wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 53 z 53 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Hanna Budynkiewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
2 Anna Towarnicka 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
3 Joanna Bycka 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
4 Małgorzata Kusz 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
5 Emilia Mgłowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
6 Maja Różańska 88.5 100 88.5% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
7 Alicja Turek 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
8 Michał Wojtkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
9 Jagoda Skierska 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
10 Magdalena Szychowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
11 Lena Żywicka 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
12 Julia Kaczmarska 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
13 Maja Mazurek 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
14 Szymon Perehubka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
15 Bartłomiej Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
16 Julia Kulczewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
17 Martyna Pach 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
18 Zuzanna Chanas 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
19 Lena Kozdrowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
20 Aleksandra Żmudzińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
21 Jan Czernia 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
22 Julia Durajczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
23 Julia Hutyra 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
24 Emilia Kusz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
25 Robert Matkowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
26 Izabella Matusiak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
27 Małgorzata Szlucha 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
28 Weronika Wieliczko 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
29 Laura Bączkowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
30 Pola Czarnecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
31 Zuzanna Mandziuk 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
32 Marek Trzeciak 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
33 Olga Trzeciak 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
34 Julia Bosiacka 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
35 Maja Brzdąk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
36 Liwia Dembińska 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
37 Aleksandra Gromek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
38 Łucja Kaliszak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
39 Julia Klamerus 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
40 Tomasz Kondratowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
41 Hanna Kopyt 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
42 Małgorzata Krupa 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
43 Oliwia Lipnicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
44 Hanna Mencel 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
45 Oliwia Mazur 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
46 Karolina Nawojczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
47 Anita Ochotna 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
48 Bartosz Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
49 Michał Petlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
50 Zofia Sawko 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
51 Martyna Sternik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
52 Kornelia Tałaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
53 Maja Łyczkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3

wróć do listy publikacji wyników