Wyniki: Matematyka (Szkoła podstawowa) - Rejon 2 - Etap szkolny
Poprzednia strona
Strona główna
Wyniki konkursów
Pytania i Odpowiedzi
Zgłoś problem, uwagę
Miejsca i terminy
ko-gorzów.edu.pl
gości : 2
wróć do listy publikacji wyników
Nazwa konkursu
Matematyka - Szkoła podstawowa
Punkty do zdobycia
100
Próg kwalifikujący
85 pkt z 100 pkt (85%)
Zakwalifikowani
52 z 52 (100%)
Data publikacji listy
2019-12-11 14:42:36
Przejście
z
Etap szkolny
do
Etap rejonowy
Kolor wiersza
Osoba zakwalifikowana
Kolor wiersza
Osoba poniżej progu kwalifikacyjnego
Wyniki z rejonów
Międzyrzecki, Świebodziński
Pytania niedostępne
Odpowiedzi niedostępne
lp.
imię
nazwisko
punkty
max. pkt
procent
szkoła, miejscowość
rejon
1
Patrycja
Barzyk
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
2
Julia
Stefańska
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
3
Cyprian
Górczewski
100
100
100%
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku , Ołobok
Rejon 2
4
Adam
Zienkowicz
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
5
Krzysztof
Walasek
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
6
Matylda
Wojewódka
100
100
100%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
7
Eliza
Łysiak
100
100
100%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
8
Julian
Przybylski
97
100
97%
Szkoła Podstawowa w Templewie , Templewo
Rejon 2
9
Irena
Śledzińska
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
10
Nela
Wojewódka
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
11
Michał
Kowalczyk
95
100
95%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
12
Nikodem
Banna
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
13
Paweł
Poszwa
94
100
94%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
14
Natalia
Ostrowska
93
100
93%
Samorządowa Szkoła Podstawowa , Łagów
Rejon 2
15
Emila
Sudoł
92
100
92%
Szkoła Podstawowa im. Jana Dekerta , Bledzew
Rejon 2
16
Tomasz
Bącela
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
17
Joanna
Kiławiec
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
18
Kacper
Iwachów
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
19
Anna
Malinowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
20
Karol
Brzeziński
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
21
Paweł
Redzik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
22
Marta
Kucharska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa w Kosieczynie , Kosieczyn
Rejon 2
23
Łucja
Sznyr
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
24
Emilia
Ostrowska
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
25
Mateusz Andrzej
Redzik
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 6 im. K. Makuszyńskiego , Świebodzin
Rejon 2
26
Kamil
Radziewicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
27
Aleksander
Ulatowski
90
100
90%
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego , Skwierzyna
Rejon 2
28
Adam
Urbanowicz
90
100
90%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
29
Mateusz
Chybin
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
30
Anna
Spychała
89
100
89%
Szkoła Podstawowa , Zbąszynek
Rejon 2
31
Szymon
Mleczak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa , Brójce
Rejon 2
32
Dominika
Skarżyńska
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
33
Julia
Wawrzyniak
88
100
88%
Szkoła Podstawowa w Trzcielu , Trzciel
Rejon 2
34
Olga
Grabska
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
35
Gracjan
Lemański
87
100
87%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Międzyrzecz
Rejon 2
36
Kinga
Starzak
87
100
87%
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszczewie , Pszczew
Rejon 2
37
Wiktoria
Wisz
86
100
86%
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu , Międzylesie
Rejon 2
38
Krzysztof
Grabas
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
39
Filip
Kasprzak
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 , Międzyrzecz
Rejon 2
40
Aleksandra
Stutko
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 4 , Międzyrzecz
Rejon 2
41
Barbara
Piaszczyńska
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
42
Łukasz
Sarnacki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 7 , Świebodzin
Rejon 2
43
Ignacy
Juszkiewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Czesława Niemena w Świebodzinie , Świebodzin
Rejon 2
44
Agata
Jędrych
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi , Międzyrzecz
Rejon 2
45
Daniel
Chamera
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
46
Martyna
Rosochacka
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
47
Zuzanna
Bilewicz
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
48
Adrian
Nogajewski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
49
Kamil
Kałmucki
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
50
Jakub
Prałat
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
51
Szymon
Włodarczyk
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 2 , Świebodzin
Rejon 2
52
Mateusz
Żelengowski
85
100
85%
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika , Świebodzin
Rejon 2
wróć do listy publikacji wyników