Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 6 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
33 pkt z 40 pkt (83%)
Zakwalifikowani
14 z 107 (13.1%)
Data publikacji listy
2020-02-18 10:34:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Żarski, Żagański
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Michał
Sul
40
40
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
2
Paweł
Grześkowiak
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
3
Franciszek
Stelmach
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
4
Konrad
Dudek
38
40
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
5
Jakub
Kossowski
37
40
92.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
6
Kacper
Kupis
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
7
Szymon
Gajda
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
8
Maja
Lipińska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
9
Mateusz
Staśkiewicz
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
10
Jacek
Banaś
34
40
85%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
11
Jakub
Tęcza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
12
Mikołaj
Chaszczewski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
13
Marta
Jabłońska
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
14
Michał
Kuros
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
15
Milena
Kozińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
16
Mateusz
Walot
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
17
Julia
Bednarek
32
40
80%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
18
Magdalena
Czahajda
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
19
Michał
Jabłoński
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
20
Kacper
Gajda
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
21
Jakub
Sulikowski
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
22
Julian
Thomann
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
23
Dominika
Kulesza
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
24
Paweł
Lniak
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
25
Joanna
Adamowicz
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
26
Filip
Babiarz
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
27
Karolina
Pożoga
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
28
Maja
Konieczna
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
29
Gabriel
Sidorowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
30
Hubert
Matuska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
31
Marcin
Sekuła
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
32
Kacper
Dziurawiec
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
33
Sebastian
Matyasik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
34
Szymon
Wawrzyń
27
40
67.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
35
Kamila
Garczyńska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
36
Kacper
Błoński
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
37
Jacek
Handzlik
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
38
Karol
Hołowko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
39
Igor
Stolarek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
40
Oskar
Jagiełło
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
41
Hanna
Kiwerc
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
42
Maja
Fryga
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
43
Tomasz
Kanafa
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
44
Kacper
Kliński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
45
Hanna
Markiewicz
26
40
65%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
46
Bartosz
Olechno
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
47
Aleksandra
Walińciak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
48
Michał
Duszyński
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Wichowie , Wichów
Rejon 6
49
Tomasz
Woźniak
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
50
Miłosz
Stężycki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
51
Natalia
Marcinkowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
52
Paweł
Piskorz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
53
Jakub
Tołłoczko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
54
Emanuele
Przybylski
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
55
Karolina
Stojecka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
56
Michalina
Goch
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
57
Aleksandra
Skobelska
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
58
Korneliusz
Kaliszewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
59
Patryk
Rogóż
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Wichowie , Wichów
Rejon 6
60
Maciej
Jasinowski
23
40
57.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
61
Weronika
Tracz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
62
Roksana
Świętochowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
63
Fabian
Deć
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
64
Filip
Flaga
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
65
Mateusz
Koroblewski
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
66
Krzysztof
Kuchenbecker
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
67
Emilia
Tomczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
68
Sara
Baryła
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
69
Emil
Szymański
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
70
Michał
Starczewski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
71
Dawid Mikołaj
Laudacki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
72
Rainer
Czepiński
20
40
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
73
Michał
Furtak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
74
Jakub
Gontarczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
75
Bartosz
Sygutowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
76
Bartosz
Bębenek
20
40
50%
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
77
Bartosz
Michta
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
78
Bartłomiej
Grześkowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
79
Aleksandra
Iwaniuch
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
80
Kornelia
Jelinek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
81
Karolina
Paprzycka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
82
Igor
Tomkiewicz
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
83
Konrad
Kowalczuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
84
Paweł
Stankiewicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
85
Krzysztof
Moraczewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
86
Katarzyna
Wilczewska
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
87
Piotr
Osadczuk
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
88
Kinga
Trela
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
89
Martyna
Matysiak
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
90
Karol
Kąkol
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
91
Kamil
Wizdorf
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
92
Nadia
Kaczmarska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
93
Szymon
Popko
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
94
Wiktoria
Zaleska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
95
Patrycja
Banasiak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
96
Kalina
Rak
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
97
Konrad
Kaczkowski
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
98
Michał
Capar
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
99
Jakub
Stankiewicz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
100
Martyna
Bielewicz
8
40
20%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
101
Jakub
Sarańczak
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
102
Bartosz
Kruk
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
103
Wiktoria
Chmielowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
104
Kacper
Mazepa
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
105
Aleksander
Ostrycharz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
106
Dawid
Benyskiewicz
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
107
Katarzyna
Zielonka
nieobecny/a
40
--
Społeczna Szkoła Podstawowa w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników