wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 40
Próg kwalifikujący 34 pkt z 40 pkt (85%) Zakwalifikowani 193 z 787 (24.5%)
Data publikacji listy 2021-03-04 14:22:53 Przejście z Etap rejonowy do Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania - pobierz Odpowiedzi - pobierz

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Celina Gwizdowska 39 40 97.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Kacper Brzozowski 38 40 95% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
3 Natalia Chmielewska 38 40 95% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
4 Anna Maria Cicha 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
5 Stanisław Czajka 38 40 95% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
6 Oliwia Kogut 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
7 Martyna Kędziora 38 40 95% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
8 Weronika Rachmajda 38 40 95% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
9 Michał Rutka 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
10 Julia Suchocka 38 40 95% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
11 Magdalena Łosyk 38 40 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
12 Kornelia Bartoszewicz 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
13 Hubert Bortkiewicz 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
14 Hanna Bykowska 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
15 Jan Czernia 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
16 Julia Hutyra 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
17 Marta Jurczak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
18 Jakub Piotr Madziak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Piotr Szymon Maruszczak 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
20 Hanna Miesiaczyk 37 40 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
21 Michalina Mróz 37 40 92.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
22 Aleksandra Skobelska 37 40 92.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
23 Róża Ważelińska 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
24 Bartłomiej Wojciechowski 37 40 92.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
25 Zofia Chorabik 36 40 90% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
26 Hanna Gaudyn 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
27 Nina Grochocka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
28 Borys Hładyn 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
29 Alicja Antonina Juszczak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
30 Kornelia Kaczmarek 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
31 Hanna Kos 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Inga Kostecka 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
33 Natalia Kowalewska 36 40 90% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
34 Alicja Kołodziej 36 40 90% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
35 Weronika Kubik 36 40 90% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
36 Oliwia Michalak 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Jakub Minorowicz 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
38 Oliwia Mocydlarz 36 40 90% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
39 Nikola Pintér 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
40 Urszula Podbucka 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
41 Karolina Proszowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
42 Weronika Raszewska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
43 Julia Schulz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
44 Małgorzata Sulikowska 36 40 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
45 Gustaw Szumigraj 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
46 Magdalena Szychowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
47 Mikołaj Tomaszewski 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
48 Sara Winkowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
49 Gabriela Woźniak 36 40 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
50 Oliwia Zagórowicz 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
51 Natalia Zych 36 40 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
52 Aleksandra Żmudzińska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
53 Julia Żurakowska 36 40 90% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Matylda Blicharczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Zuzanna Buca 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
56 Hanna Budynkiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
57 Klara Dróbka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
58 Radosław Fudalej 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
59 Malwina Gręda 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
60 Marta Jabłońska 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
61 Maja Janikowska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
62 Hanna Kaczmarczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
63 Aleksandra Kisły 35 40 87.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
64 Filip Kowalski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
65 Oliwia Krzyżan 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
66 Oliwia Mazur 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
67 Julia Miłoszewska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
68 Julia Nagórska 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
69 Weronika Pawelczyk 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
70 Julia Rzechówka 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
71 Julia Aleksandra Sierachan 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
72 Hubert Silny 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
73 Michalina Stankiewicz 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Bukowiec Rejon 2
74 Zofia Stankowska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Karol Stoszek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
76 Patrycja Szulc 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
77 Martyna Teler 35 40 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
78 Kinga Tondel 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
79 Maja Grażyna Trzcińska 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
80 Alicja Turek 35 40 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
81 Eliza Tądel 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
82 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
83 Mateusz Jan Wziętek 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
84 Aleksandra Natalia Zimoch 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
85 Weronika Śliwińska 35 40 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
86 Krystian Banasiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
87 Dominika Barzdo 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
88 Hanna Bełz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
89 Klara Bodnar 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
90 Maria Bogucka 34 40 85% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
91 Agata Bondyra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
92 Malina Wanda Borek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
93 Julia Boruk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
94 Wiktoria Borysewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
95 Marta Budner 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
96 Paweł Budziak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
97 Zuzanna Chanas 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
98 Aurelia Oliwia Chełmicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
99 Maja Ciesielska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
100 Oliwia Aleksandra Czyżowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
101 Wiktoria Donat 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
102 Nikola Dębicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
103 Małgorzata Fajger 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
104 Karolina Ganczar 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
105 Martyna Girul 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Sebastian Grzywacz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
107 Wiktoria Góralczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
108 Hanna Hasiuk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
109 Lena Hrabska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
110 Iga Ignaszewska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
111 Michał Jagiełło 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
112 Julia Jagoda 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
113 Kinga Jakubowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
114 Natalia Jaśko 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Robert Piotr Jerzynek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
116 Maria Jopek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
117 Magdalena Jurecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
118 Michalina Jędrzejczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Julia Jędrzy 34 40 85% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
120 Aleksandra Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
121 Maja Kaczmarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
122 Natalia Karpowicz 34 40 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
123 Michalina Kastelik 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
124 Jan Franciszek Kaźmierczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
125 Wiktoria Kaźmierska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Emilia Kleist 34 40 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Maria Kostecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Martyna Kowalska 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
129 Wiktor Jan Krysztofiak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
130 Samanta Kryś 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
131 Pola Ksenczyn 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
132 Zofia Kubicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
133 Michalina Kurzawa 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
134 Julianna Kustra 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
135 Małgorzata Kusz 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
136 Nikola Kwiatkowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
137 Hanna Lauterbach 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
138 Maja Oliwia Leks 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
139 Weronika Leżańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
140 Anastazja Lubańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
141 Martyna Majewska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
142 Oliwia Mamczys 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
143 Aleksandra Marszał 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
144 Katarzyna Marszewska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
145 Alicja Mazurkiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
146 Emilia Mgłowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
147 Przemysław Mielcarek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Sebastian Mikołajewski 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
149 Julia Mleczko 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
150 Dominika Mędryk 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
151 Zuzanna Nowacka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
152 Zuzanna Nowaczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
153 Nadia Karina Nowak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
154 Klaudia Nurczyńska 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
155 Lena Orkisz 34 40 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
156 Weronika Orzech 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
157 Martyna Pach 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
158 Zofia Pawlaczyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
159 Hanna Pańczuk 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
160 Filip Pietrusik 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
161 Oliwier Pustkowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
162 Anna Reszel 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
163 Lena Rusinowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
164 Zofia Ruszkiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
165 Zofia Sawko 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
166 Tymoteusz Siwek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
167 Jagoda Skierska 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
168 Paulina Skupińska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
169 Piotr Jan Stachurski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
170 Izabela Stankiewicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
171 Dominika Stróż 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
172 Aleksandra Stutko 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
173 Weronika Szorek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
174 Julia Szymczak 34 40 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
175 Zofia Terlecka 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
176 Mateusz Truszkiewicz 34 40 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
177 Zuzanna Halina Urbaniak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
178 Antoni Urbaniak 34 40 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
179 Róża Maria Urbańska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
180 Marta Wajda 34 40 85% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
181 Aleksandra Walczak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
182 Zofia Wasilewska 34 40 85% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
183 Artur Weber 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
184 Maja Więckowska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
185 Błażej Wojciechowski 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
186 Wiktoria Maria Wojcieszak 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
187 Klaudia Wołk-Lewanowicz 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
188 Jerzy Zatwarnicki 34 40 85% Szkoła Podstawowa, Lubięcin Rejon 4
189 Zofia Ziatyk 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
190 Agata Ślaska 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
191 Natalia Świątkowska 34 40 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
192 Zuzanna Żuberek 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
193 Lena Żywicka 34 40 85% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
194 Julia Dobrzańska 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
195 Magdalena Jaśkiewicz 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
196 Julia Kuś 33 40 82.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
197 Agata Lipińska 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
198 Jakub Sarańczak 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
199 Weronika Szczudło 33 40 82.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
200 Bartosz Warzywoda 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
201 Karolina Zioła 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
202 Olivia Łahucik 33 40 82.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
203 Zofia Charkot 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
204 Pola Czarnecka 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
205 Amelia Dawidowicz 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
206 Oliwia Gad 32 40 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
207 Kajetan Jaskólski 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
208 Marta Kaźmierczak 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
209 Joanna Kiławiec 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
210 Julia Krawczyk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
211 Amelia Kubiak 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
212 Adam Lubiński 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
213 Julia Majer 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
214 Alicja Mrzygłód 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
215 Piotr Niewiadomski 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
216 Karolina Orzechowska 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
217 Kamil Otto 32 40 80% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
218 Michał Petlik 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
219 Aleksandra Plust 32 40 80% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
220 Weronika Ruchel 32 40 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
221 Anna Magdalena Sobaszek 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
222 Zuzanna Syska 32 40 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
223 Hanna Truszkiewicz 32 40 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
224 Julia Twardowska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
225 Joanna Warszawska 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
226 Emilia Zapała 32 40 80% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
227 Małgorzata Ławreszuk 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
228 Hanna Łuczak 32 40 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
229 Aleksanda Żurawska 32 40 80% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
230 Julia Bielecka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
231 Joanna Bycka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
232 Amelia Cicharska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
233 Amelia Dancewicz 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
234 Lena Daszkiewicz 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
235 Jowita Gebułtowicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
236 Aleksandra Gromek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
237 Daria Góralczyk 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
238 Wiktoria Głowacka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
239 Amelia Iżewska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
240 Kacper Janecki 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
241 Hanna Jankowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
242 Magdalena Józefowicz 31 40 77.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
243 Jakub Jędrzejczak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
244 Weronika Kaczmarek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
245 Anastazja Karbowiak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
246 Jakub Kociubiński 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
247 Tomasz Kondratowicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
248 Nadia Koropczuk 31 40 77.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
249 Kinga Kurek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu, Szczaniec Rejon 2
250 Joanna Mankiewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach, Bielawy Rejon 4
251 Wiktoria Modrzyk 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
252 Natalia Musiałowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
253 Emilian Nikolak 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
254 Aleksandra Okrzymowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
255 Patrycja Pawłowska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
256 Julia Monika Piasecka 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
257 Maja Plucińska 31 40 77.5% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
258 Gabriela Sienkiewicz 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
259 Amelia Strusińska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
260 Anna Torchała 31 40 77.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
261 Aleksandra Urbańska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
262 Gabriela Uścińska 31 40 77.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
263 Milena Wawrzaszek 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
264 Irena Śledzińska 31 40 77.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
265 Hochenzy Alicja 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
266 Amelia Bargielska 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
267 Adrian Bociański 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
268 Klaudia Brzeska 30 40 75% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
269 Anna Chmura 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
270 Wiktoria Dejewska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
271 Oliwia Dąbrowska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
272 Amelia Federkiewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
273 Weronika Fujak 30 40 75% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
274 Olga Goździcka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
275 Lena Katarzyna Gralak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
276 Antonina Helicka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
277 Kinga Hnatuśko 30 40 75% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
278 Amelia Komar 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
279 Alicja Kowalczyk 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
280 Julia Zuzanna Kozik 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
281 Aleksandra Magdalena Kwiecień 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
282 Laura Kłunejko 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
283 Maja Lisowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
284 Hanna Mencel 30 40 75% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
285 Milena Majewska 30 40 75% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
286 Martyna Majorek 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
287 Julia Makarewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
288 Dominika Marcińska 30 40 75% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
289 Robert Matkowski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
290 Maciej Krzysztof Matusewicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
291 Weronika Medyńska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
292 Julia Michalska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
293 Mia Mleczak 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
294 Adam Nowak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
295 Jakub Nowak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
296 Nikola Oblizajek 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
297 Martyna Raczykowska 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
298 Łukasz Sarnacki 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
299 Aleksandra Sawicz 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
300 Lena Sołtysiak 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
301 Aleksandra Spirydowicz 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
302 Aleksandra Szmyt 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
303 Julia Szwarga 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
304 Zuzanna Szymaniec 30 40 75% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
305 Jagoda Urbaniak 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
306 Jan Wojciechowski 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
307 Nela Wojewódka 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
308 Patrycja Zięba 30 40 75% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
309 Wiktoria Łasecka 30 40 75% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
310 Aneta Adamek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
311 Julia Bareła 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
312 Julia Bednarek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
313 Aleksandra Czekaj 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
314 Martyna Czerw 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
315 Milena Dudzińska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
316 Marta Duk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
317 Zuzanna Fila 29 40 72.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
318 Pola Franczak 29 40 72.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
319 Jan Jurkowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
320 Kacper Kaczmarek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
321 Julia Kaczmarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
322 Tomasz Kanafa 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
323 Hanna Kiwerc 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
324 Łukasz Klisowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
325 Emilia Kusz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
326 Wiktoria Kwitowska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
327 Ewa Lechert 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
328 Nadia Leśko 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
329 Anna Mazur 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
330 Adrianna Iga Michalak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
331 Matylda Mickiewicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
332 Nikola Mika 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
333 Bartosz Mikołajczyk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
334 Ewa Mundry 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
335 Mateusz Nawrocki 29 40 72.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
336 Milena Nowak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
337 Hanna Olkisz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
338 Alicja Pusiarska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
339 Michał Przygoński 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
340 Olimpia Raniś 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
341 Pola Matylda Rapiej 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
342 Katarzyna Roma Regeńczuk 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
343 Mateusz Rokita 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
344 Milena Rożniatowska 29 40 72.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
345 Zuzanna Sucharek 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
346 Amelia Sendrowicz 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
347 Tytus Siusta 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
348 Adam Sobczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
349 Hanna Solińska 29 40 72.5% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
350 Julia Stefańska 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
351 Oliwia Szlak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
352 Patrycja Szpyrka 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
353 Natasza Renata Tyliszczak 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
354 Zuzanna Wesoły 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
355 Wojciech Zapart 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
356 Maja Zuzanna Świgło 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
357 Kinga Żmuda 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
358 Maciej Życzkowski 29 40 72.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
359 Magdalena Adamczyk 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
360 Natalia Bednarska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
361 Krystyna Berlińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
362 Hanna Brzezińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
363 Aleksandra Czarkowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
364 Anna Drohomirecka 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
365 Franciszek Frelichowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
366 Kamila Garczyńska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
367 Kamil Janiewicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
368 Weronika Jaworska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
369 Bartosz Jędrzejowski 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
370 Nikola Kalicka 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
371 Maciej Karczewski 28 40 70% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
372 Hanna Karkowska 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
373 Julia Kosmalska 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
374 Hanna Kowaliczek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
375 Alicja Krom 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
376 Adrianna Kumor 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
377 Aleksander Kępiński 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
378 Jakub Kędziora 28 40 70% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
379 Malwina Lemieszewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
380 Maja Lipińska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
381 Izabela Ludwiczak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
382 Martyna Maciejewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
383 Zofia Mielnik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
384 Weronika Milewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
385 Hanna Mogilnicka 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
386 Kornelia Norko 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
387 Zuzanna Olech 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
388 Maria Palewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
389 Iga Palewska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
390 Julia Piwko 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
391 Oliwia Halina Popiel 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
392 Natalia Przybyłek 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
393 Maja Różańska 28 40 70% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
394 Antonina Szwedowicz 28 40 70% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
395 Hanna Smoleń 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
396 Aleksandra Stajkowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
397 Maria Stanowska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
398 Jakub Stepaniak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
399 Daria Szymczak 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
400 Maria Magdalena Tomczyk 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
401 Anna Towarnicka 28 40 70% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
402 Marta Wasielewska 28 40 70% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
403 Eliza Wdowiak 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
404 Pola Wolska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
405 Nina Wójcik 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
406 Natalia Zawadzka 28 40 70% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
407 Marta Zieleńska 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
408 Mateusz Śmiech 28 40 70% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
409 Jakub Bryjak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
410 Natalia Błauciak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
411 Aleksandra Chłopecka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
412 Weronika Cichowlas 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko Rejon 6
413 Arkadiusz Cop 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
414 Iga Karolina Czerwińska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
415 Liwia Dembińska 27 40 67.5% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
416 Anna Krystyna Domagała 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
417 Ewa Figura 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
418 Jakub Gardaszewski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
419 Olga Grabska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
420 Amelia Gia Grela 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
421 Zofia Anna Gruszczyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
422 Dominika Gryczyńska 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
423 Kornelia Jelinek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
424 Amelia Jermak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
425 Amelia Jędruch 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
426 Miłosz Kalbarczyk 27 40 67.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
427 Łucja Kaliszak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
428 Ewelina Kasak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
429 Izabela Kimaczyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
430 Lidia Kiraga 27 40 67.5% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
431 Julia Klamerus 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
432 Katarzyna Konsewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
433 Amelia Kostrzyńska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
434 Hanna Malczewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
435 Izabella Matusiak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
436 Kacper Mazepa 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
437 Alina Osintseva 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
438 Nela Paterka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
439 Martyna Pietrzak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
440 Krzysztof Pilarczyk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
441 Małgorzata Ren 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
442 Hanna Romaniuk 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
443 Emilia Siodelska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
444 Maciej Siwik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
445 Monika Skrzypczak 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
446 Julia Szczeblewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
447 Debora Szmytkiewicz 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
448 Agata Szymańska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
449 Wojciech Słoniowski 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
450 Magdalena Wawrzaszek 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
451 Tymoteusz Grzegorz Widenka 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
452 Katarzyna Wiśniewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
453 Nikola Wiśniewska 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
454 Maja Złotnik 27 40 67.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
455 Alicja Bartkowiak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
456 Judyta Barwinek 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
457 Marcelina Bednarz 26 40 65% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
458 Alicja Beyger 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
459 Emilia Białobrzycka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
460 Iga Dworczak 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
461 Aniela Dylewicz 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
462 Emilia Fabiszewska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
463 Iga Weronika Gazińska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
464 Paulina Górska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
465 Liwia Hajduk 26 40 65% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
466 Maria Jas 26 40 65% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
467 Iga Klimczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
468 Zuzanna Kloc 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
469 Zofia Kniaziuk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
470 Julia Kotlarska 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
471 Aleksandra Kozłowska 26 40 65% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
472 Joanna Krężel 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
473 Lidia Kuśnierz 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
474 Anita Lehmann 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
475 Amelia Lochyńska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
476 Gabriela Markiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
477 Natalia Matracka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
478 Hubert Franciszek Mikuła 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
479 Maciej Vincent Mleczak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
480 Oliwia Niewczas 26 40 65% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
481 Oga Onuchowska 26 40 65% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
482 Aleksandra Parzykąt 26 40 65% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
483 Aleksandra Pustelnik 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
484 Agnieszka Rakowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
485 Stefania Ratajska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
486 Maja Reguła 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
487 Agnieszka Romanowska 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
488 Zuzanna Ruszkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
489 Paula Rytter 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
490 Julia Rzóska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
491 Julia Staszkowian 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
492 Martyna Sternik 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
493 Oliwier Szewczyk 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
494 Konrad Szyszko 26 40 65% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
495 Olga Trzeciak 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
496 Aleksandra Walińciak 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
497 Oskar Weber 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
498 Weronika Wieliczko 26 40 65% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
499 Natalia Witucka 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
500 Michał Wojtkiewicz 26 40 65% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
501 Amelia Krystyna Zimowska 26 40 65% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
502 Jagoda Augustyniak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
503 Dominika Baran 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
504 Aleksandra Bednarek 25 40 62.5% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
505 Kacper Boranowski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
506 Vanessa Borowiecka 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
507 Amelia Dardzińska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
508 Hanna Dzikowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
509 Martyna Guralczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
510 Maja Harasim 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
511 Mikołaj Jagodziński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
512 Adam Kaczmarek 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
513 Hubert Mariusz Kaszyński 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
514 Michalina Kobus 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
515 Hanna Kopyt 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
516 Paulina Kowańdy 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
517 Maja Kozłowska 25 40 62.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
518 Zuzanna Krajewska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
519 Małgorzata Kret 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
520 Michalina Cecylia Krupa 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
521 Małgorzata Krupa 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
522 Nikola Lachowska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
523 Kornelia Lubocha 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
524 Kinga Markgrafe 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
525 Ewa Michalska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
526 Kornelia Murzyńska 25 40 62.5% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
527 Julia Mytyś 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
528 Hanna Narolska 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
529 Mateusz Pasławski 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
530 Maja Sikora 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
531 Hanna Sobieraj 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
532 Julia Soja 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
533 Matylda Surowiec 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
534 Łucja Sznyr 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
535 Julia Szwaluk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
536 Marek Trzeciak 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
537 Julia Lilla Walkowicz 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
538 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
539 Jan Zawadzki 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
540 Joanna Małgorzata Łukaszenko 25 40 62.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
541 Iga Bieniasz 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
542 Maja Brzdąk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
543 Miłosz Czajka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
544 Klaudia Czuba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
545 Nikola Drozdek 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
546 Maria Dubaniewicz 24 40 60% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
547 Gabriela Dudziak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
548 Julia Durajczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
549 Daria Ferdek 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
550 Zuzanna Fabiańska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
551 Julia Flis 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
552 Kornelia Gawlak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
553 Nina Górna 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
554 Jakub Jarosik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
555 Marika Kalemba 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
556 Julia Kociumbas 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
557 Dagmara Kuświk 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
558 Oliwia Lipnicka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
559 Barbara Michalik 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
560 Zuzanna Musiał 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
561 Karolina Nawojczyk 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
562 Aleksandra Nieborek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
563 Zuzanna Nowak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
564 Dawid Owsiński 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
565 Malwina, Weronika Paluch 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
566 Rafał Panachida 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
567 Justyna Patan 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
568 Gabriela Paulus 24 40 60% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
569 Szymon Perehubka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
570 Natalia Piechnik 24 40 60% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
571 Monika Piela 24 40 60% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
572 Kinga Dominika Pielech 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
573 Jakub Pilipiec 24 40 60% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
574 Anna Ratajczak 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
575 Paweł Samol 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
576 Alicja Sibiga 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
577 Oliwia Snacka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
578 Aleksandra Stachyra 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
579 Maria Strzelecka 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
580 Ida Szewczuk 24 40 60% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
581 Aleksandra Trukan 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
582 Zofia Walasek 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
583 Jagoda Wawrzykowska 24 40 60% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
584 Łukasz Witkowski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
585 Wiktoria Zaleska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
586 Jakub Józef Zamorski 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
587 Joanna Zatoń 24 40 60% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
588 Maja Śladewska 24 40 60% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
589 Julia Berdowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
590 Kacper Batko 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
591 Aleksandra Butrym 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
592 Bartosz Bębenek 23 40 57.5% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
593 Julia Cudaszewska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
594 Szymon Drab 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
595 Zuzanna Drab 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
596 Kinga Duk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
597 Noemi Grabowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
598 Julia Jakubiak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
599 Paweł Kucaj 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
600 Jakub Kuczak 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
601 Iga Milewska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
602 Diana Nechyporenko 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
603 Karolina Anna Nieczkowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
604 Oliwia Noskowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
605 Maja Pisula 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
606 Aleksandra Poczekaj 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
607 Anita Rogińska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
608 Martyna Sachweh 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
609 Klaudia Sottopietra 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
610 Nikola Tołoczko 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
611 Hanna Wieczorek 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
612 Nadia Wojciechowska 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
613 Kaja Ziober 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
614 Dominika Łagoś 23 40 57.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
615 Justyna Żuk 23 40 57.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
616 Karolina Bielska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
617 Amanda Bosy 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
618 Aleksandra Czulak 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
619 Zuzanna Dudkiewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
620 Franciszek Frodyma 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
621 Natalia Graf 22 40 55% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
622 Krystian Grajzer 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
623 Klaudia Góranowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
624 Ignacy Jantas 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
625 Adam Jasiński 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
626 Dylan Karczewski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
627 Oliwia Karatysz 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
628 Kamila Kidoń 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
629 Aleksandra Kowalska 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
630 Iga Krystkowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
631 Julia Kulczewska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
632 Patryk Lenartowicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
633 Dominika Konstancja Malik 22 40 55% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
634 Maja Mroziewicz 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników, Gozdnica Rejon 6
635 Tola Myszkowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
636 Mateusz Okuń 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
637 Julia Pawłowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
638 Julia Paś 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
639 Julia Pechacz 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
640 Bartosz Perehubka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
641 Weronika Przepłata 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
642 Ewelina Katarzyna Serocka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
643 Karolina Sielicka 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
644 Aleksandra Szular 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
645 Wiktoria Szurgot 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
646 Joanna Zuzanna Tumińska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
647 Paweł Turowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników, Gozdnica Rejon 6
648 Amelia Weronika Turzańska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
649 Jakub Kamil Wybranowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
650 Zuzanna Wysoczańska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
651 Oliwia Włodarska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
652 Oliwia Łastowska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
653 Kornelia Anna Łuszczek 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
654 Łukasz Święcicki 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
655 Emilia, Hanna Żołędziewska 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
656 Maciej Żukowski 22 40 55% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
657 Angelika Babiś 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
658 Alicja Bagińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
659 Franciszek Bezdel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
660 Klaudia Bryngiel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
661 Wiktor Buczma 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
662 Jakub Karol Burzyński 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
663 Bartosz Dziemieńczuk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
664 Mia Dzikiewicz 21 40 52.5% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
665 Dominika Frankowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
666 Anna Eleonora Grabowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
667 Aleksandra Husiatyńska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
668 Gabriela Karolczak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
669 Alina Kielan 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
670 Amelia Klimaszewska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
671 Amelia Kurpiel 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
672 Wiktoria Lebiedzińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
673 Maja Mazurek 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
674 Malwina Musialski 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
675 Aleksandra Nowaczyk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
676 Oliwia Pigulska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
677 Maja Saleniuk 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
678 Julia Sieniawska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
679 Jakub Sochacki 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
680 Kornelia Tałaj 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
681 Zuzanna Wilk 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
682 Martyna Sara Woźniak 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
683 Stanisław Wójcik 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
684 Paweł Włodarczyk 21 40 52.5% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
685 Maja Zielińska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
686 Martyna Łanocha 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
687 Maja Łyczkowska 21 40 52.5% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
688 Julia Bosiacka 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
689 Wiktoria Brut 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
690 Magdalena Chajduk 20 40 50% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
691 Nicola Gajek 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
692 Julia Jankowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
693 Lena Kozdrowska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
694 Alicja Koziczyńska 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
695 Magda, Grażyna Królak 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
696 Karol Grzegorz Kurpiel 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
697 Aleksandra Sienkiewicz 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
698 Martyna Socha 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
699 Małgorzata Stanisławska 20 40 50% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
700 Antonina Sturmer 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
701 Małgorzata Szlucha 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
702 Agata Wiśniewska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
703 Wiktoria Zakrzewska 20 40 50% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
704 Emilia Łukaszewska 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
705 Maciej Śliwa 20 40 50% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
706 Oliwia Borowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
707 Laura Bączkowska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
708 Weronika Czerwińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
709 Nikola Kowalska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
710 Zuzanna Mandziuk 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
711 Jakub Mucha 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
712 Estera Musiał 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
713 Pola Ostapko 19 40 47.5% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
714 Hubert Stolarek 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
715 Zuzanna Szczerbińska 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
716 Zuzanna Willmann 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
717 Wiktoria Świtała 19 40 47.5% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
718 Zuzanna Chwiałkowska 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
719 Adam Durys 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
720 Jan Fajfer 18 40 45% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
721 Wiktoria Elżbieta Gajdamowicz 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
722 Kornelia Gawlik 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
723 Sebastian Mazurek 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
724 Kornel Obuchowicz 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
725 Anita Ochotna 18 40 45% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
726 Jan Patelka 18 40 45% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
727 Bartosz Poźniak 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
728 Filip Pytliński 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
729 Jagoda Włodarczyk 18 40 45% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
730 Justyna Zaród 18 40 45% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
731 Mikołaj Zdebelak 18 40 45% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
732 Igor Binięda 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
733 Tobiasz Dudrak 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
734 Iga Fornal 17 40 42.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
735 Magdalena Jeleń 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
736 Zuzanna Kurkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
737 Blanka Barbara Marcinkiewicz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
738 Jakub Marek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
739 Karina Katarzyna Plezia 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
740 Pola Anna Sułek 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
741 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 17 40 42.5% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
742 Hanna Banasiewicz 16 40 40% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
743 Katarzyna Galewska 16 40 40% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
744 Justyna Klisowska 16 40 40% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
745 Oliwia Lisiecka 16 40 40% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
746 Anna Rubiec 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
747 Weronika Skorupska 16 40 40% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
748 Małgorzata Żmuda 16 40 40% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
749 Maria Dąbrowska 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
750 Aleksandra Harbin 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
751 Oliwia Madej 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
752 Jakub Stanisław Wider 15 40 37.5% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
753 Mateusz Laskowski 14 40 35% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
754 Marek Plackowski 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
755 Natalia Skarżyńska 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
756 Hanna Skiba 14 40 35% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
757 Filip Fryderyk Smykał 14 40 35% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
758 Hanna Rogodzińska 13 40 32.5% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
759 Martyna Dąbrowska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
760 Marek Skórnicki 12 40 30% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
761 Matylda Stefańska 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
762 Miłosz Woźniak 12 40 30% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
763 Alicja Królikowska 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
764 Maciej Musialski 11 40 27.5% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
765 Jakub Kąkolewski 9 40 22.5% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
766 Matylda Nadbrzeżna 7 40 17.5% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
767 Hanna Wiśniewska 5 40 12.5% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
768 Michał Hawrot 3 40 7.5% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
769 Jagoda Baraniecka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
770 Patrycja Barzyk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
771 Alicja Chorkawy nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
772 Hanna Ciszak nieobecny/a 40 -- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
773 Paulina Ficner nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
774 Julia Olga Gałecka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
775 Martyna Greńczulk nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
776 Maja Grąs nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
777 Karol Hrycaj nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
778 Zuzanna Jabłecka nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
779 Wiktoria Konopelko nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
780 Weronika Magdalena Marcinkowska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
781 Marcin Kacper Pilarski nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
782 Karolina Skowronek nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
783 Mikołaj Tomaszewicz nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
784 Hanna Ulańska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
785 Jagoda Wilska nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
786 Julia Zalas nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
787 Natalia Zjawin nieobecny/a 40 -- Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników