Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 5 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 4
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
47 z 227 (20.7%)
Data publikacji listy
2020-02-21 09:36:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Zielonogórski, Krośnieński, Miasto Zielona Góra
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Alicja
Puchalska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
3
Katarzyna Maria
Ryngier
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Mateusz
Bredla
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
5
Janina
Frąckowiak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
6
Agnieszka
Warzywoda
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
7
Nina
Nowak
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
8
Sara
Treffkorn
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
9
Paulina
Suchecka
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
10
Zuzanna
Szrama
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
11
Nikola
Szymczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
12
Aleksandra
Wiatrowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
13
Marta
Jurczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
14
Piotr Wojciech
Regeńczuk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
15
Oliwia
Blumensztain
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Rafał
Majzner
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Maja
Sznajderowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
18
Zuzanna
Miechowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
19
Marianna
Grabska
35
40
87.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
20
Magda
Łazowska
35
40
87.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
21
Milena
Adamowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
22
Aleksandra
Przybylak
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
23
Iga
Garbula
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
24
Julia Agata
Flasza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
25
Zofia
Myszkowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
26
Kornelia
Bartoszewicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
27
Martyna
Górniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
28
Tomasz Grzegorz
Blaut
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
29
Agata
Bondyra
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
30
Zuzanna
Mejza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
31
Paulina
Lewkowicz-Głodek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
32
Maria
Rogala
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
33
Paulina
Espenner-Dominik
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
34
Rozalia
Głowacka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
35
Alicja
Juszczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
36
Klaudia
Sarnowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
37
Klara
Bodnar
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
38
Julia
Suchocka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
39
Oliwia
Krzyniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
40
Jagoda
Tomaszek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
41
Julia Ewa
Kurowiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
42
Natalia
Znamirowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
43
Maria
Sołtys
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
44
Mikołaj Karol
Lisiecki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
45
Zofia
Mejza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
46
Kinga
Krowicka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
47
Lena
Śliwińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Milena
Musiał
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Karolina
Ignaczak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
50
Maja
Gizicka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
51
Kalina
Kiljan
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
52
Hanna
Miszon
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
53
Amelia
Kozłowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
54
Alicja
Kołodziej
31
40
77.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
55
Natalia
Chabiniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
56
Szymon
Fliegner
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
57
Kamil
Michura
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Blanka
Binek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Stefania
Ratajska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
60
Piotr
Stachurski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
61
Oliwia
Pisarska
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Róża Maria
Urbańska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
63
Mateusz
Wziętek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
64
Inga
Ćwioro
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
65
Lena
Bednarska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
66
Julia
Dąbrowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
67
Nadia
Bukowiecka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
68
Anna
Kibała
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
69
Anna Maria
Cicha
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
70
Natalia
Kieżun
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
71
Julia
Nowak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
72
Antoni
Urbaniak
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
73
Karolina
Borysowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
74
Mateusz
Krawiec
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
75
Hanna
Kaczmarczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
76
Igor
Korzeń
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
77
Igor Andrzej
Kukuć
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
78
Joanna
Lebioda
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
79
Nadia
Rataj
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
80
Igor
Szturo
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Bytnica
Rejon 5
81
Przemysław Olaf
Rola
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
82
Sara
Trzeciak
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
83
Max Paweł
Zawadzki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
84
Martyna Anna
Sendyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
85
Wiktoria
Kanclerz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
86
Natalia
Kużmicka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
87
Wiktor
Gierasimowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
88
Nikola
Mazurek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
89
Anastazja
Lubańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
90
Benedykt
Walczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
91
Aleksandra
Mikołajska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
92
Monika
Skrzypczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
93
Filip
Tomaszewski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
94
Magdalena
Łącka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
95
Joanna
Kowalczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
96
Ewa
Stefańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
97
Marcin Kacper
Pilarski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
98
Stanisław Alfred
Siatecki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
99
Barbara Jadwiga
Eckert
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Aleksandra
Urbańska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
101
Maja
Panasewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
102
Jakub
Synowiec
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
103
Klaudia
Wołk-Lewanowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
104
Korneliusz
Daraszkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
105
Julia Monika
Piasecka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
106
Zuzanna
Rudnicka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
107
Zuzanna Halina
Urbaniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Zuzanna
Jelinek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
109
Mateusz
Milto
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
110
Tola
Myszkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
111
Hanna
Samulska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
112
Julia Aleksandra
Sierachan
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
113
Paulina Julia
Sitko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
114
Hanna
Truszkiewicz
28
40
70%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
115
Klaudia
Pac
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
116
Martyna
Baranowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
117
Aleksander
Bohatkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
118
Gayane
Gasparyan
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
119
Julia
Kujawska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
120
Emilia
Musiał
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
121
Anna
Nosewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
122
Mikołaj
Soroko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
123
Julia
Gadzała
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
124
Klaudia
Kulikowska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
125
Hanna
Miesiaczyk
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
126
Monika
Wirszyc
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
127
Anita
Anuszewska
26
40
65%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
128
Malina Wanda
Borek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
129
Mikołaj Ryszard
Rawski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
130
Bartosz
Jaworski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
131
Tytus
Siusta
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
132
Krystyna Maria
Waligórska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
133
Joanna
Warszawska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
134
Aleksandra
Ambroży
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Aurelia Oliwia
Chełmicka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
136
Oliwia
Jawińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
137
Michalina
Kurzawa
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Maria
Wodzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
139
Zofia
Zaborowska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Paweł
Judt
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
141
Hanna
Grzeczkowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
142
Julia
Schulz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
143
Marta
Budner
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
144
Maciej
Czekaj
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
145
Nikola
Staniszewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
146
Jan
Szymański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
147
Małgorzata
Sulikowska
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
148
Eliza
Witowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
149
Maciej
Pasierski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
150
Hanna
Zawadzka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
151
Aleksandra Lidia
Anioł
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
152
Zuzanna
Krajewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
153
Sebastian
Grzywacz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
154
Oliwia Gabriela
Pilarczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Nadia Paula
Krzyśko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
156
Natalia Paula
Kuriata
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
157
Hubert
Silny
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
158
Amelia
Szmaj
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
159
Joanna
Tumińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
160
Robert
Jerzynek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Michalina
Kastelik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
162
Aleksandra
Kwiecień
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
163
Maciej Krzysztof
Matusewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
164
Anna Krystyna
Domagała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
165
Julia
Jagoda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
166
Wiktoria
Warzecha
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Julia
Kozik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
168
Anna
Sobaszek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
169
Wiktoria
Sosnowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
170
Jan
Żyto
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Jagoda
Brożyna
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
172
Klaudia
Brzeska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
173
Zuzanna
Czerniawska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
174
Weronika
Medyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
175
Julia
Pietraś
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
176
Paulina
Sobieraj
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
177
Agata
Krych
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
178
Michał
Jurewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
179
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Michalina
Mróz
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Karolina Anna
Nieczkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
182
Patryk
Mikuła
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
183
Hubert
Kościukiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
184
Nikola Joanna
Muszyńska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
185
Aleksandra
Bednarek
21
40
52.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
186
Oliwia
Pigulska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
187
Inez
Osos
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Maja
Kaczmarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
189
Zuzanna
Swaryczewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
190
Aleksandra
Samela
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
191
Gustaw
Szumigraj
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
192
Kacper
Makarski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Jakub Adam
Ryżak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
194
Aleksandra
Brzezińska
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
195
Kinga
Hładka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
196
Nikola
Kwiatkowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
197
Filip Karol
Szumowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
198
Wiktoria
Modrzyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
199
Martyna
Łanocha
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
200
Dominik
Kaniewski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Sabina
Mucha
17
40
42.5%
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
202
Natalia
Łaszczotka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
203
Aleksander
Pietryka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
204
Jagoda Zofia
Adryańczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
205
Katarzyna
Gancarz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
206
Wojciech
Słoniowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
207
Amelia Weronika
Turzańska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
208
Magdalena
Jurecka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
209
Julia
Koniecka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
210
Maria
Wysoczańska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
211
Kamila
Poźniak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
212
Weronika Magdalena
Marcinkowska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
213
Oskar Krystian
Piotrowski
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
214
Maria
Duchnowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
215
Mateusz
Truszkiewicz
nieobecny/a
40
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
216
Klaudia
Dąbrowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
217
Mikołaj
Głowaczewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
218
Natalia
Jankowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
219
Zofia Maria
Krystkowiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
220
Gabriela
Dylewska
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
221
Julia
Markowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
222
Aleksandra
Pawłowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
223
Julia
Pietrołaj
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
224
Edward
Rogowski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
225
Wiktoria
Wojcieszak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
226
Maja
Weretko
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
227
Emila
Taraszka
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników