wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 50 z 50 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Patrycja Barzyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
2 Mateusz Chybin 100 100 100% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
3 Bartosz Czerwonka 100 100 100% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
4 Olga Grabska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
5 Mateusz Król 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
6 Roman Savchenko 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
7 Anna Spychała 100 100 100% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
8 Matylda Wojewódka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
9 Aleksandra Borzobohata 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
10 Magdalena Chajduk 95 100 95% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
11 Joanna Kiławiec 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
12 Aleksandra Stutko 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
13 Anton Synitovych 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
14 Gracjan Lemański 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
15 Daniel Chamera 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
16 Aleksander Kmieciak 90 100 90% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
17 Beniamin Oszmian 90 100 90% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
18 Jakub Prałat 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
19 Mateusz Redzik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
20 Łukasz Sarnacki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
21 Wiktoria Wisz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu, Międzylesie Rejon 2
22 Tomasz Wandycz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
23 Jakub Łącki 88 100 88% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
24 Karolina Oblęgór 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
25 Wiktor Kulesza 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
26 Julita Lisiecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
27 Weronika Raszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
28 Joanna Rusinowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
29 Krzysztof Walasek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
30 Kuba Turzański 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
31 Aleksander Adamiec 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
32 Mikołaj Cichowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
33 Antoni Skrzypczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
34 Zuzanna Bilewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
35 Marlena Boryń 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
36 Wiktoria Dejewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
37 Krzysztof Grabas 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
38 Kacper Iwachów 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
39 Olgierd Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
40 Michał Kowalczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
41 Wojciech Najdecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
42 Natalia Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
43 Barbara Piaszczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
44 Michał Przygoński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
45 Maja Pławsiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
46 Kamil Radziewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
47 Izabela Stankiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
48 Paweł Strzelec 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
49 Łucja Sznyr 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
50 Nela Wojewódka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników