Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
60
Próg kwalifikujący
47 pkt z 60 pkt (78%)
Zakwalifikowani
19 z 170 (11.2%)
Data publikacji listy
2020-02-20 13:40:53
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maciej
Gurmiński
57
60
95%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
2
Laia
Hain
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa , Lubięcin
Rejon 4
3
Anna Janina
Klement
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
4
Anastazja
Rogielska
56
60
93.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
5
Lukas
Kaiser
54
60
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
6
Tymoteusz
Stephan
54
60
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
7
Damian
Fołtyn
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
8
Sylwia Dragana
Ladešić
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
9
David
Sonko
53
60
88.3%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
10
Milena
Matwiejczuk
52.5
60
87.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
11
Natalia
Kromska
50.5
60
84.2%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
12
Julia
Wiśniewska
49
60
81.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
13
Kevin
Janicki
48
60
80%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
14
Wiktoria
Maciejewicz
48
60
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Maja
Barwińska
48
60
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
16
Dustin
Kalisch
47.5
60
79.2%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
17
Kacper
Pawelski
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
18
Agata
Wnuk
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
19
Jan
Grzeszczyszyn
47
60
78.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
20
Alexander
Janicki
46
60
76.7%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
21
Daniel
Spyrka
45.5
60
75.8%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
22
Nikola
Trafas
45
60
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
23
Agata
Wasielewska
45
60
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
24
Magdalena
Łącka
44.5
60
74.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
25
Milena
Gurmińska
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Wicinie , Wicina
Rejon 6
26
Piotr Szymon
Maruszczak
44
60
73.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Fabian
Dułak
44
60
73.3%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
28
Patrycja
Bakan
43.5
60
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
29
Dawid
Michałek
43.5
60
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
30
Paulina
Nowadzka
43
60
71.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
31
Barbara
Małek
43
60
71.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
32
Julia
Pawlik
42.5
60
70.8%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
33
Aleksandra
Kotwica
41
60
68.3%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
34
Filip
Kryszewski
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
35
Małgorzta
Kupińska
41
60
68.3%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
36
Piotr
Antoszewski
40.5
60
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Lidia
Dołęga
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
38
Daria
Myślicka
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
39
Olaf
Mendaluk
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Tomasz
Szperka
40
60
66.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
41
Aurelia
Chełmicka
39.5
60
65.8%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
42
Julia
Nowak
39
60
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
43
Natalia
Zych
39
60
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
44
Jakub
Czułada
38
60
63.3%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
45
Kinga
Hładka
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Julia
Sroka
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
47
Kamil
Taborowski
38
60
63.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
48
Mateusz
Klimaszyk
37.5
60
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Marianna
Grabska
37
60
61.7%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Karolina
Mantura
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
51
Daniel
Suchto
37
60
61.7%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
52
Antonina
Kłudka
36.5
60
60.8%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
53
Ksenia
Abramenkova
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Vanessa
Domaszewicz
36
60
60%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
55
Dawid
Durko
36
60
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
56
Gabriela Sylwia
Krasowska
35.5
60
59.2%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Aleksandra
Stutko
35.5
60
59.2%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
58
Aniela
Ostraszewska
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
59
Natalia
Gąsiorek
35
60
58.3%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Wojciech Stanisław
Regulski
34.5
60
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
61
Zuzanna
Miechowicz
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
62
Erik
Zarbock
34
60
56.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
63
Oliwia
Kols
33
60
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
64
Maja
Ochej
33
60
55%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
65
Paweł
Szpalik
32.5
60
54.2%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
66
Klaudia
Głodowicz
32.5
60
54.2%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
67
Nina
Bajko
32
60
53.3%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
68
Zuzanna
Szymaniec
32
60
53.3%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Mateusz
Czułada
32
60
53.3%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
70
Anna
Boberska
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
71
Julia
Myśków
32
60
53.3%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
72
Bartosz
Bąk
31.5
60
52.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Maciej
Kmiecik
31.5
60
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Maja
Gizicka
31.5
60
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Michalina
Mróz
31.5
60
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
31
60
51.7%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
77
Jagoda
Kupnicka
31
60
51.7%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Brian
Preston
30.5
60
50.8%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Julia
Cedro
30
60
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
80
Oskar
Moczyński
30
60
50%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
81
Łukasz
Sarnacki
30
60
50%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
82
Hanna
Rzaniecka
29.5
60
49.2%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
83
Oliwier
Mazur
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
84
Kevin
Timm
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
85
Amelia
Miśków
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
86
Antoni
Moniakowski
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
87
Jakub
Synowiec
29
60
48.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
88
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
28.5
60
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
89
Julia
Skała
28.5
60
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
90
Piotr
Przychodzeń
28
60
46.7%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
91
Nikola
Kalicka
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
92
Zuzanna
Kowalska
28
60
46.7%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
93
Michał
Krupa
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
94
Maciej
Zieliński
28
60
46.7%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
95
Sara
Wieczór
27.5
60
45.8%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
96
Paulina
Lewkowicz-Głodek
27.5
60
45.8%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
97
Bruno
Łokietko
27.5
60
45.8%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Alicja Anna
Jutrzenka
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Andrzej Paweł
Moroz
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Kamila
Głębocka
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
101
Marcin
Paździerski
27
60
45%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
102
Martyna
Szeliga
27
60
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
103
Błażej
Czajkowski
26.5
60
44.2%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
104
Agata
Goryńska
26.5
60
44.2%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
105
Emilia
Zapała
26.5
60
44.2%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
106
Maja
Zadrożna
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Filip
Babiarz
26
60
43.3%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
108
Zofia
Chorabik
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
109
Weronika
Kamińska
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
110
Natalia
Mioduszewska
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
111
Maksymilian
Vorwerk
26
60
43.3%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
112
Julia
Nowacka
25.5
60
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
113
Maria
Cichońska
25
60
41.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
114
Cezary
Knych
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
115
Mateusz
Milto
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
116
Aleksandra
Płudowska
25
60
41.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
117
Kinga
Trela
25
60
41.7%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
118
Jagoda
Bujko
24.5
60
40.8%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
119
Nikola
Suchecka
24.5
60
40.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
120
Marcin
Urbański
24.5
60
40.8%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
121
Bartosz
Janecki
24
60
40%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
122
Konrad
Koczorowski
24
60
40%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
123
Julia
Dobrzańska
24
60
40%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
124
Nikola
Szymczak
24
60
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
125
Fabian
Kraska
23.5
60
39.2%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
126
Janina
Frąckowiak
23.5
60
39.2%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
127
Michał
Guśniowski
23.5
60
39.2%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
128
Filip
Rejtan
23.5
60
39.2%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Adrianna
Kujawa
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
130
Kalina
Rak
23
60
38.3%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
131
Julia
Piotrowska
22.5
60
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
132
Wiktoria
Kolańska
22.5
60
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
133
Julia
Drozdowska
22.5
60
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
134
Michalina
Goch
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
135
Jakub
Kłos
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
136
Zuzanna
Musiał
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
137
Iga
Palewska
22
60
36.7%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Michał
Bieniek
21.5
60
35.8%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
139
Amelia
Marciniak
21.5
60
35.8%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
140
Aleksander
Klimas
21.5
60
35.8%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
141
Emilia
Marton
21.5
60
35.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
142
Kornelia
Kędrak
21.5
60
35.8%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
143
Jakub
Żabiński
21.5
60
35.8%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
144
Zuzanna Magdalena
Czyżewska
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
145
Martyna Dominika
Bykowska
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
146
Nikola
Kostrzewa
21
60
35%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
147
Jan
Żyto
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Jakub
Szymański
21
60
35%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
149
Julia
Grzywaczyk
21
60
35%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
150
Agata
Stefańczyk
20.5
60
34.2%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
151
Adam
Piątek
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
152
Łukasz
Gawron
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
153
Judyta
Barwinek
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
154
Miłosz
Skibiński
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Dawid
Krzyszewski
20
60
33.3%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
156
Hubert
Derlat
19
60
31.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
157
Jagoda
Korzeniowska
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
158
Oliwia
Radzik
19
60
31.7%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
159
Maciej Mikołaj
Spanbrucker
18.5
60
30.8%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
160
Natalia
Ilczyszyn
18
60
30%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
161
Bartosz Sebastian
Kiszkurno
18
60
30%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
162
Filip
Pietrusik
18
60
30%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
163
Monika
Madej
16
60
26.7%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
164
Nikola
Gromek
15.5
60
25.8%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
165
Amelia
Ciszek
15
60
25%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
166
Wiktoria
Skubisz
14.5
60
24.2%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
167
Dominika
Karbowiak
13.5
60
22.5%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
168
Jagoda
Czerkies
nieobecny/a
60
--
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
169
Kevin
Laurent
nieobecny/a
60
--
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
170
Mateusz
Truszkiewicz
nieobecny/a
60
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników