wróć do listy publikacji wyników

Nazwa konkursu Język Polski - Szkoła podstawowa Punkty do zdobycia 100
Próg kwalifikujący 80 pkt z 100 pkt (80%) Zakwalifikowani 787 z 787 (100%)
Data publikacji listy 2021-02-04 08:47:03 Przejście z Etap szkolny do Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne Odpowiedzi niedostępne

lp. imię nazwisko punkty max. pkt procent szkoła, miejscowość rejon
1 Wiktoria Brut 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
2 Nikola Dębicka 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
3 Celina Gwizdowska 100 100 100% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
4 Weronika Kubik 100 100 100% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
5 Hanna Miesiaczyk 100 100 100% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
6 Weronika Rachmajda 100 100 100% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
7 Karolina Orzechowska 98 100 98% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
8 Hubert Silny 98 100 98% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
9 Michalina Mróz 97.5 100 97.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
10 Agata Bondyra 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
11 Hanna Brzezińska 97 100 97% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
12 Iga Krystkowska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
13 Pola Ksenczyn 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
14 Nikola Kwiatkowska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
15 Aleksandra Poczekaj 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
16 Stefania Ratajska 97 100 97% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
17 Hanna Budynkiewicz 96 100 96% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
18 Amelia Iżewska 96 100 96% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
19 Marta Jurczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
20 Izabela Ludwiczak 96 100 96% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
21 Anna Towarnicka 96 100 96% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
22 Maja Ciesielska 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
23 Radosław Fudalej 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 5, Nowa Sól Rejon 4
24 Jowita Gebułtowicz 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
25 Oliwia Kogut 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
26 Alicja Kowalczyk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
27 Jakub Nowak 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
28 Olimpia Raniś 95 100 95% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
29 Weronika Raszewska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
30 Anna Reszel 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
31 Karolina Sielicka 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Międzyrzecz Rejon 2
32 Małgorzata Sulikowska 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
33 Aleksandra Urbańska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
34 Marta Zieleńska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
35 Karolina Zioła 95 100 95% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
36 Oliwia Łastowska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
37 Magdalena Łosyk 95 100 95% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
38 Irena Śledzińska 95 100 95% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
39 Joanna Bycka 94 100 94% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
40 Julia Jędrzy 94 100 94% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
41 Wiktoria Konopelko 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
42 Ewa Lechert 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
43 Pola Matylda Rapiej 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 2 w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
44 Julia Schulz 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
45 Tymoteusz Siwek 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
46 Aleksandra Stajkowska 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
47 Zuzanna Halina Urbaniak 94 100 94% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
48 Marta Wajda 94 100 94% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
49 Klaudia Brzeska 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
50 Zofia Charkot 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
51 Anna Maria Cicha 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
52 Hanna Dzikowska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
53 Małgorzata Fajger 93 100 93% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
54 Antonina Helicka 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
55 Kajetan Jaskólski 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
56 Amelia Kubiak 93 100 93% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
57 Hanna Malczewska 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
58 Hanna Olkisz 93 100 93% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
59 Aleksandra Sawicz 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
60 Aleksandra Skobelska 93 100 93% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
61 Zofia Terlecka 93 100 93% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
62 Maja Zielińska 93 100 93% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
63 Natalia Bednarska 92.5 100 92.5% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
64 Wiktoria Borysewicz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
65 Natalia Błauciak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
66 Hanna Gaudyn 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
67 Amelia Gia Grela 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
68 Nina Grochocka 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
69 Dominika Gryczyńska 92 100 92% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
70 Małgorzata Kusz 92 100 92% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
71 Anastazja Lubańska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
72 Nadia Karina Nowak 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
73 Kamil Otto 92 100 92% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
74 Julia Pawłowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
75 Julia Pechacz 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
76 Maria Stanowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
77 Maja Więckowska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
78 Pola Wolska 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
79 Joanna Małgorzata Łukaszenko 92 100 92% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
80 Alicja Kołodziej 91.5 100 91.5% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
81 Krystyna Berlińska 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
82 Adrian Bociański 91 100 91% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
83 Klara Bodnar 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
84 Wiktoria Dejewska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
85 Jan Fajfer 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
86 Magdalena Jurecka 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
87 Julia Krawczyk 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
88 Aleksander Kępiński 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
89 Weronika Magdalena Marcinkowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
90 Emilia Mgłowska 91 100 91% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
91 Antonina Szwedowicz 91 100 91% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
92 Hanna Sobieraj 91 100 91% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
93 Aleksandra Stutko 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
94 Gustaw Szumigraj 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
95 Maria Magdalena Tomczyk 91 100 91% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
96 Mateusz Truszkiewicz 91 100 91% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
97 Natalia Zych 90.25 100 90.3% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
98 Hochenzy Alicja 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
99 Jagoda Augustyniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
100 Krystian Banasiak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
101 Oliwia Gad 90 100 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
102 Aleksandra Harbin 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
103 Magdalena Jaśkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
104 Alicja Antonina Juszczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
105 Kacper Kaczmarek 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
106 Tomasz Kanafa 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
107 Marta Kaźmierczak 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Babimost Rejon 5
108 Emilia Kleist 90 100 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
109 Julia Kosmalska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
110 Anita Lehmann 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Lipki Wielkie Rejon 1
111 Maja Lipińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
112 Joanna Mankiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach, Bielawy Rejon 4
113 Alicja Mazurkiewicz 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
114 Julia Nagórska 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
115 Oliwia Niewczas 90 100 90% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
116 Piotr Niewiadomski 90 100 90% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie, Smardzewo Rejon 2
117 Zuzanna Nowacka 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
118 Weronika Orzech 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
119 Malwina, Weronika Paluch 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
120 Rafał Panachida 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
121 Weronika Pawelczyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
122 Filip Pietrusik 90 100 90% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
123 Agnieszka Rakowska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
124 Julia Sieniawska 90 100 90% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
125 Dominika Stróż 90 100 90% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
126 Zuzanna Syska 90 100 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
127 Ida Szewczuk 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
128 Julia Szymczak 90 100 90% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
129 Kinga Tondel 90 100 90% Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu, Trzebicz Rejon 1
130 Jagoda Urbaniak 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
131 Nikola Wiśniewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
132 Gabriela Woźniak 90 100 90% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
133 Zuzanna Wysoczańska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
134 Wiktoria Zakrzewska 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
135 Jan Zawadzki 90 100 90% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
136 Zofia Ziatyk 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
137 Agata Ślaska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
138 Weronika Śliwińska 90 100 90% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
139 Maria Bogucka 89 100 89% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
140 Kacper Brzozowski 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
141 Anna Drohomirecka 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
142 Hanna Kos 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
143 Maja Kozłowska 89 100 89% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
144 Jakub Piotr Madziak 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
145 Przemysław Mielcarek 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
146 Nikola Pintér 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
147 Martyna Raczykowska 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
148 Mikołaj Tomaszewski 89 100 89% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
149 Julia Zalas 89 100 89% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
150 Natalia Świątkowska 89 100 89% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
151 Maja Różańska 88.5 100 88.5% Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego, Górzyca Rejon 3
152 Hanna Bełz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
153 Hubert Bortkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
154 Aleksandra Czekaj 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
155 Amelia Dawidowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
156 Szymon Drab 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
157 Maria Dąbrowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie, Jenin Rejon 1
158 Zuzanna Fabiańska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
159 Maja Grąs 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
160 Martyna Guralczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
161 Kacper Janecki 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie, Przyborów Rejon 4
162 Hanna Kaczmarczyk 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
163 Weronika Kaczmarek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
164 Maja Kaczmarek 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
165 Michalina Kastelik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
166 Amelia Kostrzyńska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
167 Nikola Kowalska 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Górzyn Rejon 6
168 Filip Kowalski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
169 Julia Zuzanna Kozik 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
170 Michalina Kurzawa 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
171 Maja Oliwia Leks 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
172 Julia Majer 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
173 Adrianna Iga Michalak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
174 Iga Milewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
175 Maciej Vincent Mleczak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
176 Maria Palewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
177 Julia Piwko 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
178 Weronika Przepłata 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
179 Anna Ratajczak 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
180 Amelia Sendrowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
181 Emilia Siodelska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
182 Aleksandra Spirydowicz 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
183 Julia Szczeblewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
184 Anna Torchała 88 100 88% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
185 Hanna Truszkiewicz 88 100 88% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
186 Joanna Zuzanna Tumińska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
187 Alicja Turek 88 100 88% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
188 Eliza Tądel 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
189 Joanna Warszawska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
190 Sara Winkowska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
191 Michał Wojtkiewicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
192 Oliwia Zagórowicz 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
193 Natalia Zawadzka 88 100 88% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
194 Emilia, Hanna Żołędziewska 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
195 Maciej Żukowski 88 100 88% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
196 Natalia Chmielewska 87.5 100 87.5% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
197 Hanna Ciszak 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
198 Oliwia Dąbrowska 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
199 Dominika Marcińska 87.5 100 87.5% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
200 Oliwia Noskowska 87.5 100 87.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
201 Paweł Budziak 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
202 Aleksandra Chłopecka 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta, Bledzew Rejon 2
203 Oliwia Aleksandra Czyżowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
204 Bartosz Jędrzejowski 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
205 Miłosz Kalbarczyk 87 100 87% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
206 Maciej Karczewski 87 100 87% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
207 Natalia Karpowicz 87 100 87% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
208 Zofia Kniaziuk 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
209 Julia Kociumbas 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku, Drezdenko Rejon 1
210 Małgorzata Kret 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
211 Amelia Kurpiel 87 100 87% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
212 Martyna Kędziora 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Janczewie, Janczewo Rejon 1
213 Alicja Mrzygłód 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
214 Klaudia Nurczyńska 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
215 Jakub Pilipiec 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
216 Oliwia Halina Popiel 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
217 Maja Saleniuk 87 100 87% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
218 Jagoda Skierska 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
219 Magdalena Szychowska 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Kołczynie, Kołczyn Rejon 3
220 Marta Wasielewska 87 100 87% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
221 Jagoda Włodarczyk 87 100 87% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
222 Emilia Zapała 87 100 87% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
223 Maja Złotnik 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
224 Lena Żywicka 87 100 87% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
225 Patrycja Barzyk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
226 Aleksandra Butrym 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
227 Anna Chmura 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
228 Zofia Chorabik 86 100 86% Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie, Żarki Wielkie Rejon 6
229 Zuzanna Chwiałkowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
230 Iga Karolina Czerwińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
231 Aleksandra Czulak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
232 Julia Dobrzańska 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
233 Zuzanna Dudkiewicz 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
234 Marta Duk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
235 Kinga Duk 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
236 Dominika Frankowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
237 Franciszek Frelichowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
238 Kinga Hnatuśko 86 100 86% Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo, Bogaczów Rejon 5
239 Mikołaj Jagodziński 86 100 86% Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła Dąbrówka Wielkopolska, Dąbrówka Wielkopolska Rejon 2
240 Ignacy Jantas 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
241 Natalia Jaśko 86 100 86% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
242 Robert Piotr Jerzynek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
243 Aleksandra Kaczmarek 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
244 Kornelia Kaczmarek 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
245 Julia Kaczmarska 86 100 86% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
246 Hubert Mariusz Kaszyński 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
247 Izabela Kimaczyńska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
248 Lidia Kiraga 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
249 Adrianna Kumor 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
250 Weronika Leżańska 86 100 86% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego, Skwierzyna Rejon 2
251 Agata Lipińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
252 Kornelia Lubocha 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
253 Piotr Szymon Maruszczak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
254 Oliwia Michalak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
255 Julia Miłoszewska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
256 Tola Myszkowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
257 Julia Mytyś 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
258 Hanna Narolska 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
259 Aleksandra Nieborek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
260 Nikola Oblizajek 86 100 86% Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce Rejon 1
261 Mateusz Okuń 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
262 Małgorzata Ren 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Wierzbno Rejon 2
263 Julia Rzóska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
264 Weronika Skorupska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy, Witnica Rejon 1
265 Anna Magdalena Sobaszek 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
266 Aleksandra Stachyra 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
267 Julia Staszkowian 86 100 86% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
268 Jakub Stepaniak 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
269 Wiktoria Szurgot 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
270 Julia Szwaluk 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
271 Julia Twardowska 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
272 Jagoda Wawrzykowska 86 100 86% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
273 Róża Ważelińska 86 100 86% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu, Dąbie Rejon 5
274 Maciej Życzkowski 86 100 86% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
275 Marcelina Bednarz 85 100 85% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
276 Karolina Bielska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
277 Iga Bieniasz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
278 Kacper Boranowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
279 Zuzanna Buca 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
280 Amelia Cicharska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
281 Weronika Cichowlas 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku , Lubsko Rejon 6
282 Stanisław Czajka 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
283 Lena Daszkiewicz 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
284 Klara Dróbka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
285 Adam Durys 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
286 Zuzanna Fila 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
287 Pola Franczak 85 100 85% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
288 Martyna Greńczulk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
289 Malwina Gręda 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
290 Paulina Górska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
291 Wiktoria Głowacka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
292 Borys Hładyn 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
293 Maja Janikowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach, Siecieborzyce Rejon 6
294 Julia Jankowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
295 Jakub Jarosik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
296 Ewelina Kasak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
297 Hanna Kiwerc 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
298 Joanna Kiławiec 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
299 Jakub Kociubiński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
300 Amelia Komar 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
301 Katarzyna Konsewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
302 Inga Kostecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
303 Martyna Kowalska 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera, Lipinki Łużyckie Rejon 6
304 Joanna Krężel 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
305 Julia Kuś 85 100 85% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
306 Jakub Kędziora 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
307 Martyna Majewska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
308 Kinga Markgrafe 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
309 Maja Mazurek 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Golicach, Golice Rejon 3
310 Weronika Medyńska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
311 Barbara Michalik 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
312 Matylda Mickiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
313 Bartosz Mikołajczyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
314 Wiktoria Modrzyk 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
315 Ewa Mundry 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
316 Kornelia Murzyńska 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
317 Karolina Anna Nieczkowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
318 Zuzanna Olech 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Podmokle Małe Rejon 5
319 Oga Onuchowska 85 100 85% Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Żary Rejon 6
320 Nela Paterka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
321 Szymon Perehubka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
322 Julia Monika Piasecka 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
323 Natalia Przybyłek 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
324 Oliwier Pustkowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
325 Filip Pytliński 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
326 Agnieszka Romanowska 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
327 Weronika Ruchel 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, Zielona Góra Rejon 5
328 Aleksandra Sienkiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
329 Julia Aleksandra Sierachan 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
330 Tytus Siusta 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
331 Marek Skórnicki 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, Bojadła Rejon 5
332 Filip Fryderyk Smykał 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
333 Adam Sobczak 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
334 Julia Soja 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3, Międzyrzecz Rejon 2
335 Lena Sołtysiak 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Lesznie Górnym, Leszno Górne Rejon 6
336 Małgorzata Stanisławska 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
337 Michalina Stankiewicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa w Bukowcu, Bukowiec Rejon 2
338 Zofia Stankowska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 4, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
339 Patrycja Szpyrka 85 100 85% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
340 Patrycja Szulc 85 100 85% Szkoła Podstawowa, Mirocin Dolny Rejon 4
341 Zuzanna Szymaniec 85 100 85% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
342 Wojciech Słoniowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
343 Martyna Teler 85 100 85% Społeczna Szkoła Podstawowa, Żary Rejon 6
344 Hanna Ulańska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
345 Róża Maria Urbańska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
346 Katarzyna Wiśniewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
347 Bartłomiej Wojciechowski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
348 Klaudia Wołk-Lewanowicz 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
349 Jakub Józef Zamorski 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
350 Wojciech Zapart 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
351 Kaja Ziober 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
352 Natalia Zjawin 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
353 Dominika Łagoś 85 100 85% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5, Żagań Rejon 6
354 Maja Śladewska 85 100 85% Szkoła Podstawowa nr 2, Wschowa Rejon 4
355 Miłosz Czajka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
356 Iga Dworczak 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
357 Katarzyna Galewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
358 Zofia Anna Gruszczyńska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
359 Amelia Jermak 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
360 Oliwia Karatysz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
361 Gabriela Karolczak 84 100 84% Szkoła Podstawowa, Brójce Rejon 2
362 Kamila Kidoń 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
363 Zuzanna Kloc 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
364 Julia Kulczewska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
365 Milena Majewska 84 100 84% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
366 Jakub Marek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
367 Maja Mroziewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników, Gozdnica Rejon 6
368 Kornelia Norko 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
369 Martyna Pach 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
370 Aleksandra Plust 84 100 84% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
371 Karolina Proszowska 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
372 Zofia Ruszkiewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
373 Oliwia Snacka 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
374 Aleksandra Szmyt 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
375 Weronika Szorek 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
376 Mikołaj Tomaszewicz 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
377 Nikola Tołoczko 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27, Zielona Góra Rejon 5
378 Gabriela Uścińska 84 100 84% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Żagań Rejon 6
379 Zofia Wasilewska 84 100 84% Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski Rejon 1
380 Nina Wójcik 84 100 84% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
381 Joanna Zatoń 84 100 84% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy, Niwica Rejon 6
382 Martyna Łanocha 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Kalsku, Kalsk Rejon 5
383 Aleksanda Żurawska 84 100 84% Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej, Sieniawa Żarska Rejon 6
384 Alicja Koziczyńska 83.75 100 83.8% Szkoła Podstawowa, Kłodawa Rejon 1
385 Julia Bednarek 83 100 83% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
386 Jakub Karol Burzyński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
387 Hanna Bykowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
388 Zuzanna Chanas 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa, Kowalów Rejon 3
389 Aurelia Oliwia Chełmicka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
390 Aleksandra Czarkowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
391 Tobiasz Dudrak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
392 Iga Weronika Gazińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
393 Julia Olga Gałecka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
394 Sebastian Grzywacz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
395 Michał Hawrot 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, Zwierzyn Rejon 1
396 Julia Jagoda 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
397 Kinga Jakubowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim, Krosno Odrzańskie Rejon 5
398 Kornelia Jelinek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza, Żary Rejon 6
399 Maria Jopek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
400 Jan Franciszek Kaźmierczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
401 Michalina Kobus 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
402 Lena Kozdrowska 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
403 Paweł Kucaj 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
404 Jakub Kuczak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
405 Dagmara Kuświk 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza, Bogdaniec Rejon 1
406 Jakub Minorowicz 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
407 Hanna Mogilnicka 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
408 Jakub Mucha 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
409 Mateusz Nawrocki 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
410 Kornel Obuchowicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
411 Lena Orkisz 83 100 83% Publiczna Szkoła Podstawowa, Lubrza Rejon 2
412 Justyna Patan 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
413 Jan Patelka 83 100 83% Katolicka Szkoła Podstawowa, Nowa Sól Rejon 4
414 Julia Paś 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
415 Monika Piela 83 100 83% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
416 Oliwia Pigulska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
417 Marcin Kacper Pilarski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
418 Maja Plucińska 83 100 83% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
419 Michał Przygoński 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
420 Hanna Romaniuk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
421 Milena Rożniatowska 83 100 83% Zespół Szkolno-Przedszkolny, Świdnica Rejon 5
422 Zuzanna Ruszkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa w Niegosławiu, Niegosław Rejon 1
423 Zuzanna Sucharek 83 100 83% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
424 Hanna Smoleń 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 12, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
425 Hubert Stolarek 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
426 Amelia Strusińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
427 Debora Szmytkiewicz 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
428 Magdalena Wawrzaszek 83 100 83% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
429 Eliza Wdowiak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
430 Zuzanna Wilk 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
431 Grzegorz Zbigniew Wojciechowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
432 Wiktoria Maria Wojcieszak 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
433 Jakub Kamil Wybranowski 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
434 Wiktoria Zaleska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
435 Jerzy Zatwarnicki 83 100 83% Szkoła Podstawowa, Lubięcin Rejon 4
436 Aleksandra Natalia Zimoch 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
437 Patrycja Zięba 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika, Gubin Rejon 5
438 Maciej Śliwa 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 1, Zielona Góra Rejon 5
439 Aleksandra Żmudzińska 83 100 83% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
440 Jakub Bryjak 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
441 Klaudia Czuba 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
442 Kinga Kurek 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu, Szczaniec Rejon 2
443 Anita Rogińska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
444 Paweł Samol 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
445 Emilia Łukaszewska 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
446 Łukasz Święcicki 82.5 100 82.5% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
447 Kornelia Bartoszewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
448 Kacper Batko 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
449 Aleksandra Bednarek 82 100 82% Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn, Zielona Góra Rejon 5
450 Emilia Białobrzycka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
451 Vanessa Borowiecka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka, Nowa Sól Rejon 4
452 Julia Boruk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
453 Amanda Bosy 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
454 Marta Budner 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
455 Magdalena Chajduk 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
456 Arkadiusz Cop 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
457 Jan Czernia 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
458 Martyna Czerw 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
459 Zuzanna Drab 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
460 Maria Dubaniewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
461 Milena Dudzińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
462 Julia Durajczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
463 Martyna Dąbrowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
464 Iga Fornal 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Żagań Rejon 6
465 Weronika Fujak 82 100 82% Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna Rejon 2
466 Olga Grabska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
467 Lena Katarzyna Gralak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
468 Nina Górna 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
469 Karol Hrycaj 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
470 Aleksandra Husiatyńska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
471 Julia Hutyra 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II, Sulęcin Rejon 3
472 Marta Jabłońska 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
473 Michał Jagiełło 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
474 Nikola Kalicka 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
475 Hanna Karkowska 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
476 Wiktoria Kaźmierska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
477 Aleksandra Kisły 82 100 82% Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
478 Amelia Klimaszewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
479 Natalia Kowalewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
480 Hanna Kowaliczek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
481 Aleksandra Kowalska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
482 Wiktor Jan Krysztofiak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
483 Oliwia Krzyżan 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
484 Zofia Kubicka 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Staw Rejon 1
485 Zuzanna Kurkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
486 Emilia Kusz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
487 Nikola Lachowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Grabiku, Grabik Rejon 6
488 Nadia Leśko 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
489 Maja Lisowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
490 Martyna Maciejewska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 Im.Józefa Wybickiego , Witnica Rejon 1
491 Gabriela Markiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Sława Rejon 4
492 Aleksandra Marszał 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków, Baczyna Rejon 1
493 Robert Matkowski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
494 Natalia Matracka 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
495 Izabella Matusiak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Słubice Rejon 3
496 Kacper Mazepa 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
497 Sebastian Mazurek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
498 Zuzanna Musiał 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
499 Natalia Musiałowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Templewie, Templewo Rejon 2
500 Milena Nowak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Strzelce Krajeńskie Rejon 1
501 Zuzanna Nowak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 2, Kożuchów Rejon 4
502 Alina Osintseva 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
503 Dawid Owsiński 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
504 Mateusz Pasławski 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
505 Natalia Piechnik 82 100 82% Szkoła Podstawowa 25, Zielona Góra Rejon 5
506 Krzysztof Pilarczyk 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
507 Aleksandra Pustelnik 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu, Przecław Rejon 6
508 Maja Reguła 82 100 82% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Chichy Rejon 6
509 Hanna Rogodzińska 82 100 82% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
510 Paula Rytter 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego, Zielona Góra Rejon 5
511 Gabriela Sienkiewicz 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Integracji Europejskiej, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
512 Karolina Skowronek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
513 Paulina Skupińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
514 Martyna Socha 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
515 Jakub Sochacki 82 100 82% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
516 Zuzanna Szczerbińska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
517 Weronika Szczudło 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
518 Małgorzata Szlucha 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
519 Aleksandra Trukan 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
520 Maja Grażyna Trzcińska 82 100 82% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
521 Zuzanna Wesoły 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 5, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
522 Zofia Walasek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
523 Hanna Wieczorek 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
524 Weronika Wieliczko 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
525 Miłosz Woźniak 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 10, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
526 Wiktoria Świtała 82 100 82% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
527 Julia Żurakowska 82 100 82% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
528 Alicja Bagińska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
529 Amelia Bargielska 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Długiem, Długie Rejon 6
530 Alicja Bartkowiak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
531 Alicja Beyger 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
532 Franciszek Bezdel 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
533 Laura Bączkowska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Kresowian, Czarnów Rejon 3
534 Alicja Chorkawy 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
535 Pola Czarnecka 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Krzeszyce Rejon 3
536 Nikola Drozdek 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
537 Nicola Gajek 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
538 Martyna Girul 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
539 Liwia Hajduk 81 100 81% Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
540 Lena Hrabska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
541 Maria Jas 81 100 81% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
542 Magdalena Józefowicz 81 100 81% Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu, Otyń Rejon 4
543 Jakub Jędrzejczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
544 Michalina Jędrzejczak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
545 Alina Kielan 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
546 Julia Kotlarska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
547 Paulina Kowańdy 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
548 Samanta Kryś 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
549 Magda, Grażyna Królak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
550 Jakub Kąkolewski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
551 Mateusz Laskowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
552 Patryk Lenartowicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 16, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
553 Oliwia Madej 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Dychowie, Dychów Rejon 5
554 Julia Makarewicz 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
555 Dominika Konstancja Malik 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Trzebielu, Trzebiel Rejon 6
556 Ewa Michalska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
557 Zofia Mielnik 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
558 Oliwia Mocydlarz 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie, Olbrachtów Rejon 6
559 Malwina Musialski 81 100 81% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
560 Diana Nechyporenko 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
561 Gabriela Paulus 81 100 81% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Lubsko Rejon 6
562 Martyna Pietrzak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 20, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
563 Marek Plackowski 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
564 Bartosz Poźniak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
565 Martyna Sachweh 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
566 Łukasz Sarnacki 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
567 Natalia Skarżyńska 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
568 Klaudia Sottopietra 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Tuplice Rejon 6
569 Matylda Surowiec 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie, Wschowa Rejon 4
570 Julia Szwarga 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 7, Świebodzin Rejon 2
571 Artur Weber 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
572 Jagoda Wilska 81 100 81% Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno Rejon 1
573 Martyna Sara Woźniak 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 6, Zielona Góra Rejon 5
574 Paweł Włodarczyk 81 100 81% Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku, Siedlisko Rejon 4
575 Justyna Zaród 81 100 81% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
576 Małgorzata Żmuda 81 100 81% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
577 Zuzanna Mandziuk 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
578 Olga Trzeciak 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
579 Marek Trzeciak 80.4 100 80.4% Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim, Ośno Lubuskie Rejon 3
580 Magdalena Adamczyk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
581 Aneta Adamek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
582 Julia Berdowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
583 Angelika Babiś 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
584 Hanna Banasiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
585 Dominika Baran 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
586 Jagoda Baraniecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
587 Julia Bareła 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
588 Judyta Barwinek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
589 Dominika Barzdo 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
590 Julia Bielecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
591 Igor Binięda 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
592 Matylda Blicharczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
593 Malina Wanda Borek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
594 Oliwia Borowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Czerwieńsk Rejon 5
595 Julia Bosiacka 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
596 Klaudia Bryngiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
597 Maja Brzdąk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
598 Wiktor Buczma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
599 Bartosz Bębenek 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
600 Julia Cudaszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Kaławie, Kaława Rejon 2
601 Weronika Czerwińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
602 Liwia Dembińska 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
603 Amelia Dancewicz 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
604 Amelia Dardzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
605 Anna Krystyna Domagała 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
606 Wiktoria Donat 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
607 Gabriela Dudziak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
608 Aniela Dylewicz 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
609 Bartosz Dziemieńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
610 Mia Dzikiewicz 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
611 Daria Ferdek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie, Gościkowo Rejon 2
612 Emilia Fabiszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
613 Amelia Federkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
614 Paulina Ficner 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
615 Ewa Figura 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
616 Julia Flis 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
617 Franciszek Frodyma 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
618 Natalia Graf 80 100 80% Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
619 Wiktoria Elżbieta Gajdamowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
620 Karolina Ganczar 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
621 Kamila Garczyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
622 Jakub Gardaszewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
623 Kornelia Gawlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
624 Kornelia Gawlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Bytom Odrzański Rejon 4
625 Olga Goździcka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
626 Anna Eleonora Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
627 Noemi Grabowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Wawrowie, Wawrów Rejon 1
628 Krystian Grajzer 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
629 Aleksandra Gromek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego, Wędrzyn Rejon 3
630 Wiktoria Góralczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
631 Daria Góralczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
632 Klaudia Góranowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
633 Maja Harasim 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
634 Hanna Hasiuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
635 Iga Ignaszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
636 Zuzanna Jabłecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
637 Julia Jakubiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
638 Kamil Janiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
639 Hanna Jankowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego, Świebodzin Rejon 2
640 Adam Jasiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
641 Weronika Jaworska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
642 Magdalena Jeleń 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
643 Jan Jurkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
644 Amelia Jędruch 80 100 80% Szkoła Podstawowa Nowe Czaple, Nowe Czaple Rejon 6
645 Dylan Karczewski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
646 Adam Kaczmarek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
647 Marika Kalemba 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
648 Łucja Kaliszak 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
649 Anastazja Karbowiak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Wężyska Rejon 5
650 Julia Klamerus 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
651 Iga Klimczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
652 Justyna Klisowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
653 Łukasz Klisowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
654 Tomasz Kondratowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Cybince, Cybinka Rejon 3
655 Hanna Kopyt 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
656 Nadia Koropczuk 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
657 Maria Kostecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
658 Aleksandra Kozłowska 80 100 80% Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Mierków Rejon 6
659 Zuzanna Krajewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
660 Alicja Krom 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
661 Michalina Cecylia Krupa 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
662 Małgorzata Krupa 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
663 Alicja Królikowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
664 Karol Grzegorz Kurpiel 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
665 Julianna Kustra 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
666 Lidia Kuśnierz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
667 Aleksandra Magdalena Kwiecień 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
668 Wiktoria Kwitowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
669 Laura Kłunejko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
670 Hanna Lauterbach 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
671 Wiktoria Lebiedzińska 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Osiecznica Rejon 5
672 Malwina Lemieszewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
673 Oliwia Lipnicka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Rzepin Rejon 3
674 Oliwia Lisiecka 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
675 Amelia Lochyńska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
676 Adam Lubiński 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
677 Hanna Mencel 80 100 80% Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia, Słubice Rejon 3
678 Martyna Majorek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
679 Oliwia Mamczys 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
680 Blanka Barbara Marcinkiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
681 Katarzyna Marszewska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
682 Maciej Krzysztof Matusewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
683 Oliwia Mazur 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
684 Anna Mazur 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Żagań Rejon 6
685 Julia Michalska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
686 Nikola Mika 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
687 Sebastian Mikołajewski 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
688 Hubert Franciszek Mikuła 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
689 Weronika Milewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Międzyrzecz Rejon 2
690 Mia Mleczak 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
691 Julia Mleczko 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
692 Maciej Musialski 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boleminie, Bolemin Rejon 1
693 Estera Musiał 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
694 Dominika Mędryk 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej  Żagańskiej, Żagań Rejon 6
695 Matylda Nadbrzeżna 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
696 Karolina Nawojczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie, Białków Rejon 3
697 Emilian Nikolak 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
698 Aleksandra Nowaczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej, Żary Rejon 6
699 Zuzanna Nowaczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, Nowogród Bobrzański Rejon 5
700 Adam Nowak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli, Nowa Sól Rejon 4
701 Anita Ochotna 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
702 Aleksandra Okrzymowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Osowa Sień Rejon 4
703 Pola Ostapko 80 100 80% Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki, Zielona Góra Rejon 5
704 Alicja Pusiarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
705 Iga Palewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
706 Aleksandra Parzykąt 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
707 Zofia Pawlaczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
708 Patrycja Pawłowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
709 Hanna Pańczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Pszczew Rejon 2
710 Bartosz Perehubka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
711 Michał Petlik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, Sulęcin Rejon 3
712 Kinga Dominika Pielech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
713 Maja Pisula 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
714 Karina Katarzyna Plezia 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
715 Urszula Podbucka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
716 Katarzyna Roma Regeńczuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze, Zielona Góra Rejon 5
717 Mateusz Rokita 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
718 Anna Rubiec 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego, Drezdenko Rejon 1
719 Lena Rusinowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
720 Michał Rutka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
721 Julia Rzechówka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
722 Jakub Sarańczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie, Tomaszowo Rejon 6
723 Zofia Sawko 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Torzym Rejon 3
724 Ewelina Katarzyna Serocka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
725 Alicja Sibiga 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej, Iłowa Rejon 6
726 Maja Sikora 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
727 Maciej Siwik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie, Gubin Rejon 5
728 Hanna Skiba 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego, Kożuchów Rejon 4
729 Monika Skrzypczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, Sulechów Rejon 5
730 Hanna Solińska 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku, Ołobok Rejon 2
731 Piotr Jan Stachurski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
732 Izabela Stankiewicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz Rejon 2
733 Julia Stefańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
734 Matylda Stefańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku, Lubsko Rejon 6
735 Martyna Sternik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3, Słubice Rejon 3
736 Karol Stoszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
737 Maria Strzelecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
738 Antonina Sturmer 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
739 Julia Suchocka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
740 Pola Anna Sułek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
741 Oliwier Szewczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8, Zielona Góra Rejon 5
742 Oliwia Szlak 80 100 80% Szkoła Podstawowa, Klenica Rejon 5
743 Łucja Sznyr 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2, Świebodzin Rejon 2
744 Aleksandra Szular 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Zielona Góra Rejon 5
745 Agata Szymańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
746 Daria Szymczak 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
747 Konrad Szyszko 80 100 80% Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Żagań Rejon 6
748 Kornelia Tałaj 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Boczowie, Boczów Rejon 3
749 Paweł Turowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników, Gozdnica Rejon 6
750 Amelia Weronika Turzańska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
751 Natasza Renata Tyliszczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
752 Antoni Urbaniak 80 100 80% Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22, Zielona Góra Rejon 5
753 Aleksandra Walczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
754 Aleksandra Walińciak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego, Żary Rejon 6
755 Julia Lilla Walkowicz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
756 Bartosz Warzywoda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 21, Zielona Góra Rejon 5
757 Milena Wawrzaszek 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie, Lubiszyn Rejon 1
758 Oskar Weber 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
759 Tymoteusz Grzegorz Widenka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
760 Jakub Stanisław Wider 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
761 Zuzanna Willmann 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Zabór Rejon 5
762 Łukasz Witkowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina, Żary Rejon 6
763 Natalia Witucka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
764 Agata Wiśniewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 4, Kostrzyn nad Odrą Rejon 1
765 Hanna Wiśniewska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 9, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
766 Nadia Wojciechowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Ulimiu, Ulim Rejon 1
767 Jan Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów, Żary Rejon 6
768 Błażej Wojciechowski 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
769 Nela Wojewódka 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie, Świebodzin Rejon 2
770 Zofia Krystyna Wolniewicz - Presz 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
771 Mateusz Jan Wziętek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
772 Stanisław Wójcik 80 100 80% Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja, Przewóz Rejon 6
773 Małgorzata Elżbieta Włodarczyk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 5, Zielona Góra Rejon 5
774 Oliwia Włodarska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5
775 Mikołaj Zdebelak 80 100 80% Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie, Szprotawa Rejon 6
776 Amelia Krystyna Zimowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Międzyrzecz Rejon 2
777 Olivia Łahucik 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka, Żary Rejon 6
778 Wiktoria Łasecka 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Małomicach, Małomice Rejon 6
779 Małgorzata Ławreszuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 15, Gorzów Wielkopolski Rejon 1
780 Hanna Łuczak 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku, Lubsko Rejon 6
781 Kornelia Anna Łuszczek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
782 Maja Łyczkowska 80 100 80% Szkoła Podstawowa w Słońsku, Słońsk Rejon 3
783 Mateusz Śmiech 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, Zielona Góra Rejon 5
784 Maja Zuzanna Świgło 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 18, Zielona Góra Rejon 5
785 Kinga Żmuda 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków, Zielona Góra Rejon 5
786 Zuzanna Żuberek 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 6, Nowa Sól Rejon 4
787 Justyna Żuk 80 100 80% Szkoła Podstawowa nr 11, Zielona Góra Rejon 5

wróć do listy publikacji wyników