wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 148 z 148 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Żarski, Żagański
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Aniela Dylewicz 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
2 Wiktoria Habowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
3 Anna Kołpaczewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
4 Wiktor Milczanowski 100 100 100% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
5 Karolina Paprzycka 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
6 Paweł Piskorz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
7 Joanna Rosiak 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
8 Małgorzata Sykała 100 100 100% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
9 Wiktoria Zakrzewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
10 Aleksandra Skobelska 97 100 97% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
11 Piotr Wujciów 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
12 Zofia Chorabik 95 100 95% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
13 Zuzanna Nowacka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
14 Kamil Otto 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
15 Mateusz Pasławski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
16 Anna Szakiel 95 100 95% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
17 Oliwia Mocydlarz 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
18 Szymon Pietrowiak 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
19 Wiktoria Filipowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
20 Adam Buś 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
21 Szymon Gajda 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
22 Kornelia Norko 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
23 Bartosz Bębenek 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
24 Wojciech Grygosz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
25 Magdalena Jaśkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
26 Łukasz Klisowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
27 Aleksander Kocyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
28 Sebastian Oliwer Robiński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
29 Jakub Stankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
30 Witold Łęcki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
31 Kacper Brzozowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
32 Maciej Krzyżanowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
33 Jakub Zimny 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
34 Tatiana Sembrat 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
35 Dominika Sitnik 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
36 Maciej Adamiak 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
37 Anna Brudna 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
38 Natalia Chmielewska 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
39 Adam Durys 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
40 Izabela Maracz 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
41 Katarzyna Marszewska 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
42 Sebastian Mikołajewski 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
43 Jakub Pawłowicz 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
44 Kacper Genibor 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
45 Hanna Kiwerc 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
46 Maria Kowalczewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
47 Nikola Lachowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
48 Emil Skowroński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
49 Hubert Sygutowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
50 Jakub Tomiuk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
51 Bronisław Ciasnocha 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
52 Aleksandra Cieślar 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
53 Katarzyna Gubernator 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
54 Maja Janikowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
55 Amelia Komar 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
56 Filip Kowalik 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
57 Michał Krawczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
58 Emilia Lubnau 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
59 Marcin Mikołajczuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
60 Jakub Mucha 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
61 Karolina Orzechowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
62 Stanisław Pająk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
63 Szymon Pawłowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
64 Michał Pinkowski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
65 Emanuele Przybylski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
66 Kamil Sokalski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
67 Julia Staszkowian 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
68 Olaf Suszka 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
69 Konrad Zięcik 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
70 Igor Zygowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
71 Łukasz Seweryn Święcicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
72 Kacper Gajewski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
73 Brygida Kun 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
74 Małgorzata Podhajna 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
75 Dorian Niemiec 83.33 100 83.3% Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku, Lubsko Rejon 6
76 Lena Bilińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
77 Nazarij Bilous 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
78 Klara Gawron 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
79 Maja Lisowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
80 Filip Pietrusik 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
81 Krzysztof Ratajczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
82 Patrycja Szpyrka 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
83 Bartosz Wronowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
84 Werner Pyrczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
85 Jacek Handzlik 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
86 Aleksandra Moc 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
87 Gabriela Paulus 81 100 81% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
88 Wiktoria Smolińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
89 Tobiasz Socha 81 100 81% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
90 Wiktoria Eliza Adamczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
91 Martyna Arleta Bednarz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
92 Kacper Boranowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
93 Mateusz Drost 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" w Bukowinie Bobrzańskiej , Bukowina Bobrzańska Rejon 6
94 Małgorzata Fajger 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
95 Wiktor Fila 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
96 Iga Fornal 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
97 Jakub Gardaszewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
98 Julia Gromanowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
99 Maja Harasim 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
100 Jakub Jancy 80 100 80% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
101 Nikola Jurec 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
102 Nadia Oliwia Kaczmarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
103 Marika Kalemba 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
104 Maja Kozłowska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
105 Małgorzata Krzykawska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
106 Błażej Ksenycz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
107 Paweł Kucaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
108 Martyna Majewska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
109 Dawid Samuel Markulak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
110 Aleksander Michalak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
111 Jakub Mierzwiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
112 Natalia Mniedło 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
113 Julia Mytyś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
114 Magdalena Nowacka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
115 Kacper Oparski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
116 Marcin Paliga 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
117 Hanna Pawlikiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
118 Paweł Pluciński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
119 Amelia Przybyłka 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
120 Aleksandra Pustelnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
121 Fabian Rajkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
122 Anna Reszel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
123 Jakub Sarańczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
124 Wojciech Józef Siembida 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
125 Kamil Siergiej 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
126 Bartosz Siewierski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
127 Szymon Karol Stepa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
128 Hubert Stolarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
129 Konrad Szyszko 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
130 Kacper Sędrowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
131 Adrian Jerzy Tarnawski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
132 Julian Thomann 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
133 Igor Tomkiewicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
134 Bartłomiej Trojnicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
135 Oliwia Trzebińska 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
136 Mikołaj Wawrzynowicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
137 Karolina Widak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
138 Patryk Wieczorek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
139 Aleksander Wirski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
140 Jan Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
141 Paweł Wojciechowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
142 Katarzyna Wąsik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
143 Joanna Zatoń 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
144 Otylia Stachnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
145 Kajetan Łabuda 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
146 Gracjan Ślifierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
147 Filip Ślifirski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
148 Zofia Świstek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6

wróć do listy publikacji wyników