Wyniki: Język Niemiecki (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Niemiecki - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
170 z 170 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:33
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Milena
Matwiejczuk
100
100
100%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
2
Mateusz
Milto
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
3
Jakub
Synowiec
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
4
Miłosz
Skibiński
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Anastazja
Rogielska
99
100
99%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
6
Laia
Hain
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Lubięcin
Rejon 4
7
Milena
Gurmińska
98
100
98%
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Wicinie , Wicina
Rejon 6
8
Sylwia Dragana
Ladešić
98
100
98%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
9
Mateusz
Czułada
97
100
97%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
10
Zuzanna
Szymaniec
97
100
97%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Damian
Fołtyn
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
12
Cezary
Knych
97
100
97%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
13
Agata
Wasielewska
97
100
97%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
14
Mateusz
Truszkiewicz
97
100
97%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
15
Piotr Szymon
Maruszczak
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Mateusz
Klimaszyk
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
96
100
96%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
18
Paulina
Nowadzka
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
19
Klaudia
Głodowicz
96
100
96%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
20
Julia
Wiśniewska
96
100
96%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
21
Jagoda
Bujko
95
100
95%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
22
Jan
Grzeszczyszyn
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
23
Oliwia
Kols
95
100
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
24
Julia
Pawlik
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
25
Julia
Grzywaczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
26
Natalia
Kromska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
27
Kinga
Hładka
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Jan
Żyto
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Aurelia
Chełmicka
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Filip
Kryszewski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
31
Jagoda
Kupnicka
94
100
94%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Wojciech Stanisław
Regulski
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
33
Tymoteusz
Stephan
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
34
Nikola
Trafas
94
100
94%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
35
Kevin
Janicki
94
100
94%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
36
Natalia
Zych
94
100
94%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
37
Anna Janina
Klement
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
38
Kinga
Trela
93
100
93%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
39
Daniel
Suchto
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
40
Julia
Nowak
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
41
Julia
Skała
93
100
93%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
42
Aleksandra
Stutko
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
43
Marianna
Grabska
92
100
92%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Bartosz
Bąk
92
100
92%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Fabian
Dułak
92
100
92%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
46
Maciej Mikołaj
Spanbrucker
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
47
Wiktoria
Maciejewicz
92
100
92%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Maksymilian
Vorwerk
92
100
92%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
49
Dustin
Kalisch
92
100
92%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
50
Marcin
Paździerski
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
51
Daniel
Spyrka
92
100
92%
Zespół Szkolno - Przedszkolny , Kargowa
Rejon 5
52
Kornelia
Kędrak
91.6
100
91.6%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
53
Nina
Bajko
91
100
91%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
54
Gabriela Sylwia
Krasowska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
55
Anna
Boberska
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
56
Natalia
Gąsiorek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Paulina
Lewkowicz-Głodek
91
100
91%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
58
Amelia
Miśków
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
59
Karolina
Mantura
91
100
91%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
60
Maciej
Gurmiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
61
Maja
Gizicka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Maciej
Kmiecik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Zuzanna Magdalena
Czyżewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
64
Michalina
Goch
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
65
Aleksander
Klimas
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
66
Sara
Wieczór
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
67
Jakub
Kłos
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
68
Vanessa
Domaszewicz
90
100
90%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
69
Magdalena
Łącka
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
70
Alexander
Janicki
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
71
Aniela
Ostraszewska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
72
Jakub
Żabiński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
73
Julia
Cedro
89
100
89%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
74
Dawid
Krzyszewski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
75
Natalia
Mioduszewska
89
100
89%
Szkoła Podstawowa w Janczewie , Janczewo
Rejon 1
76
Barbara
Małek
89
100
89%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
77
Filip
Rejtan
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Daria
Myślicka
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
79
Kacper
Pawelski
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
80
Michalina
Mróz
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Łukasz
Sarnacki
89
100
89%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
82
Piotr
Antoszewski
89
100
89%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Ksenia
Abramenkova
88.3
100
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
84
Kevin
Laurent
88.3
100
88.3%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Julia
Sroka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
86
Fabian
Kraska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
87
Monika
Madej
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
88
Nikola
Kostrzewa
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Słońsku , Słońsk
Rejon 3
89
Julia
Myśków
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Witoszynie , Witoszyn
Rejon 6
90
Nikola
Szymczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
91
Maja
Ochej
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Kevin
Timm
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
93
Kamil
Taborowski
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
94
Agata
Wnuk
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
95
Weronika
Kamińska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
96
Oliwier
Mazur
88
100
88%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
97
Julia
Piotrowska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
98
Nikola
Suchecka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
99
Jagoda
Czerkies
88
100
88%
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
100
Nikola
Kalicka
88
100
88%
Szkoła Podstawowa im. Kpt. St. Betleja , Przewóz
Rejon 6
101
Brian
Preston
88
100
88%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
102
David
Sonko
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
103
Hubert
Derlat
87
100
87%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
104
Jakub
Czułada
87
100
87%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
105
Lidia
Dołęga
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
106
Olaf
Mendaluk
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
107
Aleksandra
Kotwica
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
108
Andrzej Paweł
Moroz
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
109
Jakub
Szymański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
110
Zuzanna
Musiał
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
111
Piotr
Przychodzeń
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
112
Filip
Pietrusik
87
100
87%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
113
Agata
Goryńska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
114
Judyta
Barwinek
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
115
Antonina
Kłudka
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
116
Maja
Barwińska
86.8
100
86.8%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
117
Filip
Babiarz
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
118
Patrycja
Bakan
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
119
Maja
Zadrożna
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Martyna Dominika
Bykowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
121
Kamila
Głębocka
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
122
Bartosz Sebastian
Kiszkurno
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
123
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
124
Julia
Dobrzańska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
125
Janina
Frąckowiak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
126
Michał
Krupa
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
127
Paweł
Szpalik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
128
Bartosz
Janecki
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
129
Jagoda
Korzeniowska
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
130
Zuzanna
Kowalska
86
100
86%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
131
Aleksandra
Płudowska
86
100
86%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzepielowie , Krzepielów
Rejon 4
132
Łukasz
Gawron
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
133
Michał
Guśniowski
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
134
Oliwia
Radzik
86
100
86%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
135
Kalina
Rak
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
136
Emilia
Zapała
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
137
Agata
Stefańczyk
86
100
86%
Szkoła Podstawowa , Klenica
Rejon 5
138
Maciej
Zieliński
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
139
Alicja Anna
Jutrzenka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Julia
Drozdowska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
141
Adrianna
Kujawa
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
142
Michał
Bieniek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
143
Błażej
Czajkowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
144
Iga
Palewska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Zofia
Chorabik
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
146
Wiktoria
Kolańska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
147
Bruno
Łokietko
85
100
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Amelia
Ciszek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
149
Dawid
Durko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
150
Natalia
Ilczyszyn
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
151
Nikola
Gromek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
152
Lukas
Kaiser
85
100
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
153
Amelia
Marciniak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
154
Emilia
Marton
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
155
Zuzanna
Miechowicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
156
Oskar
Moczyński
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
157
Antoni
Moniakowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
158
Martyna
Szeliga
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
159
Małgorzta
Kupińska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
160
Hanna
Rzaniecka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
161
Dominika
Karbowiak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa Im.Danuty Siedzikówny "Inki" , Chlebowo
Rejon 5
162
Adam
Piątek
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
163
Dawid
Michałek
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
164
Tomasz
Szperka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
165
Wiktoria
Skubisz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
166
Marcin
Urbański
85
100
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
167
Julia
Nowacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
168
Erik
Zarbock
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
169
Maria
Cichońska
85
100
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
170
Konrad
Koczorowski
85
100
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
wróć do listy publikacji wyników