Wyniki: Biologia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap wojewódzki
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Biologia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
50
Próg kwalifikujący
41 pkt z 50 pkt (82%)
Zakwalifikowani
10 z 41 (24.4%)
Data publikacji listy
2020-03-05 14:34:52
Przejście
z
Etap wojewódzki
do
Finał
Kolor wiersza
Laureat
Kolor wiersza
Finalista
Kolor wiersza
Brak uzyskanego tytułu
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Alicja
Puchalska
44
50
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
2
Hanna
Grzeczkowicz
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Paweł
Piskorz
43
50
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
4
Emilia
Ilnicka
42
50
84%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
5
Oliwia
Koszela
42
50
84%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
6
Liwia
Kozak
41
50
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Tymoteusz
Skibicki
41
50
82%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
8
Karolina
Ignaczak
41
50
82%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Stanisław
Gawlik
41
50
82%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
10
Magdalena
Urbaniak
41
50
82%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
11
Nina
Bogacz
40
50
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
12
Adrian
Komar
40
50
80%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
13
Aleksandra
Gorzko
40
50
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
14
Paulina
Suchecka
40
50
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Kornelia
Bartoszewicz
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Stanisław
Smyczyński
39
50
78%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
17
Aleksandra
Mikołajska
39
50
78%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Justyna
Kowalska
38
50
76%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
19
Agata
Cicha
38
50
76%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Agata
Cop
38
50
76%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
21
Wiktoria
Karasiewicz
38
50
76%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
22
Martyna
Barylewicz
36
50
72%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
23
Szymon
Kasperowicz
36
50
72%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Zofia
Gembara
35
50
70%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
25
Wiktoria
Kaliszczak
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Bartłomiej
Marcela
34
50
68%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Katarzyna
Zielonka
34
50
68%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
28
Bartosz
Rubczyński
34
50
68%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
29
Blanka
Stepa
32
50
64%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
30
Jakub
Pacześny
32
50
64%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Maciej
Czekaj
31
50
62%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
32
Kinga
Sowa
31
50
62%
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Kaja
Bilińska
29
50
58%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Daniel
Krukowski
28
50
56%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Inez
Kaczmarek
27
50
54%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
36
Alicja
Jędrachowicz
26
50
52%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
37
Zuzanna
Bator
24
50
48%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
38
Piotr Tomasz
Urbański
23
50
46%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Aleksander
Knap
20
50
40%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Joanna
Skrok
18
50
36%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
41
Mikołaj
Tomaszewski
nieobecny/a
50
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników