Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
82 z 280 (29.3%)
Data publikacji listy
2021-03-04 14:22:53
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania - pobierz
Odpowiedzi - pobierz
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Julia
Suchocka
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
2
Oliwia
Kogut
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
3
Anna Maria
Cicha
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Michał
Rutka
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Magdalena
Łosyk
38
40
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Kornelia
Bartoszewicz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Hanna
Bykowska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Hubert
Bortkiewicz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Piotr Szymon
Maruszczak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Róża
Ważelińska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
11
Marta
Jurczak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Hanna
Miesiaczyk
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Michalina
Mróz
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Alicja Antonina
Juszczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Alicja
Kołodziej
36
40
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
16
Gustaw
Szumigraj
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Kornelia
Kaczmarek
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Weronika
Kubik
36
40
90%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
19
Karolina
Proszowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Julia
Schulz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Mikołaj
Tomaszewski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
22
Sara
Winkowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
23
Oliwia
Zagórowicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
24
Małgorzata
Sulikowska
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Matylda
Blicharczyk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Julia Aleksandra
Sierachan
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
27
Mateusz Jan
Wziętek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Klara
Dróbka
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
29
Malwina
Gręda
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Weronika
Śliwińska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
31
Filip
Kowalski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Hubert
Silny
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Aleksandra Natalia
Zimoch
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Grzegorz Zbigniew
Wojciechowski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
35
Hanna
Kaczmarczyk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
36
Julia
Miłoszewska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
37
Julia
Nagórska
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Karol
Stoszek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Agata
Bondyra
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
40
Klara
Bodnar
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Jan Franciszek
Kaźmierczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Malina Wanda
Borek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Paweł
Budziak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
44
Wiktoria Maria
Wojcieszak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Marta
Budner
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Aurelia Oliwia
Chełmicka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
47
Kinga
Jakubowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
48
Anastazja
Lubańska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Maja
Kaczmarek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
50
Krystian
Banasiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Maja
Ciesielska
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Karolina
Ganczar
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
53
Sebastian
Grzywacz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Oliwia
Mamczys
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Weronika
Orzech
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Dominika
Stróż
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Antoni
Urbaniak
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Klaudia
Wołk-Lewanowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
59
Robert Piotr
Jerzynek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Wiktoria
Góralczyk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
61
Wiktor Jan
Krysztofiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Hanna
Lauterbach
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Zuzanna
Nowaczyk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
64
Julia
Jagoda
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Michalina
Kastelik
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
66
Samanta
Kryś
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
67
Nikola
Kwiatkowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Mateusz
Truszkiewicz
34
40
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
69
Zuzanna Halina
Urbaniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Pola
Ksenczyn
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Róża Maria
Urbańska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
72
Magdalena
Jurecka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Michalina
Kurzawa
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Lena
Rusinowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Maja Oliwia
Leks
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Dominika
Barzdo
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Maria
Bogucka
34
40
85%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
78
Julianna
Kustra
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Julia
Mleczko
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Nadia Karina
Nowak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Piotr Jan
Stachurski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Aleksandra
Walczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
83
Agata
Lipińska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
84
Bartosz
Warzywoda
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Karolina
Zioła
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
86
Hanna
Truszkiewicz
32
40
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Joanna
Warszawska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
88
Anna Magdalena
Sobaszek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
89
Marta
Kaźmierczak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
90
Amelia
Kubiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
91
Julia
Twardowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Weronika
Ruchel
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Emilia
Zapała
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
94
Amelia
Dancewicz
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Lena
Daszkiewicz
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Nadia
Koropczuk
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Anastazja
Karbowiak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
98
Wiktoria
Modrzyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
99
Julia Monika
Piasecka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
100
Patrycja
Pawłowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
101
Anna
Torchała
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
102
Aleksandra
Urbańska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
103
Julia Zuzanna
Kozik
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Lena Katarzyna
Gralak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
105
Hochenzy
Alicja
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
106
Olga
Goździcka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Maciej Krzysztof
Matusewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
108
Aleksandra
Spirydowicz
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Julia
Michalska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
110
Klaudia
Brzeska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
111
Kinga
Hnatuśko
30
40
75%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
112
Laura
Kłunejko
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
113
Alicja
Kowalczyk
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Aleksandra Magdalena
Kwiecień
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Dominika
Marcińska
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Weronika
Medyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
117
Zuzanna
Szymaniec
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Oliwia
Dąbrowska
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
119
Mia
Mleczak
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Martyna
Majorek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Aleksandra
Sawicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
122
Patrycja
Zięba
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
123
Martyna
Czerw
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
124
Wiktoria
Kwitowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
125
Adrianna Iga
Michalak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Mateusz
Nawrocki
29
40
72.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Tytus
Siusta
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
128
Nikola
Mika
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
129
Hanna
Olkisz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
130
Milena
Rożniatowska
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
131
Natasza Renata
Tyliszczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Kinga
Żmuda
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
133
Oliwia
Szlak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
134
Maciej
Życzkowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
135
Maja Zuzanna
Świgło
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Aneta
Adamek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
137
Milena
Dudzińska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
138
Nadia
Leśko
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
139
Ewa
Mundry
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Katarzyna Roma
Regeńczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
141
Aleksandra
Czarkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Iga
Palewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Maciej
Karczewski
28
40
70%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
144
Hanna
Kowaliczek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
145
Mateusz
Śmiech
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
146
Hanna
Brzezińska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
147
Zuzanna
Olech
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
148
Julia
Piwko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
149
Natalia
Przybyłek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
150
Aleksandra
Stajkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
151
Maria
Stanowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
152
Maria Magdalena
Tomczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Eliza
Wdowiak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Amelia Gia
Grela
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
155
Zofia Anna
Gruszczyńska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Izabela
Kimaczyńska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
157
Amelia
Kostrzyńska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Tymoteusz Grzegorz
Widenka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Nela
Paterka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
160
Anna Krystyna
Domagała
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Amelia
Jermak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
162
Wojciech
Słoniowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
163
Maciej
Siwik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
164
Iga Karolina
Czerwińska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
165
Jakub
Bryjak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
166
Monika
Skrzypczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
167
Aleksandra
Parzykąt
26
40
65%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Amelia
Lochyńska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
169
Natalia
Witucka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
170
Marcelina
Bednarz
26
40
65%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
171
Hubert Franciszek
Mikuła
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Maciej Vincent
Mleczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Emilia
Białobrzycka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
174
Iga Weronika
Gazińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Paulina
Górska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
176
Zofia
Kniaziuk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
177
Agnieszka
Romanowska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
178
Paula
Rytter
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
179
Oliwier
Szewczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Stefania
Ratajska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
181
Aleksandra
Bednarek
25
40
62.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
182
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Hubert Mariusz
Kaszyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Michalina
Kobus
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Adam
Kaczmarek
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
186
Zuzanna
Krajewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Małgorzata
Kret
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
188
Kornelia
Murzyńska
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
189
Amelia
Dardzińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Jagoda
Augustyniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
191
Julia Lilla
Walkowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
192
Michalina Cecylia
Krupa
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
193
Maja
Sikora
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
194
Małgorzata Elżbieta
Włodarczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
195
Miłosz
Czajka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
196
Dawid
Owsiński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
197
Iga
Bieniasz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
198
Julia
Flis
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
199
Jakub
Jarosik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Rafał
Panachida
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
201
Klaudia
Czuba
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
202
Justyna
Patan
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
203
Natalia
Piechnik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa 25 , Zielona Góra
Rejon 5
204
Monika
Piela
24
40
60%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
205
Kinga Dominika
Pielech
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Jakub
Pilipiec
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
207
Zofia
Walasek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
208
Jakub Józef
Zamorski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
209
Paweł
Samol
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
210
Szymon
Drab
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
211
Jakub
Kuczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Karolina Anna
Nieczkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Diana
Nechyporenko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
214
Anita
Rogińska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
215
Justyna
Żuk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
216
Hanna
Wieczorek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
217
Oliwia
Noskowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
218
Aleksandra
Poczekaj
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
219
Nikola
Tołoczko
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Amanda
Bosy
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
221
Ignacy
Jantas
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
222
Klaudia
Góranowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
223
Tola
Myszkowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Joanna Zuzanna
Tumińska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
225
Franciszek
Frodyma
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
226
Ewelina Katarzyna
Serocka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
227
Kamila
Kidoń
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
228
Jakub Kamil
Wybranowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
229
Kornelia Anna
Łuszczek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
230
Oliwia
Włodarska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
231
Maciej
Żukowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
232
Aleksandra
Szular
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
233
Amelia Weronika
Turzańska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Wiktoria
Szurgot
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
235
Martyna Sara
Woźniak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
236
Martyna
Łanocha
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
237
Angelika
Babiś
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
238
Jakub Karol
Burzyński
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Amelia
Klimaszewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
240
Alina
Kielan
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
241
Oliwia
Pigulska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
242
Jakub
Sochacki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
243
Anna Eleonora
Grabowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
244
Wiktoria
Lebiedzińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
245
Maja
Zielińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
246
Julia
Sieniawska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
247
Karol Grzegorz
Kurpiel
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Emilia
Łukaszewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
249
Julia
Jankowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
250
Martyna
Socha
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
251
Wiktoria
Brut
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
252
Maciej
Śliwa
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
253
Antonina
Sturmer
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
254
Pola
Ostapko
19
40
47.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
255
Zuzanna
Szczerbińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
256
Oliwia
Borowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
257
Weronika
Czerwińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
258
Zuzanna
Willmann
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór
Rejon 5
259
Sebastian
Mazurek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
260
Kornel
Obuchowicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
261
Wiktoria Elżbieta
Gajdamowicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
262
Zuzanna
Kurkiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
263
Tobiasz
Dudrak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
264
Blanka Barbara
Marcinkiewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
265
Karina Katarzyna
Plezia
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
266
Pola Anna
Sułek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
267
Małgorzata
Żmuda
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
268
Jakub Stanisław
Wider
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
269
Oliwia
Madej
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Dychowie , Dychów
Rejon 5
270
Filip Fryderyk
Smykał
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
271
Marek
Skórnicki
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
272
Jagoda
Baraniecka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
273
Martyna
Greńczulk
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
274
Hanna
Ciszak
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
275
Julia Olga
Gałecka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
276
Marcin Kacper
Pilarski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
277
Karolina
Skowronek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
278
Mikołaj
Tomaszewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
279
Weronika Magdalena
Marcinkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
280
Natalia
Zjawin
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników