wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 91 z 707 (12.9%)
Data publikacji listy 2021-03-08 11:35:54 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jakub Czaplicki 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
2 Marta Jurczak 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
3 Adam Lubiński 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Hubert Silny 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
5 Agata Żurek 39 40 97.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Jakub Stepaniak 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Jakub Zborowski 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
8 Jakub Chyży 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
9 Franciszek Kacprzak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
10 Alicja Kołodziej 37 40 92.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
11 Piotr Patro 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
12 Bartosz Pietrzak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
13 Kornelia Bartoszewicz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
14 Zofia Chorabik 36 40 90% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
15 Maciej Czekaj 36 40 90% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
16 Jakub Jancy 36 40 90% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
17 Adam Kosiński 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
18 Hubert Sobolewski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Anna Szakiel 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
20 Fabian Zwierzchaczewski 36 40 90% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
21 Klaudia Burdzy 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
22 Bartosz Czerwonka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
23 Ziemowit Demut-Wachocki 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
24 Adrian Januszonek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Adam Jasiński 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Aleksander Kępiński 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Wiktor Milczanowski 35 40 87.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
28 Tomasz Paluch 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Aleksandra Skobelska 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
30 Karol Stoszek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
31 Jan Stępień 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Matylda Wojewódka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
33 Maja Zakościelna 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
34 Amelia Zasowska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
35 Bartosz Łukasiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Oliwier Świercz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
37 Lena Żywicka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
38 Maciej Adamiak 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
39 Karolina Barczak 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
40 Natalia Bednarska 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
41 Małgorzata Belica 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
42 Franciszek Bezdel 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Anna Brudna 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
44 Marta Budner 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Zofia Charkot 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
46 Olga Grabska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
47 Weronika Gruchacz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
48 Adam Horobiński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
49 Julia Hutyra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
50 Anna Kołpaczewska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
51 Michał Kryński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
52 Hubert Kwiecień 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
53 Gracjan Lemański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
54 Hubert Leśniak 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
55 Julian Machowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Izabela Maracz 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
57 Marcin Markowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
58 Sebastian Mikołajewski 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
59 Maciej Paluta 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
60 Zhorzh Perekhodiuk 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
61 Aleksandra Rakowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
62 Stefania Ratajska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
63 Joanna Rosiak 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
64 Łukasz Sarnacki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
65 Adam Siczyński 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Wojciech Józef Siembida 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
67 Jakub Skotarczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
68 Wiktor Stachowiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
69 Piotr Stachurski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
70 Jakub Stankiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
71 Mateusz Strzelczyk 34 40 85% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
72 Robert Syga 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
73 Jakub Szczepaniak 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
74 Piotr Sługocki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
75 Hubert Tarasiuk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Maria Magdalena Tomczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
77 Igor Tomkiewicz 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
78 Kinga Tondel 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
79 Kuba Turzański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
80 Piotr Tomasz Urbański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
81 Paweł Wojciechowski 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
82 Bartłomiej Wojciechowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
83 Julian Wolański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
84 Kamil Woroniec 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
85 Mateusz Zapał 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
86 Natalia Zjawin 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
87 Franciszek Łopuszański 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Lena Śliwińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
89 Weronika Śliwińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
90 Łukasz Seweryn Święcicki 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
91 Piotr Żarczyński 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
92 Jan Andrzejewski 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
93 Dominik Hutnik 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
94 Borys Hładyn 33 40 82.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
95 Bartłomiej Koberski 33 40 82.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
96 Małgorzata Sulikowska 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
97 Karim Ahmod Alaili 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Jakub Boruta 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
99 Daniel Chamera 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
100 Filip Fink 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
101 Piotr Gzyl 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
102 Jakub Kąkolewski 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Dorian Niemiec 32 40 80% Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku, Lubsko Rejon 6
104 Nadia Owczarek 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
105 Bartosz Poźniak 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Hanna Płuciennik 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
107 Krzysztof Walasek 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
108 Karolina Widak 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
109 Paweł Budziak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
110 Wiktoria Filipowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
111 Hanna Godziątkowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
112 Magdalena Jaśkiewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
113 Emilia Kociuruba 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Czarnowicach, Czarnowice Rejon 5
114 Konrad Leśniak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Kacper Ogórek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
116 Mateusz Olszowy 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
117 Franciszek Samulski 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
118 Franciszek Sulikowski 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
119 Kamila Telefin 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
120 Nela Wojewódka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
121 Piotr Wujciów 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
122 Aleksandra Ząbek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
123 Piotr Antoszewski 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
124 Maria Beszczyńska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
125 Bartosz, Jan Bubula 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Aleksandra Cupiał 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
127 Łukasz Frątczak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
128 Kacper Iwachów 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
129 Sebastian Jasiński 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
130 Jakub, Ireneusz Jeremicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
131 Michał Korczak 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
132 Jakub Kossowski 30 40 75% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
133 Hanna Ksokowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
134 Kajetan Kudła 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
135 Sonia Małecka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
136 Wojciech Najdecki 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
137 Karolina Anna Nieczkowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Stanisław Pająk 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
139 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
140 Antonina Raczyńska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
141 Piotr Romankiewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
142 Stanisław Sikora 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
143 Damian Stańczak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
144 Szymon Strzelczyk 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
145 Aleksandra Stutko 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
146 Mateusz Szachowicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
147 Leon Wasilewski 30 40 75% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
148 Mikołaj Wawrzynowicz 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
149 Tymoteusz Widenka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
150 Mateusz Wziętek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
151 Maximilian Zatorski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
152 Oliwier Zuba 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
153 Magdalena Łosyk 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
154 Marcin Błaszczyk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
155 Mateusz Chybin 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
156 Zuzanna Magdalena Czyżewska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
157 Sebastian Dudziak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
158 Rozalia Dutczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
159 Aniela Dylewicz 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
160 Jakub Faron 29 40 72.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
161 Szymon Gajda 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
162 Wojciech Grala 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
163 Kamila Gryglewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
164 Igor Grzelak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
165 Karolina Jakubaszek 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
166 Nikola Jurec 29 40 72.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
167 Joanna Kiławiec 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
168 Bartosz Kowalski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
169 Mateusz Król 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
170 Martyna Kędziora 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
171 Hubert Ligucki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
172 Olaf Migdal 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
173 Jarosław Musolf 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
174 Kamil Otto 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
175 Julia Pechacz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
176 Piotr Pisański 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
177 Brian Preston 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
178 Weronika Raszewska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
179 Franciszek Szymański 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
180 Tomasz Skoracki 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
181 Jacek Skrzypczak 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
182 Izabela Stankiewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
183 Małgorzata Stasik 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
184 Lena Stolarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
185 Maciej Szczepuła 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
186 Mikołaj Szlosowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
187 Aleksandra Szmyt 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
188 Wiktoria Wisz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu, Międzylesie Rejon 2
189 Patryk Wieczorek 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
190 Aleksandra Natalia Zimoch 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
191 Wojciech Antoszewski 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
192 Adrian Cichocki 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
193 Jakub Czapliński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
194 Gabriela Jaszczyszyn 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
195 Jakub Koliński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
196 Paulina Kowańdy 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
197 Kacper Krakowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
198 Kuba Kucza 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
199 Antoni Kudlaszyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
200 Jakub Piotr Madziak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
201 Wojciech Marzec 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
202 Jakub, Roman Małysz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
203 Oliwia Mocydlarz 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
204 Miłosz Modrzyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
205 Aleksandra Okrzymowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
206 Michał Pinkowski 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
207 Marek Plackowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
208 Julia Plewa 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
209 Amelia Rzetelna 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
210 Roman Savchenko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
211 Maciej Siwik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
212 Szymon Karol Stepa 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
213 Szymon Sułkowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
214 Oliwier Szewczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
215 Jan Szuszkiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
216 Martyna Zygalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
217 Dominika Barzdo 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
218 Wiktor Buczma 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
219 Natalia Chmielewska 27 40 67.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
220 Bartosz Choma 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
221 Sebastian Grzywacz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
222 Jacek Handzlik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
223 Tomasz Kaniuk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
224 Igor Konowicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
225 Miłosz Kowalczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
226 Filip Kowalik 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
227 Jagoda Kreczko 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
228 Amelia Kubiak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
229 Emilia Lubnau 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
230 Justyna Malwina Patan 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
231 Michelle Polański 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
232 Mateusz Prucnal 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
233 Krzysztof Ratajczak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
234 Mateusz Redzik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
235 Weronika Ruchel 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
236 Bartosz Siewierski 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
237 Paweł Strzelec 27 40 67.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
238 Kamila Stykowska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
239 Maksymilian Sworczuk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
240 Olga Trzeciak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
241 Anton Tswigun 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
242 Bartosz Wieraszka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
243 Hanna Zienkiewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
244 Piotr Zmórzyński 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
245 Zuzanna Bilewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
246 Bronisław Ciasnocha 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
247 Mikołaj Cichowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
248 Cezary Czaniecki 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
249 Martyna Cłapka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
250 Amelia Grządko 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
251 Szymon Gaziński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
252 Noemi Grabowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
253 Kacper Janecki 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
254 Alicja Jędrachowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
255 Łucja Kaliszak 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
256 Maria Kowalczewska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
257 Natasza Krupowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
258 Hubert Kupis 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
259 Bartosz Kuźnik 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
260 Nikola Lachowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
261 Dawid Latkowski 26 40 65% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
262 Kacper Marcichowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
263 Hanna Miesiaczyk 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
264 Krzysztof Pilarczyk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
265 Patryk Pronin 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
266 Sebastian Oliwer Robiński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
267 Anna Rubiec 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
268 Karol Sachar 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
269 Natalia Skowron 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
270 Aleksandra Stajkowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
271 Kacper Stępczyński 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
272 Michał Stępień 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
273 Anton Synitovych 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
274 Aleksander Szczybura 26 40 65% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
275 Jakub Tomiuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
276 Antoni Wawrowicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
277 Igor Wiencek 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
278 Wojciech Zapart 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
279 Jan Zawadzki 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
280 Igor Zygowski 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
281 Ewa Łapka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
282 Maja Łyczkowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
283 Witold Łęcki 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
284 Alicja Awiżeń 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
285 Lena Bilińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
286 Hanna Bogusławska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
287 Kacper Brzozowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
288 Miłosz Buńkiewicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
289 Katarzyna Dzieża 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
290 Bartosz Grześkowiak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
291 Krzysztof Grabas 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
292 Kacper Jachimowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
293 Małgorzata Janiszyn 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
294 Maja Januszewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
295 Hanna Kluczycka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
296 Oskar Jerzy Konieczny 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
297 Maciej Krzyżanowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
298 Blanka Kępka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
299 Hanna Malczewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
300 Piotr Marczak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
301 Stanisław Marczyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
302 Katarzyna Marszewska 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
303 Gabriel Mańkowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
304 Borys Migalski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
305 Piotr Muszyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
306 Mateusz Nawrocki 25 40 62.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
307 Bartosz Niedziela 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
308 Kornelia Norko 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
309 Natalia Nowak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
310 Maria Nowak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
311 Alicja Olczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
312 Hanna Olkisz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
313 Maciej Pietraszek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
314 Rafał Panachida 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
315 Gabriela Paulus 25 40 62.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
316 Barbara Piaszczyńska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
317 Jakub Prałat 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
318 Natalia Przybyłek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
319 Kamil Radziewicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
320 Olimpia Raniś 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
321 Katarzyna Roma Regeńczuk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
322 Antoni Skrzypczak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
323 Maria Strzelecka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
324 Tymoteusz Szymański 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
325 Julia Katarzyna Towpik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
326 Daniel Tytus 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
327 Alicja Urbaniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
328 Tomasz Wandycz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
329 Jan Wojciechowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
330 Jakub Zimny 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
331 Otylia Stachnik 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
332 Jakub Łącki 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
333 Maciej Żukowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
334 Iwo Krzysztof Borkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
335 Julia Bosiacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
336 Klaudia Bryngiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
337 Bartosz Bugała 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
338 Bartosz Bębenek 24 40 60% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
339 Natalia Błauciak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
340 Dżesika Chodara 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
341 Julia Czyż 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
342 Miłosz Domeracki 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
343 Patryk Dudzik 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
344 Franciszek Frodyma 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
345 Klara Gawron 24 40 60% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
346 Celina Gwizdowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
347 Kamil Hadrysiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
348 Jan Jurkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
349 Marika Kalemba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
350 Maciej Michał Kmiecik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
351 Tomasz Kondratowicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
352 Weronika Kononczuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
353 Nikodem Koszkało 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
354 Karol Grzegorz Kurpiel 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
355 Kacper Marek Maciejewski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
356 Kalina Markowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
357 Martyna Martyniuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
358 Aleksander Mazurek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
359 Zuzanna Mazurkiewicz 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
360 Emilia Mgłowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
361 Julia Monika Piasecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
362 Piotr Podlipczak 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
363 Maja Pławsiuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
364 Lena Rusinowska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
365 Jakub Sarańczak 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
366 Błażej Skiba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
367 Emil Skowroński 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
368 Zuzanna Sobkowiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
369 Tobiasz Socha 24 40 60% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
370 Kamil Sokalski 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
371 Julia Steblecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
372 Sławomir Stopa 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
373 Patrycja Szpyrka 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
374 Adrian Jerzy Tarnawski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
375 Michał Timofiejczyk 24 40 60% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
376 Oliwia Trzebińska 24 40 60% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
377 Alicja Turek 24 40 60% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
378 Antoni Urbaniak 24 40 60% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
379 Bartosz Walkowiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
380 Mateusz Walusiak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
381 Dorota Winograd 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
382 Wiktor Zasada 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
383 Alicja Zdych 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
384 Gracjan Ślifierz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
385 Agata Bondyra 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
386 Aleksandra Borzobohata 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
387 Krystian Bułgajewski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
388 Adam Buś 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
389 Wiktor Błaż 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
390 Maciej Ciechanowicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
391 Martyna Czerw 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
392 Sara Dąbrowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
393 Kamil Gajek 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
394 Nikola Gawlik 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
395 Alan Jasiulewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
396 Sebastian Kasprzak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
397 Łukasz Klisowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
398 Aleksander Kmieciak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
399 Oskar Mateusz Kurowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
400 Maciej Krzysztof Matusewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
401 Kacper Michalak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
402 Oliwia Modrzyk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
403 Karolina Orzechowska 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
404 Franciszek Patryn 23 40 57.5% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
405 Hanna Pawlikiewicz 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
406 Monika Piela 23 40 57.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
407 Szymon Pietrowiak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
408 Aleksandra Poczekaj 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
409 Wojciech Ignacy Rola 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
410 Kamil Siergiej 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
411 Amelia Szulc 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
412 Kacper Sędrowski 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
413 Julian Thomann 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
414 Krystian Woźnica 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
415 Karol Walczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
416 Nikola Wardawa 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
417 Martyna Wojtczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
418 Bartosz Zieleński 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
419 Mateusz Bagiński 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
420 Michał Balak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
421 Jakub Borkowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
422 Weronika Cegłowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
423 Borys Chmiel 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
424 Filip Ciesielski 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
425 Michał Cybal 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
426 Jakub Czajka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
427 Adam Czyżewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
428 Mateusz Danicki 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
429 Michał Dzieńdziura 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
430 Kacper Gajewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
431 Jakub Gardaszewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
432 Milena Gierońska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
433 Kacper Grocki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
434 Oliwier Gromiak 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
435 Wiktoria Jarosz 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
436 Tomasz Jarosławski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
437 Jarosław Juryk 22 40 55% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
438 Hanna Kaczmarczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
439 Kacper Kierzyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
440 Michał Kowalczyk 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
441 Maciej Kozieł 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
442 Bruno Marcinkiewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
443 Magdalena Moczulska 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
444 Olga Molka 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
445 Jakub Mucha 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
446 Amelia Muzaj 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
447 Julia Mytyś 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
448 Zuzanna Olech 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
449 Karolina Paprzycka 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
450 Maciej Pawelec 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
451 Szymon Pawłowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
452 Małgorzata Podhajna 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
453 Emilia Purczyńska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
454 Michał Romejko 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
455 Alexandra Rębisz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
456 Tatiana Sembrat 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
457 Maja Siemaszko 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
458 Dominika Sitnik 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
459 Olaf Suszka 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
460 Małgorzata Sykała 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
461 Patrycja Szulc 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
462 Tomasz Szydło 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
463 Martyna Szymańska 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
464 Konrad Szyszko 22 40 55% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
465 Krzysztof Wilczyński 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
466 Sara Winkowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
467 Szymon Zabłocki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
468 Karolina Zioła 22 40 55% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
469 Kacper Łyczkowski 22 40 55% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
470 Maja Świgło 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
471 Oliwia Bednarska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
472 Jeremiasz Boguszewicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie, Konotop Rejon 4
473 Patrycja Borowik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
474 Cezary Borzęcki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
475 Hubert Bratuś 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
476 Weronika Czerwińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
477 Malwina Druchlińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
478 Zuzanna Dudziak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
479 Małgorzata Fajger 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
480 Ewelina Gałka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
481 Kacper Genibor 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
482 Katarzyna Gubernator 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
483 Wiktoria Habowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
484 Maja Harasim 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
485 Maja Janikowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
486 Lena Janowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
487 Nadia Oliwia Kaczmarska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
488 Dawid Oktawian Kaźmierczak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
489 Hanna Kiwerc 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
490 Hanna Kosela 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
491 Małgorzata Kret 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
492 Alicja Królikowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
493 Paweł Kucaj 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
494 Pavlo Kulchytskiy 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
495 Wiktor Kulesza 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
496 Maja Oliwia Leks 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
497 Anna Machowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
498 Filip Macioszek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
499 Milena Majewska 21 40 52.5% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
500 Martyna Majewska 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
501 Barbara Michalik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
502 Mateusz Nowak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
503 Julia Naglik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
504 Michał Najder 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
505 Gabriela Nalewajko 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
506 Zuzanna Nowacka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
507 Patrycja Pawłowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
508 Piotr Pawłowski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
509 Paweł Piskorz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
510 Paweł Pluciński 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
511 Joanna Rusinowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
512 Adam Szubert 21 40 52.5% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
513 Tytus Siusta 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
514 Maria Sobczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
515 Mikołaj Stasiełowicz 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
516 Julia Staszkowian 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
517 Adam Stępień 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
518 Ewa Szymańska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
519 Zofia Terlecka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
520 Zuzanna Halina Urbaniak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
521 Szymon Urbański 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
522 Weronika Wieliczko 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
523 Aleksander Wirski 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
524 Katarzyna Wąsik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
525 Maja Włodarczyk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
526 Wiktoria Zakrzewska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
527 Julia Zawadzka 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
528 Marta Zieleńska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
529 Maja Zielińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
530 Zofia Świstek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
531 Bartosz Badurek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
532 Martyna Arleta Bednarz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
533 Krystyna Berlińska 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
534 Stanisław Brodziński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
535 Mateusz Drost 20 40 50% Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" w Bukowinie Bobrzańskiej , Bukowina Bobrzańska Rejon 6
536 Wiktoria Fulara 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
537 Wiktor Fila 20 40 50% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
538 Martyna Kaczmarek 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
539 Amelia Kostrzyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
540 Maja Kozłowska 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
541 Małgorzata Krzykawska 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
542 Filip Kulikowski 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
543 Marcelina Malinowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
544 Weronika Maćkowiak 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
545 Natalia Mniedło 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
546 Filip Muszyński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
547 Tola Myszkowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
548 Bartosz Nikorowski 20 40 50% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
549 Iwo Nowak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
550 Jędrzej Nowicki 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
551 Karolina Oblęgór 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
552 Krystian Olenkiewicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
553 Mikołaj Oszmałek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
554 Marcin Paliga 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
555 Mateusz Pasławski 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
556 Łukasz Pawlak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
557 Szymon Perehubka 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
558 Marcin Prokopiuk 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
559 Emanuele Przybylski 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
560 Michał Przygoński 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
561 Dawid Pucek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
562 Aleksander Pęciak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
563 Fabian Rajkiewicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
564 Antonina Szwedowicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
565 Aleksandra Sienkiewicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
566 Kamil Sobkowiak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
567 Julia Szukała 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
568 Szymon Szybiński 20 40 50% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
569 Zuzanna Wesoły 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
570 Lena Wierzbińska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
571 Kajetan Łabuda 20 40 50% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
572 Bartosz Łysiak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
573 Dominik Świątek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
574 Konrad Adamczewski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
575 Milena Adamczyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
576 Aleksander Adamiec 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
577 Eimantas Chlebicki 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
578 Aleksandra Cieślar 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
579 Wiktoria Dejewska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
580 Hubert Der 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
581 Iga Fornal 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
582 Weronika Kaim 19 40 47.5% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
583 Anastazja Karbowiak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
584 Zofia Kubicka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
585 Zuzanna Kudlaszyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
586 Agata Lipińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
587 Zuzanna Malec 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
588 Adrianna Iga Michalak 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
589 Marcin Mikołajczuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
590 Aleksandra Moc 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
591 Magdalena Nowacka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
592 Marcin Olszewski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
593 Hubert Perz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
594 Hubert Andrzej Radzik 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
595 Wiktor Roszkowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
596 Dawid Sadowski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
597 Filip Sawicki 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
598 Julia Suchocka 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
599 Maria Szczęsna 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
600 Bartłomiej Trojnicz 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
601 Zofia Walasek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
602 Agata Wilk 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
603 Jakub Włodarczyk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
604 Włodzimierz Zagwojski 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
605 Konrad Zięcik 19 40 47.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
606 Hanna Zwolińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
607 Kacper Boranowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
608 Maksymilian Chaize 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
609 Magdalena Chajduk 18 40 45% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
610 Hanna Gaudyn 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
611 Marcel Grabowski 18 40 45% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
612 Nikola Głogowiec 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
613 Mateusz Janczak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
614 Jędrzej Judziński 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
615 Fabian Jóźwiakowski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
616 Adam Kaczmarek 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
617 Olgierd Kmiecik 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
618 Agata Koza 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
619 Julia Lewandowska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
620 Kacper Lewczuk 18 40 45% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
621 Jakub Mierzwiak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
622 Kacper Oparski 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
623 Maksymilian Peszko 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
624 Konrad Puczyński 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
625 Małgorzata Stanisławska 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
626 Miłosz Strugarek 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
627 Eliza Tądel 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
628 Franciszek Wilcząb 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
629 Wiktoria Eliza Adamczyk 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
630 Natalia Ankiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
631 Julia Barcikowska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
632 Emilia Białobrzycka 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
633 Zuzanna Grodzka 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
634 Wojciech Grygosz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
635 Hanna Helwing 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
636 Konrad Książkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
637 Hubert Kaszyński 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
638 Aleksander Kocyk 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
639 Julia Kościuczyk 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
640 Michał Mach 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
641 Szymon Machocki 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
642 Dawid Samuel Markulak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
643 Maciej Vincent Mleczak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
644 Miłosz Nolbrzak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
645 Weronika Orzech 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
646 Jagoda Piotrowicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
647 Monika Przylepa 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
648 Aleksandra Pustelnik 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
649 Werner Pyrczek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
650 Anna Reszel 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
651 Wiktoria Smolińska 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
652 Hubert Stolarek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
653 Łucja Sznyr 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
654 Oskar Witman 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
655 Bartosz Wronowicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
656 Kamil Zatylny 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
657 Filip Ślifirski 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
658 Anna Kałek 16 40 40% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
659 Amelia Komar 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
660 Patryk Mikuła 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
661 Jakub Smoliński 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
662 Hubert Sygutowski 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
663 Wiktor Mikołaj Borzym 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
664 Adam Durys 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
665 Hubert Aleksander Kawecki 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
666 Michał Krawczak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
667 Bartosz Krawczyk 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. św. Huberta, Gościmiec Rejon 1
668 Julita Lisiecka 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
669 Maja Lisowska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
670 Aleksander Michalak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
671 Wojciech Pawłowski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
672 Blanka Rusnak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
673 Miłosz Ryś 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
674 Aleksandra Samulska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
675 Igor Sikorski 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
676 Jakub Szarwas 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
677 Oliwia Tarasek 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
678 Paulina Tonak 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
679 Oliwia Harasimczyk 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
680 Wiktoria Jachimowska 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
681 Brygida Kun 14 40 35% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
682 Julia Kędzierska 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
683 Weronika Pawelczyk 14 40 35% Szkoła Podstawowa w Deszcznie, Deszczno Rejon 1
684 Dominika Sokołowska 14 40 35% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
685 Natalia Malej 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
686 Karol Müller 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
687 Amelia Przybyłka 13 40 32.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
688 Magdalena Ważna 13 40 32.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
689 Joanna Zatoń 13 40 32.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
690 Miłosz Macke 12 40 30% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
691 Julia Wiktoria Ślachciak 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
692 Anna Drohomirecka 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
693 Julia Gromanowska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
694 Błażej Ksenycz 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
695 Jakub Pawłowicz 11 40 27.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
696 Marlena Boryń 10 40 25% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
697 Konrad Potocki 10 40 25% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
698 Patrycja Barzyk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
699 Nazarij Bilous nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
700 Piotr Jaśkiewicz nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
701 Aleksandra Nowicka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
702 Amanda Norkiewicz nieobecny/a 40 -- Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
703 Beniamin Oszmian nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
704 Filip Pietrusik nieobecny/a 40 -- Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
705 Anna Spychała nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
706 Mikołaj Tomaszewicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
707 Jakub Józef Zamorski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników