Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
30 pkt z 40 pkt (75%)
Zakwalifikowani
6 z 77 (7.8%)
Data publikacji listy
2020-02-21 09:36:10
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Jan
Kamiński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
2
Piotr
Stachurski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Anita
Anuszewska
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Marta
Kniaź
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Alicja
Puchalska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
6
Mikołaj
Soroko
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
7
Wojciech
Grzywacz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Wojciech Stanisław
Regulski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
9
Mateusz
Walusiak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
10
Marianna
Grabska
28
40
70%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Jakub
Walkowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Marta
Jurczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Bartłomiej Tadeusz
Cieślik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Michał
Jurewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
15
Krzysztof
Tyszer
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Mateusz
Kolas
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Jakub
Torzecki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Gracjan
Gniot
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
20
Mateusz
Krawiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
21
Michał
Filar
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Jakub
Buchert
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Julia
Jagoda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Weronika
Orzech
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Rafał
Panachida
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
26
Julia
Gadzała
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Mateusz
Napierała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
28
Sebastian Piotr
Obliński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Szymon
Niedziela
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Hanna
Samulska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
31
Mateusz
Mackiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
32
Julia
Mleczko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Szymon
Skalski
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Magdalena
Łosyk
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Maciej
Czekaj
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
36
Hubert
Jasek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Julita
Pluta
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Michał
Prokopiuk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Filip
Rejtan
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Maria Magdalena
Tomczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Zuzanna
Majchrzak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
42
Mateusz
Wziętek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Zuzanna
Nowaczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
44
Hubert Szymon
Obliński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Zuzanna
Matusiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
46
Olga
Michniewicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
47
Zuzanna
Miechowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
48
Weronika
Wołoszyn
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
49
Emilia
Zielonko
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Natalia
Wasilewska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Daniel
Żółkiewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Joanna
Kowalczyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Natalia
Kuźmicka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
54
Kacper
Ocimek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Bartosz
Rakowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
56
Zuzanna
Swaryczewska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Inga
Ćwioro
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Alan
Jaskólski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
59
Jagoda
Augustyniak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
60
Amelia
Kostrzyńska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Aleksander
Mielcuch
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Jagoda
Trojnar
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
63
Dominik
Świątek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
64
Jakub
Włodarczyk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
65
Nikodem
Czuba
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
66
Hubert
Krzywiński
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
67
Gabriela Brygida
Pilarczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
68
Blanka
Binek
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Nina
Pasławska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Roksana
Mijalska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
71
Kornelia
Kaczmarek
13
40
32.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Adam
Karolak
10
40
25%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
74
Lidiia
Kostiukova
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Jakub
Komorowski
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
76
Zuzanna
Kruszona
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
77
Milena
Rożniatowska
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników