wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 51 z 51 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Piotr Patro 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
2 Maja Łyczkowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
3 Lena Żywicka 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
4 Jarosław Musolf 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
5 Julia Plewa 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
6 Agata Koza 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
7 Olga Trzeciak 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
8 Jakub Borkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
9 Tomasz Kondratowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
10 Julia Kędzierska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
11 Emilia Mgłowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
12 Szymon Perehubka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
13 Michał Kryński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
14 Adam Szubert 88 100 88% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
15 Michał Timofiejczyk 88 100 88% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
16 Klaudia Burdzy 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
17 Bartosz Łysiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
18 Jakub Boruta 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
19 Julia Bosiacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
20 Oliwier Gromiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
21 Igor Konowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
22 Zhorzh Perekhodiuk 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
23 Bartłomiej Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
24 Wiktoria Jachimowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
25 Kacper Jachimowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
26 Antoni Kudlaszyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
27 Zuzanna Kudlaszyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
28 Ewa Szymańska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
29 Julia Barcikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
30 Weronika Cegłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
31 Mateusz Danicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
32 Milena Gierońska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
33 Julia Hutyra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
34 Jakub, Ireneusz Jeremicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
35 Martyna Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
36 Łucja Kaliszak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
37 Hanna Kosela 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
38 Jagoda Kreczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
39 Hubert Kupis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
40 Hubert Leśniak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
41 Miłosz Macke 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
42 Marcin Markowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
43 Bartosz Nikorowski 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
44 Stanisław Sikora 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
45 Oliwia Tarasek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
46 Alicja Turek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
47 Daniel Tytus 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
48 Nikola Wardawa 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
49 Weronika Wieliczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
50 Igor Wiencek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
51 Fabian Zwierzchaczewski 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników