wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 43 z 187 (23%)
Data publikacji listy 2021-03-04 14:22:53 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Celina Gwizdowska 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Martyna Kędziora 38 40 95% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
3 Jakub Piotr Madziak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
4 Hanna Gaudyn 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
5 Nina Grochocka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Borys Hładyn 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Hanna Kos 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Natalia Kowalewska 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
9 Oliwia Michalak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Jakub Minorowicz 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Nikola Pintér 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
12 Julia Żurakowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Aleksandra Kisły 35 40 87.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Weronika Pawelczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
15 Zofia Stankowska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
16 Kinga Tondel 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
17 Julia Boruk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Wiktoria Borysewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
19 Martyna Girul 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Lena Hrabska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Michał Jagiełło 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
22 Natalia Jaśko 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Michalina Jędrzejczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Aleksandra Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
25 Wiktoria Kaźmierska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Emilia Kleist 34 40 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Maria Kostecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Zofia Kubicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
29 Aleksandra Marszał 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
30 Alicja Mazurkiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
31 Przemysław Mielcarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Oliwier Pustkowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
33 Zofia Ruszkiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
34 Tymoteusz Siwek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Paulina Skupińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
36 Weronika Szorek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
37 Zofia Terlecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
38 Marta Wajda 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
39 Zofia Wasilewska 34 40 85% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Maja Więckowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
41 Zofia Ziatyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Agata Ślaska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Natalia Świątkowska 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
44 Zofia Charkot 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
45 Kajetan Jaskólski 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Julia Krawczyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
47 Adam Lubiński 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Alicja Mrzygłód 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
49 Aleksandra Plust 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Małgorzata Ławreszuk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Weronika Kaczmarek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
52 Emilian Nikolak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
53 Maja Plucińska 31 40 77.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Gabriela Sienkiewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
55 Milena Wawrzaszek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
56 Amelia Federkiewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Antonina Helicka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Milena Majewska 30 40 75% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
59 Julia Makarewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Nikola Oblizajek 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
61 Marta Duk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
62 Jan Jurkowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Kacper Kaczmarek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
64 Milena Nowak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
65 Olimpia Raniś 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
66 Mateusz Rokita 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Zuzanna Sucharek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Zuzanna Wesoły 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Wojciech Zapart 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
70 Natalia Bednarska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
71 Krystyna Berlińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
72 Anna Drohomirecka 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
73 Julia Kosmalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
74 Adrianna Kumor 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
75 Aleksander Kępiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Malwina Lemieszewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
77 Izabela Ludwiczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Martyna Maciejewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
79 Antonina Szwedowicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Hanna Smoleń 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Jakub Stepaniak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
82 Marta Wasielewska 28 40 70% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
83 Pola Wolska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
84 Nina Wójcik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
85 Marta Zieleńska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
86 Natalia Błauciak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Ewa Figura 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Ewelina Kasak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
89 Hanna Malczewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
90 Alina Osintseva 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Martyna Pietrzak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
92 Krzysztof Pilarczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
93 Hanna Romaniuk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
94 Debora Szmytkiewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
95 Agata Szymańska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
96 Magdalena Wawrzaszek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
97 Nikola Wiśniewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
98 Alicja Bartkowiak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Alicja Beyger 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
100 Iga Dworczak 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Liwia Hajduk 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
102 Iga Klimczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
103 Julia Kotlarska 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
104 Lidia Kuśnierz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
105 Anita Lehmann 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
106 Agnieszka Rakowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
107 Zuzanna Ruszkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
108 Julia Rzóska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
109 Dominika Baran 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
110 Hanna Dzikowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
111 Paulina Kowańdy 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
112 Kinga Markgrafe 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
113 Ewa Michalska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
114 Hanna Sobieraj 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
115 Julia Szwaluk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
116 Jan Zawadzki 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
117 Gabriela Dudziak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
118 Julia Kociumbas 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
119 Dagmara Kuświk 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
120 Barbara Michalik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
121 Zuzanna Musiał 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
122 Aleksandra Nieborek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
123 Malwina, Weronika Paluch 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
124 Anna Ratajczak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
125 Oliwia Snacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Aleksandra Stachyra 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Maria Strzelecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Aleksandra Trukan 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
129 Julia Berdowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
130 Aleksandra Butrym 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
131 Zuzanna Drab 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
132 Kinga Duk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
133 Noemi Grabowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
134 Julia Jakubiak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
135 Maja Pisula 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
136 Nadia Wojciechowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
137 Karolina Bielska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Aleksandra Czulak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
139 Zuzanna Dudkiewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
140 Natalia Graf 22 40 55% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
141 Krystian Grajzer 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
142 Adam Jasiński 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Patryk Lenartowicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
144 Mateusz Okuń 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
145 Weronika Przepłata 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Zuzanna Wysoczańska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
147 Oliwia Łastowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Emilia, Hanna Żołędziewska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
149 Alicja Bagińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
150 Franciszek Bezdel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Klaudia Bryngiel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
152 Wiktor Buczma 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
153 Bartosz Dziemieńczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
154 Dominika Frankowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
155 Aleksandra Husiatyńska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
156 Amelia Kurpiel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
157 Malwina Musialski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
158 Nicola Gajek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Alicja Koziczyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
160 Magda, Grażyna Królak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
161 Małgorzata Stanisławska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
162 Agata Wiśniewska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
163 Wiktoria Świtała 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
164 Zuzanna Chwiałkowska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
165 Jan Fajfer 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
166 Bartosz Poźniak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
167 Jakub Marek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
168 Hanna Banasiewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
169 Anna Rubiec 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
170 Weronika Skorupska 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
171 Maria Dąbrowska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
172 Marek Plackowski 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
173 Natalia Skarżyńska 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
174 Martyna Dąbrowska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
175 Miłosz Woźniak 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
176 Alicja Królikowska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
177 Maciej Musialski 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
178 Jakub Kąkolewski 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
179 Matylda Nadbrzeżna 7 40 17.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
180 Hanna Wiśniewska 5 40 12.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
181 Michał Hawrot 3 40 7.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
182 Alicja Chorkawy nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
183 Paulina Ficner nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
184 Karol Hrycaj nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
185 Wiktoria Konopelko nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
186 Hanna Ulańska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
187 Jagoda Wilska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników