wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 15 z 53 (28.3%)
Data publikacji listy 2021-03-04 14:22:53 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Jan Czernia 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
2 Julia Hutyra 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
3 Bartłomiej Wojciechowski 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
4 Magdalena Szychowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
5 Aleksandra Żmudzińska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
6 Hanna Budynkiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
7 Oliwia Mazur 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
8 Alicja Turek 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
9 Zuzanna Chanas 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
10 Małgorzata Kusz 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
11 Emilia Mgłowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
12 Martyna Pach 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
13 Zofia Sawko 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
14 Jagoda Skierska 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
15 Lena Żywicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
16 Pola Czarnecka 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
17 Michał Petlik 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
18 Joanna Bycka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
19 Aleksandra Gromek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
20 Tomasz Kondratowicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
21 Hanna Mencel 30 40 75% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
22 Robert Matkowski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
23 Julia Kaczmarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
24 Emilia Kusz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
25 Maja Różańska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
26 Anna Towarnicka 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
27 Liwia Dembińska 27 40 67.5% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
28 Łucja Kaliszak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
29 Julia Klamerus 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
30 Izabella Matusiak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
31 Martyna Sternik 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
32 Olga Trzeciak 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
33 Weronika Wieliczko 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
34 Michał Wojtkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
35 Hanna Kopyt 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
36 Małgorzata Krupa 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
37 Marek Trzeciak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
38 Maja Brzdąk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
39 Julia Durajczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
40 Oliwia Lipnicka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
41 Karolina Nawojczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
42 Szymon Perehubka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
43 Julia Kulczewska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
44 Bartosz Perehubka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
45 Maja Mazurek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
46 Kornelia Tałaj 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
47 Maja Łyczkowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
48 Julia Bosiacka 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
49 Lena Kozdrowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
50 Małgorzata Szlucha 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
51 Laura Bączkowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
52 Zuzanna Mandziuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
53 Anita Ochotna 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników