Wyniki: Fizyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Fizyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
112 z 112 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:21
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Aneta
Musiałowska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Lubniewice
Rejon 3
2
Mikolaj Karol
Lisiecki
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
3
Sebastian Piotr
Obliński
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
4
Dawid
Roszak
97.2
100
97.2%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Alicja
Jakowczuk
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
6
Filip Piotr
Rodziewicz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Aleksandra
Olszewska
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
8
Mateusz
Antonowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
9
Adam
Zienkowicz
95
100
95%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
10
Łukasz
Pępkowski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
11
Michał
Ostojski
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
12
Julian
Roszak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
13
Łukasz
Białowąs
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Natalia
Marcinkowska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
15
Milena
Sajna
92.3
100
92.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
16
Hubert
Dec
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
17
Aleksandra
Balak
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
18
Kacper
Hamera
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
19
Dominik
Świątek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
20
Witold
Wroński
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
21
Amelia
Bagińska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
22
Piotr
Baszyński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Kajetan
Gusta
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
24
Kseniya
Dabryneuskaya
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
25
Wiktoria
Guszpit
90
100
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
26
Michał
Jurewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
27
Kamil
Kuleszka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Krystian
Marcul
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
29
Michał
Czaiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
30
Antoni
Kłobuchowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
31
Kacper
Szczesiak
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
32
Aleksander
Ulatowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
33
Konrad
Wyrwicki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Bartosz
Szafiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Paweł
Redzik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
36
Blanka
Binek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Bartosz
Bąk
89
100
89%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Magda
Liszewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
39
Julia
Pietruszka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
40
Antoni
Maciejowski
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Hubert Szymon
Obliński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Michał
Pietrzykowski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
43
Inga
Ćwioro
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Karolina
Ignaczak
88.9
100
88.9%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Alan
Horodyski
88
100
88%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
46
Klaudia
Paduch
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
47
Filip Karol
Szumowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Adam Zdzisław
Piznal
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Lena
Bednarska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
50
Michał
Buś
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
51
Kuba
Olszewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
52
Paweł
Stankiewicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
53
Fabian
Bumbul
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
54
Kacper
Kulczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
55
Paweł
Krzesik
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
56
Jakub
Haładuda
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
57
Andrzej
Wujaszek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
58
Martyna
Miśta
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
59
Magdalena
Nowak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
60
Jagoda
Trojnar
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
61
Jakub
Włodarczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
62
Aleksandra
Łudzicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
63
Katarzyna
Zielonka
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
64
Sebastian
Dudziak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
65
Mikołaj
Hipsz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
66
Michał
Michalski
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
67
Wiktoria
Gawron
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
68
Szymon
Fliegner
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Mikołaj
Irski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
70
Yaraslau
Karpitski
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Aleksandra
Kujawa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
72
Emil
Malinowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
73
Mikołaj
Sułkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
74
Aleksandra
Podhorecka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
75
Natalia
Popin
86
100
86%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
76
Aleksandra
Rozynek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
77
Marta
Jurczak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Patryk
Krzesński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Kacper
Mańkowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
80
Patryk
Służalec
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
81
Fabian
Augustyniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Marcin
Lembicz
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
83
Kacper
Osiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
84
Krzysztof
Kargul
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Marta
Kniaź
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Michał
Pawęska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
87
Jakub
Smyrak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Paweł
Buliński
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
89
Julia
Erdman
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
90
Mikołaj
Pacyna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
91
Oliwia
Tomala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Bartosz
Bartosiewicz
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
93
Kacper
Mysiorek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
94
Natalia
Stodolna
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Joanna
Bąkowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
96
Zuzanna
Pilas
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
97
Jakub
Daniluk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
98
Remigiusz
Marszałek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
99
Ignacy
Duda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
100
Klaudiusz
Paprocki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
101
Szymon
Rozwoda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Stanisław
Smyczyński
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
103
Pola
Gabler
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
104
Ireneusz
Kulicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
105
Miłosz
Skibiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Michał
Starszuk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
107
Łukasz
Kuźnik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
108
Kajetan
Gazdecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
109
Karol
Lewartowski
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
110
Maksymilian
Kamiński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
111
Patryk
Oryszewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
112
Samuel
Piotrowski
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników