wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 82 z 280 (29.3%)
Data publikacji listy 2021-03-04 14:22:53 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Anna Maria Cicha 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
2 Oliwia Kogut 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
3 Michał Rutka 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
4 Julia Suchocka 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
5 Magdalena Łosyk 38 40 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Kornelia Bartoszewicz 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
7 Hubert Bortkiewicz 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
8 Hanna Bykowska 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
9 Marta Jurczak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
10 Piotr Szymon Maruszczak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
11 Hanna Miesiaczyk 37 40 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
12 Michalina Mróz 37 40 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
13 Róża Ważelińska 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
14 Alicja Antonina Juszczak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
15 Kornelia Kaczmarek 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
16 Alicja Kołodziej 36 40 90% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
17 Weronika Kubik 36 40 90% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
18 Karolina Proszowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
19 Julia Schulz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Małgorzata Sulikowska 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
21 Gustaw Szumigraj 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
22 Mikołaj Tomaszewski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
23 Sara Winkowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
24 Oliwia Zagórowicz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
25 Matylda Blicharczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
26 Klara Dróbka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Malwina Gręda 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
28 Hanna Kaczmarczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
29 Filip Kowalski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
30 Julia Miłoszewska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
31 Julia Nagórska 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
32 Julia Aleksandra Sierachan 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
33 Hubert Silny 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
34 Karol Stoszek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
35 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Mateusz Jan Wziętek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
37 Aleksandra Natalia Zimoch 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
38 Weronika Śliwińska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
39 Krystian Banasiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
40 Dominika Barzdo 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
41 Klara Bodnar 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
42 Maria Bogucka 34 40 85% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
43 Agata Bondyra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
44 Malina Wanda Borek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
45 Marta Budner 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
46 Paweł Budziak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
47 Aurelia Oliwia Chełmicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
48 Maja Ciesielska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
49 Karolina Ganczar 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
50 Sebastian Grzywacz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
51 Wiktoria Góralczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
52 Julia Jagoda 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
53 Kinga Jakubowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
54 Robert Piotr Jerzynek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Magdalena Jurecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
56 Maja Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
57 Michalina Kastelik 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
58 Jan Franciszek Kaźmierczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
59 Wiktor Jan Krysztofiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
60 Samanta Kryś 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
61 Pola Ksenczyn 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
62 Michalina Kurzawa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
63 Julianna Kustra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
64 Nikola Kwiatkowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
65 Hanna Lauterbach 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
66 Maja Oliwia Leks 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
67 Anastazja Lubańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
68 Oliwia Mamczys 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
69 Julia Mleczko 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
70 Zuzanna Nowaczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
71 Nadia Karina Nowak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
72 Weronika Orzech 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
73 Lena Rusinowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
74 Piotr Jan Stachurski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
75 Dominika Stróż 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
76 Mateusz Truszkiewicz 34 40 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
77 Antoni Urbaniak 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
78 Zuzanna Halina Urbaniak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
79 Róża Maria Urbańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
80 Aleksandra Walczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
81 Wiktoria Maria Wojcieszak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
82 Klaudia Wołk-Lewanowicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
83 Agata Lipińska 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
84 Bartosz Warzywoda 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
85 Karolina Zioła 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
86 Marta Kaźmierczak 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
87 Amelia Kubiak 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
88 Weronika Ruchel 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
89 Anna Magdalena Sobaszek 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
90 Hanna Truszkiewicz 32 40 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
91 Julia Twardowska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
92 Joanna Warszawska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
93 Emilia Zapała 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
94 Amelia Dancewicz 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
95 Lena Daszkiewicz 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
96 Anastazja Karbowiak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
97 Nadia Koropczuk 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
98 Wiktoria Modrzyk 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
99 Patrycja Pawłowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
100 Julia Monika Piasecka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
101 Anna Torchała 31 40 77.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
102 Aleksandra Urbańska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
103 Hochenzy Alicja 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
104 Klaudia Brzeska 30 40 75% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
105 Oliwia Dąbrowska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
106 Olga Goździcka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
107 Lena Katarzyna Gralak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
108 Kinga Hnatuśko 30 40 75% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
109 Alicja Kowalczyk 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
110 Julia Zuzanna Kozik 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
111 Aleksandra Magdalena Kwiecień 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
112 Laura Kłunejko 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
113 Martyna Majorek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
114 Dominika Marcińska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
115 Maciej Krzysztof Matusewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
116 Weronika Medyńska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
117 Julia Michalska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
118 Mia Mleczak 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
119 Aleksandra Sawicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
120 Aleksandra Spirydowicz 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
121 Zuzanna Szymaniec 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
122 Patrycja Zięba 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
123 Aneta Adamek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
124 Martyna Czerw 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
125 Milena Dudzińska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
126 Wiktoria Kwitowska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
127 Nadia Leśko 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
128 Adrianna Iga Michalak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
129 Nikola Mika 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
130 Ewa Mundry 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
131 Mateusz Nawrocki 29 40 72.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
132 Hanna Olkisz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
133 Katarzyna Roma Regeńczuk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
134 Milena Rożniatowska 29 40 72.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
135 Tytus Siusta 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
136 Oliwia Szlak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
137 Natasza Renata Tyliszczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Maja Zuzanna Świgło 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
139 Kinga Żmuda 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
140 Maciej Życzkowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
141 Hanna Brzezińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
142 Aleksandra Czarkowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
143 Maciej Karczewski 28 40 70% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
144 Hanna Kowaliczek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
145 Zuzanna Olech 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
146 Iga Palewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
147 Julia Piwko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
148 Natalia Przybyłek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
149 Aleksandra Stajkowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
150 Maria Stanowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
151 Maria Magdalena Tomczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
152 Eliza Wdowiak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
153 Mateusz Śmiech 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
154 Jakub Bryjak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
155 Iga Karolina Czerwińska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
156 Anna Krystyna Domagała 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
157 Amelia Gia Grela 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
158 Zofia Anna Gruszczyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
159 Amelia Jermak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
160 Izabela Kimaczyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
161 Amelia Kostrzyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
162 Nela Paterka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
163 Maciej Siwik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
164 Monika Skrzypczak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
165 Wojciech Słoniowski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
166 Tymoteusz Grzegorz Widenka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
167 Marcelina Bednarz 26 40 65% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
168 Emilia Białobrzycka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
169 Iga Weronika Gazińska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
170 Paulina Górska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
171 Zofia Kniaziuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
172 Amelia Lochyńska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
173 Hubert Franciszek Mikuła 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
174 Maciej Vincent Mleczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
175 Aleksandra Parzykąt 26 40 65% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
176 Stefania Ratajska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
177 Agnieszka Romanowska 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
178 Paula Rytter 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
179 Oliwier Szewczyk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
180 Natalia Witucka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
181 Jagoda Augustyniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
182 Aleksandra Bednarek 25 40 62.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
183 Amelia Dardzińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
184 Adam Kaczmarek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
185 Hubert Mariusz Kaszyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
186 Michalina Kobus 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
187 Zuzanna Krajewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
188 Małgorzata Kret 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
189 Michalina Cecylia Krupa 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
190 Kornelia Murzyńska 25 40 62.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
191 Maja Sikora 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
192 Julia Lilla Walkowicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
193 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
194 Joanna Małgorzata Łukaszenko 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
195 Iga Bieniasz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
196 Miłosz Czajka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
197 Klaudia Czuba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
198 Julia Flis 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
199 Jakub Jarosik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
200 Dawid Owsiński 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
201 Rafał Panachida 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
202 Justyna Patan 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
203 Natalia Piechnik 24 40 60% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
204 Monika Piela 24 40 60% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
205 Kinga Dominika Pielech 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
206 Jakub Pilipiec 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
207 Paweł Samol 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
208 Zofia Walasek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
209 Jakub Józef Zamorski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
210 Szymon Drab 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
211 Jakub Kuczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
212 Diana Nechyporenko 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
213 Karolina Anna Nieczkowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
214 Oliwia Noskowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
215 Aleksandra Poczekaj 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
216 Anita Rogińska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
217 Nikola Tołoczko 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
218 Hanna Wieczorek 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
219 Justyna Żuk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
220 Amanda Bosy 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
221 Franciszek Frodyma 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
222 Klaudia Góranowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
223 Ignacy Jantas 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
224 Kamila Kidoń 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
225 Tola Myszkowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
226 Ewelina Katarzyna Serocka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
227 Aleksandra Szular 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
228 Wiktoria Szurgot 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
229 Joanna Zuzanna Tumińska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
230 Amelia Weronika Turzańska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
231 Jakub Kamil Wybranowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
232 Oliwia Włodarska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
233 Kornelia Anna Łuszczek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
234 Maciej Żukowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
235 Angelika Babiś 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
236 Jakub Karol Burzyński 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
237 Anna Eleonora Grabowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
238 Alina Kielan 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
239 Amelia Klimaszewska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
240 Wiktoria Lebiedzińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
241 Oliwia Pigulska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
242 Julia Sieniawska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
243 Jakub Sochacki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
244 Martyna Sara Woźniak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
245 Maja Zielińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
246 Martyna Łanocha 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
247 Wiktoria Brut 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
248 Julia Jankowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
249 Karol Grzegorz Kurpiel 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
250 Martyna Socha 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
251 Antonina Sturmer 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
252 Emilia Łukaszewska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
253 Maciej Śliwa 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
254 Oliwia Borowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
255 Weronika Czerwińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
256 Pola Ostapko 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
257 Zuzanna Szczerbińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
258 Zuzanna Willmann 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
259 Wiktoria Elżbieta Gajdamowicz 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
260 Sebastian Mazurek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
261 Kornel Obuchowicz 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
262 Tobiasz Dudrak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
263 Zuzanna Kurkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
264 Blanka Barbara Marcinkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
265 Karina Katarzyna Plezia 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
266 Pola Anna Sułek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
267 Małgorzata Żmuda 16 40 40% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
268 Oliwia Madej 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
269 Jakub Stanisław Wider 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
270 Filip Fryderyk Smykał 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
271 Marek Skórnicki 12 40 30% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
272 Jagoda Baraniecka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
273 Hanna Ciszak nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
274 Julia Olga Gałecka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
275 Martyna Greńczulk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
276 Weronika Magdalena Marcinkowska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
277 Marcin Kacper Pilarski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
278 Karolina Skowronek nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
279 Mikołaj Tomaszewicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
280 Natalia Zjawin nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników