wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 159 z 159 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Natalia Ankiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
2 Maria Beszczyńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Klaudia Bryngiel 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Jakub Chyży 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Bartosz Kowalski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Maciej Kozieł 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
7 Aleksander Kępiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Olaf Migdal 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
9 Maciej Paluta 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
10 Krzysztof Pilarczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
11 Martyna Wojtczak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Jakub Zborowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
13 Marta Zieleńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
14 Agata Żurek 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
15 Natalia Bednarska 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
16 Wiktor Buczma 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Krystian Bułgajewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
18 Zofia Charkot 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Ziemowit Demut-Wachocki 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
20 Miłosz Domeracki 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
21 Filip Fink 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
22 Paulina Kowańdy 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
23 Adam Lubiński 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Jakub Piotr Madziak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
25 Mateusz Olszowy 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Maria Strzelecka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Julia Szukała 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
28 Kinga Tondel 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
29 Wojciech Zapart 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Jan Zawadzki 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
31 Piotr Zmórzyński 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
32 Zuzanna Sobkowiak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
33 Alicja Urbaniak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
34 Konrad Adamczewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
35 Miłosz Buńkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
36 Adrian Januszonek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Alicja Jędrachowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
38 Jakub Koliński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
39 Kacper Michalak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
40 Maria Nowak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
41 Marek Plackowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Amelia Rzetelna 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
43 Franciszek Samulski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
44 Adam Siczyński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
45 Damian Stańczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
46 Szymon Szybiński 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
47 Bartosz Zieleński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Aleksandra Ząbek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
49 Franciszek Łopuszański 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Oliwia Bednarska 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
51 Bartłomiej Koberski 89 100 89% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
52 Alicja Królikowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Konrad Puczyński 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
54 Amelia Szulc 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
55 Kacper Ogórek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
56 Jakub Stepaniak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
57 Miłosz Strugarek 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
58 Krystyna Berlińska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
59 Eimantas Chlebicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
60 Adrian Cichocki 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
61 Julia Czyż 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
62 Martyna Cłapka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
63 Anna Drohomirecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
64 Piotr Gzyl 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
65 Nikola Głogowiec 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
66 Borys Hładyn 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
67 Konrad Książkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Sebastian Kasprzak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Zuzanna Malec 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
70 Bruno Marcinkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
71 Piotr Marczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
72 Mateusz Nowak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Jędrzej Nowicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
74 Mikołaj Oszmałek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Nadia Owczarek 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
76 Tomasz Paluch 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
77 Bartosz Poźniak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Marcin Prokopiuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Hanna Płuciennik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Jakub Smoliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Mateusz Szachowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
82 Paulina Tonak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
83 Julia Zawadzka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
84 Alicja Zdych 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
85 Julia Wiktoria Ślachciak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
86 Wojciech Grala 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
87 Zofia Kubicka 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
88 Anna Rubiec 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
89 Oliwier Świercz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
90 Bartosz Krawczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. św. Huberta, Gościmiec Rejon 1
91 Martyna Kędziora 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
92 Małgorzata Stanisławska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
93 Patryk Dudzik 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
94 Maksymilian Peszko 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
95 Mikołaj Stasiełowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
96 Milena Adamczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
97 Alicja Awiżeń 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
98 Franciszek Bezdel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Stanisław Brodziński 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
100 Bartosz, Jan Bubula 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Natalia Błauciak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
102 Wiktor Błaż 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
103 Borys Chmiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
104 Dżesika Chodara 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
105 Maciej Ciechanowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Aleksandra Cupiał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
107 Bartosz Grześkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
108 Hanna Gaudyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
109 Szymon Gaziński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
110 Ewelina Gałka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Noemi Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
112 Celina Gwizdowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
113 Kamil Hadrysiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
114 Oliwia Harasimczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
115 Małgorzata Janiszyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
116 Alan Jasiulewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
117 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
118 Sebastian Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
119 Jan Jurkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
120 Fabian Jóźwiakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
121 Hanna Ksokowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
122 Jakub Kąkolewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
123 Konrad Leśniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
124 Michał Mach 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
125 Julian Machowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Filip Macioszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Milena Majewska 80 100 80% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Hanna Malczewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
129 Marcelina Malinowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
130 Aleksander Mazurek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
131 Jakub, Roman Małysz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
132 Barbara Michalik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Amelia Muzaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
134 Aleksandra Nowicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
135 Jagoda Piotrowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
136 Weronika Pawelczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
137 Łukasz Pawlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
138 Patryk Pronin 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
139 Monika Przylepa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
140 Dawid Pucek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
141 Olimpia Raniś 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
142 Wiktor Roszkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Miłosz Ryś 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
144 Antonina Szwedowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
145 Filip Sawicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
146 Igor Sikorski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
147 Julia Steblecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
148 Lena Stolarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
149 Michał Stępień 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
150 Jan Szuszkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Hubert Tarasiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
152 Zofia Terlecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
153 Zuzanna Wesoły 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
154 Franciszek Wilcząb 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
155 Oskar Witman 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
156 Kamil Zatylny 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
157 Hanna Zwolińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
158 Martyna Zygalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Ewa Łapka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników