Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 3 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
25 z 25 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:23
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Słubicki, Sulęciński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Tomasz
Szperka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
2
Anna
Martin
99
100
99%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
3
Nikola
Suchecka
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
4
Filip
Wierzbicki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
5
Fabian
Bumbul
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
6
Michał
Petlik
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
7
Hubert
Dec
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
8
Fabian
Kraska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
9
Mateusz
Grześkowiak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
10
Tomasz
Kondratowicz
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
11
Helena
Podruczny
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
12
Dawid
Dubiec
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
13
Małgorzata
Chańczewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
14
Igor
Wiencek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
15
Gabriela
Zając
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
16
Dominika
Głowacka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
17
Michał
Wadecki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
18
Wojciech
Bylinowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
19
Wiktor
Cichy
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
20
Agata
Goryńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
21
Amelia
Jurgiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
22
Julia
Kaczmarska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
23
Nikola
Kostrzewa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
24
Klaudiusz
Paprocki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
25
Szymon
Zachowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
wróć do listy publikacji wyników