wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 240 z 240 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Dominika Barzdo 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
2 Małgorzata Belica 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
3 Marta Budner 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
4 Zuzanna Magdalena Czyżewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
5 Adam Kosiński 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Nikodem Koszkało 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
7 Alicja Kołodziej 100 100 100% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
8 Hubert Kwiecień 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
9 Alicja Olczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
10 Bartosz Pietrzak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
11 Stefania Ratajska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
12 Tomasz Skoracki 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
13 Piotr Stachurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
14 Małgorzata Sulikowska 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
15 Franciszek Sulikowski 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Jakub Szczepaniak 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
17 Maria Magdalena Tomczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
18 Piotr Tomasz Urbański 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
19 Natalia Zjawin 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
20 Bartosz Łukasiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
21 Marta Jurczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
22 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
23 Łukasz Frątczak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
24 Kacper Marcichowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
25 Marcin Olszewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
26 Hubert Andrzej Radzik 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Piotr Romankiewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
28 Włodzimierz Zagwojski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
29 Piotr Antoszewski 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
30 Wojciech Antoszewski 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
31 Kuba Kucza 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
32 Zuzanna Mazurkiewicz 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Hanna Miesiaczyk 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
34 Brian Preston 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
35 Weronika Ruchel 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
36 Magdalena Łosyk 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
37 Miłosz Kowalczyk 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
38 Jan Stępień 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
39 Paweł Budziak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
40 Jakub Czaplicki 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
41 Jakub Kossowski 93 100 93% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
42 Adrianna Iga Michalak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
43 Patrycja Pawłowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
44 Natalia Przybyłek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
45 Mateusz Walusiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
46 Maximilian Zatorski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
47 Aleksandra Natalia Zimoch 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
48 Julia Naglik 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
49 Maciej Szczepuła 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
50 Piotr Sługocki 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
51 Bartosz Niedziela 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
52 Piotr Pawłowski 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
53 Hubert Silny 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
54 Wiktor Stachowiak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
55 Lena Śliwińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
56 Agata Bondyra 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
57 Weronika Czerwińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
58 Adam Czyżewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
59 Zuzanna Grodzka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
60 Małgorzata Kret 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
61 Borys Migalski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
62 Oliwia Modrzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
63 Miłosz Modrzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
64 Hanna Olkisz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
65 Lena Rusinowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
66 Karol Stoszek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
67 Julia Suchocka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
68 Julia Katarzyna Towpik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
69 Zuzanna Halina Urbaniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
70 Zofia Walasek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
71 Dorota Winograd 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
72 Maja Zielińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
73 Aleksandra Poczekaj 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
74 Michał Najder 88.9 100 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
75 Antonina Raczyńska 88.9 100 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
76 Karolina Barczak 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
77 Maciej Czekaj 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
78 Marcel Grabowski 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
79 Adam Horobiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
80 Filip Kulikowski 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
81 Dawid Latkowski 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
82 Tola Myszkowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
83 Iwo Nowak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
84 Monika Piela 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
85 Piotr Podlipczak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
86 Antoni Urbaniak 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
87 Bartosz Wieraszka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
88 Maja Zakościelna 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
89 Rozalia Dutczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
90 Michał Dzieńdziura 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
91 Sebastian Grzywacz 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
92 Hubert Aleksander Kawecki 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
93 Oskar Jerzy Konieczny 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
94 Wojciech Ignacy Rola 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
95 Martyna Czerw 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
96 Filip Muszyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
97 Jędrzej Judziński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
98 Oskar Mateusz Kurowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
99 Bartosz Kuźnik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
100 Blanka Kępka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
101 Maja Oliwia Leks 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
102 Hubert Ligucki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
103 Karol Müller 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
104 Gabriela Nalewajko 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
105 Zuzanna Olech 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
106 Emilia Purczyńska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
107 Aleksander Pęciak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
108 Błażej Skiba 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
109 Natalia Skowron 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
110 Szymon Sułkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
111 Agata Wilk 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
112 Mateusz Wziętek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
113 Karolina Zioła 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
114 Maciej Żukowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
115 Bartosz Badurek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
116 Kornelia Bartoszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
117 Malwina Druchlińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
118 Wiktoria Jarosz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
119 Olga Molka 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
120 Maja Siemaszko 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
121 Hubert Sobolewski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
122 Małgorzata Stasik 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
123 Kamila Telefin 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
124 Mikołaj Tomaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
125 Karol Walczak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
126 Weronika Śliwińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
127 Jan Andrzejewski 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
128 Patrycja Borowik 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
129 Karolina Jakubaszek 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
130 Piotr Jaśkiewicz 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
131 Magdalena Moczulska 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
132 Szymon Strzelczyk 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
133 Adam Stępień 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
134 Oliwier Szewczyk 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
135 Hanna Zienkiewicz 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
136 Oliwier Zuba 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
137 Maja Januszewska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
138 Gabriela Jaszczyszyn 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
139 Kalina Markowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
140 Sonia Małecka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
141 Kacper Stępczyński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
142 Maksymilian Sworczuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
143 Weronika Kaim 82 100 82% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
144 Agata Lipińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
145 Mateusz Nawrocki 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
146 Karim Ahmod Alaili 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
147 Mateusz Bagiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
148 Emilia Białobrzycka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
149 Hanna Bogusławska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
150 Iwo Krzysztof Borkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
151 Wiktor Mikołaj Borzym 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
152 Cezary Borzęcki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
153 Bartosz Bugała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
154 Marcin Błaszczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
155 Maksymilian Chaize 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
156 Bartosz Choma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
157 Michał Cybal 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
158 Jakub Czajka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
159 Cezary Czaniecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
160 Hubert Der 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
161 Katarzyna Dzieża 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
162 Sara Dąbrowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
163 Franciszek Frodyma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
164 Nikola Gawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
165 Kacper Grocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
166 Igor Grzelak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
167 Hanna Helwing 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
168 Mateusz Janczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
169 Lena Janowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
170 Tomasz Jarosławski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
171 Jarosław Juryk 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
172 Hanna Kaczmarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
173 Adam Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
174 Anastazja Karbowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
175 Hubert Kaszyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
176 Dawid Oktawian Kaźmierczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
177 Hanna Kluczycka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
178 Maciej Michał Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
179 Emilia Kociuruba 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Czarnowicach, Czarnowice Rejon 5
180 Weronika Kononczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
181 Amelia Kostrzyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
182 Julia Kościuczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
183 Natasza Krupowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
184 Amelia Kubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
185 Pavlo Kulchytskiy 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
186 Karol Grzegorz Kurpiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
187 Julia Lewandowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
188 Szymon Machocki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
189 Anna Machowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
190 Kacper Marek Maciejewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
191 Stanisław Marczyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
192 Wojciech Marzec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
193 Maciej Krzysztof Matusewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
194 Patryk Mikuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
195 Maciej Vincent Mleczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
196 Piotr Muszyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
197 Karolina Anna Nieczkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
198 Miłosz Nolbrzak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
199 Weronika Orzech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
200 Rafał Panachida 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
201 Justyna Malwina Patan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
202 Franciszek Patryn 80 100 80% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
203 Maciej Pawelec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
204 Wojciech Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
205 Hubert Perz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
206 Julia Monika Piasecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
207 Piotr Pisański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
208 Michelle Polański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
209 Konrad Potocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
210 Katarzyna Roma Regeńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
211 Blanka Rusnak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
212 Alexandra Rębisz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
213 Karol Sachar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
214 Dawid Sadowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
215 Aleksandra Samulska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
216 Tytus Siusta 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
217 Maciej Siwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
218 Jacek Skrzypczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
219 Maria Sobczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
220 Aleksandra Stajkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
221 Sławomir Stopa 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
222 Robert Syga 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
223 Jakub Szarwas 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
224 Aleksander Szczybura 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
225 Maria Szczęsna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
226 Mikołaj Szlosowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
227 Anton Tswigun 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
228 Szymon Urbański 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
229 Leon Wasilewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
230 Antoni Wawrowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
231 Tymoteusz Widenka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
232 Sara Winkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
233 Julian Wolański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
234 Jakub Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
235 Szymon Zabłocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
236 Jakub Józef Zamorski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
237 Wiktor Zasada 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
238 Kacper Łyczkowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
239 Maja Świgło 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
240 Dominik Świątek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników