wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Matematyka - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 707 z 707 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:53:49 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Natalia Ankiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
2 Dominika Barzdo 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
3 Patrycja Barzyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
4 Małgorzata Belica 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
5 Maria Beszczyńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Klaudia Bryngiel 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Marta Budner 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
8 Mateusz Chybin 100 100 100% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
9 Jakub Chyży 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
10 Bartosz Czerwonka 100 100 100% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
11 Zuzanna Magdalena Czyżewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
12 Aniela Dylewicz 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
13 Olga Grabska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
14 Wiktoria Habowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
15 Adam Kosiński 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Nikodem Koszkało 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
17 Bartosz Kowalski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Maciej Kozieł 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
19 Alicja Kołodziej 100 100 100% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
20 Anna Kołpaczewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
21 Mateusz Król 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
22 Hubert Kwiecień 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
23 Aleksander Kępiński 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
24 Martyna Martyniuk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
25 Olaf Migdal 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
26 Wiktor Milczanowski 100 100 100% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
27 Amanda Norkiewicz 100 100 100% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
28 Alicja Olczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
29 Maciej Paluta 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
30 Karolina Paprzycka 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
31 Piotr Patro 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
32 Bartosz Pietrzak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
33 Krzysztof Pilarczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
34 Paweł Piskorz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
35 Stefania Ratajska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
36 Joanna Rosiak 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
37 Franciszek Szymański 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
38 Roman Savchenko 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
39 Tomasz Skoracki 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
40 Anna Spychała 100 100 100% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
41 Piotr Stachurski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
42 Małgorzata Sulikowska 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
43 Franciszek Sulikowski 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
44 Małgorzata Sykała 100 100 100% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
45 Jakub Szczepaniak 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
46 Maria Magdalena Tomczyk 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
47 Piotr Tomasz Urbański 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
48 Lena Wierzbińska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
49 Martyna Wojtczak 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Wiktoria Zakrzewska 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
51 Jakub Zborowski 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
52 Marta Zieleńska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Natalia Zjawin 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
54 Bartosz Łukasiewicz 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
55 Maja Łyczkowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
56 Agata Żurek 100 100 100% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
57 Lena Żywicka 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
58 Aleksandra Skobelska 97 100 97% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
59 Kamila Gryglewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
60 Dominik Hutnik 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3, Nowa Sól Rejon 4
61 Marta Jurczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
62 Maxymilian Racinowski- Kołłątaj 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
63 Matylda Wojewódka 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
64 Piotr Wujciów 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
65 Natalia Bednarska 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
66 Aleksandra Borzobohata 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
67 Wiktor Buczma 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
68 Krystian Bułgajewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
69 Magdalena Chajduk 95 100 95% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
70 Zofia Charkot 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
71 Zofia Chorabik 95 100 95% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
72 Ziemowit Demut-Wachocki 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
73 Miłosz Domeracki 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
74 Filip Fink 95 100 95% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
75 Łukasz Frątczak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
76 Kacper Janecki 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
77 Joanna Kiławiec 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
78 Paulina Kowańdy 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Adam Lubiński 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Jakub Piotr Madziak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
81 Kacper Marcichowski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
82 Jarosław Musolf 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
83 Zuzanna Nowacka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
84 Marcin Olszewski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
85 Mateusz Olszowy 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
86 Kamil Otto 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
87 Mateusz Pasławski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
88 Julia Plewa 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
89 Hubert Andrzej Radzik 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
90 Piotr Romankiewicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
91 Maria Strzelecka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
92 Aleksandra Stutko 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
93 Anton Synitovych 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
94 Anna Szakiel 95 100 95% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
95 Julia Szukała 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
96 Kinga Tondel 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
97 Włodzimierz Zagwojski 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
98 Wojciech Zapart 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
99 Jan Zawadzki 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
100 Piotr Zmórzyński 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Wojciech Antoszewski 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
102 Piotr Antoszewski 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
103 Kuba Kucza 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
104 Zuzanna Mazurkiewicz 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
105 Hanna Miesiaczyk 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
106 Brian Preston 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
107 Weronika Ruchel 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
108 Magdalena Łosyk 94.4 100 94.4% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
109 Sebastian Dudziak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
110 Amelia Grządko 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
111 Miłosz Kowalczyk 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
112 Agata Koza 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Trzemeszno Lubuskie Rejon 3
113 Oliwia Mocydlarz 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
114 Julia Pechacz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
115 Szymon Pietrowiak 94 100 94% Szkoła Podstawowa, Lubanice Rejon 6
116 Zuzanna Sobkowiak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
117 Jan Stępień 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
118 Paweł Budziak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
119 Jakub Czaplicki 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
120 Wiktoria Filipowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy, Brzeźnica Rejon 6
121 Jakub Kossowski 93 100 93% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
122 Gracjan Lemański 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
123 Adrianna Iga Michalak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
124 Patrycja Pawłowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
125 Natalia Przybyłek 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
126 Olga Trzeciak 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
127 Mateusz Walusiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
128 Maximilian Zatorski 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
129 Aleksandra Natalia Zimoch 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
130 Julia Naglik 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
131 Maciej Szczepuła 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
132 Piotr Sługocki 92.7 100 92.7% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
133 Adam Buś 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
134 Szymon Gajda 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
135 Bartosz Niedziela 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
136 Piotr Pawłowski 92 100 92% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
137 Hubert Silny 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
138 Wiktor Stachowiak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
139 Lena Śliwińska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
140 Kornelia Norko 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
141 Aleksandra Okrzymowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
142 Alicja Urbaniak 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
143 Konrad Adamczewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
144 Agata Bondyra 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
145 Jakub Borkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
146 Miłosz Buńkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
147 Bartosz Bębenek 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
148 Daniel Chamera 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
149 Jakub Czapliński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
150 Weronika Czerwińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
151 Adam Czyżewski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
152 Hanna Godziątkowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
153 Zuzanna Grodzka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
154 Wojciech Grygosz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
155 Adrian Januszonek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
156 Magdalena Jaśkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
157 Alicja Jędrachowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
158 Franciszek Kacprzak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
159 Łukasz Klisowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
160 Aleksander Kmieciak 90 100 90% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
161 Aleksander Kocyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
162 Jakub Koliński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
163 Tomasz Kondratowicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
164 Małgorzata Kret 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
165 Kajetan Kudła 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
166 Julia Kędzierska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
167 Gabriel Mańkowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
168 Emilia Mgłowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
169 Kacper Michalak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
170 Borys Migalski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
171 Oliwia Modrzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
172 Miłosz Modrzyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
173 Maria Nowak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
174 Hanna Olkisz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
175 Beniamin Oszmian 90 100 90% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
176 Marek Plackowski 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
177 Jakub Prałat 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Świebodzin Rejon 2
178 Mateusz Redzik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
179 Sebastian Oliwer Robiński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
180 Lena Rusinowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
181 Amelia Rzetelna 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
182 Franciszek Samulski 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
183 Łukasz Sarnacki 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
184 Adam Siczyński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
185 Jakub Stankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku, Złotnik Rejon 6
186 Damian Stańczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
187 Karol Stoszek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
188 Julia Suchocka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
189 Szymon Szybiński 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
190 Julia Katarzyna Towpik 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
191 Zuzanna Halina Urbaniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
192 Wiktoria Wisz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu, Międzylesie Rejon 2
193 Zofia Walasek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
194 Tomasz Wandycz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
195 Krzysztof Wilczyński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
196 Dorota Winograd 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
197 Bartosz Zieleński 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
198 Maja Zielińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
199 Aleksandra Ząbek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
200 Franciszek Łopuszański 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
201 Witold Łęcki 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
202 Oliwia Bednarska 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
203 Kacper Brzozowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
204 Kamil Gajek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
205 Bartłomiej Koberski 89 100 89% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
206 Maciej Krzyżanowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
207 Alicja Królikowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
208 Szymon Perehubka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
209 Aleksandra Poczekaj 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
210 Konrad Puczyński 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
211 Kamila Stykowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
212 Amelia Szulc 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Jenińcu, Jeniniec Rejon 1
213 Amelia Zasowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
214 Jakub Zimny 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
215 Michał Najder 88.9 100 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
216 Antonina Raczyńska 88.9 100 88.9% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
217 Karolina Barczak 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
218 Maciej Czekaj 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Słonem, Słone Rejon 5
219 Marcel Grabowski 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
220 Adam Horobiński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
221 Michał Kryński 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Słubice Rejon 3
222 Filip Kulikowski 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
223 Dawid Latkowski 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
224 Tola Myszkowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
225 Iwo Nowak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
226 Kacper Ogórek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
227 Monika Piela 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
228 Piotr Podlipczak 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
229 Adam Szubert 88 100 88% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
230 Tatiana Sembrat 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
231 Dominika Sitnik 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
232 Jakub Stepaniak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
233 Michał Timofiejczyk 88 100 88% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
234 Antoni Urbaniak 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
235 Krystian Woźnica 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
236 Bartosz Wieraszka 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
237 Maja Zakościelna 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
238 Jakub Łącki 88 100 88% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
239 Maciej Adamiak 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
240 Anna Brudna 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
241 Klaudia Burdzy 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
242 Natalia Chmielewska 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
243 Adam Durys 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
244 Rozalia Dutczak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
245 Michał Dzieńdziura 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
246 Sebastian Grzywacz 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
247 Hubert Aleksander Kawecki 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
248 Oskar Jerzy Konieczny 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
249 Izabela Maracz 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
250 Katarzyna Marszewska 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
251 Sebastian Mikołajewski 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
252 Jakub Pawłowicz 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
253 Wojciech Ignacy Rola 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
254 Miłosz Strugarek 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
255 Patrycja Szulc 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
256 Tomasz Szydło 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
257 Bartosz Łysiak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
258 Martyna Czerw 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
259 Kacper Genibor 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
260 Hanna Kiwerc 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
261 Maria Kowalczewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
262 Nikola Lachowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
263 Filip Muszyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
264 Karolina Oblęgór 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
265 Emil Skowroński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
266 Hubert Sygutowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
267 Jakub Tomiuk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
268 Kamil Woroniec 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
269 Krystyna Berlińska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
270 Jeremiasz Boguszewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie, Konotop Rejon 4
271 Jakub Boruta 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
272 Julia Bosiacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
273 Eimantas Chlebicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
274 Bronisław Ciasnocha 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
275 Adrian Cichocki 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
276 Aleksandra Cieślar 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
277 Julia Czyż 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
278 Martyna Cłapka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
279 Anna Drohomirecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
280 Oliwier Gromiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
281 Weronika Gruchacz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
282 Katarzyna Gubernator 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
283 Piotr Gzyl 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
284 Nikola Głogowiec 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
285 Borys Hładyn 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
286 Maja Janikowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
287 Jędrzej Judziński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
288 Konrad Książkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
289 Sebastian Kasprzak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
290 Amelia Komar 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
291 Igor Konowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
292 Filip Kowalik 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
293 Michał Krawczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
294 Wiktor Kulesza 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
295 Oskar Mateusz Kurowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
296 Bartosz Kuźnik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
297 Blanka Kępka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
298 Maja Oliwia Leks 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
299 Kacper Lewczuk 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa Happy House, Sława Rejon 4
300 Hubert Ligucki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
301 Julita Lisiecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
302 Emilia Lubnau 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
303 Zuzanna Malec 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
304 Bruno Marcinkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
305 Piotr Marczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
306 Marcin Mikołajczuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
307 Jakub Mucha 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
308 Karol Müller 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
309 Mateusz Nowak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
310 Gabriela Nalewajko 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
311 Jędrzej Nowicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
312 Zuzanna Olech 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
313 Krystian Olenkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Konradowie, Konradowo Rejon 4
314 Karolina Orzechowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
315 Mikołaj Oszmałek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
316 Nadia Owczarek 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
317 Stanisław Pająk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
318 Tomasz Paluch 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
319 Szymon Pawłowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
320 Zhorzh Perekhodiuk 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
321 Michał Pinkowski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
322 Bartosz Poźniak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
323 Marcin Prokopiuk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
324 Mateusz Prucnal 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
325 Emanuele Przybylski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
326 Emilia Purczyńska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
327 Aleksander Pęciak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
328 Hanna Płuciennik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
329 Weronika Raszewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
330 Joanna Rusinowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
331 Błażej Skiba 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
332 Natalia Skowron 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
333 Jakub Smoliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
334 Kamil Sokalski 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
335 Julia Staszkowian 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
336 Mateusz Strzelczyk 85 100 85% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
337 Olaf Suszka 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
338 Szymon Sułkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
339 Mateusz Szachowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków, Dobiegniew Rejon 1
340 Aleksandra Szmyt 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
341 Paulina Tonak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
342 Krzysztof Walasek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
343 Agata Wilk 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
344 Bartłomiej Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
345 Mateusz Wziętek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
346 Julia Zawadzka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
347 Alicja Zdych 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
348 Karolina Zioła 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
349 Konrad Zięcik 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
350 Igor Zygowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
351 Julia Wiktoria Ślachciak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
352 Łukasz Seweryn Święcicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
353 Piotr Żarczyński 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
354 Maciej Żukowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
355 Bartosz Badurek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
356 Kornelia Bartoszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
357 Malwina Druchlińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
358 Kacper Gajewski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
359 Wojciech Grala 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Ogardach, Ogardy Rejon 1
360 Wiktoria Jarosz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
361 Zofia Kubicka 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
362 Brygida Kun 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
363 Olga Molka 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
364 Małgorzata Podhajna 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Mirostowice Dolne Rejon 6
365 Anna Rubiec 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
366 Maja Siemaszko 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
367 Hubert Sobolewski 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
368 Małgorzata Stasik 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
369 Kamila Telefin 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
370 Mikołaj Tomaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
371 Kuba Turzański 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
372 Karol Walczak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
373 Weronika Śliwińska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
374 Oliwier Świercz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
375 Dorian Niemiec 83.33 100 83.3% Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Lubsku, Lubsko Rejon 6
376 Jan Andrzejewski 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
377 Patrycja Borowik 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
378 Karolina Jakubaszek 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
379 Piotr Jaśkiewicz 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
380 Magdalena Moczulska 83.3 100 83.3% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
381 Szymon Strzelczyk 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
382 Adam Stępień 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
383 Oliwier Szewczyk 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
384 Hanna Zienkiewicz 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
385 Oliwier Zuba 83.3 100 83.3% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
386 Aleksander Adamiec 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
387 Lena Bilińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
388 Nazarij Bilous 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
389 Hubert Bratuś 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
390 Jakub Faron 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
391 Klara Gawron 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
392 Maja Januszewska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
393 Gabriela Jaszczyszyn 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
394 Michał Korczak 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
395 Bartosz Krawczyk 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. św. Huberta, Gościmiec Rejon 1
396 Martyna Kędziora 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
397 Maja Lisowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
398 Kalina Markowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
399 Sonia Małecka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
400 Filip Pietrusik 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
401 Krzysztof Ratajczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubsko Rejon 6
402 Kamil Sobkowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
403 Małgorzata Stanisławska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
404 Kacper Stępczyński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
405 Maksymilian Sworczuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin Rejon 5
406 Patrycja Szpyrka 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
407 Tymoteusz Szymański 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
408 Bartosz Wronowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Wiechlicach, Wiechlice Rejon 6
409 Mikołaj Cichowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Trzcielu, Trzciel Rejon 2
410 Patryk Dudzik 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
411 Weronika Kaim 82 100 82% Zespół Szkolno - Przedszkolny, Kargowa Rejon 5
412 Maciej Pietraszek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
413 Werner Pyrczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach, Brody Rejon 6
414 Wiktoria Fulara 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
415 Jacek Handzlik 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
416 Wiktoria Jachimowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
417 Kacper Jachimowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
418 Antoni Kudlaszyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
419 Zuzanna Kudlaszyk 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
420 Agata Lipińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
421 Aleksandra Moc 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
422 Mateusz Nawrocki 81 100 81% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
423 Gabriela Paulus 81 100 81% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
424 Maksymilian Peszko 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Różanki Rejon 1
425 Aleksandra Rakowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
426 Dominika Sokołowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Szlichtyngowa Rejon 4
427 Antoni Skrzypczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa , Zbąszynek Rejon 2
428 Wiktoria Smolińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
429 Tobiasz Socha 81 100 81% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
430 Mikołaj Stasiełowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
431 Ewa Szymańska 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
432 Wiktoria Eliza Adamczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
433 Milena Adamczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
434 Karim Ahmod Alaili 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
435 Alicja Awiżeń 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
436 Mateusz Bagiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Gronowie, Gronów Rejon 5
437 Michał Balak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
438 Julia Barcikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
439 Martyna Arleta Bednarz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
440 Franciszek Bezdel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
441 Emilia Białobrzycka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
442 Zuzanna Bilewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
443 Hanna Bogusławska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
444 Kacper Boranowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
445 Iwo Krzysztof Borkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
446 Marlena Boryń 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
447 Wiktor Mikołaj Borzym 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
448 Cezary Borzęcki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
449 Stanisław Brodziński 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
450 Bartosz, Jan Bubula 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
451 Bartosz Bugała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
452 Marcin Błaszczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
453 Natalia Błauciak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
454 Wiktor Błaż 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
455 Weronika Cegłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
456 Maksymilian Chaize 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
457 Borys Chmiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
458 Dżesika Chodara 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
459 Bartosz Choma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
460 Maciej Ciechanowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
461 Filip Ciesielski 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
462 Aleksandra Cupiał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
463 Michał Cybal 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
464 Jakub Czajka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
465 Cezary Czaniecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
466 Mateusz Danicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
467 Wiktoria Dejewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
468 Hubert Der 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
469 Mateusz Drost 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" w Bukowinie Bobrzańskiej , Bukowina Bobrzańska Rejon 6
470 Zuzanna Dudziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi, Nowa Sól Rejon 4
471 Katarzyna Dzieża 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
472 Sara Dąbrowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
473 Małgorzata Fajger 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
474 Wiktor Fila 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
475 Iga Fornal 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
476 Franciszek Frodyma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
477 Bartosz Grześkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
478 Jakub Gardaszewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
479 Hanna Gaudyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
480 Nikola Gawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
481 Szymon Gaziński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
482 Ewelina Gałka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
483 Milena Gierońska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
484 Krzysztof Grabas 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
485 Noemi Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
486 Kacper Grocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
487 Julia Gromanowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
488 Igor Grzelak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
489 Celina Gwizdowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
490 Kamil Hadrysiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
491 Maja Harasim 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
492 Oliwia Harasimczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
493 Hanna Helwing 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
494 Julia Hutyra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
495 Kacper Iwachów 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
496 Jakub Jancy 80 100 80% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
497 Mateusz Janczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
498 Małgorzata Janiszyn 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
499 Lena Janowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
500 Tomasz Jarosławski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
501 Alan Jasiulewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
502 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
503 Sebastian Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
504 Jakub, Ireneusz Jeremicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
505 Nikola Jurec 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
506 Jan Jurkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
507 Jarosław Juryk 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
508 Fabian Jóźwiakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
509 Hanna Kaczmarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
510 Martyna Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
511 Adam Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
512 Nadia Oliwia Kaczmarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
513 Marika Kalemba 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
514 Łucja Kaliszak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
515 Tomasz Kaniuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
516 Anastazja Karbowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
517 Hubert Kaszyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
518 Anna Kałek 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Kolsko Rejon 4
519 Dawid Oktawian Kaźmierczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
520 Kacper Kierzyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
521 Hanna Kluczycka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
522 Maciej Michał Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
523 Olgierd Kmiecik 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
524 Emilia Kociuruba 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Czarnowicach, Czarnowice Rejon 5
525 Weronika Kononczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
526 Hanna Kosela 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Lubniewice Rejon 3
527 Amelia Kostrzyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
528 Michał Kowalczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
529 Maja Kozłowska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
530 Julia Kościuczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
531 Kacper Krakowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
532 Jagoda Kreczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
533 Natasza Krupowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
534 Małgorzata Krzykawska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
535 Błażej Ksenycz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
536 Hanna Ksokowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
537 Amelia Kubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
538 Paweł Kucaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
539 Pavlo Kulchytskiy 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
540 Hubert Kupis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
541 Karol Grzegorz Kurpiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
542 Jakub Kąkolewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
543 Julia Lewandowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
544 Konrad Leśniak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
545 Hubert Leśniak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
546 Michał Mach 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
547 Szymon Machocki 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
548 Anna Machowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
549 Julian Machowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
550 Kacper Marek Maciejewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
551 Filip Macioszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
552 Miłosz Macke 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
553 Martyna Majewska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
554 Milena Majewska 80 100 80% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
555 Hanna Malczewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
556 Natalia Malej 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
557 Marcelina Malinowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
558 Stanisław Marczyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cigacicach, Cigacice Rejon 5
559 Marcin Markowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
560 Dawid Samuel Markulak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
561 Wojciech Marzec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
562 Maciej Krzysztof Matusewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
563 Aleksander Mazurek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
564 Weronika Maćkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Lginiu, Lgiń Rejon 4
565 Jakub, Roman Małysz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
566 Aleksander Michalak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
567 Barbara Michalik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
568 Jakub Mierzwiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
569 Patryk Mikuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
570 Maciej Vincent Mleczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
571 Natalia Mniedło 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
572 Piotr Muszyński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
573 Amelia Muzaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
574 Julia Mytyś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
575 Aleksandra Nowicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
576 Wojciech Najdecki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
577 Karolina Anna Nieczkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
578 Bartosz Nikorowski 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
579 Miłosz Nolbrzak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
580 Magdalena Nowacka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
581 Natalia Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
582 Kacper Oparski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
583 Weronika Orzech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
584 Jagoda Piotrowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
585 Marcin Paliga 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
586 Rafał Panachida 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
587 Justyna Malwina Patan 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
588 Franciszek Patryn 80 100 80% Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon", Zielona Góra Rejon 5
589 Weronika Pawelczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
590 Maciej Pawelec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
591 Łukasz Pawlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
592 Hanna Pawlikiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
593 Wojciech Pawłowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
594 Hubert Perz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
595 Julia Monika Piasecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
596 Barbara Piaszczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
597 Piotr Pisański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
598 Paweł Pluciński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
599 Michelle Polański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
600 Konrad Potocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
601 Patryk Pronin 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
602 Amelia Przybyłka 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
603 Michał Przygoński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
604 Monika Przylepa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
605 Dawid Pucek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
606 Aleksandra Pustelnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
607 Maja Pławsiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
608 Kamil Radziewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
609 Fabian Rajkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
610 Olimpia Raniś 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
611 Katarzyna Roma Regeńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
612 Anna Reszel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
613 Michał Romejko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
614 Wiktor Roszkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
615 Blanka Rusnak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
616 Miłosz Ryś 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
617 Alexandra Rębisz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
618 Antonina Szwedowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
619 Karol Sachar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
620 Dawid Sadowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
621 Aleksandra Samulska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
622 Jakub Sarańczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
623 Filip Sawicki 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
624 Wojciech Józef Siembida 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
625 Aleksandra Sienkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
626 Kamil Siergiej 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
627 Bartosz Siewierski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
628 Stanisław Sikora 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
629 Igor Sikorski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
630 Tytus Siusta 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
631 Maciej Siwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
632 Jakub Skotarczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
633 Jacek Skrzypczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
634 Maria Sobczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
635 Aleksandra Stajkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
636 Izabela Stankiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
637 Julia Steblecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
638 Szymon Karol Stepa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
639 Hubert Stolarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
640 Lena Stolarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
641 Sławomir Stopa 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
642 Paweł Strzelec 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
643 Michał Stępień 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
644 Robert Syga 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
645 Jakub Szarwas 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
646 Aleksander Szczybura 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
647 Maria Szczęsna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
648 Mikołaj Szlosowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
649 Łucja Sznyr 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
650 Jan Szuszkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
651 Martyna Szymańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
652 Konrad Szyszko 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
653 Kacper Sędrowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
654 Oliwia Tarasek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
655 Hubert Tarasiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
656 Adrian Jerzy Tarnawski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
657 Zofia Terlecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
658 Julian Thomann 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
659 Igor Tomkiewicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
660 Bartłomiej Trojnicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
661 Oliwia Trzebińska 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
662 Anton Tswigun 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
663 Alicja Turek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
664 Daniel Tytus 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
665 Eliza Tądel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
666 Szymon Urbański 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Trzebiechów Rejon 5
667 Zuzanna Wesoły 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
668 Bartosz Walkowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
669 Nikola Wardawa 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
670 Leon Wasilewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
671 Antoni Wawrowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
672 Mikołaj Wawrzynowicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
673 Magdalena Ważna 80 100 80% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
674 Karolina Widak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
675 Tymoteusz Widenka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
676 Patryk Wieczorek 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
677 Weronika Wieliczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
678 Igor Wiencek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
679 Franciszek Wilcząb 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
680 Sara Winkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
681 Aleksander Wirski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
682 Oskar Witman 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
683 Paweł Wojciechowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
684 Jan Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
685 Nela Wojewódka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
686 Julian Wolański 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
687 Katarzyna Wąsik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
688 Jakub Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
689 Maja Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
690 Szymon Zabłocki 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
691 Jakub Józef Zamorski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
692 Mateusz Zapał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
693 Wiktor Zasada 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
694 Joanna Zatoń 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
695 Kamil Zatylny 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
696 Fabian Zwierzchaczewski 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
697 Hanna Zwolińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
698 Martyna Zygalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
699 Otylia Stachnik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
700 Kajetan Łabuda 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
701 Ewa Łapka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
702 Kacper Łyczkowski 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
703 Gracjan Ślifierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
704 Filip Ślifirski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
705 Maja Świgło 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
706 Zofia Świstek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
707 Dominik Świątek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników