wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 59 z 59 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Martyna Martyniuk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
2 Amanda Norkiewicz 100 100 100% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
3 Franciszek Szymański 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
4 Lena Wierzbińska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
5 Kamila Gryglewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
6 Dominik Hutnik 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
7 Kacper Janecki 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
8 Sebastian Dudziak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
9 Amelia Grządko 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
10 Julia Pechacz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
11 Aleksandra Okrzymowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
12 Jakub Czapliński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
13 Hanna Godziątkowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
14 Franciszek Kacprzak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
15 Kajetan Kudła 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
16 Gabriel Mańkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
17 Krzysztof Wilczyński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
18 Kamil Gajek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
19 Kamila Stykowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
20 Amelia Zasowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
21 Krystian Woźnica 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
22 Patrycja Szulc 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
23 Tomasz Szydło 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
24 Kamil Woroniec 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
25 Jeremiasz Boguszewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie, Konotop Rejon 4
26 Weronika Gruchacz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
27 Kacper Lewczuk 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
28 Krystian Olenkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
29 Mateusz Prucnal 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
30 Mateusz Strzelczyk 85 100 85% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
31 Aleksandra Szmyt 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
32 Piotr Żarczyński 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
33 Hubert Bratuś 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
34 Jakub Faron 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
35 Michał Korczak 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
36 Kamil Sobkowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
37 Tymoteusz Szymański 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
38 Maciej Pietraszek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
39 Wiktoria Fulara 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
40 Aleksandra Rakowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
41 Dominika Sokołowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
42 Michał Balak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
43 Filip Ciesielski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
44 Zuzanna Dudziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
45 Tomasz Kaniuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
46 Anna Kałek 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
47 Kacper Kierzyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
48 Kacper Krakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
49 Natalia Malej 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
50 Weronika Maćkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
51 Michał Romejko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
52 Aleksandra Sienkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
53 Jakub Skotarczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
54 Martyna Szymańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
55 Eliza Tądel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
56 Bartosz Walkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
57 Magdalena Ważna 80 100 80% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
58 Maja Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
59 Mateusz Zapał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników