wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 280 z 280 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Wiktoria Brut 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
2 Weronika Kubik 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
3 Hanna Miesiaczyk 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
4 Hubert Silny 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
5 Michalina Mróz 97.5 100 97.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Agata Bondyra 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
7 Hanna Brzezińska 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
8 Pola Ksenczyn 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
9 Nikola Kwiatkowska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
10 Aleksandra Poczekaj 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
11 Stefania Ratajska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
12 Marta Jurczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
13 Maja Ciesielska 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
14 Oliwia Kogut 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
15 Alicja Kowalczyk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
16 Małgorzata Sulikowska 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
17 Aleksandra Urbańska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
18 Karolina Zioła 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
19 Magdalena Łosyk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
20 Julia Schulz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
21 Aleksandra Stajkowska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
22 Zuzanna Halina Urbaniak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
23 Klaudia Brzeska 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
24 Anna Maria Cicha 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
25 Amelia Kubiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
26 Hanna Olkisz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
27 Aleksandra Sawicz 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
28 Maja Zielińska 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
29 Amelia Gia Grela 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
30 Anastazja Lubańska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
31 Nadia Karina Nowak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
32 Maria Stanowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
33 Joanna Małgorzata Łukaszenko 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
34 Alicja Kołodziej 91.5 100 91.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
35 Klara Bodnar 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
36 Magdalena Jurecka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
37 Weronika Magdalena Marcinkowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
38 Gustaw Szumigraj 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
39 Maria Magdalena Tomczyk 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
40 Mateusz Truszkiewicz 91 100 91% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
41 Hochenzy Alicja 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
42 Jagoda Augustyniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
43 Krystian Banasiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
44 Alicja Antonina Juszczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Marta Kaźmierczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
46 Julia Nagórska 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
47 Weronika Orzech 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
48 Rafał Panachida 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
49 Julia Sieniawska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
50 Dominika Stróż 90 100 90% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
51 Weronika Śliwińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
52 Maria Bogucka 89 100 89% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
53 Mikołaj Tomaszewski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
54 Hubert Bortkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
55 Szymon Drab 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
56 Hanna Kaczmarczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
57 Maja Kaczmarek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
58 Michalina Kastelik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
59 Amelia Kostrzyńska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
60 Filip Kowalski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
61 Julia Zuzanna Kozik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
62 Michalina Kurzawa 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
63 Maja Oliwia Leks 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
64 Adrianna Iga Michalak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
65 Maciej Vincent Mleczak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
66 Julia Piwko 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
67 Aleksandra Spirydowicz 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
68 Anna Torchała 88 100 88% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
69 Hanna Truszkiewicz 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
70 Joanna Zuzanna Tumińska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
71 Joanna Warszawska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
72 Sara Winkowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
73 Oliwia Zagórowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
74 Maciej Żukowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
75 Hanna Ciszak 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
76 Oliwia Dąbrowska 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
77 Dominika Marcińska 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
78 Oliwia Noskowska 87.5 100 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
79 Paweł Budziak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
80 Maciej Karczewski 87 100 87% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
81 Zofia Kniaziuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
82 Małgorzata Kret 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
83 Jakub Pilipiec 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
84 Emilia Zapała 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
85 Iga Karolina Czerwińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
86 Kinga Hnatuśko 86 100 86% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
87 Ignacy Jantas 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
88 Robert Piotr Jerzynek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
89 Kornelia Kaczmarek 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
90 Hubert Mariusz Kaszyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
91 Izabela Kimaczyńska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
92 Agata Lipińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
93 Piotr Szymon Maruszczak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
94 Julia Miłoszewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
95 Tola Myszkowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
96 Anna Magdalena Sobaszek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
97 Wiktoria Szurgot 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
98 Julia Twardowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
99 Róża Ważelińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
100 Maciej Życzkowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
101 Marcelina Bednarz 85 100 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
102 Iga Bieniasz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
103 Lena Daszkiewicz 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
104 Klara Dróbka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
105 Martyna Greńczulk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
106 Malwina Gręda 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
107 Paulina Górska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
108 Julia Jankowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
109 Jakub Jarosik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
110 Weronika Medyńska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
111 Wiktoria Modrzyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
112 Ewa Mundry 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
113 Kornelia Murzyńska 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
114 Karolina Anna Nieczkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
115 Zuzanna Olech 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
116 Nela Paterka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
117 Julia Monika Piasecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
118 Natalia Przybyłek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
119 Agnieszka Romanowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
120 Weronika Ruchel 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
121 Julia Aleksandra Sierachan 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
122 Tytus Siusta 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
123 Marek Skórnicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
124 Filip Fryderyk Smykał 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
125 Zuzanna Szymaniec 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
126 Wojciech Słoniowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
127 Róża Maria Urbańska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
128 Klaudia Wołk-Lewanowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
129 Jakub Józef Zamorski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
130 Natalia Zjawin 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
131 Miłosz Czajka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
132 Zofia Anna Gruszczyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
133 Amelia Jermak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
134 Kamila Kidoń 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
135 Karolina Proszowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
136 Mikołaj Tomaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
137 Nikola Tołoczko 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
138 Martyna Łanocha 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
139 Jakub Karol Burzyński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
140 Hanna Bykowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
141 Aurelia Oliwia Chełmicka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
142 Aleksandra Czarkowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
143 Tobiasz Dudrak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
144 Iga Weronika Gazińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
145 Julia Olga Gałecka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
146 Sebastian Grzywacz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
147 Julia Jagoda 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
148 Kinga Jakubowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
149 Jan Franciszek Kaźmierczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
150 Michalina Kobus 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
151 Jakub Kuczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
152 Mateusz Nawrocki 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
153 Kornel Obuchowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
154 Justyna Patan 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
155 Monika Piela 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
156 Oliwia Pigulska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
157 Marcin Kacper Pilarski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
158 Milena Rożniatowska 83 100 83% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
159 Eliza Wdowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
160 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
161 Wiktoria Maria Wojcieszak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
162 Jakub Kamil Wybranowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
163 Aleksandra Natalia Zimoch 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
164 Patrycja Zięba 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
165 Maciej Śliwa 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
166 Jakub Bryjak 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
167 Klaudia Czuba 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
168 Anita Rogińska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
169 Paweł Samol 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
170 Emilia Łukaszewska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
171 Kornelia Bartoszewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
172 Aleksandra Bednarek 82 100 82% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
173 Emilia Białobrzycka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
174 Amanda Bosy 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
175 Marta Budner 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
176 Martyna Czerw 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
177 Milena Dudzińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
178 Lena Katarzyna Gralak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
179 Amelia Klimaszewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
180 Hanna Kowaliczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
181 Wiktor Jan Krysztofiak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
182 Zuzanna Kurkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
183 Nadia Leśko 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
184 Sebastian Mazurek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
185 Dawid Owsiński 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
186 Natalia Piechnik 82 100 82% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
187 Paula Rytter 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
188 Karolina Skowronek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
189 Martyna Socha 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
190 Jakub Sochacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
191 Zuzanna Szczerbińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
192 Zofia Walasek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
193 Hanna Wieczorek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
194 Alina Kielan 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
195 Samanta Kryś 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
196 Oliwia Madej 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
197 Diana Nechyporenko 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
198 Martyna Sara Woźniak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
199 Małgorzata Żmuda 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
200 Aneta Adamek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
201 Angelika Babiś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
202 Jagoda Baraniecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
203 Dominika Barzdo 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
204 Matylda Blicharczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
205 Malina Wanda Borek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
206 Oliwia Borowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
207 Weronika Czerwińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
208 Amelia Dancewicz 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
209 Amelia Dardzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
210 Anna Krystyna Domagała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
211 Julia Flis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
212 Franciszek Frodyma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
213 Wiktoria Elżbieta Gajdamowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
214 Karolina Ganczar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
215 Olga Goździcka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
216 Anna Eleonora Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
217 Wiktoria Góralczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
218 Klaudia Góranowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
219 Adam Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
220 Anastazja Karbowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
221 Nadia Koropczuk 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
222 Zuzanna Krajewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
223 Michalina Cecylia Krupa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
224 Karol Grzegorz Kurpiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
225 Julianna Kustra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
226 Aleksandra Magdalena Kwiecień 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
227 Wiktoria Kwitowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
228 Laura Kłunejko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
229 Hanna Lauterbach 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
230 Wiktoria Lebiedzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
231 Amelia Lochyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
232 Martyna Majorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
233 Oliwia Mamczys 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
234 Blanka Barbara Marcinkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
235 Maciej Krzysztof Matusewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
236 Julia Michalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
237 Nikola Mika 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
238 Hubert Franciszek Mikuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
239 Mia Mleczak 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
240 Julia Mleczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
241 Zuzanna Nowaczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
242 Pola Ostapko 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
243 Iga Palewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
244 Aleksandra Parzykąt 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
245 Patrycja Pawłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
246 Kinga Dominika Pielech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
247 Karina Katarzyna Plezia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
248 Katarzyna Roma Regeńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
249 Lena Rusinowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
250 Michał Rutka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
251 Ewelina Katarzyna Serocka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
252 Maja Sikora 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
253 Maciej Siwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
254 Monika Skrzypczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
255 Piotr Jan Stachurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
256 Karol Stoszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
257 Antonina Sturmer 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
258 Julia Suchocka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
259 Pola Anna Sułek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
260 Oliwier Szewczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
261 Oliwia Szlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
262 Aleksandra Szular 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
263 Amelia Weronika Turzańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
264 Natasza Renata Tyliszczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
265 Antoni Urbaniak 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
266 Aleksandra Walczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
267 Julia Lilla Walkowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
268 Bartosz Warzywoda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
269 Tymoteusz Grzegorz Widenka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
270 Jakub Stanisław Wider 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
271 Zuzanna Willmann 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
272 Natalia Witucka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
273 Mateusz Jan Wziętek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
274 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
275 Oliwia Włodarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
276 Kornelia Anna Łuszczek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
277 Mateusz Śmiech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
278 Maja Zuzanna Świgło 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
279 Kinga Żmuda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
280 Justyna Żuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników