Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
264 z 264 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:17
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Olga
Grabska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
2
Mateusz
Napierała
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
3
Jowita
Gebułtowicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
4
Amelia
Kostrzyńska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Jakub
Torzecki
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Jakub
Stepaniak
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Konrad
Dudek
97.5
100
97.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
8
Kamil
Maćkowiak
97
100
97%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
9
Mateusz
Kolas
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Bartosz
Komar
97
100
97%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
11
Hanna
Chmiel
96.67
100
96.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
12
Szymon
Wawrzyń
96
100
96%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
13
Aleksandra
Kowalczuk
96
100
96%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
14
Jan
Kamiński
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
15
Alicja
Puchalska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
16
Hubert
Hałęza
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
17
Natalia
Kowalczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
18
Alan
Jaskólski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
19
Emilia
Zielonko
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Aleksandra
Dudek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
21
Michał
Filar
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Julia
Gadzała
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Marta
Mirowska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
24
Wojciech
Grzywacz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Milena
Piech
94
100
94%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
26
Maja
Konieczna
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
27
Julia
Mleczko
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Szymon
Oliwa
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
29
Mikołaj
Chaszczewski
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
30
Martyna
Szahun
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
31
Sebastian Piotr
Obliński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Gabriela
Zając
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
33
Tomasz
Szperka
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
34
Bartosz
Wieczorek
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
35
Amelia
Zbierzak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
36
Anna
Kołpaczewska
92.5
100
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
37
Maria
Butkiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
38
Hubert
Czaja
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
39
Piotr
Grys
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
40
Natalia
Mniedło
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
41
Tomasz
Urbaniak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Eliza
Chmiel
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
43
Kacper
Gacek
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
44
Oliwia
Maroń
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
45
Teodor
Trocki
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
46
Oliwia
Kruk
91.6
100
91.6%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
47
Daria
Góralczyk
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
48
Filip
Bihuniak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
49
Amelia
Koch
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
50
Jagoda
Trojnar
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
51
Jakub
Włodarczyk
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
52
Dominik
Świątek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
53
Jakub
Prażmowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Nina
Pasławska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Nikodem
Fikus
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
56
Mateusz
Grześkowiak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
57
Martyna
Kostka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
58
Gracjan
Lemański
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
59
Wiktoria
Piskorska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
60
Krzysztof
Tyszer
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Anna
Błażewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
62
Aleksandra
Czechowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
63
Hubert
Godawski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
64
Aleksandra
Kukla
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
65
Mateusz
Kuśmierz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
66
Maciej
Krompaszczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
67
Zuzanna
Kudlaszyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
68
Zuzanna
Majchrzak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
69
Natalia
Marcinkowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
70
Hubert
Matuska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
71
Aleksander
Mielcuch
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Marek
Żurko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
73
Dawid
Mowczan
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
74
Hanna
Samulska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
75
Michał
Prokopiuk
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Marcin
Sekuła
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
77
Piotr
Przychodzeń
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
78
Hanna
Słomka
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
79
Bartosz
Szostak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
80
Mateusz
Wróblewski
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
81
Oliwia
Mocydlarz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
82
Daniel
Żółkiewski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Fryderyk
Stopak
90
100
90%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
84
Inga
Ćwioro
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Anita
Anuszewska
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Kacper
Dziurawiec
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
87
Marianna
Grabska
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Marcin
Paliga
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
89
Zuzanna
Kruszona
89
100
89%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
90
Maria Magdalena
Tomczyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Julia
Bielecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
92
Szymon
Gibki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
93
Maksymilian
Moroz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
94
Krzysztof
Irski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
95
Jan
Horodecki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
96
Natalia
Matracka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
97
Julia
Niewiadoma
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
98
Julita
Pluta
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
99
Nikodem
Rzepka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
100
Piotr
Stachurski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Joanna
Kowalczyk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Jakub
Stankiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
103
Tomasz
Kondratowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
104
Marcel
Miłkowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
105
Michał
Wierzbicki
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
106
Mikołaj
Soroko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
107
Marta
Jurczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Natalia
Wasilewska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Aleksandra
Kotwica
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
110
Jakub
Lipiński
87.5
100
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
111
Marta
Kniaź
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Lidiia
Kostiukova
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Filip
Szymanek
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
114
Szymon
Skalski
87.5
100
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Bartosz
Bartosiewicz
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
116
Oliwia
Koszela
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
117
Michalina87
Goch
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
118
Jakub
Kostrzewa
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
119
Pola
Kowalska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
120
Mykola
Ovcharov
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
121
Piotr
Bochenek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
122
Gabriela Brygida
Pilarczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
123
Mateusz
Dąbrowicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
124
Filip
Rejtan
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Maciej
Dopierała
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
126
Oskar
Fiedak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
127
Milena
Rożniatowska
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
128
Michał
Capar
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
129
Maja
Skwarek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
130
Michał
Jurewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
131
Szymon
Twardowski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
132
Maria
Florczak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
133
Maciej
Kowalewski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
134
Paweł
Grześkowiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
135
Amelia
Kuźniak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
136
Martyna
Mierzwiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
137
Wiktoria
Skalska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
138
Klaudia
Moskal
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
139
Antoni
Kudlaszyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
140
Szymon
Niedziela
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Stanisław
Pająk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
142
Wiktoria
Olbert
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
143
Karolina
Smolińska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
144
Mateusz
Walusiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
145
Urszula
Sielatycka
86.1
100
86.1%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
146
Maciej
Czekaj
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
147
Małgorzata
Chańczewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
148
Dawid
Dubiec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
149
Natalia
Kuźmicka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
150
Joanna
Antoszek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
151
Fabian
Bumbul
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
152
Jakub
Daniluk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
153
Paweł
Naumowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
154
Filip
Olczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
155
Piotr
Pawłowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
156
Amanda
Norkiewicz
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
157
Kacper
Zambroziewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
158
Maria
Bossy
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
159
Julia
Dudek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
160
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Aleksandra
Jabłońska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
162
Tomasz
Kanafa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
163
Hubert
Krzywiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
164
Oliwier
Nowobielski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
165
Piotr
Sochacki
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
166
Zuzanna
Nowaczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
167
Stanisław
Smyczyński
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
168
Krystyna
Berlińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
169
Witold
Wroński
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
170
Zuzanna
Swaryczewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
171
Michał
Szuń
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
172
Roksana
Mijalska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
173
Adrianna
Bieć
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim , Gądków Wielki
Rejon 3
174
Rafał
Panachida
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
175
Julia
Jagoda
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
176
Zuzanna
Miechowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
177
Tobiasz
Skrzypczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
178
Zuzanna
Zamerluk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
179
Bartosz
Kurzawa
85.7
100
85.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
180
Kuba
Poprawa
85.7
100
85.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
181
Martyna
Bebrys
85.7
100
85.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
182
Anna
Podhorecka
85.7
100
85.7%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
183
Dawaid
Babiarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
184
Kacper
Błoński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
185
Jacek
Handzlik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
186
Marlena
Boryń
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
187
Julia
Bobin
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
188
Wojciech Stanisław
Regulski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
189
Jakub
Buchert
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Natalia
Czaja
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
191
Tomasz
Kaczmarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
192
Aleks
Kochanowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
193
Nikola
Szulc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
194
Michał
Tomaszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
195
Sara
Wieczór
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
196
Pola
Klimczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
197
Tomasz
Woźniak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
198
Adam
Buś
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
199
Gracjan
Gniot
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
200
Jakub
Dominiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
201
Łukasz
Juchacz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
202
Paweł
Ciemierz
85
100
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
203
Hubert
Jasek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
204
Igor
Kononowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
205
Adam
Karolak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
206
Jakub
Komorowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
207
Aleksandra
Kiejpasz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
208
Mateusz
Mikulski
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
209
Dorian
Chruszcz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
210
Nikodem
Czuba
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
211
Jakub
Chyży
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
212
Wiktoria
Futkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
213
Jakub
Kaczmarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
214
Maria
Kowala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
215
Nela
Olejnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
216
Kacper
Michalczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
217
Jagoda
Augustyniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
218
Kacper
Krakowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
219
Mateusz
Mackiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
220
Aleksandra
Moc
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
221
Blanka
Binek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
222
Jakub
Tomiuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
223
Mateusz
Wziętek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
224
Anna
Krzywicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
225
Olga
Michniewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
226
Emila
Sudoł
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
227
Kinga
Chwiedziuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
228
Lena
Falińska
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
229
Jagoda
Jaskuła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
230
Mateusz
Krawiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
231
Oliwia
Marszałek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
232
Zuzanna
Matusiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
233
Bartłomiej Tadeusz
Cieślik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
234
Oskar
Murzyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
235
Szymon
Tabaka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
236
Kacper
Ocimek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Roksana
Świętochowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
238
Dawid
Pędziwiatr
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
239
Bartosz
Rakowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
240
Dawid
Durko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
241
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
242
Kacper
Pieprzka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
243
Franciszek
Szymański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
244
Anna
Sadowy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
245
Wiktoria
Seroka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
246
Szymon
Szakoła
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
247
Krzysztof
Różycki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
248
Martyna
Staśkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
249
Jakub
Walkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
250
Weronika
Wołoszyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
251
Weronika
Tracz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
252
Adam
Łapka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
253
Paweł
Żukowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
254
Tomasz
Szydło
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
255
Kornelia
Kaczmarek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
256
Weronika
Orzech
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
257
Marta
Kucharska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
258
Wojciech
Zapart
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
259
Hubert Szymon
Obliński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
260
Hubert
Stępniewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
261
Mateusz
Witchen
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
262
Magdalena
Łosyk
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
263
Jakub
Siek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
264
Łukasz
Mińczuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników