Wyniki: Język Polski (Szkoła podstawowa) - wszystkie rejony - Etap rejonowy
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Język Polski - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
40
Próg kwalifikujący
34 pkt z 40 pkt (85%)
Zakwalifikowani
86 z 674 (12.8%)
Data publikacji listy
2020-02-21 09:36:14
Przejście
z
Etap rejonowy
do
Etap wojewódzki
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
całe województwo lubuskie
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Klaudia Katarzyna
Kaczmarek
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
2
Alicja
Puchalska
39
40
97.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
3
Katarzyna Maria
Ryngier
38
40
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
4
Dominika
Skarżyńska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
5
Kaja
Cybulska
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
6
Mateusz
Bredla
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
7
Janina
Frąckowiak
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
8
Nina
Nowak
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
9
Sara
Treffkorn
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
10
Paulina
Suchecka
37
40
92.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
11
Zuzanna
Szrama
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
12
Agnieszka
Warzywoda
37
40
92.5%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Zielona Góra
Rejon 5
13
Piotr Wojciech
Regeńczuk
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
14
Nikola
Szymczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
15
Oliwia
Blumensztain
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
16
Marta
Jurczak
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
17
Rafał
Majzner
36
40
90%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
18
Aleksandra
Wiatrowska
36
40
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
19
Dominika
Partyka
36
40
90%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
20
Julia
Raj
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
21
Bartosz
Rubczyński
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
22
Julia
Bobin
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
23
Michalina
Stankiewicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa w Bukowcu , Bukowiec
Rejon 2
24
Julia
Wiśniewska
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
25
Stanisław
Czajka
35
40
87.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
26
Kornelia
Kapturzak
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
27
Julia
Majer
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
28
Hanna
Chrostek
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
29
Julia
Glapa
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
30
Zuzanna
Miechowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dąbiu , Dąbie
Rejon 5
31
Iga
Garbula
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
32
Maja
Sznajderowska
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
33
Karolina
Sobieszek
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
34
Aleksandra
Przybylak
35
40
87.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 27 , Zielona Góra
Rejon 5
35
Wiktoria
Gawron
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
36
Marianna
Grabska
35
40
87.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
37
Julia
Ruszkiewicz
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
38
Magda
Łazowska
35
40
87.5%
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" , Zielona Góra
Rejon 5
39
Wiktoria
Guszpit
35
40
87.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
40
Milena
Adamowicz
35
40
87.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
41
Martyna
Bebrys
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
42
Hanna
Babiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
43
Julia Agata
Flasza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
44
Paulina
Lewkowicz-Głodek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
45
Klaudia
Sarnowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
46
Julia
Ciesielska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego , Drezdenko
Rejon 1
47
Klara
Bodnar
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
48
Paulina
Espenner-Dominik
34
40
85%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
49
Martyna
Górniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
50
Amelia
Helicka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
51
Alicja
Juszczak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
52
Oliwia
Krzyniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
53
Przemysław
Mielcarek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
54
Kamila
Głębocka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
55
Julia Ewa
Kurowiak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
56
Rozalia
Głowacka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
57
Zofia
Myszkowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
58
Kornelia
Bartoszewicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
59
Kaja
Kosicka-Olkowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
60
Agata
Wnuk
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
61
Tomasz Grzegorz
Blaut
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
62
Lena
Śliwińska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
63
Amelia
Dawidowicz
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
64
Zofia
Mejza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
65
Zuzanna
Mejza
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Gronowie , Gronów
Rejon 5
66
Julia
Sroka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
67
Julia
Żurakowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
68
Jagoda
Tomaszek
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
69
Natalia
Znamirowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
70
Olimpia
Raniś
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
71
Weronika
Raszewska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
72
Krzysztof
Różycki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
73
Maria
Sołtys
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
74
Agata
Bondyra
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
75
Maria
Dąbrowska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
76
Julia
Stefańska
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
77
Alicja
Figiel
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
78
Maja
Gąsiorek
34
40
85%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
79
Liwia
Kozak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
80
Mikołaj Karol
Lisiecki
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
81
Julia
Marciniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
82
Magdalena
Urbaniak
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
83
Kinga
Krowicka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
84
Julia Sabina
Mulawka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Adama Mickiewicza , Międzyrzecz
Rejon 2
85
Maria
Rogala
34
40
85%
Szkoła Podstawowa w Cigacicach , Cigacice
Rejon 5
86
Julia
Suchocka
34
40
85%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
87
Kacper
Brzozowski
33
40
82.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
88
Milena
Musiał
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
89
Nina
Bogacz
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
90
Wiktoria
Filipowska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
91
Urszula
Piątek
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
92
Leszek
Korzan
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
93
Daria
Góralczyk
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
94
Aleksandra
Skobelska
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
95
Nikola
Zawadzka
32
40
80%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
96
Alicja
Zwolińska
32
40
80%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
97
Agata
Bachmatiuk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
98
Magdalena
Dawczyk
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
99
Amelia
Kozłowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
100
Hanna
Miszon
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
101
Emilia
Bicka
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
102
Kalina
Kiljan
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
103
Hubert
Dworak
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
104
Szymon
Fliegner
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
105
Zofia
Gembara
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
106
Milena
Gierczyk
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
107
Maja
Gizicka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
108
Nina
Grochocka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
109
Natalia
Marcinkowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
110
Karolina
Kotwicka
31
40
77.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
111
Amelia
Kuźniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
112
Karolina
Ignaczak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
113
Maja
Siuda
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
114
Nikola
Ledwoń
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
115
Kamil
Michura
31
40
77.5%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
116
Weronika
Zgolak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
117
Marta
Jabłońska
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
118
Łukasz
Pawlik
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
119
Natalia
Chabiniak
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
120
Anna
Prokopczyk
31
40
77.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
121
Łukasz
Sarnacki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
122
Klaudiusz
Paprocki
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
123
Emilia
Sroka
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
124
Róża Maria
Urbańska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
125
Hanna
Śnieżek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Szafera , Lipinki Łużyckie
Rejon 6
126
Blanka
Binek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
127
Zuzanna
Mischker
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławie , Sława
Rejon 4
128
Piotr
Stachurski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
129
Aleksandra
Stutko
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
130
Zuzanna
Chirkowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
131
Aleksandra
Kotwica
31
40
77.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
132
Alicja
Kołodziej
31
40
77.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny , Świdnica
Rejon 5
133
Stefania
Ratajska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
134
Mateusz
Wziętek
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
135
Kacper
Ziółkowski
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa , Lubanice
Rejon 6
136
Inga
Ćwioro
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
137
Oliwia
Pisarska
31
40
77.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
138
Zofia
Stankowska
31
40
77.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
139
Julia
Dąbrowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
140
Anna
Kibała
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
141
Emilia
Macierzyńska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Stefana Batorego w Brodach , Brody
Rejon 6
142
Lena
Bednarska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
143
Amelia
Bagińska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
144
Nadia
Bukowiecka
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
145
Anna Maria
Cicha
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
146
Hanna
Downar
30
40
75%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
147
Aleksandra
Niedźwiecka
30
40
75%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
148
Julia
Nowak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
149
Laura
Grabarek
30
40
75%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
150
Dominika
Kamińska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
151
Igor
Szturo
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Bytnica
Rejon 5
152
Natalia
Kieżun
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
153
Aleksandra
Kujawa
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
154
Antoni
Urbaniak
30
40
75%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
155
Joanna
Lebioda
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
156
Mateusz
Krawiec
30
40
75%
Szkoła Podstawowa , Babimost
Rejon 5
157
Zuzanna
Pilas
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
158
Nadia
Rataj
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
159
Marta
Tomaszewska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
160
Przemysław Olaf
Rola
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
161
Zofia
Zaremba
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
162
Igor Andrzej
Kukuć
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
163
Max Paweł
Zawadzki
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
164
Irena
Śledzińska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
165
Zofia
Bladowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
166
Karolina
Borysowska
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
167
Hanna
Kaczmarczyk
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
168
Igor
Korzeń
30
40
75%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
169
Oliwia
Matuszak
30
40
75%
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Siecieborzycach , Siecieborzyce
Rejon 6
170
Sara
Trzeciak
30
40
75%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
171
Katarzyna
Dobosz
29
40
72.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
172
Magdalena
Gajda
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
173
Wiktor
Gierasimowicz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
174
Iga
Iwańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
175
Julia
Jaros
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
176
Wiktoria
Kanclerz
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
177
Pola Matylda
Rapiej
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
178
Nikola
Mazurek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Grabicach , Grabice
Rejon 5
179
Aleksandra
Mikołajska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
180
Martyna Anna
Sendyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
181
Benedykt
Walczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
182
Magdalena
Nowak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
183
Paulina
Bahrij
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Siedlisku , Siedlisko
Rejon 4
184
Martyna
Roman
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
185
Martyna
Mierzwiak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Słubice
Rejon 3
186
Adriana
Wysocka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
187
Filip
Tomaszewski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
188
Patrycja
Murzyn
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
189
Nikola
Trafas
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
190
Zuzanna
Zbrożek
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa w Golicach , Golice
Rejon 3
191
Magdalena
Łącka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
192
Joanna
Kowalczyk
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
193
Natalia
Kużmicka
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
194
Maja
Konieczna
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
195
Maria
Lisowska
29
40
72.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
196
Anastazja
Lubańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
197
Marcin Kacper
Pilarski
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
198
Oliwia
Michalak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
199
Monika
Skrzypczak
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
200
Ewa
Stefańska
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Zielona Góra
Rejon 5
201
Stanisław Alfred
Siatecki
29
40
72.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
202
Mateusz
Milto
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
203
Hanna
Budynkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
204
Klaudia
Wołk-Lewanowicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
205
Barbara Jadwiga
Eckert
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
206
Julia
Judasz
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
207
Jan
Kuriata
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
208
Maciej
Adamczewski
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
209
Małgorzata
Kusz
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
210
Kacper
Janecki
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
211
Karol
Lasek
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
212
Kinga
Migdał
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Małomicach , Małomice
Rejon 6
213
Karina
Palarz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
214
Tola
Myszkowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
215
Klaudia
Pac
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Czarnowicach , Czarnowice
Rejon 5
216
Martyna
Pach
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
217
Zuzanna
Rudnicka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
218
Laura
Fraint
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
219
Julia
Nowak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
220
Hanna
Samulska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
221
Jakub
Synowiec
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
222
Paulina Julia
Sitko
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
223
Julia
Piasecka
28
40
70%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
224
Maja
Trzcińska
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
225
Julia Monika
Piasecka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
226
Aleksandra
Urbańska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
227
Julia
Nowaczyk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
228
Dominika
Sitnik
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
229
Hanna
Aplas
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
230
Ewelina
Bulsa
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
231
Kinga
Chwiedziuk
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Niwicy , Niwica
Rejon 6
232
Agata
Buszewska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
233
Martyna
Cisek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
234
Jakub Henryk
Łopata
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
235
Sara
Chmielecka
28
40
70%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
236
Nina
Kowalska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
237
Julia Aleksandra
Sierachan
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
238
Korneliusz
Daraszkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
239
Maja
Kowalska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
240
Olaf
Wojtczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
241
Natalia
Olek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
242
Julia
Zając
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
243
Liwia
Badowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
244
Paulina
Borowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki , Tuplice
Rejon 6
245
Zuzanna Halina
Urbaniak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
246
Zuzanna
Jelinek
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
247
Maja
Panasewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
248
Hanna
Rynkiewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
249
Hanna
Truszkiewicz
28
40
70%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
250
Maciej
Zieliński
28
40
70%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chotkowie , Chotków
Rejon 6
251
Hanna
Łuczak
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
252
Roksana
Świętochowska
28
40
70%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Złotniku , Złotnik
Rejon 6
253
Julia
Łotarewicz
28
40
70%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
254
Martyna
Baranowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
255
Oliwia
Czyżowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
256
Gayane
Gasparyan
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
257
Anna
Grabowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
258
Emilia
Dziubek
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
259
Natalia
Karpowicz
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
260
Szymon
Jarmolski
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
261
Jagoda
Bajko
27
40
67.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
262
Aleksander
Bohatkiewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
263
Zofia
Charkot
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
264
Agata
Cop
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
265
Nikola
Jabłońska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
266
Julia
Gadzała
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
267
Natalia
Grycaj
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
268
Marta
Kucharska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
269
Julia
Kujawska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
270
Daniel
Nowak
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
271
Jakub
Tęcza
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
272
Julia
Szaniawska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
273
Emilia
Ułan
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
274
Katarzyna
Wilczewska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
275
Amelia
Migoda
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
276
Anna
Nosewicz
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
277
Agata
Tchórowska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
278
Radosław
Fudalej
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Nowa Sól
Rejon 4
279
Vanessa
Ryś
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
280
Jagoda Kornelia
Nogajewska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
281
Mikołaj
Soroko
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
282
Karolina
Śmigielska
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
283
Amelia
Sołtys
27
40
67.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
284
Monika
Wirszyc
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
285
Klaudia
Kulikowska
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
286
Bartosz
Michta
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przecławiu , Przecław
Rejon 6
287
Maja
Mugowska
27
40
67.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
288
Emilia
Musiał
27
40
67.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
289
Hanna
Miesiaczyk
27
40
67.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
290
Barbara
Szmania
27
40
67.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
291
Nadia
Kowalik
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
292
Wiktoria
Napierała
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
293
Krystyna Maria
Waligórska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
294
Emilia
Jagodzińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
295
Bartosz
Jaworski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
296
Aleksandra
Ambroży
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
297
Klaudia
Antoszczyszyn
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
298
Aurelia
Chłopowiec
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
299
Dominika
Kołpowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
300
Wiktoria
Fabiańczyk
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
301
Oliwia
Jawińska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
302
Jakub
Minorowicz
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
303
Alina
Osintseva
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
304
Ewa
Figura
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
305
Weronika
Grzejdziak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
306
Aurelia Oliwia
Chełmicka
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
307
Natalia
Bednarska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Kłodawa
Rejon 1
308
Joanna
Warszawska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
309
Maria
Wodzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
310
Agnieszka
Dudkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
311
Karolina Maria
Grzywacz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
312
Gabriela
Zając
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
313
Fabian
Kraska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
314
Samanta
Mikołajczak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
315
Hanna
Grzegorek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
316
Martyna
Pietrzak
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
317
Anita
Anuszewska
26
40
65%
Ekologiczna Szkoła Podstawowa nr 22 , Zielona Góra
Rejon 5
318
Katarzyna
Gubernator
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
319
Mikołaj Ryszard
Rawski
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
320
Aleksandra
Marszał
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
321
Malina Wanda
Borek
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
322
Klaudia
Bryngiel
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
323
Inez
Kaczmarek
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
324
Wiktoria
Kawał
26
40
65%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
325
Michał
Machało
26
40
65%
Szkoła Podstawowa , Bytom Odrzański
Rejon 4
326
Wiktoria
Karasiewicz
26
40
65%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
327
Klaudia
Matarewicz
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyborowie , Przyborów
Rejon 4
328
Daria
Rutkowska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
329
Iza
Sikorska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 21 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
330
Jowita
Gebułtowicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
331
Michalina
Kurzawa
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
332
Tytus
Siusta
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
333
Maria
Tylska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
334
Maja
Zboralska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka , Żary
Rejon 6
335
Marta
Zieleńska
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
336
Lena
Łukaszkiewicz
26
40
65%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
337
Zofia
Zaborowska
26
40
65%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
338
Marta
Budner
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
339
Maja
Czerniakiewicz
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Doroty Księżnej Żagańskiej , Żagań
Rejon 6
340
Hanna
Grzeczkowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
341
Karolina
Czernuszka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
342
Aleksandra
Fronk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
343
Katarzyna
Siewierska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
344
Maja
Lipińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
345
Jakub Piotr
Madziak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
346
Oliwia
Mazur
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
347
Aleksandra Lidia
Anioł
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
348
Nikola
Staniszewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
349
Amadeusz
Staszak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
350
Antonina
Helicka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
351
Paweł
Judt
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
352
Julia
Schulz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
353
Aleksandra
Sokołowska
25
40
62.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
354
Julia
Bielecka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
355
Anastazja
Jandziak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
356
Zuzanna
Krajewska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
357
Agata
Pokusa
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
358
Adrianna
Kumor
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
359
Marcel
Małachowski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
360
Oliwia Gabriela
Pilarczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
361
Wiktoria
Skalska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa w Cybince , Cybinka
Rejon 3
362
Julia
Szwarga
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
363
Jan
Szymański
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
364
Weronika
Chełminiak
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
365
Maciej
Abramczuk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
366
Maciej
Czekaj
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
367
Sebastian
Grzywacz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
368
Małgorzata
Nocuń
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
369
Weronika
Rachmajda
25
40
62.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
370
Agnieszka
Waśko
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
371
Roksana
Szymkowiak
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II , Żagań
Rejon 6
372
Bartosz
Mikołajczyk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
373
Maciej
Pasierski
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim , Nowogród Bobrzański
Rejon 5
374
Martyna
Rosłanowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II , Sulęcin
Rejon 3
375
Matylda
Wijatkowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
376
Julia
Jasińska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
377
Hanna
Maksymowicz
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
378
Oliwia
Omeluk
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
379
Małgorzata
Sulikowska
25
40
62.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
380
Hanna
Zawadzka
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
381
Eliza
Witowska
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
382
Aleksander
Janicki
25
40
62.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
383
Amelia
Szmaj
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
384
Robert
Jerzynek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
385
Malwina
Gręda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
386
Michalina
Kastelik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
387
Maja
Fryga
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Trzebielu , Trzebiel
Rejon 6
388
Laura
Galińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
389
Hubert
Silny
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
390
Milena
Amrogowicz
24
40
60%
Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Otyniu , Otyń
Rejon 4
391
Wiktoria
Sosnowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu , Osiecznica
Rejon 5
392
Wiktoria
Warzecha
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
393
Celina
Grzegorczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
394
Lena
Żywicka
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
395
Kinga
Duk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ludzi Pojednania w Witnicy , Witnica
Rejon 1
396
Alicja
Jakowczuk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
397
Mateusz
Zabiegała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Chrobrego , Żary
Rejon 6
398
Oliwia
Koszela
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
399
Kacper
Dziurawiec
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Tomaszowie , Tomaszowo
Rejon 6
400
Olga
Grabska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
401
Olga
Grzęda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
402
Małgorzata
Fajger
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
403
Amelia
Homa
24
40
60%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
404
Nadia Paula
Krzyśko
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
405
Natalia Paula
Kuriata
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
406
Julia
Kozik
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 6 , Zielona Góra
Rejon 5
407
Julia
Krawczyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 12 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
408
Mateusz
Goral
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
409
Marta
Kozłowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
410
Katarzyna
Marszewska
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
411
Dominika
Lisowiec
24
40
60%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
412
Maja
Plucińska
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
413
Joanna
Tumińska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
414
Daria
Szymczak
24
40
60%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
415
Patrycja
Barzyk
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
416
Aleksandra
Kwiecień
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
417
Wiktoria
Donat
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
418
Szymon
Gajda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
419
Julia
Jagoda
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
420
Anna
Martin
24
40
60%
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Krzeszycach , Krzeszyce
Rejon 3
421
Oliwia
Kols
24
40
60%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
422
Zuzanna
Sygutowska
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
423
Anna
Sobaszek
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego , Zielona Góra
Rejon 5
424
Anna Krystyna
Domagała
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
425
Maciej Krzysztof
Matusewicz
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
426
Julia
Nyc
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
427
Jan
Żyto
24
40
60%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
428
Nikola
Choińska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
429
Anna
Boberska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
430
Jagoda
Brożyna
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
431
Klaudia
Brzeska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
432
Katarzyna
Jachimek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
433
Jakub
Chmara
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
434
Kajetan
Jaskólski
23
40
57.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
435
Ewelina
Kosińska
23
40
57.5%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
436
Michalina
Goch
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
437
Aleksandra
Klimek
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
438
Agata
Krych
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach , Wężyska
Rejon 5
439
Mykola
Ovcharow
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
440
Katarzyna
Śmietanka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
441
Oliwia
Kudelska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
442
Celina
Gwizdowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
443
Zuzanna
Czerniawska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. 73 Pułku Zmechanizowanego Ułanów Karpackich , Gubin
Rejon 5
444
Michał
Jurewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie , Sulechów
Rejon 5
445
Hanna
Matyka
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
446
Weronika
Medyńska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
447
Karolina Anna
Nieczkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
448
Julia
Pietraś
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
449
Julian
Przybylski
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
450
Jagoda
Sankiewicz
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
451
Aleksandra
Sass
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
452
Aleksanda
Żurawska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
453
Zuzanna
Brzezińska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Sportowymi , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
454
Aleksandra
Hanyś
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
455
Michalina
Mróz
23
40
57.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
456
Paulina
Sobieraj
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 28 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
457
Aleksandra
Tabor
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku , Drezdenko
Rejon 1
458
Witold
Wroński
23
40
57.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
459
Marta
Zychla
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
460
Aleksandra
Świątkowska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
461
Natalia
Zalewska
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
462
Joanna Małgorzata
Łukaszenko
23
40
57.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
463
Maciej
Dopierała
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Lipki Wielkie
Rejon 1
464
Julia
Gojdka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
465
Zofia
Stelmach
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
466
Anna
Rajkiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Szprotawie , Szprotawa
Rejon 6
467
Sandra
Stolarek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
468
Bartosz
Szandurski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kresowian , Czarnów
Rejon 3
469
Agata
Wasielewska
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
470
Sebastian
Żuk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
471
Maja
Harasim
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
472
Gabriela
Karolczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
473
Nina
Pawlak
22
40
55%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
474
Agnieszka
Roszak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
475
Żaklina
Siok
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
476
Maja
Kopacka
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
477
Emilia
Kopterska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
478
Martyna
Martyniuk
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Wschowa
Rejon 4
479
Małgorzata
Pietrzyk
22
40
55%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Mierków
Rejon 6
480
Martyna
Roćko
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
481
Michalina
Jędrzejczak
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
482
Natalia
Kowalewska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
483
Emilia
Bucholska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
484
Anna
Ostapowicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Górzyn
Rejon 6
485
Patryk
Mikuła
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
486
Aniela
Ostraszewska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza , Bogdaniec
Rejon 1
487
Mateusz
Pasławski
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
488
Aleksandra
Kaczmarek
22
40
55%
Szkoła Podstawowa w Boleminie , Bolemin
Rejon 1
489
Aurelia
Radziwon
22
40
55%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
490
Paulina
Nowacka
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
491
Hubert
Kościukiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
492
Joanna
Mankiewicz
22
40
55%
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Bielawach , Bielawy
Rejon 4
493
Blanka
Salamon
22
40
55%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
494
Nikola Joanna
Muszyńska
22
40
55%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
495
Alicja
Awiżeń
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
496
Amelia
Bargielska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
497
Aleksandra
Bednarek
21
40
52.5%
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
498
Julia
Sokołowska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Gościkowie , Gościkowo
Rejon 2
499
Natalia
Bartoszewska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 20 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
500
Julia
Kamińska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
501
Nikola
Pintér
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
502
Julia
Mytyś
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
503
Klaudia
Piasecka
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
504
Iga
Fornal
21
40
52.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 , Żagań
Rejon 6
505
Oliwia
Mocydlarz
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
506
Inez
Osos
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
507
Zuzanna
Laska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
508
Oliwia
Pigulska
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
509
Julia
Balak
21
40
52.5%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
510
Maja
Kaczmarek
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
511
Marlena
Kabacińska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
512
Jakub
Stepaniak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
513
Martyna
Hawryluk
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
514
Maria
Kostecka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Szarych Szeregów , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
515
Martyna
Majchrzak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
516
Kacper
Kisiński
20
40
50%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
517
Szymon
Mleczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
518
Adam
Sobczak
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
519
Zuzanna
Nowacka
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
520
Hanna
Sobieraj
20
40
50%
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego , Zwierzyn
Rejon 1
521
Patrycja
Szulc
20
40
50%
Szkoła Podstawowa , Mirocin Dolny
Rejon 4
522
Natalia
Popin
20
40
50%
Społeczna Szkoła Podstawowa , Żary
Rejon 6
523
Aleksandra
Samela
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
524
Zuzanna
Swaryczewska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
525
Maja
Więckowska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
526
Paweł
Strzelec
20
40
50%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
527
Gustaw
Szumigraj
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
528
Amelia
Żukotyńska
20
40
50%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
529
Aleksandra
Brzezińska
19
40
47.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Nietków
Rejon 5
530
Zofia
Chorabik
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
531
Anna
Kowalczyk
19
40
47.5%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
532
Kacper
Makarski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
533
Michał
Czaiński
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
534
Paweł
Ciemierz
19
40
47.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
535
Ewa
Dominiak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Starym Strączu , Stare Strącze
Rejon 4
536
Iga
Ignaszewska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
537
Karolina
Kluczycka
19
40
47.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
538
Wiktoria
Głowacka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
539
Wiktoria
Przybyła
19
40
47.5%
Niepubliczna Szkoła Podstawowa , Lubsko
Rejon 6
540
Aleksandra
Czechowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa w Konradowie , Konradowo
Rejon 4
541
Jakub Adam
Ryżak
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
542
Joanna
Sroka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 9 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
543
Hanna
Bełz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
544
Kinga
Hładka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Zielona Góra
Rejon 5
545
Nikola
Kwiatkowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
546
Mikołaj
Wąsowicz
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Łęknicy , Łęknica
Rejon 6
547
Hanna
Żurawiecka
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
548
Karolina
Mantura
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
549
Filip Karol
Szumowski
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
550
Amelia
Zasowska
19
40
47.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
551
Maja
Klepczyńska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Korsaka w Jeninie , Jenin
Rejon 1
552
Zuzanna
Jędrzejak
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
553
Joanna
Ciesielska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
554
Kacper
Cybulski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
555
Julia
Grzywaczyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa im. Lotników Alianckich w Iłowej , Iłowa
Rejon 6
556
Fabian
Jurski
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 11 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
557
Magdalena
Piechowiak
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego , Kożuchów
Rejon 4
558
Natalia
Kasprzyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
559
Dominika
Nerga
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
560
Maria
Jezior-Pieczyńska
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Nowa Sól
Rejon 4
561
Anastazja
Kosyak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
562
Wiktoria
Modrzyk
18
40
45%
Szkoła Podstawowa , Podmokle Małe
Rejon 5
563
Marta
Wasielewska
18
40
45%
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
564
Gabriela
Soroko
18
40
45%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
565
Emil
Szymański
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach , Gościeszowice
Rejon 6
566
Klaudia
Paduch
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
567
Natalia
Zawadzka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
568
Nikola
Korsak
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
569
Anna
Reszel
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
570
Melania
Trocka
18
40
45%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
571
Martyna
Łanocha
18
40
45%
Szkoła Podstawowa w Kalsku , Kalsk
Rejon 5
572
Alicja
Turek
18
40
45%
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
573
Dominika
Beleć
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
574
Dominik
Kaniewski
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 8 , Zielona Góra
Rejon 5
575
Tomasz
Kosiński
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Grabiku , Grabik
Rejon 6
576
Natalia
Musiałowska
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
577
Julia
Hassa
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
578
Sabina
Mucha
17
40
42.5%
Zespół Szkół Samorządowych , Dychów
Rejon 5
579
Natalia
Łaszczotka
17
40
42.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
580
Wiktoria
Borysewicz
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
581
Wiktoria
Buczkowska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi , Rzepin
Rejon 3
582
Izabella
Matusiak
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Słubice
Rejon 3
583
Julia
Solińska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego , Górzyca
Rejon 3
584
Wiktoria
Haufa
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
585
Jan
Kazimir
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. Pierwszych Osadników , Gozdnica
Rejon 6
586
Aleksander
Pietryka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Czerwieńsk
Rejon 5
587
Kinga
Tondel
16
40
40%
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
588
Ksawier
Pupka
16
40
40%
Szkoła Podstawowa , Trzemeszno Lubuskie
Rejon 3
589
Weronika
Wypijewska
16
40
40%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
590
Jagoda Zofia
Adryańczyk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 18 , Zielona Góra
Rejon 5
591
Paweł
Kucaj
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
592
Amelia
Szokaluk
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi I Oddziałami Sportowymi im. Arkadego Fiedlera , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
593
Julia
Plewa
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Słubice
Rejon 3
594
Jan
Wojciechowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów , Żary
Rejon 6
595
Katarzyna
Gancarz
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika , Gubin
Rejon 5
596
Wiktoria
Seroka
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa Nowe Czaple , Nowe Czaple
Rejon 6
597
Wojciech
Słoniowski
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze , Zielona Góra
Rejon 5
598
Nina
Trojan
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
599
Amelia Weronika
Turzańska
15
40
37.5%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
600
Julia
Erdman
14
40
35%
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żaganiu , Żagań
Rejon 6
601
Wiktoria
Karpińska
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 , Strzelce Krajeńskie
Rejon 1
602
Magdalena
Jurecka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
603
Małgorzata
Ren
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej , Wierzbno
Rejon 2
604
Amelia
Sendrowicz
14
40
35%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
605
Pola
Dzimińska
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
606
Oliwia
Nabożna
14
40
35%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
607
Julia
Koniecka
14
40
35%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
608
Kaja
Ziober
14
40
35%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
609
Maria
Wysoczańska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa im. Bartłomieja Pitiscusa w Słonem , Słone
Rejon 5
610
Wiktoria
Brzezińska
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa w Santoku , Santok
Rejon 1
611
Julia
Pechacz
13
40
32.5%
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
612
Jagoda
Gandecka
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
613
Aleksandra
Husiatyńska
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków , Baczyna
Rejon 1
614
Krystian
Juchniewicz
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
615
Kinga
Kurek
12
40
30%
Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Szczańcu , Szczaniec
Rejon 2
616
Jakub
Mucha
12
40
30%
Szkoła Podstawowa w Długiem , Długie
Rejon 6
617
Michał
Pihan
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków , Sulęcin
Rejon 3
618
Oliwier
Pustkowski
12
40
30%
Szkoła Podstawowa , Staw
Rejon 1
619
Kamila
Poźniak
12
40
30%
Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków , Zielona Góra
Rejon 5
620
Dominika
Szporka
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa , Jasień
Rejon 6
621
Klaudia
Michalska
11
40
27.5%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Białkowie , Białków
Rejon 3
622
Zuzanna
Fila
10
40
25%
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
623
Oskar Krystian
Piotrowski
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bobrowicach , Bobrowice
Rejon 5
624
Wiktoria
Kaźmierska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 10 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
625
Weronika Magdalena
Marcinkowska
10
40
25%
Szkoła Podstawowa nr 5 , Zielona Góra
Rejon 5
626
Krystyna
Urszulak
10
40
25%
Szkoła Podstawowa im. Osadników Wojskowych w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
627
Anastazja
Bankiewicz
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
628
Amanda
Norkiewicz
9
40
22.5%
Katolicka Szkoła Podstawowa , Nowa Sól
Rejon 4
629
Martyna
Cłapka
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
630
Marek
Klimczyk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa w Bieniowie , Bieniów
Rejon 6
631
Kornelia
Norko
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa w Sieniawie Żarskiej , Sieniawa Żarska
Rejon 6
632
Kacper
Sacharczuk
9
40
22.5%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
633
Tomasz
Sadowski
8
40
20%
Szkoła Podstawowa Żarki Wielkie , Żarki Wielkie
Rejon 6
634
Igor
Tomkiewicz
8
40
20%
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 , Żagań
Rejon 6
635
Amelia
Iżewska
8
40
20%
Szkoła Podstawowa w Olbrachtowie , Olbrachtów
Rejon 6
636
Antoni
Derejczyk
5
40
12.5%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
637
Wiktor
Cichy
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Żołnierza Polskiego , Wędrzyn
Rejon 3
638
Klaudia
Dąbrowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi , Zielona Góra
Rejon 5
639
Hanna
Godziątkowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Lginiu , Lgiń
Rejon 4
640
Kamil
Buczyński
nieobecny/a
40
--
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II , Żary
Rejon 6
641
Zuzanna
Suska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka , Nowa Sól
Rejon 4
642
Mikołaj
Głowaczewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gubinie , Gubin
Rejon 5
643
Paweł
Stankiewicz
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Fryderyka Chopina , Żary
Rejon 6
644
Paweł
Poszwa
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
645
Hanna
Matuszak
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 , Żagań
Rejon 6
646
Pola
Klimczak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 15 , Gorzów Wielkopolski
Rejon 1
647
Aleksandra
Kałużna
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowej Soli , Nowa Sól
Rejon 4
648
Dobrosława
Szymańska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa w Wiechlicach , Wiechlice
Rejon 6
649
Aleksandra
Kaczmarek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Deszcznie , Deszczno
Rejon 1
650
Zuzanna
Żuberek
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 6 , Nowa Sól
Rejon 4
651
Nina
Wójcik
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
652
Daniel
Zakaszewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza , Żary
Rejon 6
653
Martyna
Zwolińska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku , Lubsko
Rejon 6
654
Joanna
Bogucka
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 We Wschowie , Wschowa
Rejon 4
655
Maria
Duchnowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
656
Oliwia
Harasimczyk
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Trzebiczu , Trzebicz
Rejon 1
657
Julia
Markowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Trzebiechów
Rejon 5
658
Kacper Rafał
Chmielewski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 4 , Kostrzyn nad Odrą
Rejon 1
659
Małgorzata
Chańczewska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Torzym
Rejon 3
660
Katarzyna
Galewska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
661
Gabriela
Dylewska
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
662
Maja
Konieczna
nieobecny/a
40
--
Gimnazjum im. Generała Sikorskiego w Brzeźnicy , Brzeźnica
Rejon 6
663
Natalia
Jankowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
664
Zofia Maria
Krystkowiak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
665
Klaudia
Szczerbata
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi , Lubsko
Rejon 6
666
Sylwia Dragana
Ladešić
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa , Kolsko
Rejon 4
667
Edward
Rogowski
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
668
Anna
Towarnicka
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa , Kowalów
Rejon 3
669
Aleksandra
Pawłowska
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
670
Mateusz
Truszkiewicz
nieobecny/a
40
--
Europejska Szkoła Podstawowa Dr Rahn , Zielona Góra
Rejon 5
671
Maja
Weretko
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
672
Julia
Pietrołaj
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krośnie Odrzańskim , Krosno Odrzańskie
Rejon 5
673
Wiktoria
Wojcieszak
nieobecny/a
40
--
Szkoła Podstawowa nr 1 , Zielona Góra
Rejon 5
674
Emila
Taraszka
nieobecny/a
40
--
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 , Zielona Góra
Rejon 5
wróć do listy publikacji wyników