak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
389
Karol
Walczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
390
Aleksander
Kmieciak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
391
Amelia
Szulc
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
392
Oskar Mateusz
Kurowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
393
Krystian
Bułgajewski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
394
Wiktor
Błaż
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
395
Monika
Piela
23
40
57.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
396
Alan
Jasiulewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
397
Oliwia
Modrzyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
398
Maciej
Ciechanowicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
399
Sara
Dąbrowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
400
Nikola
Wardawa
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
401
Hanna
Pawlikiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
402
Nikola
Gawlik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
403
Martyna
Czerw
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
404
Maciej Krzysztof
Matusewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
405
Karolina
Orzechowska
23
40
57.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
406
Kacper
Michalak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
407
Franciszek
Patryn
23
40
57.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
408
Aleksandra
Poczekaj
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
409
Agata
Bondyra
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
410
Szymon
Pietrowiak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
411
Wojciech Ignacy
Rola
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
412
Julian
Thomann
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
413
Łukasz
Klisowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
414
Kamil
Siergiej
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
415
Kacper
Sędrowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
416
Martyna
Wojtczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
417
Krystian
Woźnica
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
418
Bartosz
Zieleński
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
419
Michał
Cybal
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
420
Jakub
Czajka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
421
Kacper
Gajewski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
422
Jakub
Gardaszewski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
423
Maja
Świgło
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
424
Weronika
Cegłowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
425
Adam
Czyżewski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
426
Milena
Gierońska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
427
Michał
Balak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
428
Karolina
Paprzycka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
429
Maciej
Pawelec
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
430
Alexandra
Rębisz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
431
Tomasz
Jarosławski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
432
Mateusz
Danicki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
433
Michał
Romejko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
434
Oliwier
Gromiak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
435
Kacper
Grocki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
436
Jakub
Mucha
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
437
Amelia
Muzaj
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
438
Mateusz
Bagiński
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
439
Jarosław
Juryk
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
440
Małgorzata
Sykała
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
441
Karolina
Zioła
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
442
Filip
Ciesielski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Sława
Rejon 4
443
Zuzanna
Olech
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
444
Szymon
Pawłowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
445
Emilia
Purczyńska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
446
Tomasz
Szydło
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
447
Martyna
Szymańska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
448
Dominika
Sitnik
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
449
Olaf
Suszka
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
450
Magdalena
Moczulska
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
451
Patrycja
Szulc
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
452
Konrad
Szyszko
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
453
Krzysztof
Wilczyński
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
454
Jakub
Borkowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Krzeszyce
Rejon 3
455
Kacper
Kierzyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
456
Maciej
Kozieł
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
457
Wiktoria
Jarosz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
458
Michał
Kowalczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
459
Olga
Molka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
460
Tatiana
Sembrat
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
461
Szymon
Zabłocki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
462
Maja
Siemaszko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
463
Kacper
Łyczkowski
22
40
55%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
464
Borys
Chmiel
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
465
Michał
Dzieńdziura
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
466
Bruno
Marcinkiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
467
Hanna
Kaczmarczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
468
Małgorzata
Podhajna
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
469
Sara
Winkowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
470
Julia
Mytyś
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
471
Maja
Harasim
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
472
Oliwia
Bednarska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Jenińcu , Jeniniec
Rejon 1
473
Patrycja
Borowik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
474
Cezary
Borzęcki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
475
Malwina
Druchlińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
476
Adam
Stępień
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
477
Zuzanna
Dudziak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
478
Julia
Naglik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
479
Zuzanna
Nowacka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
480
Wiktoria
Zakrzewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
481
Kacper
Genibor
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
482
Katarzyna
Gubernator
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
483
Weronika
Czerwińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
484
Paweł
Kucaj
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
485
Lena
Janowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
486
Alicja
Królikowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
487
Martyna
Majewska
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
488
Maja Oliwia
Leks
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
489
Gabriela
Nalewajko
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
490
Maja
Janikowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
491
Hanna
Kiwerc
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
492
Pavlo
Kulchytskiy
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
493
Mateusz
Nowak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
494
Paweł
Piskorz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
495
Paweł
Pluciński
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
496
Zofia
Terlecka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
497
Mikołaj
Stasiełowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
498
Hubert
Bratuś
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
499
Małgorzata
Fajger
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
500
Ewelina
Gałka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
501
Nadia Oliwia
Kaczmarska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
502
Hanna
Kosela
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
503
Anna
Machowicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
504
Piotr
Pawłowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
505
Joanna
Rusinowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
506
Zofia
Świstek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
507
Tytus
Siusta
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
508
Aleksander
Wirski
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
509
Milena
Majewska
21
40
52.5%
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
510
Wiktor
Kulesza
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
511
Michał
Najder
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
512
Maria
Sobczuk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
513
Wiktoria
Habowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym , Leszno Górne
Rejon 6
514
Weronika
Wieliczko
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
515
Julia
Staszkowian
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
516
Filip
Macioszek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
517
Jeremiasz
Boguszewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
518
Dawid Oktawian
Kaźmierczak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
519
Barbara
Michalik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
520
Adam
Szubert
21
40
52.5%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
521
Małgorzata
Kret
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
522
Patrycja
Pawłowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
523
Ewa
Szymańska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
524
Zuzanna Halina
Urbaniak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
525
Szymon
Urbański
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
526
Maja
Włodarczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
527
Katarzyna
Wąsik
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
528
Julia
Zawadzka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
529
Marta
Zieleńska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
530
Maja
Zielińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
531
Bartosz
Badurek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
532
Martyna Arleta
Bednarz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
533
Krystyna
Berlińska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
534
Amelia
Kostrzyńska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
535
Wiktor
Fila
20
40
50%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
536
Marcin
Paliga
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
537
Mateusz
Pasławski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
538
Michał
Przygoński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
539
Kamil
Sobkowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
540
Aleksander
Pęciak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
541
Stanisław
Brodziński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
542
Martyna
Kaczmarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
543
Wiktoria
Fulara
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
544
Maja
Kozłowska
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
545
Filip
Kulikowski
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
546
Natalia
Mniedło
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
547
Iwo
Nowak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
548
Mateusz
Drost
20
40
50%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" w Bukowinie Bobrzańskiej , Bukowina Bobrzańska
Rejon 6
549
Małgorzata
Krzykawska
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
550
Krystian
Olenkiewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
551
Antonina
Szwedowicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
552
Filip
Muszyński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
553
Bartosz
Nikorowski
20
40
50%
Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia , Słubice
Rejon 3
554
Emanuele
Przybylski
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
555
Kajetan
Łabuda
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
556
Weronika
Maćkowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
557
Tola
Myszkowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
558
Mikołaj
Oszmałek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
559
Szymon
Perehubka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
560
Fabian
Rajkiewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
561
Bartosz
Łysiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
562
Jędrzej
Nowicki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
563
Julia
Szukała
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
564
Zuzanna
Wesoły
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
565
Marcin
Prokopiuk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
566
Szymon
Szybiński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
567
Marcelina
Malinowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
568
Karolina
Oblęgór
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
569
Aleksandra
Sienkiewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
570
Łukasz
Pawlak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
571
Lena
Wierzbińska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
572
Dawid
Pucek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
573
Dominik
Świątek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
574
Konrad
Adamczewski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
575
Aleksandra
Cieślar
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
576
Zofia
Kubicka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
577
Aleksander
Adamiec
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Kaławie , Kaława
Rejon 2
578
Iga
Fornal
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
579
Zuzanna
Kudlaszyk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
580
Julia
Suchocka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
581
Hubert
Der
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
582
Zuzanna
Malec
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Wybickiego , Witnica
Rejon 1
583
Marcin
Mikołajczuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
584
Adrianna Iga
Michalak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
585
Magdalena
Nowacka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
586
Jakub
Włodarczyk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
587
Agata
Lipińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
588
Marcin
Olszewski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
589
Hubert
Perz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
590
Hubert Andrzej
Radzik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
591
Agata
Wilk
19
40
47.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
592
Dawid
Sadowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
593
Maria
Szczęsna
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
594
Zofia
Walasek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
595
Wiktoria
Dejewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
596
Anastazja
Karbowiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
597
Weronika
Kaim
19
40
47.5%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
598
Aleksandra
Moc
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
599
Wiktor
Roszkowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
600
Bartłomiej
Trojnicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
601
Eimantas
Chlebicki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
602
Konrad
Zięcik
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
603
Włodzimierz
Zagwojski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
604
Filip
Sawicki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
605
Hanna
Zwolińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
606
Milena
Adamczyk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
607
Magdalena
Chajduk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
608
Marcel
Grabowski
18
40
45%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
609
Mateusz
Janczak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
610
Kacper
Lewczuk
18
40
45%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House , Sława
Rejon 4
611
Nikola
Głogowiec
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Niegosławiu , Niegosław
Rejon 1
612
Jędrzej
Judziński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
613
Kacper
Oparski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
614
Konrad
Puczyński
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
615
Miłosz
Strugarek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
616
Hanna
Gaudyn
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
617
Adam
Kaczmarek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
618
Agata
Koza
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
619
Eliza
Tądel
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
620
Franciszek
Wilcząb
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
621
Fabian
Jóźwiakowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
622
Julia
Lewandowska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
623
Kacper
Boranowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
624
Olgierd
Kmiecik
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
625
Maksymilian
Peszko
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
626
Jakub
Mierzwiak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
627
Małgorzata
Stanisławska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
628
Maksymilian
Chaize
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
629
Julia
Barcikowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
630
Zuzanna
Grodzka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
631
Wojciech
Grygosz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
632
Wiktoria Eliza
Adamczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
633
Natalia
Ankiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
634
Hubert
Kaszyński
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
635
Hanna
Helwing
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
636
Julia
Kościuczyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
637
Szymon
Machocki
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
638
Jagoda
Piotrowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
639
Dawid Samuel
Markulak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
640
Maciej Vincent
Mleczak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
641
Miłosz
Nolbrzak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
642
Michał
Mach
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
643
Weronika
Orzech
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
644
Werner
Pyrczek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
645
Anna
Reszel
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
646
Emilia
Białobrzycka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
647
Aleksandra
Pustelnik
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
648
Łucja
Sznyr
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
649
Konrad
Książkiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
650
Aleksander
Kocyk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
651
Monika
Przylepa
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
652
Wiktoria
Smolińska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
653
Oskar
Witman
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
654
Hubert
Stolarek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
655
Kamil
Zatylny
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
656
Bartosz
Wronowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
657
Filip
Ślifirski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
658
Anna
Kałek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
659
Amelia
Komar
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
660
Patryk
Mikuła
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
661
Hubert
Sygutowski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
662
Jakub
Smoliński
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
663
Adam
Durys
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
664
Jakub
Szarwas
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
665
Wiktor Mikołaj
Borzym
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
666
Hubert Aleksander
Kawecki
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
667
Bartosz
Krawczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Huberta , Gościmiec
Rejon 1
668
Julita
Lisiecka
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
669
Aleksander
Michalak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
670
Wojciech
Pawłowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
671
Blanka
Rusnak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
672
Igor
Sikorski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
673
Michał
Krawczak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
674
Maja
Lisowska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
675
Miłosz
Ryś
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
676
Aleksandra
Samulska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
677
Oliwia
Tarasek
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
678
Paulina
Tonak
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
679
Wiktoria
Jachimowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
680
Oliwia
Harasimczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
681
Julia
Kędzierska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
682
Dominika
Sokołowska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa , Szlichtyngowa
Rejon 4
683
Weronika
Pawelczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
684
Brygida
Kun
14
40
35%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
685
Natalia
Malej
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
686
Magdalena
Ważna
13
40
32.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
687
Karol
Müller
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
688
Amelia
Przybyłka
13
40
32.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
689
Joanna
Zatoń
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
690
Miłosz
Macke
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
691
Julia Wiktoria
Ślachciak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
692
Anna
Drohomirecka
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
693
Julia
Gromanowska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
694
Błażej
Ksenycz
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
695
Jakub
Pawłowicz
11
40
27.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
696
Marlena
Boryń
10
40
25%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
697
Konrad
Potocki
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
698
Nazarij
Bilous
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
699
Beniamin
Oszmian
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego , Przytoczna
Rejon 2
700
Amanda
Norkiewicz
nieobecny/a
40
--
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
701
Patrycja
Barzyk
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
702
Piotr
Jaśkiewicz
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
703
Anna
Spychała
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
704
Filip
Pietrusik
nieobecny/a
40
--
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
705
Jakub Józef
Zamorski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
706
Aleksandra
Nowicka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
707
Mikołaj
Tomaszewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników