Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 3
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
196 z 196 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:27
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Paulina
Sobieraj
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Gabriela
Anders
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
3
Zofia
Błaszczak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Paulina
Suchecka
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Alexandra
Szykuła
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
6
Joanna
Michalewska
99
100
99%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Marianna
Grabska
98
100
98%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Tymoteusz Sylwester
Meuss
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Saffiyya
Shahabi
98
100
98%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
10
Liliana
Nazarenko
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
11
Kinga
Sowa
98
100
98%
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Marta
Garbacz
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Karolina
Piela
97
100
97%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
14
Max
Zawadzki
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
15
Łucja
Coupland
97
100
97%
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Amelia
Jurkowska
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
17
Agata
Mucha
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
18
Klaudia
Niedźwiecka
96
100
96%
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny Pro Novo , Bogaczów
Rejon 5
19
Aleksandra
Bogusz
96
100
96%
Szkołapodstawowa w Bukowie , Buków
Rejon 5
20
Alexandra
Rębisz
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Jakub
Smyrak
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
22
Mateusz
Cianciara
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Zuzanna
Jelinek
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
24
Kamil
Michura
95
100
95%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Alicja
Kołodziej
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
26
Mikołaj
Lisiecki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Mikołaj
Soroko
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
28
Bartosz
Pietrzak
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Aleksander Henryk
Beling
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
30
Paulina Anna
Makowska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
31
Maja
Panasewicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Nikola
Staniszewska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
33
Agnieszka
Warzywoda
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Wiktoria
Łysiak
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Zbigniew
Kamrat
94
100
94%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
36
Oliver
Kuzik
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Hanna
Zienkiewicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Brian
Preston
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Alicja
Puchalska
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
40
Chanel
Koruhn
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Bytnica
Rejon 5
41
Kacper
Kulczyk
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Pola
Szypiłko
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
43
Michał
Rogowicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
44
Olaf
Goleniewicz
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Kamila
Kaszubińska
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Gabriela
Jaszczyszyn
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
47
Łukasz
Mariański
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Kacper
Burzyński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Sebastian
Grzywacz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Hubert
Kuściukiewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Michał
Jurewicz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
52
Ifeoluwa Jan
Lasege
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Dominik
Rak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Alex
Wróz
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
55
Zofia
Chomiak
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
56
Krystian Artur
Banasiak
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Oskar Łukasz
Polański
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Tymoteusz Grzegorz
Widenka
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Bartosz
Jaworski
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
60
Zofia
Ziemiańska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
61
Jan
Bajor
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
62
Jakub
Kaczmarek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
63
Lena
Bednarska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
64
Szymon
Fliegner
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Wojciech
Lubin
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
66
Zuzia
Szrama
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
67
Nikola
Smolarczyk
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Iga Magdalena
Kurzymska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Emilia
Zielonko
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Nadia
Ostrycharczyk
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
71
Maja
Chorostin
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
72
Lena
Daszkiewicz
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Natalia
Forgel
90
100
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Filip
Wójcik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
75
Jonatan
Goleniewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
76
Samuel
Piotrowski
90
100
90%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
77
Marcel
Libelt
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Paweł Stanisław
Badurek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
79
Mateusz
Bok
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
80
Marcelina Maria
Kasprzyk
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Klara
Bodnar
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Diego
Moran -Sroka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Maja Hanna
Czechowska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Maciej
Drzygała
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
85
Emilia
Hybner
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Karolina
Skowronek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
87
Cezary
Borzęcki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
88
Grzegorz
Sapiński
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
89
Marta
Jurczak
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Julia
Rosalska
88
100
88%
Zespół Edukacyjny - Szkoła Podstawowa , Osiecznica
Rejon 5
91
Pascal
Andrzejewski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
92
Martyna
Perwińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
93
Mateusz
Milto
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
94
Bartosz Łukasz
Skwarek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
95
Hanna
Walczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
96
Ewa
Szurkowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
97
Aleksandra
Wysoczańska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
98
Wiktoria
Łuczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
99
Paweł
Budziak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
100
Jędrzej
Urbanek
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
101
Zuzanna
Czepan
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
102
Liwia
Mazurczak
87.5
100
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
103
Jacek
Bernaciak
87
100
87%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
104
Oliwia
Pilarczyk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Jakub
Wasilewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
106
Błażej
Witkiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
107
Oliwia
Madej
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Emilia
Majewska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Klaudia
Kamecka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
110
Adam Karol
Stasiak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Magdalena
Łącka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
112
Maja
Przybylak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Mjra Henryka Sucharskiego , Zielona Góra
Rejon 5
113
Magdalena
Łosyk
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Olivia
Pyśk
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
115
Hanna
Mirkowska
87
100
87%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
116
Emilia
Taraszka
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Julia
Kujawska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Michał
Lechocki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
119
Kinga
Wojtowicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Bytnica
Rejon 5
120
Gabriela
Lejnsztern
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Pola
Gabler
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Jakub Rafał
Koturbasz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
123
Agata
Cicha
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Julia Ewa
Kurowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
125
Miłosz
Skibiński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Martyna
Majewska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
127
Dominik
Ochocki
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
128
Wiktoria
Kozłowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
129
Nicola
Marszałek
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
130
Natalia
Otolińska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
131
Nadia Magdalena
Rynkiewicz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
132
Karolina
Kasperska
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
133
Andrzej
Chorostin
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
134
Jakub
Gajewski
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Jakub
Kostka
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Dawid
Misiak
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Hubert
Kifert
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Bartosz
Wilczyński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Anita
Pantaleo
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Jakub
Szczepaniak
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Simon
Tepper
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
142
Oliwia
Szczepaniak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
143
Martyna
Walencik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
144
David
Tepper
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
145
Wojciech
Zubowicz
86
100
86%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
146
Karol
Wolski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
147
Oliwia Magdalena
Blumensztain
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Maja
Michura
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Piotr Jan
Stachurski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
150
Aleksander
Bohatkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
151
Marika Odeta
Szmańda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Filip Andrzej
Tokarz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Mateusz
Bredla
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
154
Nikola
Chwojnicka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
155
Anna
Karłyk
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Karol
Skorodecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
157
Amelia
Szmaj
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
158
Sebastian
Kurtyka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
159
Wiktor
Urbanek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
160
Mikołaj Andrzej
Dróbka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
161
Oliwia
Jawińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
162
Adam
Kaczmarek
85
100
85%
Zespół Edukacyjny - Szkoła Podstawowa , Osiecznica
Rejon 5
163
Patrycja Anna
Mielcarek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Grzegorz
Morawski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
165
Julia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 13 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Julia
Jagoda
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Gabriela Brygida
Pilarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
168
Damian Mateusz
Cierpica
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
169
Stanisław
Siatecki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
170
Julianna
Kustra
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Julia
Nagórska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Justyna
Patan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Mateusz
Zbyrad
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Adam
Piznal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
175
Robert
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
176
Julia
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
177
Filip Piotr
Rodziewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
178
Filip
Kowalski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
179
Wiktor
Raczyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Filip
Szumowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Krzysztof
Ossowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
182
Francis
Yeow
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
183
Jakub
Synowiec
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
184
Amelia
Szurkowska
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
185
Oskar
Ratajczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
186
Roksana
Zagórna
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Radnicy , Radnica
Rejon 5
187
Nikola
Szymczak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
188
Szymon
Czajkowski-Mazurkiewicz
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
189
Patryk
Wiernicki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
190
Anna
Malska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
191
Jagoda Magdalena
Urbaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
192
Zuzanna Halina
Urbaniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Olga
Michniewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
194
Gabriell
Pyśk
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
195
Jakub
Sławiński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
196
Mateus
Truszkiewicz
85
100
85%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników