Wyniki: Geografia (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Geografia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
30 pkt z 40 pkt (75%)
Zakwalifikowani
30 z 264 (11.4%)
Data publikacji listy
2020-02-21 09:36:10
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Konrad
Dudek
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
2
Hubert
Czaja
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Różanki
Rejon 1
3
Adam
Buś
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
4
Jakub
Stepaniak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
5
Bartosz
Komar
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
6
Paweł
Ciemierz
35
40
87.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
7
Oliwia
Kruk
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
8
Jan
Kamiński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
9
Marcin
Sekuła
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
10
Hanna
Słomka
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
11
Igor
Kononowicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
12
Stanisław
Smyczyński
33
40
82.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
13
Paweł
Żukowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Mateusz
Grześkowiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
15
Piotr
Stachurski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Mateusz
Witchen
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
17
Oliwia
Koszela
32
40
80%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
18
Tomasz
Szydło
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
19
Witold
Wroński
32
40
80%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
20
Mikołaj
Chaszczewski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
21
Anita
Anuszewska
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Wiktoria
Futkowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Aleksandra
Dudek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
24
Amelia
Koch
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
25
Hubert
Matuska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
26
Mateusz
Mikulski
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
27
Piotr
Przychodzeń
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
28
Mikołaj
Soroko
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
29
Alicja
Puchalska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
30
Marta
Kniaź
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Mateusz
Dąbrowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
32
Julia
Bielecka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
33
Wojciech Stanisław
Regulski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
34
Bartosz
Bartosiewicz
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
35
Piotr
Bochenek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
36
Jowita
Gebułtowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
37
Tomasz
Kondratowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
38
Lena
Falińska
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
39
Aleksandra
Kotwica
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
40
Natalia
Marcinkowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
41
Wojciech
Grzywacz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Jacek
Handzlik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
43
Martyna
Bebrys
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
44
Maciej
Krompaszczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
45
Natalia
Kowalczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
46
Jan
Horodecki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Mateusz
Kuśmierz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
48
Mateusz
Wróblewski
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
49
Paweł
Grześkowiak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
50
Marianna
Grabska
28
40
70%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Klaudia
Moskal
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
52
Mateusz
Walusiak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
53
Marta
Jurczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Jakub
Walkowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Fabian
Bumbul
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
56
Bartłomiej Tadeusz
Cieślik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Kacper
Pieprzka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
58
Michał
Jurewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
59
Hubert
Stępniewski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Krzysztof
Tyszer
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Jakub
Prażmowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Daria
Góralczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
63
Nikola
Szulc
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
64
Hanna
Chmiel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
65
Jakub
Kostrzewa
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Mateusz
Krawiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
67
Gracjan
Gniot
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Michalina87
Goch
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
69
Aleksandra
Kukla
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
70
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
71
Mateusz
Kolas
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Jakub
Torzecki
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Jakub
Lipiński
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
74
Oskar
Murzyn
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
75
Bartosz
Wieczorek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
76
Wojciech
Zapart
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
77
Adam
Łapka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
78
Mykola
Ovcharov
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Tomasz
Urbaniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Eliza
Chmiel
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Jakub
Chyży
25
40
62.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
82
Michał
Filar
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Piotr
Grys
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
84
Anna
Kołpaczewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
85
Maciej
Kowalewski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
86
Szymon
Oliwa
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
87
Anna
Sadowy
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
88
Jakub
Buchert
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Krystyna
Berlińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
90
Maciej
Dopierała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
91
Szymon
Gibki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
92
Rafał
Panachida
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
93
Julia
Jagoda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Mateusz
Napierała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
95
Szymon
Niedziela
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Weronika
Orzech
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Hanna
Samulska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
98
Michał
Tomaszewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
99
Tomasz
Woźniak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
100
Julia
Gadzała
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Sebastian Piotr
Obliński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Wiktoria
Olbert
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
103
Filip
Bihuniak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
104
Anna
Krzywicka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
105
Mateusz
Mackiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
106
Olga
Grabska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
107
Amelia
Kuźniak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
108
Nela
Olejnik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
109
Kuba
Poprawa
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
110
Antoni
Kudlaszyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
111
Dawid
Pędziwiatr
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
112
Tobiasz
Skrzypczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Jędrzychowicach , Kowalewo
Rejon 4
113
Tomasz
Szperka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
114
Łukasz
Mińczuk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
115
Karolina
Smolińska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
116
Dawid
Dubiec
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
117
Bartosz
Szostak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
118
Marta
Kucharska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
119
Julia
Mleczko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Szymon
Skalski
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Magdalena
Łosyk
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Roksana
Świętochowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
123
Marek
Żurko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
124
Kacper
Błoński
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
125
Natalia
Czaja
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
126
Maciej
Czekaj
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
127
Michał
Prokopiuk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
128
Hubert
Hałęza
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
129
Zuzanna
Kudlaszyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
130
Filip
Rejtan
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
131
Hubert
Jasek
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Fryderyk
Stopak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
133
Julita
Pluta
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
134
Maria Magdalena
Tomczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Gabriela
Zając
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
136
Michał
Capar
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
137
Maja
Skwarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
138
Szymon
Wawrzyń
20
40
50%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
139
Mateusz
Wziętek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Zuzanna
Majchrzak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
141
Marlena
Boryń
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
142
Martyna
Mierzwiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
143
Natalia
Mniedło
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
144
Zuzanna
Nowaczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
145
Oliwier
Nowobielski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
146
Maria
Kowala
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
147
Jakub
Dominiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
148
Aleks
Kochanowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
149
Natalia
Matracka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
150
Filip
Olczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
151
Weronika
Tracz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
152
Hubert Szymon
Obliński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Dawid
Durko
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
154
Martyna
Kostka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
155
Hubert
Godawski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
156
Aleksandra
Kiejpasz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
157
Olga
Michniewicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
158
Tomasz
Kanafa
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
159
Kacper
Krakowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
160
Zuzanna
Matusiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
161
Szymon
Tabaka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
162
Weronika
Wołoszyn
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
163
Krzysztof
Różycki
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
164
Zuzanna
Miechowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
165
Filip
Szymanek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
166
Emilia
Zielonko
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Anna
Błażewicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
168
Oliwia
Maroń
18
40
45%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
169
Kacper
Dziurawiec
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
170
Piotr
Pawłowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
171
Maria
Florczak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
172
Maja
Konieczna
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
173
Szymon
Twardowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
174
Oliwia
Mocydlarz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
175
Teodor
Trocki
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
176
Oskar
Fiedak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
177
Bartosz
Kurzawa
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
178
Gracjan
Lemański
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
179
Daniel
Żółkiewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Marcel
Miłkowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
181
Kinga
Chwiedziuk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
182
Michał
Wierzbicki
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
183
Joanna
Kowalczyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Natalia
Wasilewska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Jakub
Siek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
186
Natalia
Kuźmicka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
187
Sara
Wieczór
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
188
Aleksandra
Jabłońska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
189
Kacper
Ocimek
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Pola
Kowalska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
191
Bartosz
Rakowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
192
Jakub
Daniluk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
193
Urszula
Sielatycka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
194
Zuzanna
Swaryczewska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
195
Inga
Ćwioro
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
196
Dawaid
Babiarz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
197
Nikodem
Fikus
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
198
Alan
Jaskólski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
199
Amanda
Norkiewicz
16
40
40%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
200
Jagoda
Trojnar
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
201
Jakub
Włodarczyk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
202
Kacper
Zambroziewicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
203
Nikodem
Rzepka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
204
Jagoda
Augustyniak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika , Bojadła
Rejon 5
205
Amelia
Kostrzyńska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Dominik
Świątek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
207
Nikodem
Czuba
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
208
Kacper
Michalczuk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
209
Jakub
Stankiewicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
210
Tomasz
Kaczmarek
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
211
Aleksander
Mielcuch
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
212
Stanisław
Pająk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
213
Marcin
Paliga
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
214
Łukasz
Juchacz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
215
Maria
Butkiewicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
216
Dorian
Chruszcz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
217
Aleksandra
Kowalczuk
15
40
37.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
218
Wiktoria
Skalska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
219
Emila
Sudoł
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
220
Małgorzata
Chańczewska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
221
Oliwia
Marszałek
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
222
Marta
Mirowska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
223
Dawid
Mowczan
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
224
Szymon
Szakoła
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
225
Hubert
Krzywiński
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
226
Blanka
Binek
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
227
Maria
Bossy
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
228
Gabriela Brygida
Pilarczyk
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
229
Amelia
Zbierzak
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
230
Milena
Piech
13
40
32.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
231
Joanna
Antoszek
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
232
Krzysztof
Irski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
233
Nina
Pasławska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
234
Jagoda
Jaskuła
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
235
Wiktoria
Piskorska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
236
Kornelia
Kaczmarek
13
40
32.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
237
Roksana
Mijalska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
238
Maksymilian
Moroz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
239
Michał
Szuń
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
240
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
241
Julia
Bobin
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
242
Julia
Dudek
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
243
Piotr
Sochacki
11
40
27.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
244
Martyna
Staśkiewicz
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
245
Martyna
Szahun
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
246
Kacper
Gacek
10
40
25%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
247
Adam
Karolak
10
40
25%
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
248
Julia
Niewiadoma
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
249
Jakub
Kaczmarczyk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
250
Paweł
Naumowicz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
251
Jakub
Tomiuk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
252
Zuzanna
Zamerluk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
253
Lidiia
Kostiukova
8
40
20%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
254
Aleksandra
Czechowska
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
255
Jakub
Komorowski
5
40
12.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
256
Adrianna
Bieć
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim , Gądków Wielki
Rejon 3
257
Pola
Klimczak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
258
Wiktoria
Seroka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
259
Aleksandra
Moc
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
260
Zuzanna
Kruszona
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
261
Milena
Rożniatowska
nieobecny/a
40
--
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
262
Kamil
Maćkowiak
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
263
Anna
Podhorecka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
264
Franciszek
Szymański
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników