wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 13 z 63 (20.6%)
Data publikacji listy 2021-03-04 14:22:53 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Urszula Podbucka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
2 Weronika Raszewska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
3 Julia Rzechówka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
4 Michalina Stankiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Bukowiec Rejon 2
5 Hanna Bełz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
6 Maria Jopek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
7 Julia Jędrzy 34 40 85% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
8 Weronika Leżańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
9 Lena Orkisz 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
10 Hanna Pańczuk 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
11 Izabela Stankiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
12 Aleksandra Stutko 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
13 Artur Weber 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
14 Amelia Dawidowicz 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
15 Joanna Kiławiec 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
16 Piotr Niewiadomski 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
17 Hanna Jankowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
18 Jakub Jędrzejczak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
19 Kinga Kurek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu, Szczaniec Rejon 2
20 Natalia Musiałowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
21 Amelia Strusińska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
22 Irena Śledzińska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
23 Adrian Bociański 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
24 Wiktoria Dejewska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
25 Weronika Fujak 30 40 75% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
26 Łukasz Sarnacki 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
27 Julia Szwarga 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
28 Nela Wojewódka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
29 Ewa Lechert 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
30 Matylda Mickiewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
31 Bartosz Mikołajczyk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
32 Michał Przygoński 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
33 Hanna Solińska 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
34 Julia Stefańska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
35 Franciszek Frelichowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
36 Hanna Karkowska 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
37 Zofia Mielnik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
38 Weronika Milewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
39 Natalia Zawadzka 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
40 Aleksandra Chłopecka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
41 Arkadiusz Cop 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
42 Olga Grabska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
43 Małgorzata Ren 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
44 Katarzyna Wiśniewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
45 Natalia Matracka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
46 Oskar Weber 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
47 Amelia Krystyna Zimowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
48 Mikołaj Jagodziński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
49 Kornelia Lubocha 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
50 Julia Soja 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
51 Łucja Sznyr 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
52 Maria Dubaniewicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
53 Daria Ferdek 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
54 Ida Szewczuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
55 Julia Cudaszewska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
56 Karolina Sielicka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
57 Gabriela Karolczak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
58 Magdalena Chajduk 20 40 50% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
59 Jagoda Włodarczyk 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
60 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
61 Katarzyna Galewska 16 40 40% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
62 Patrycja Barzyk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
63 Maja Grąs nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników