wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 187 z 187 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Celina Gwizdowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
2 Izabela Ludwiczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
3 Olimpia Raniś 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
4 Marta Zieleńska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
5 Oliwia Łastowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
6 Wiktoria Konopelko 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
7 Tymoteusz Siwek 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
8 Marta Wajda 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
9 Zofia Charkot 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
10 Hanna Dzikowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
11 Antonina Helicka 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
12 Kajetan Jaskólski 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
13 Hanna Malczewska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
14 Zofia Terlecka 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
15 Natalia Bednarska 92.5 100 92.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
16 Wiktoria Borysewicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
17 Natalia Błauciak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
18 Hanna Gaudyn 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
19 Nina Grochocka 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
20 Maja Więckowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
21 Pola Wolska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
22 Krystyna Berlińska 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
23 Jan Fajfer 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
24 Julia Krawczyk 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
25 Aleksander Kępiński 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
26 Antonina Szwedowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
27 Hanna Sobieraj 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
28 Kacper Kaczmarek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
29 Emilia Kleist 90 100 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
30 Julia Kosmalska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
31 Anita Lehmann 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
32 Alicja Mazurkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
33 Malwina, Weronika Paluch 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
34 Weronika Pawelczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
35 Agnieszka Rakowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
36 Kinga Tondel 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
37 Nikola Wiśniewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
38 Zuzanna Wysoczańska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
39 Jan Zawadzki 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
40 Zofia Ziatyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
41 Agata Ślaska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Anna Drohomirecka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
43 Hanna Kos 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
44 Jakub Piotr Madziak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
45 Przemysław Mielcarek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Nikola Pintér 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
47 Natalia Świątkowska 89 100 89% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
48 Maria Dąbrowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
49 Weronika Kaczmarek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
50 Weronika Przepłata 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
51 Anna Ratajczak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
52 Emilia, Hanna Żołędziewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
53 Julia Kociumbas 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
54 Amelia Kurpiel 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
55 Martyna Kędziora 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
56 Alicja Mrzygłód 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
57 Marta Wasielewska 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
58 Aleksandra Butrym 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
59 Zuzanna Chwiałkowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
60 Aleksandra Czulak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
61 Zuzanna Dudkiewicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
62 Kinga Duk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
63 Marta Duk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
64 Dominika Frankowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
65 Natalia Jaśko 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Aleksandra Kaczmarek 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
67 Adrianna Kumor 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
68 Oliwia Michalak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Aleksandra Nieborek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
70 Nikola Oblizajek 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
71 Mateusz Okuń 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
72 Julia Rzóska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
73 Weronika Skorupska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
74 Aleksandra Stachyra 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
75 Jakub Stepaniak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
76 Julia Szwaluk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
77 Karolina Bielska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
78 Borys Hładyn 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
79 Ewelina Kasak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
80 Kinga Markgrafe 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
81 Barbara Michalik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
82 Oliwier Pustkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
83 Małgorzata Stanisławska 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
84 Zofia Stankowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
85 Hanna Ulańska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
86 Wojciech Zapart 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
87 Iga Dworczak 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Milena Majewska 84 100 84% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
89 Jakub Marek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
90 Aleksandra Plust 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
91 Zofia Ruszkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
92 Oliwia Snacka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
93 Weronika Szorek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
94 Zofia Wasilewska 84 100 84% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
95 Nina Wójcik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
96 Alicja Koziczyńska 83.75 100 83.8% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
97 Michał Hawrot 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
98 Dagmara Kuświk 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
99 Jakub Minorowicz 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
100 Maja Plucińska 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
101 Hanna Romaniuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
102 Zuzanna Ruszkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
103 Zuzanna Sucharek 83 100 83% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
104 Hanna Smoleń 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
105 Debora Szmytkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
106 Magdalena Wawrzaszek 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
107 Julia Boruk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
108 Zuzanna Drab 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
109 Martyna Dąbrowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
110 Karol Hrycaj 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
111 Aleksandra Husiatyńska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
112 Michał Jagiełło 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
113 Wiktoria Kaźmierska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
114 Aleksandra Kisły 82 100 82% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
115 Natalia Kowalewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
116 Zofia Kubicka 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
117 Martyna Maciejewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
118 Aleksandra Marszał 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
119 Zuzanna Musiał 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
120 Milena Nowak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
121 Alina Osintseva 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
122 Krzysztof Pilarczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
123 Gabriela Sienkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
124 Paulina Skupińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
125 Aleksandra Trukan 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
126 Zuzanna Wesoły 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
127 Miłosz Woźniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
128 Wiktoria Świtała 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
129 Julia Żurakowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
130 Alicja Bagińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
131 Alicja Bartkowiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
132 Alicja Beyger 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
133 Franciszek Bezdel 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
134 Alicja Chorkawy 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
135 Nicola Gajek 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
136 Martyna Girul 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
137 Liwia Hajduk 81 100 81% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Lena Hrabska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
139 Michalina Jędrzejczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
140 Julia Kotlarska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
141 Paulina Kowańdy 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
142 Magda, Grażyna Królak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Jakub Kąkolewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
144 Patryk Lenartowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
145 Julia Makarewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Ewa Michalska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
147 Malwina Musialski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
148 Martyna Pietrzak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
149 Marek Plackowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
150 Bartosz Poźniak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Natalia Skarżyńska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
152 Jagoda Wilska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
153 Julia Berdowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
154 Hanna Banasiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
155 Dominika Baran 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
156 Klaudia Bryngiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
157 Wiktor Buczma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
158 Gabriela Dudziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
159 Bartosz Dziemieńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
160 Amelia Federkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
161 Paulina Ficner 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
162 Ewa Figura 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
163 Natalia Graf 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
164 Noemi Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
165 Krystian Grajzer 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
166 Julia Jakubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
167 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
168 Jan Jurkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
169 Iga Klimczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
170 Maria Kostecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
171 Alicja Królikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
172 Lidia Kuśnierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
173 Malwina Lemieszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
174 Adam Lubiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
175 Maciej Musialski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
176 Matylda Nadbrzeżna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
177 Emilian Nikolak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
178 Maja Pisula 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
179 Mateusz Rokita 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
180 Anna Rubiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
181 Maria Strzelecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
182 Agata Szymańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
183 Milena Wawrzaszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
184 Hanna Wiśniewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
185 Agata Wiśniewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
186 Nadia Wojciechowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
187 Małgorzata Ławreszuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1

wróć do listy publikacji wyników