wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 51 z 51 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Nikola Dębicka 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
2 Radosław Fudalej 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
3 Jakub Nowak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
4 Julia Pechacz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
5 Joanna Mankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach, Bielawy Rejon 4
6 Martyna Raczykowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
7 Zuzanna Fabiańska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
8 Martyna Guralczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
9 Kacper Janecki 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
10 Julia Majer 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
11 Iga Milewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
12 Maria Palewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
13 Emilia Siodelska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
14 Julia Szczeblewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
15 Eliza Tądel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
16 Miłosz Kalbarczyk 87 100 87% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
17 Klaudia Nurczyńska 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
18 Lidia Kiraga 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
19 Jagoda Wawrzykowska 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
20 Amelia Cicharska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
21 Wiktoria Głowacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
22 Jakub Kociubiński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
23 Katarzyna Konsewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
24 Julia Kuś 85 100 85% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
25 Filip Pytliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
26 Aleksandra Sienkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
27 Patrycja Szulc 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
28 Kaja Ziober 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
29 Maja Śladewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
30 Aleksandra Szmyt 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
31 Jan Patelka 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
32 Zuzanna Wilk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
33 Jerzy Zatwarnicki 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Lubięcin Rejon 4
34 Kacper Batko 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
35 Vanessa Borowiecka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
36 Gabriela Markiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
37 Zuzanna Nowak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
38 Weronika Szczudło 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
39 Maria Jas 81 100 81% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
40 Magdalena Józefowicz 81 100 81% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
41 Martyna Sachweh 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
42 Matylda Surowiec 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
43 Paweł Włodarczyk 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
44 Igor Binięda 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
45 Kornelia Gawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
46 Zuzanna Jabłecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
47 Oliwia Lisiecka 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
48 Adam Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
49 Aleksandra Okrzymowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
50 Hanna Skiba 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
51 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4

wróć do listy publikacji wyników