Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - Rejon 2 - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
10 z 50 (20%)
Data publikacji listy
2020-02-21 09:36:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Dominika
Skarżyńska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
2
Julia
Raj
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
3
Michalina
Stankiewicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
4
Julia
Marciniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
5
Julia
Stefańska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
6
Amelia
Dawidowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
7
Alicja
Figiel
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
8
Weronika
Raszewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
9
Kamila
Głębocka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
10
Julia Sabina
Mulawka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
11
Alicja
Zwolińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
12
Łukasz
Sarnacki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
13
Maja
Siuda
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
14
Aleksandra
Stutko
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
15
Laura
Grabarek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
16
Zofia
Zaremba
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
17
Irena
Śledzińska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
18
Nikola
Trafas
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
19
Agata
Cop
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
20
Marta
Kucharska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
21
Aurelia
Chłopowiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
22
Dominika
Kołpowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
23
Wiktoria
Napierała
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
24
Karolina
Czernuszka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
25
Małgorzata
Nocuń
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
26
Weronika
Chełminiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
27
Julia
Szwarga
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
28
Bartosz
Mikołajczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
29
Patrycja
Barzyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
30
Olga
Grabska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
31
Julian
Przybylski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
32
Jagoda
Sankiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
33
Agnieszka
Roszak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
34
Julia
Gojdka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
35
Gabriela
Karolczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
36
Julia
Sokołowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
37
Szymon
Mleczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
38
Paweł
Strzelec
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
39
Hanna
Bełz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
40
Natalia
Zawadzka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
41
Natalia
Musiałowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
42
Julia
Hassa
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
43
Wiktoria
Haufa
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
44
Małgorzata
Ren
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
45
Kinga
Kurek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
46
Jagoda
Gandecka
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
47
Kacper
Sacharczuk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
48
Antoni
Derejczyk
5
40
12.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
49
Katarzyna
Galewska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
50
Paweł
Poszwa
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników