Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 1
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
60 z 559 (10.7%)
Data publikacji listy
2020-02-20 12:59:31
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Amelia
Bagińska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
2
Alicja
Jakowczuk
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
3
Alicja
Puchalska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
4
Szymon
Niedziela
39
40
97.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
5
Aleksander
Ulatowski
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
6
Maksymilian
Hrabski
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
7
Paweł
Buliński
38
40
95%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
8
Szymon
Fliegner
38
40
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Joanna
Michalewska
38
40
95%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Hubert
Silny
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Sebastian Piotr
Obliński
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
12
Adriana
Wawruszczak
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
13
Jakub
Zborowski
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
14
Hubert
Chilczuk
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
15
Karol
Adamczewski
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
16
Tomasz Grzegorz
Blaut
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Karolina
Ignaczak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Jakub
Mażul
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
19
Patryk
Krystek
37
40
92.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
20
Agnieszka
Warzywoda
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
21
Mikołaj
Tomaszewicz
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
22
Jan
Siczyński
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Kornelia
Bartoszewicz
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Piotr Wojciech
Regeńczuk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
25
Karol
Brzeziński
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
26
Emil
Malinowski
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
27
Adam Zdzisław
Piznal
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
28
Mateusz
Bredla
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
29
Andrzej
Majorczyk
36
40
90%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
30
Simon
Tepper
36
40
90%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
31
Ziemowit
Demut-Wachocki
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzelcach Krajeńskich , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
32
Marta
Jurczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
33
Mikołaj Karol
Lisiecki
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Maja
Naumowicz
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
35
Borys
Owczarzak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
36
Marcin
Lembicz
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
37
Filip
Rodziewicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Hubert
Sobolewski
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
39
Julia
Merk
35
40
87.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
40
David
Tepper
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Maszewie , Maszewo
Rejon 5
41
Agata
Żurek
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
42
Cyprian
Górczewski
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
43
Mikołaj
Soroko
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
44
Kamil
Buczyński
34
40
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
45
Mikołaj
Rawski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
46
Maria
Ziemek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
47
Paweł
Budziak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
48
Michalina
Frieske
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
49
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Mikołaj
Hipsz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
51
Adam
Horobiński
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
52
Jakub
Kruk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
53
Blanka
Pałys
34
40
85%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Julia
Nowak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
55
Wojciech
Piątkowski
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
56
Przemysław Olaf
Rola
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Witold
Wroński
34
40
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
58
Anna
Szakiel
34
40
85%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
59
Hubert
Kifert
34
40
85%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
60
Marek
Żurko
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
61
Jan
Stępień
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Emilia
Mijas
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Paweł
Koszykowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
64
Tomasz
Bielawski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
65
Konrad
Gaweł
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
66
Jan
Kaźmierczyk
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Dominika
Krzyżanowska
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
68
Kacper
Kupis
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
69
Kacper
Tyrka
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Michał
Michalski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
71
Dominika
Partyka
33
40
82.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
72
Maria
Piasek
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
73
Aleksandra
Balak
33
40
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
74
Jakub Henryk
Łopata
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
75
Szymon
Twardowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
76
Maciej
Drzygała
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
77
Jakub
Kramarzewski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
78
Antoni
Kłobuchowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa w Gęstowicach , Gęstowice
Rejon 5
79
Jakub
Smyrak
33
40
82.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Piotr
Baszyński
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
81
Matylda
Wojewódka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
82
Damian
Durka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
83
Szymon
Borowiak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
84
Marcin
Jakubowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
85
Nikodem
Konieczny
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Maksymilian
Kazoń
32
40
80%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
87
Anna
Krokhmal
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
88
Martyna
Bebrys
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
89
Konrad
Kowalczuk
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
90
Adam
Krasnowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
91
Jakub
Tołłoczko
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
92
Tymoteusz
Kuchta
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
93
Gracjan
Lemański
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
94
Hubert Szymon
Obliński
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
95
Tomasz
Sadowski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
96
Julia
Nowak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
97
Natan
Walczak
32
40
80%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Agnieszka
Kaniowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
99
Krzysztof
Kargul
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
100
Maciej
Kowalewski
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
101
Bartosz
Pietrzak
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Adam
Łapka
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
103
Szymon
Korzan
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
104
Wojciech
Pasterniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Jakub
Chyży
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
106
Julian
Wolański
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Diana
Fengler
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Michał
Czaiński
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
109
Kacper
Hamera
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
110
Alan
Nowicki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Wiktor Jan
Przyjemski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
112
Mikołaj
Szubała
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
113
Weronika
Janiszewska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
114
Mateusz
Witchen
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
115
Karolina
Kasperska
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Jakub
Czaplicki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
117
Jakub
Kloc
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
118
Eliza
Łysiak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
119
Mateusz
Reszel
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
120
Krzysztof
Różycki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
121
Maria Magdalena
Tomczyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Hanna
Kluczycka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
123
Paweł
Stankiewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
124
Lena
Żywicka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
125
Maciej
Czekaj
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
126
Jakub
Landzwojczak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Paweł
Redzik
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
128
Adrian
Konradowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
129
Bartłomiej
Marcela
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
130
Julita
Ganczar
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
131
Wojciech
Marzec
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
132
Mateusz
Chybin
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
133
Patrycja
Barzyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
134
Zofia
Charkot
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
135
Jakub
Chmara
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
136
Julia
Glapa
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
137
Olga
Grabska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
138
Olaf Marian
Mantorski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
139
Krystian
Marcul
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
140
Mikołaj
Pacyna
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Maciej
Paluta
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
142
Jan
Urbański
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
143
Julia
Góralczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
144
Paulina
Lewkowicz-Głodek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
145
Ada
Papis
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
146
Samuel
Piotrowski
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
147
Oliwia
Nabożna
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
148
Maciej
Siwik
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
149
Julia
Łotarewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
150
Dominika
Skarżyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
151
Tomasz
Skoracki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Aleksandra
Jabłońska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
153
Adam
Kołodyński
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
154
Alan
Jaskólski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
155
Jan
Horodecki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
156
Aleksandra
Olszewska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
157
Wiktor
Stachowiak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Oliwier
Gałosz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ośnie Lubuskim , Ośno Lubuskie
Rejon 3
159
Michał
Czerniak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Bartłomiej
Wanat
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Mateusz
Staśkiewicz
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
162
Jerzy
Kisielewski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
163
Michał
Pietrzykowski
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
164
Adrian
Płatkiewicz
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
165
Paulina
Suchecka
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Kseniia
Abramenkova
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
167
Julia
Bartosik- Klockowska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
168
Wiktoria
Radziemska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
169
Mateusz Andrzej
Redzik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
170
Szymon
Lubert
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Paweł
Szpalik
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
172
Filip
Tomaszewski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
173
Bartosz
Bąk
29
40
72.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
174
Hanna
Bekisz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
175
Zbigniew
Hałabura
29
40
72.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
176
Maciej
Benda
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
177
Jakub
Daniluk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
178
Kacper
Dziurawiec
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
179
Szymon
Gibki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
180
Bartłomiej
Gruszczyński
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
181
Magda
Liszewska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
182
Mateusz
Mendel
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
183
Łukasz
Sarnacki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
184
Aleksandra
Skobelska
29
40
72.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
185
Piotr
Wujciów
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
186
Małgorzata
Sulikowska
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Krzysztof
Walasek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
188
Kornel
Filipowski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
189
Hanna
Gombrych
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
190
Maciej
Abramczuk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
191
Agata
Goryńska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Boczowie , Boczów
Rejon 3
192
Bartłomiej Tadeusz
Cieślik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
193
Anna
Malinowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
194
Szymon
Butkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Kijach , Kije
Rejon 5
195
Remigiusz
Marszałek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
196
Emilia
Mazurkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
197
Bartosz
Nagórny
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
198
Anna
Spychała
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
199
Karolina
Tołłoczko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
200
Jan
Żyto
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Julia
Pechacz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
202
Julian
Przybylski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
203
Aniela
Dylewicz
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
204
Kamil
Otto
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
205
Kajetan
Rosak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Stefania
Ratajska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
207
Piotr
Sługocki
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
208
Tomasz
Urbaniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
209
Bartłomiej
Wojciechowski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
210
Daniel
Chamera
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
211
Przemysław
Nowak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
212
Piotr
Capar
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 10 w Żarach im. Armii Krajowej , Żary
Rejon 6
213
Wojciech
Kierszniowski
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
214
Piotr
Pisański
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
215
Szymon
Sałęga
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
216
Agata
Wasielewska
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
217
Mikołaj
Wawrzynowicz
28
40
70%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
218
Mateusz
Zabiegała
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
219
Maksymilian
Łokaj
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
220
Jakub
Burchardt
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
221
Bartosz
Działkowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
222
Igor
Grzelak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Wiktor
Ilnicki
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
224
Joanna
Kiławiec
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
225
Alicja
Hajdasz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
226
Agata
Jędrych
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
227
Stanisław
Sikora
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
228
Karol
Stoszek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
229
Filip
Szymanek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubiszynie , Lubiszyn
Rejon 1
230
Julia
Kamińska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
231
Łukasz
Święcicki
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
232
Natalia
Marcinkowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
233
Natalia
Popin
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
234
Kinga
Starzak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
235
Piotr
Tkaczewski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
236
Bartosz
Łukasiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
237
Kacper
Brzozowski
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
238
Marta
Kniaź
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
239
Mateusz
Zbyrad
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
240
Michał
Rutka
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
241
Natalia
Chabiniak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
242
Jagoda
Bajko
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
243
Filip
Filipczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
244
Mateusz
Grzelczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
245
Kamil
Głowacz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie , Goszczanowo
Rejon 1
246
Maciej
Adamczewski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
247
Wojciech
Bielicz
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
248
Agata
Borakiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
249
Michał
Furtak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy , Miodnica
Rejon 6
250
Kamil
Tomaszewski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
251
Dominika
Barzdo
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
252
Julia
Wójcik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
253
Zofia
Gembara
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
254
Szymon
Loga
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
255
Julia
Piasecka
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
256
Hubert Andrzej
Radzik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
257
Michał
Krupa
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
258
Joanna
Rosiak
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
259
Jagoda
Tomaszek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
260
Franciszek
Łopuszański
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
261
Natalia
Wasilewska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
262
Piotr
Żarczyński
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
263
Aleksandra
Kowalska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
264
Hanna
Słomka
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
265
Gracjan
Woźnica
26
40
65%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
266
Emilia
Wieliczko
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
267
Oliwia
Kwak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
268
Szymon
Grzyb
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
269
Piotr
Maruszczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
270
Jakub
Hajnold
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
271
Wiktor
Kaczorowski-Boła
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
272
Martyna
Sendyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
273
Emilia
Lubnau
26
40
65%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
274
Karolina
Sokołowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
275
Aleksandra
Stutko
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
276
Mateusz
Wziętek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
277
Julia
Zygmanowska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
278
Piotr
Sochacki
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
279
Zuzanna Magdalena
Czyżewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
280
Paulina
Espenner-Dominik
25
40
62.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
281
Ignacy
Juszkiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
282
Marcel
Hościłowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
283
Adam
Makles
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
284
Kinga
Chwiedziuk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
285
Nikola
Jurec
25
40
62.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
286
Jonatan
Goleniewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
287
Jakub
Skotarczak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
288
Blanka
Stepa
25
40
62.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
289
Wojciech
Siembida
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
290
Jakub
Stepaniak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
291
Jakub
Zarzecki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
292
Natalia
Zjawin
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
293
Amelia
Jamróz
25
40
62.5%
Prywatna Szkoła Podstawowa O Profilu Artystycznym , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
294
Wojciech
Mazurczak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Smogórach , Smogóry
Rejon 3
295
Mateusz
Wiśniewski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
296
Piotr
Zmórzyński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
297
Bartosz
Jaworski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
298
Maria
Kostecka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
299
Mateusz
Pinkosz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
300
Aleksander
Ostrycharz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
301
Karolina
Piela
25
40
62.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa św. Stanisława Kostki , Zielona Góra
Rejon 5
302
Radosław
Kasprzyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie , Konotop
Rejon 4
303
Antoni
Kudlaszyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Kołczynie , Kołczyn
Rejon 3
304
Vanessa
Kurkiewicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
305
Bartosz
Michta
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
306
Oskar Krystian
Piotrowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
307
Sebastian
Robiński
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
308
Nina
Wasij
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
309
Mikołaj
Wąsowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
310
Maximilian
Zatorski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
311
Dominik
Danicki
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
312
Julia
Dudek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
313
Julia
Dąbrowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
314
Anna
Kibała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
315
Miłosz
Kowalczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
316
Michał
Machało
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
317
Zuzanna
Sygutowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
318
Adam
Kwiatkowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
319
Dominik
Zieliński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
320
Aleksander
Kępiński
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
321
Wojciech Ignacy
Rola
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
322
Adam
Zienkowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
323
Irena
Śledzińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
324
Aleksandra
Podhorecka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
325
Olaf
Migdal
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
326
Bartosz
Rakowski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
327
Dorian Szymon
Stokwiszewski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
328
Krzysztof
Tyszer
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
329
Nela
Wojewódka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
330
Bruno
Łokietko
24
40
60%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
331
Maciej
Łozyniak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kożuchów
Rejon 4
332
Magdalena
Łącka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
333
Martyna
Górniak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
334
Maciej
Adamiak
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
335
Michał
Buś
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
336
Szymon
Gajda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
337
Gabriela
Golba- Byczkowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
338
Oliwia
Matuszak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
339
Julia
Pietrołaj
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
340
Zuzanna
Wojciech
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
341
Małgorzata
Pietrzyk
24
40
60%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
342
Krzysztof
Pilarczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
343
Tobiasz
Romplaski
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
344
Adam
Urbanowicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
345
Wojciech
Ratajczak
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
346
Karolina
Witka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
347
Iwo Krzysztof
Borkowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
348
Łukasz
Gawron
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
349
Barbara
Piaszczyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
350
Michał
Brzechwa
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
351
Marta
Budner
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
352
Wiktoria
Fabiańczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
353
Małgorzata Jagoda
Grzelak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
354
Maria
Duchnowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
355
Zuzanna
Bilewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
356
Kacper
Iwachów
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
357
Michał
Jurewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
358
Nikola
Szymczak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
359
Yaraslau
Karpitski
23
40
57.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
360
Łukasz
Kojtych
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
361
Kacper
Szczesiak
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
362
Filip
Kasprzak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
363
Ewelina
Kosińska
23
40
57.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
364
Lidiia
Kostiukova
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
365
Mikołaj
Szlosowski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
366
Łukasz Herbert
Kuźnik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
367
Damian
Cebula
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
368
Zuzanna
Nowacka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
369
Kacper
Stępczyński
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
370
Gabriela
Wołoszyn
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
371
Anna
Cedro
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
372
Kamil
Hadrysiak
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
373
Michał
Kowalczyk
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
374
Eduard
Tkachenko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
375
Michał
Świeciński
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
376
Irwin
Wydrzyński
23
40
57.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
377
Nikola
Lachowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
378
Jacek
Skrzypczak
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
379
Filip
Wójcik
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
380
Gracjan
Ślifierz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
381
Aleksandra
Okrzymowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Osowa Sień
Rejon 4
382
Jakub
Habura
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
383
Konrad
Andrys
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
384
Mateusz
Antonowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
385
Zuzanna
Czerniawska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
386
Sergiusz
Makowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
387
Michał
Czubkowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
388
Bartosz
Goździk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
389
Jakub
Częstochowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej , Nowe Miasteczko
Rejon 4
390
Julia
Jaros
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
391
Michał
Pilarczyk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
392
Emila
Sudoł
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
393
Wiktor
Ślemp
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
394
Oliwia
Jawińska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
395
Julia
Jaworska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
396
Konrad
Koczorowski
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
397
Eryk
Kwiecień
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Wawrowie , Wawrów
Rejon 1
398
Wiktor
Katolicki
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
399
Natalia
Kunefał
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
400
Igor
Rybaczek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
401
Filip
Ciesielski
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
402
Jan
Jurkowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
403
Amelia
Kostrzyńska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
404
Filip
Kęsik
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
405
Kacper
Marcichowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
406
Bruno
Marcinkiewicz
22
40
55%
Pierwsza Szkoła Podstawowa Montessori w Gorzowie Wielkopolskim , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
407
Aleksandra
Podhajska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
408
Dominika
Magdziarz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
409
Antoni
Moniakowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
410
Michał
Stępień
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
411
Julia
Nyc
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
412
Antoni
Szczepaniak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
413
Karolina
Widak
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
414
Mateusz
Żelengowski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
415
Jakub
Prałat
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
416
Julia
Wawrzyniak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
417
Marcel
Harasimowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
418
Bartosz
Siewierski
22
40
55%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
419
Jakub
Tęcza
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
420
Paulina
Sobieraj
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
421
Wiktoria
Sosnowska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
422
Emilia
Macierzyńska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
423
Zofia
Mejza
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
424
Marta
Kucharska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
425
Jakub
Krawczyk
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
426
Maciej Krzysztof
Matusewicz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
427
Julia Monika
Piasecka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
428
Daniel
Krukowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
429
Dawid
Pędziwiatr
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
430
Julia
Andrzejewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
431
Marta
Pałys
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
432
Marcel
Małachowski
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
433
Gabriel
Mańkowski
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
434
Tomasz
Duda
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
435
Szymon
Mleczak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
436
Julia
Pietruszka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
437
Hubert
Skonieczny
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
438
Maxymilian
Racinowski- Kołłątaj
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
439
Ernest
Siemion
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
440
Jakub
Szczepaniak
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
441
Patryk
Służalec
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
442
Wiktor
Woźniak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
443
Martyna
Zwolińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
444
Gabriela
Kisielewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
445
Roksana
Świętochowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
446
Agnieszka
Dudkiewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
447
Tobiasz
Janion
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
448
Kamil
Sieradzki
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
449
Michalina
Goch
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
450
Dylan
Karczewski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
451
Nikodem
Banna
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
452
Kamil
Zatylny
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
453
Maja
Świgło
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
454
Oliwia
Czapnik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
455
Mateusz
Cincio
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
456
Korneliusz
Daraszkiewicz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
457
Julia
Drozdowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
458
Kamil
Czekajło
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
459
Marianna
Olszówka
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
460
Julia
Erdman
20
40
50%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
461
Natalia
Pawlaczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
462
Alan
Horodyski
20
40
50%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
463
Aleksandra
Kowalczuk
20
40
50%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
464
Aleksander
Mazurek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
465
Mateusz
Pasławski
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
466
Aleksandra
Pustelnik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
467
Zuzanna
Dudziak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
468
Dawid
Gołek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
469
Zofia
Wojciszewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
470
Jakub Adam
Ryżak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
471
Paweł
Wojciechowski
20
40
50%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
472
Jakub
Jancy
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
473
Julia
Drabek
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
474
Jakub
Mucha
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
475
Jacek
Ćwik
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
476
Karolina
Czarnecka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
477
Krzysztof
Grabas
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
478
Wiktoria
Wisz
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
479
Szymon
Włodarczyk
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
480
Paweł
Badurek
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
481
Nikola
Chwojnicka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
482
Filip
Kowalik
19
40
47.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
483
Natalia
Nowicka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
484
Piotr
Codogni
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
485
Wiktor
Krysztofiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
486
Eryk
Polak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Goszczanowie , Goszczanowo
Rejon 1
487
Estera
Musiał
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
488
Natalia
Ostrowska
19
40
47.5%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
489
Fabian
Rajkiewicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
490
Zofia
Chorabik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
491
Maja
Pakuła
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
492
Oliwia
Rybarczyk
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
493
Sabina
Mucha
19
40
47.5%
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
494
Urszula
Sudolska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
495
Mikołaj
Ślipikowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
496
Weronika
Śliwińska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
497
Kamil
Barakomski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
498
Kornelia
Kostecka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
499
Tomasz
Bącela
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
500
Nadia
Kowalik
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
501
Krzysztof
Dmytrak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi , Nowa Sól
Rejon 4
502
Olaf
Kusyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
503
Mateusz
Makowski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Ulimiu , Ulim
Rejon 1
504
Marcin
Mosorzewski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
505
Zuzanna
Wesoły
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
506
Zuzanna
Pilas
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
507
Julia
Sieniawska
18
40
45%
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
508
Piotr
Stachurski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
509
Piotr Tomasz
Urbański
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
510
Jarosław
Bałut
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
511
Martyna
Rosochacka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
512
Julia
Stefańska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
513
Łucja
Sznyr
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
514
Hanna
Samulska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
515
Zofia Aleksandra
Zelek
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
516
Patryk
Krupa
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
517
Franciszek
Hebisz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
518
Aleksandra
Kaszubska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
519
Dominika
Grobelniak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
520
Sebastian Bogdan
Golonko
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
521
Konrad
Konopski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
522
Nina
Walczak
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
523
Martyna
Hawryluk
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
524
Martyna
Krawczyńska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Mirostowice Dolne
Rejon 6
525
Wiktor
Milczanowski
17
40
42.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
526
Adrian
Nogajewski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
527
Nikodem
Lewandowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
528
Jakub
Malinowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
529
Piotr
Pawłowski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
530
Kamil
Radziewicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
531
Aleksandra
Wysoczańska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
532
Kamil
Maćkowiak
17
40
42.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
533
Igor
Plachimowicz
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Gądkowie Wielkim , Gądków Wielki
Rejon 3
534
Mikołaj Tobiasz
Grabowy
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
535
Aleksander
Pietryka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
536
Alicja
Duszeńko
16
40
40%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
537
Kamil
Kałmucki
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
538
Patryk
Górski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
539
Iga
Fornal
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
540
Małgorzata
Saleniuk
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
541
Małgorzata
Fajger
16
40
40%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
542
Norbert
Świątkowski
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Chichy
Rejon 6
543
Adam
Chwalik
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
544
Kajetan
Łabuda
15
40
37.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
545
Gabriela
Sienkiewicz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
546
Amelia
Homa
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
547
Kacper
Woźniak
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
548
Magda
Furgal
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
549
Filip
Rosiński
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego , Leśniów Wielki
Rejon 5
550
Wiktoria
Skalska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
551
Emilia
Ostrowska
7
40
17.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
552
Maria
Rogala
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
553
Maja
Cieślikowska
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
554
Wiktoria
Sokalska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
555
Dominika
Drega
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Starym Kurowie im. Czesława Wilińskiego , Stare Kurowo
Rejon 1
556
Wiktoria
Filipowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
557
Paweł
Poszwa
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
558
Martin Alan
Roszkiewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
559
Mateusz
Olszowy
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
wróć do listy publikacji wyników