wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 63 z 63 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Weronika Raszewska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
2 Karolina Sielicka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
3 Irena Śledzińska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
4 Julia Jędrzy 94 100 94% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
5 Ewa Lechert 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
6 Adrian Bociański 91 100 91% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
7 Wiktoria Dejewska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
8 Aleksandra Stutko 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
9 Piotr Niewiadomski 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
10 Ida Szewczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
11 Hanna Bełz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
12 Amelia Dawidowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
13 Maja Grąs 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
14 Natalia Zawadzka 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
15 Aleksandra Chłopecka 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
16 Jagoda Włodarczyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
17 Patrycja Barzyk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
18 Franciszek Frelichowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
19 Mikołaj Jagodziński 86 100 86% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
20 Weronika Leżańska 86 100 86% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
21 Kornelia Lubocha 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
22 Małgorzata Ren 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
23 Joanna Kiławiec 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
24 Matylda Mickiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
25 Bartosz Mikołajczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
26 Julia Soja 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
27 Michalina Stankiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Bukowiec Rejon 2
28 Katarzyna Wiśniewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
29 Katarzyna Galewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
30 Gabriela Karolczak 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
31 Maria Jopek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
32 Lena Orkisz 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
33 Michał Przygoński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
34 Amelia Strusińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
35 Kinga Kurek 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu, Szczaniec Rejon 2
36 Magdalena Chajduk 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
37 Arkadiusz Cop 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
38 Maria Dubaniewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
39 Weronika Fujak 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
40 Olga Grabska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
41 Hanna Karkowska 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
42 Natalia Matracka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
43 Natalia Musiałowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
44 Jakub Jędrzejczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
45 Zofia Mielnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
46 Łukasz Sarnacki 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
47 Julia Szwarga 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
48 Artur Weber 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
49 Julia Cudaszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
50 Daria Ferdek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
51 Hanna Jankowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
52 Weronika Milewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
53 Hanna Pańczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
54 Urszula Podbucka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
55 Julia Rzechówka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
56 Hanna Solińska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
57 Izabela Stankiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
58 Julia Stefańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
59 Łucja Sznyr 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
60 Oskar Weber 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
61 Nela Wojewódka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
62 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
63 Amelia Krystyna Zimowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2

wróć do listy publikacji wyników