Wyniki: Język Angielski (Szkoła podstawowa) - Rejon 4 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Angielski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
56 z 56 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:27
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Nowosolski, Wschowski
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Maria
Ziemek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
2
Hanna
Kuzimowicz
98
100
98%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
3
Szymon
Korzan
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
4
Eryk
Skuriat
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
5
Emilia
Wasyluk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
6
Jakub
Niedźwiecki
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
7
Milena
Amrogowicz
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
8
Agata
Zielińska
95
100
95%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
9
Wiktor
Zygart
95
100
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
10
Alicja
Wawrzkowicz
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
11
Oliwier
Wróbel
94
100
94%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
12
Bartłomiej
Jasiński
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
13
Marta
Nietyksza
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
14
Paulina
Borowczyk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa , Lubięcin
Rejon 4
15
Aleksander
Klimas
92
100
92%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
16
Emilian
Skowroński
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
17
Hanna
Gombrych
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
18
Milena
Kaczmarek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
19
Jack
Rothermel
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
20
Jakub
Haładuda
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
21
Julia
Merk
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
22
Aleksandra
Olszewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
23
Tobiasz
Kozieł
90
100
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
24
Michalina
Grzelka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
25
Rafał
Małek
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
26
Leszek
Korzan
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
27
Michał
Kostka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
28
Natalia
Kowalska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
29
Tomasz
Orzechowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
30
Damian
Rojek
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
31
Natalia
Czaplińska
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
32
Sergiusz
Turkiewicz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
33
Mateusz
Strzelczyk
87
100
87%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
34
Piotr
Ciesielski
86
100
86%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
35
Franciszek
Czuchraj
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
36
Zofia
Dubaniowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
37
Maciej
Lewandowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
38
Miłosz
Mikuła
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
39
Tomasz
Chałupka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
40
Aleks
Sobala
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
41
Zofia
Duczmal
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
42
Jakub
Kominek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
43
Dawid
Kosiński
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
44
Kornel
Mokrogulski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
45
Aleksandra
Mąkosza
85
100
85%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
46
Norbert
Nowak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
47
Adrianna
Kulczycka
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
48
Kornelia
Budzan
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
49
Iwona Helena
Ćwiek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
50
Ewelina
Bulsa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
51
Zuzanna
Mischker
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
52
Dawid
Pędziwiatr
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
53
Michał
Machało
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
54
Hanna
Skrzypczak
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
55
Karolina
Urbanowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
56
Martyna
Więckowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
wróć do listy publikacji wyników