Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
33 pkt z 40 pkt (83%)
Zakwalifikowani
17 z 119 (14.3%)
Data publikacji listy
2020-02-18 10:34:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Mariusz
Stefanik
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
2
Mikołaj
Soroko
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
3
Mateusz
Janczak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Jan
Kamiński
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
5
Wiktor
Artomski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Cezary Maciej
Czaniecki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Jakub
Domżalski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Krzysztof Maciej
Tyszer
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Karolina
Ignaczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Aleksander
Mielcuch
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Nikodem Marcin
Stręk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Mikołaj
Jachimowicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
13
Michał
Jurewicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
14
Igor Andrzej
Kukuć
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Jan
Żybura
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
16
Wojciech
Seligowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
17
Mikołaj
Tomaszewicz
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
18
Wiktor Jan
Krysztofiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
19
Piotr
Romankiewicz
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
20
Kornelia
Kaczmarek
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Alicja
Puchalska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
22
Tymoteusz Grzegorz
Widenka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Krzysztof Antoni
Gil
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Ignacy
Jantas
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Julia
Schulz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Konstanty Maksymilian
Kudosz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Mateusz
Bredla
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
28
Bartosz
Bąk
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Natasza Renata
Tyliszczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Nina
Ostrowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
31
Mateusz
Krawiec
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
32
Szymon
Jersz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Milena Izabela
Musiał
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Adam
Sklaski
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
35
Filip
Gadzała
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Mateusz
Jarmużek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Grzegorz Zbigniew
Wojciechowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
38
Wojciech
Kierszniowski
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Jakub Mikołaj
Buchert
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
40
Kacper
Ocimek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
41
Piotr
Antoszewski
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Marek Michał
Duda
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Michał
Kasperski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Szymon
Siwek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
45
Michał
Hołodniuk
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
46
Hanna
Olkisz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Aleksandra
Urbańska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Benedykt
Walczak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
49
Kacper Krzysztof
Rogulski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Przemysław Olaf
Rola
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Miłosz
Czajka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Mateusz Dariusz
Fabisz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Miłosz
Molenda
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
54
Szymon Marian
Nowak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Maciej
Owsiany
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
56
Gabriela Brygida
Pilarczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
57
Jan
Bajor
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
58
Jakub
Siuda
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Miłosz
Zastawny
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
60
Stefania
Ratajska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
61
Bartosz Łukasz
Skwarek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
62
Zuzanna
Grzymisławska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
63
Marek
Kościelniak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Tomasz Arkady
Rudnicki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Bartosz
Dolski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
66
Mikołaj
Dróbka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
67
Szymon
Fliegner
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Hanna
Kluczycka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Jakub Robert
Torzecki
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Tobiasz
Wardęga
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Maciej
Wiśniewski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
72
Mateusz
Zbyrad
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Zuzanna
Czerniawska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
74
Dawid
Mazurkiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
75
Jakub Adam
Ryżak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
76
Olgierd
Bogucki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
77
Tomasz
Luberadzki
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Bartosz
Nagórny
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
79
Gabriel
Kamedulski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
80
Karolina Elżbieta
Paramonczyk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Szymon
Kostusiak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Maja
Suder
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
83
Anastazja
Karbowiak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
84
Igor
Kuryś
20
40
50%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
85
Maksymilian
Baran
20
40
50%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
86
Diana
Fengler
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Oliwia Gabriela
Pilarczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
88
Marcin Ignacy
Błaszczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Kornel
Malinowski
20
40
50%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
90
Adrian
Rejdukowski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
91
Alicja Anna
Kaliszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Wanesa
Kozińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
93
Aleksandra
Mowczan
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
94
Daria
Walusiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Magdalena
Łącka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
96
Sebastian Piotr
Obliński
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Filip Piotr
Rodziewicz
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Antonina
Stürmer
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Michał
Borowczak
18
40
45%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Kacper
Walczak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Adrian
Biel
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Jakub Wojciech
Ciesielski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
103
Bartłomiej Tadeusz
Cieślik
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
104
Hubert Szymon0
Ligucki
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Maksymilian Tristan
Wołowicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
106
Hubert Szymon
Obliński
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Robert
Plezia
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Hanna
Kazimierska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
109
Bartłomiej
Hajzral
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
110
Blanka
Binek
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Agata
Krych
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
112
Maja
Januszewska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
113
Inez
Osos
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Adam
Wolański
13
40
32.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
115
Wojciech
Sokołowski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
116
Wiktoria
Sosnowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
117
Mateusz
Janczak
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
118
Hanna
Olkisz
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Bolesława Chrobrego w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Inga
Ćwioro
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników