Wyniki: Historia (Szkoła podstawowa) - Rejon 1 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Historia - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
33 pkt z 40 pkt (83%)
Zakwalifikowani
13 z 90 (14.4%)
Data publikacji listy
2020-02-18 10:34:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Gorzowski, Strzelecko-drezdenecki, Miasto Gorzów Wlkp.
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Fabian
Jurski
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
2
Szymon
Bałuk
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
3
Nina
Bogacz
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
4
Jakub
Zborowski
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
5
Liwia
Kozak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
6
Miłosz
Niekrasz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Zofia
Rabiega
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Jerzy
Kisielewski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
9
Maksymilian
Górecki
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Maksymilian
Kazikowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
11
Patryk
Kruszyna
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
12
Mieszko
Słopecki
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Agata
Żurek
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Mateusz
Hawryluk
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Paweł
Żukowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
16
Konrad
Leśniak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
17
Barbara
Szmania
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
18
Oskar
Martyła
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Konrad
Karwatowicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Aleksander
Chodór
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Jan
Lochert
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
22
Borys
Owczarzak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Bartosz
Mituła
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
24
Lucjan
Cudziło
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Kornel
Zawierucha
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
26
Jan
Stefańczyk
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
27
Bartosz
Dziemieńczuk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
28
Antoni
Lehmann
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
29
Wojciech
Grala
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
30
Natasza
Wójcik
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
31
Wojciech
Jacewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
32
Aleksander
Janicki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
33
Szymon
Janus
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
34
Igor
Leśniewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Paweł
Paluta
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
36
Jakub Henryk
Łopata
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
37
Szymon
Dominiak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
38
Oliwia
Bartkowiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
39
Martyna
Smolińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Piotr
Ilnicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
41
Adam
Lewosiński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Aleksandra
Gorzko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
43
Bartosz
Grześkowiak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
44
Hanna
Jankowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Adam
Kwiatkowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
46
Michał
Mach
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Wojciech
Przybyszewski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
48
Jędrzej
Galant
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
49
Oliwier
Maksymowicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
50
Robert
Kowalski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Melania
Trocka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Michał
Sigłowy
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
53
Adam
Ekiert
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Adrian
Szpałek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Ogardach , Ogardy
Rejon 1
55
Weronika
Koziarz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
56
Mateusz
Szachowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września-Woldenberczyków , Dobiegniew
Rejon 1
57
Oliwier
Kristel
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
58
Marcel
Legan
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
59
Kamil
Piechowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
60
Mateusz
Wilk
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Kuba
Styczyński
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
62
Filip
Fink
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
63
Maciej
Jabłoński
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
64
Michalina
Jędrzejczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Wiktor
Legutko
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Mateusz
Karlicki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Sara
Chmielecka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
68
Damian
Niemczuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
69
Matylda
Roszak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
70
Hubert
Tarasiuk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
71
Julia
Kosmalska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach , Ciecierzyce
Rejon 1
72
Martyna
Mądrawska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
73
Oskar
Szyszka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
74
Małgorzata
Janiszyn
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
75
Piotr
Marczak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Mikołaj
Hipsz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
77
Natalia
Zwierz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
78
Marek
Góral
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
79
Jan
Stanisławski
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
80
Nikola
Domian
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
81
Bartłomiej
Woronin
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Drezdenko
Rejon 1
82
Mariusz
Zieliński
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
83
Filip
Łydka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
84
Małgorzata
Janiszyn
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
85
Maria
Husiatyńska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
86
Natalia
Kowalewska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
87
Nela
Kreczko
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
88
Sandra
Stolarek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
89
Martyna
Mądrawska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
90
Michał
Stalka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników